سوالات متداول

پاسخ پرسش‌های پرتکرار
سوالات متداول
دسته‌بندی پرسش‌ها

پرتکرارترین پرسش‌ها

بله برای خرید اینترنتی از دیجی بانه باید در سایت "ثبت نام" کنید، اما شما می توانید سفارش خود را از طریق تماس تلفنی نیز انجام دهید. جهت مشاهده آموزش ثبت نام در فروشگاه دی جی بانه و همچنین آموزش خرید از فروشگاه دیجی بانه می توانید وارد لینک های مربوطه شوید.
برای انجام مراحل خرید ما به اطلاعاتی مانند، نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره تلفن همراه و ثابت، آدرس دقیق و کد پستی شما احتیاج داریم تا کالا را بدست شما برسانیم. همینطور شما با ایجاد حساب کاربری و ثبت نام در سایت می توانید تاریخچه سفارشات خود را داشته باشید و کالای سفارش داده شده را رهگیری کنید.
با کلیک بر روی "ورود به حساب کاربری" در گوشه بالا سمت چپ سایت می توانید وارد حساب کاربری خود شوید.
ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. بعد از ورود نام شما گوشه سمت چپ بالای سایت نمایش داده می شود. با انتخاب نام خود منوی کاربری برای شما باز می شود و شما می توانید روی گزینه "ویرایش اطلاعات حساب" بزنید و مشخصات حساب کاربری خود را ویرایش نمایید.
شما می توانید بعد از ورود به حساب کاربری خود، وارد داشبورد خود شده و از قسمت "آدرس ها"، آدرس های خود را مدیریت کنید. همچنین می توانید آدرس پیش فرض خود را برای خرید های خود انتخاب نمایید.
شما می توانید بعد از ورود به حساب کاربری خود. وارد داشبورد خود شده و از قسمت "سفارش های من" تمام سفارش های خود را مشاهده نمایید.
در صورتی که کلمه عبور خود را فراموش کرده اید، می توانید با کلیک روی "ورود به حساب کاربری" در گوشه بالا سمت چپ سایت و کلیک روی گزینه "کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟" وارد فرم بازیابی کلمه عبور حساب کاربری شده و ایمیل یا شماره موبایل خود را وارد نمایید تا کد تغییر کلمه عبور برای شما ارسال شود. سپس مراحل آن را انجام دهید و کلمه عبور حساب کاربری خود را تغییر دهید.
بله علاوه بر خرید اینترنتی از فروشگاه دیجی بانه می توانید به صورت حضوری و مراجعه به آدرس فروشگاه دیجی بانه خرید خود را انجام دهید.
بله، در صورتی که هنوز کالا ارسال نشده باشد شما می توانید با تیم فروش و پشتیبانی دی جی بانه تماس بگیرید و سفارش خود را لغو کنید. در صورتی که کالا ارسال شده باشد نیز می توانید با تیم فروش و پشتیبانی هماهنگ کرده و کالا را برگشت بزنید. هزینه ارسال و برگشت کالا به عهده شما خواهد بود.
برای ثبت سفارش دو روش در اختیار شما می باشد. روش اول سفارش از طریق سایت است که بعد از ثبت نام در سایت و پرداخت بیعانه سفارشتان ثبت و آماده پردازش می شود. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه ما آموزش خرید از فروشگاه دی جی بانه تهیه نمودیم و شما می توانید آن را مطالعه نمایید. روش دوم تماس از طریق تلفن های سایت و ثبت سفارش تلفنی می باشد.