سوالات متداول

پاسخ پرسش‌های پرتکرار
سوالات متداول
دسته‌بندی پرسش‌ها

پرتکرارترین پرسش‌ها

بله برای خرید اینترنتی از دیجی بانه باید در سایت "ثبت نام" کنید، اما شما می توانید سفارش خود را از طریق تماس تلفنی نیز انجام دهید. جهت مشاهده آموزش خرید از فروشگاه دیجی بانه با کامپیوتر و همچنین آموزش خرید از فروشگاه دیجی بانه با موبایل می توانید وارد صفحه مربوطه شوید.
برای انجام مراحل خرید ما به اطلاعاتی مانند، نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره تلفن همراه و ثابت، آدرس دقیق و کد پستی شما احتیاج داریم تا کالا را بدست شما برسانیم. همینطور شما با ایجاد حساب کاربری و ثبت نام در سایت می توانید تاریخچه سفارشات خود را داشته باشید و کالای سفارش داده شده را رهگیری کنید.
شما می توانید به راحتی با کلیک بر روی ثبت نام در گوشه بالا سمت چپ سایت در فروشگاه دیجی بانه ثبت نام نموده و حساب کاربری خود را ایجاد نمایید. برای توضیحات بیشتر و آموزش ثبت نام در فروشگاه دیجی بانه روی لینک "مشاهده توضیحات تکمیلی" کلیک نمایید.
با کلیک بر روی "به حساب کاربری خود وارد شوید" در گوشه بالا سمت چپ سایت می توانید وارد حساب کاربری خود شوید.
وارد منوی حساب کاربری خود شوید، روی گزینه "فعال سازی حساب کاربری" که به رنگ زرد و با علامت تعجب مشخص شده است کلیک کنید و مراحل آن را انجام دهید. بعد از فعال سازی حساب کاربری خود علامت تعجب حذف می شود و شما می توانید خرید خود را از فروشگاه دی جی بانه انجام دهید. مراحل فعال سازی حساب کاربری برای افرادی که از کامپیوتر و موبایل استفاده می کنند، ممکن است تفاوت هایی داشته باشد. به همین منظور ما آموزش فعال سازی حساب کاربری در کامپیوتر و آموزش فعال سازی حساب کاربری در موبایل را به صورت جداگانه در صفحه آموزش ثبت نام توضیح داده ایم. برای توضیحات بیشتر و آموزش فعال سازی حساب کاربری در دیجی بانه روی لینک "مشاهده توضیحات تکمیلی" کلیک نمایید.
وارد منوی حساب کاربری خود شوید. روی گزینه "ویرایش اطلاعات حساب" کلیک کنید تا بتوانید مشخصات حساب کاربری خود را ویرایش نمایید.
شما می توانید بعد از ورود به حساب کاربری خود، وارد داشبورد خود شده و از قسمت "آدرس ها"، آدرس های خود را مدیریت کنید. همچنین می توانید آدرس پیش فرض خود را برای خرید های خود انتخاب نمایید.
شما می توانید بعد از ورود به حساب کاربری خود. وارد داشبورد خود شده و از قسمت "سفارش های من" تمام سفارش های خود را مشاهده نمایید.
در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید، می توانید با کلیک روی "به حساب کاربری خود وارد شوید" در گوشه بالا سمت چپ سایت و کلیک روی گزینه "کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟" وارد فرم بازیابی رمز عبور حساب کاربری شده و ایمیل خود را وارد نمایید تا لینک تغییر رمز عبور به ایمیل شما ارسال شود. سپس ایمیل خود را چک کنید و از طریق لینک ارسال شده رمز عبور حساب کاربری خود را بازیابی نمایید.
بله علاوه بر خرید اینترنتی از فروشگاه دیجی بانه می توانید به صورت حضوری و مراجعه به آدرس فروشگاه دیجی بانه خرید خود را انجام دهید.