خرید و قیمت ماینر با الگوریتم Scrypt

قیمت ماینر های Bitmain با الگوریتم Scrypt

ماینر ها برای استخراج ارز های مجازی مختلف احتیاج به الگوریتم متناسب با آن را دارند تا بتوانند با حداقل مصرف انرژی بیشتری کارایی را داشته باشند. الگوریتم پردازش Scrypt یکی از الگوریتم های پردازش محبوب می باشد. ماینر هایی که از این الگوریتم پشتیبانی می کنند قادر هستند تا ارز هایی مانند Auroracoin، DigiByte، Dogecoin، Einsteinium، Emerald، Florincoin، GameCredits، Gulden، Litecoin و Verge را استخراج نمایند. شرکت های اندکی روی الگوریتم Scrypt سرمایه گذاری کرده اند. ماینر Bitmain با الگوریتم Scrypt از جمله این موارد است. ماینر های 2018 و ماینر های 2019 این شرکت در برخی مدل ها از الگوریتم پردازش Scrypt برخوردار هستند. شرکت بیت مین ماینر های Scrypt خود را با هش ریت های مختلفی تولید می کند تا شما با توجه به بودجه و نیاز خود آنها را خریداری نمایید. برای مثال می توان به ماینر با الگوریتم پردازش Scrypt با قدرت پردازش 540 مگاهش، 580 مگاهش اشاره نمود. ماینر های Scrypt به صورت ماینر آکبند و ماینر استوک به فروش می رسند. شما در این بخش می توانید قیمت ماینر با الگوریتم Scrypt را مشاهده نموده و به بررسی مشخصات آنها بپردازید. همچنین جهت خرید ماینر با الگوریتم Scrypt به صورت مستقیم از بانه اقدام نمایید.

جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین
جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین

خرید ماینر با الگوریتم Scrypt توصیه می شود؟

ماینر هایی که از الگوریتم Scrypt پشتیبانی می کنند سریع تر هستند و از پیچیدگی کمتری برخوردار هستند و همینطور بلاک های بیشتری را پردازش می کنند. به همین دلیل ماینر های Scrypt از هش ریت بسیار بالایی برخوردار نیستند. ماینر هایی که از الگوریتم Scrypt پشتیبانی می کنند قادر هستند ارز هایی مانند دوج کوین، لایت کوین را استخراج نمایند. بنابراین اگر به دنبال ارز های دیجیتالی نام برده هستید می بایست یکی از ماینر هایی که از الگوریتم اسکریپت پشتیبانی می کنند را خریدارید نمایید.


بهترین ماینر با الگوریتم Scrypt را چه شرکتی تولید می کند؟

ماینر های که از الگوریتم Scrypt پشتیبانی کنند زیاد نیستند. تنها تولید کننده ماینر های Scrypt شرکت Bitmain می باشد که ماینر های خود را در چند مدل مختلف با هش ریت های 540 مگاهش و 580 مگاهش تولید می کند. شرکت بیت مین یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان انواع ماینر در دنیا می باشد و ماینر های این شرکت با نام Antminer معروف هستند.


قیمت ماینر با الگوریتم Scrypt چقدر است؟

قیمت ماینر ها به عوامل و فاکتور های بسیاری مانند نوع پردازشگر، تعداد تراشه ها، تکنولوژی ساخت تراشه ها، مقدار رم، سیستم تهویه دستگاه، میزان برق مصرفی، الگوریتم پردازش و ارز های قابل پردازش بستگی دارد. ماینر هایی که از الگوریتم Scrypt پشتیبانی می کنند و با توجه به پردازش کمتر و ساده تر و همینطور سخت افزار پایین تر، از قیمت ارزان تری نسبت به ماینر های دیگر برخوردار هستند. بنابراین می توانند گزینه خوبی برای سرمایه گذاری باشند.