قیمت و خرید ماینر با الگوریتم SHA-256، Scrypt، Equihash از بانه

خرید ماینر با الگوریتم های SHA-256، Scrypt و Equihash

ماینر ها دستگاه های پیشرفته ای هستند که با نام دستگاه های ASIC شناخته می شوند. ماینر های ASIC طوری ساخته شده اند که مخصوص انجام یک کار هستند تا بازده بیشتر و انرژی کمتری مصرف کنند. ماینر ها برای استخراج ارز های مجازی احتیاج به الگوریتم پردازش مخصوص آن ارز را دارند. به طور کلی ماینر ها با الگوریتم های مختلفی تولید می شوند تا شما بتوانید با توجه به نیاز خود آنها را تهیه نمایید. ماینر با الگوریتم SHA-256، ماینر با الگوریتم Scrypt، ماینر با الگوریتم Equihash از جمله این موارد می باشند. ماینر های SHA-256 جزو پر طرفدار ترین ماینر های بازار می باشند چرا که قادر به استخراج ارز بیت کوین و بیت کوین کش هستند. ماینر های 2018 و ماینر های 2019 جزو بهترین ماینر های بازار هستند و توسط شرکت های مختلفی تولید می شوند. یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان ماینر در حال حاضر شرکت Bitmain می باشد که ماینر های مختلف با الگوریتم های پردازش مختلف تولید می کند. ماینر Bitmain با الگوریتم SHA-256، ماینر Bitmain با الگوریتم Equihash، ماینر Bitmain با الگوریتم Scrypt، ماینر Canaan با الگوریتم SHA-256، ماینر Ebang با الگوریتم SHA-256، و ماینر Cheetah با الگوریتم SHA-256 از جمله شرکت هایی هستند که در زمینه تولید ماینر فعالیت دارند و ماینر های خود را با الگوریتم های پردازش مختلف تولید می کنند. ماینر های این شرکت ها به صورت ماینر آکبند و ماینر استوک در فروشگاه دی جی بانه به فروش می رسند. شما در این بخش می توانید قیمت ماینر با الگوریتم های SHA-256، Scrypt و Equihash را مشاهده نموده و به بررسی مشخصات آنها بپردازید. همچنین جهت خرید ماینر با الگوریتم پردازش SHA-256، Scrypt و Equihash به صورت مستقیم از بانه اقدام نمایید.

جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین
جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین

قیمت ماینر با الگوریتم پردازش مختلف در بانه چگونه است؟

ماینر های دستگاه های بسیار پیشرفته ای هستند که مخصوص استخراج ارز تولید می شوند. قیمت ماینر ها بسیار گران است و امروزه جزو پر فروش ترین لوازم الکتریکی محسوب می شوند. قیمت ماینرها به عوامل و فاکتور های مختلفی مانند نوع پردازنده، تعداد پردازنده، برق مصرفی، سیستم تهویه، نوع الگوریتم پردازش، ارز های قابل استخراج، میزان هش ریت و ... بستگی دارد. قیمت ماینر های 2019 معمولا از ماینر های 2018 گران قیمت تر است چرا که از تکنولوژی های جدید تری به همراه بهبود های جزئی برخوردار هستند. ماینر ها نیز مانند تمام لوازم الکتریکی دیگر قیمت ارزان تری در بانه دارند. بانه به دلیل موقعیت جغرافیای و بازار بزرگی که دارد لوازم الکتریکی را به سود کمتر و بدون واسطه به دست مشتری می رساند. بنابراین قیمت ماینر با الگوریتم های پردازش مختلف در بانه نسبت به فروشگاه های دیگر ارزان تر است.


الگوریتم های پردازش ماینر ها به چه گروه تقسیم می شوند؟

ماینر ها یا دستگاه های ASIC برای پردازش و حل معادله ها احتیاج به الگوریتم پردازش مورد نظر دارند. بنابراین دستگاه های ماینر با الگوریتم های پردازش مختلفی تولید می شوند. الگوریتم های SHA-256، Scrypt، Equihash، Blake-256، NeoScrypt، Quark، Qubit، Scrypt Adaptive-N، Lyra2REv2، Groestl، Ethash و Chacha از جمله مهم ترین الگوریتم های استفاده شده در ماینر های Bitmain، Cheetah، Canaan و Ebang هستند. هر ماینر با الگوریتم پردازش مخصوص احتیاج به پردازنده و برد های مخصوص می باشد تا با مصرف انرژی کمتر، قدرت پردازش بیشتری را ارائه دهد. معمولا برای بهره بری بیشتر هر ماینر تنها از یک الگوریتم پشتیبانی می کند. به این ترتیب در هزینه ساخت میانر صرفه جویی می شود و همینطور دستگاه در استخراج ارز های مشخص از عملکرد بهتری برخوردار می شود.


خرید ماینر با کدام الگوریتم بهتر است؟

ارز های مجازی با قیمت های مختلف تولید شده اند و برای استخراج هر ارز احتیاج به ماینری با الگوریتم پردازش متناسب با آن هستند. در حال حاضر ماینر با الگوریتم SHA-256 یکی از محبوب ماینر های بازار هستند که قادر هستند ارز های مجازیی مانند Bitcoin، BitcoinCash، Acoin، Crown، Curecoin، eMark، Joulecoin، Peercoin، Terracoin و UnbreakableCoin را استخراج نمایند. بیت کوین و بیت کوین کش از جمله محبوب ترین ارز هایی هستند که خرید و فروش می شود. بنابراین ماینر های SHA-256 از محبوبیت خاصی بین مردم برخوردار هستند.