سوالات متداول

  پاسخ پرسش‌های پرتکرار
  سوالات متداول
  دسته‌بندی پرسش‌ها

  پرتکرارترین پرسش‌ها

  1- دریافت کالا از انبار: پس از ثبت سفارش توسط شما و پرداخت بیعانه. کالای شما از انبار به محل تست فروشگاه آورده خواهد شد.
  2- تست کالا: به دلیل آنکه اکثر کالاهای موجود در فروشگاه دیجی بانه برقی می باشند، قبل از ارسال کالا صحت و سلامت آن مورد بررسی قرار می گیرد. به این ترتیب که سفارش شما (به طور مثال تلویزیون) از کارتن خارج می شود، به برق متصل می شود و سپس دستگاه روشن و تصویر، صدا و حتی پیکسل های دستگاه نیز مورد بررسی قرار می گیرد.
  3- تحویل کالا به پیک: در مرحله تست کالا، شخصی که قرار است کالا را به شما تحویل دهد (پیک) نیز حضور دارد. پس از تایید سلامت کالا، سفارش شما مجددا بسته بندی و تحویل پیک می شود. پیک نیز مبلغ سفارش شما را ضمانت می کند (پیک کل مبلغ فاکتور را در محل فروشگاه پرداخت می نماید).
  4- حرکت به سمت شهر مقصد: پس از تکمیل مراحل بالا و تحویل کالا به پیک، ایشان به سمت آدرس شما حرکت خود را آغاز می کند.
  شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما انتقادات و پیشنهادات خود را بصورت مکتوب ارسال بفرمایید. همچنین از طریق تماس تلفنی با شماره های موجود بر روی سایت همکاران ما آماده شنیدن نظرات شما مشتریان گرامی می باشند. در صورتی که شکایتی نیز دارید می توانید از طریق صفحه ثبت شکایت موضوع را کتبا در فروشگاه دی جی بانه ثبت نمایید.
  فروشگاه دی جی بانه از قدیمی ترین و خوش نام ترین فروشگاه های سطح کشور است. تمامی پرسنل دی جی بانه تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا یک محیط امن و با کیفیت در اختیار شما جهت خریدی آسان فراهم کنند. از طرفی مجوزهای فروشگاه دی جی بانه باعث می شود تا شما با خیال راحت از این فروشگاه خرید نمایید. فروشگاه دی جی بانه دارای نماد اعتماد دو ستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت نماد اعتماد فروشگاه دی جی بانه است و همچنین عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی فروشگاه دی جی بانه عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی است نیز می باشد.
  تمامی اطلاعات مندرج بر روی سایت از سایتهای رسمی شرکت سازنده کالا برداشته شده ولی با توجه به اینکه اطلاعات این سایت ها نیز بعضا دارای اشتباه می باشند. ممکن است محتویات سایت دی جی بانه نیز با این مشکل مواجه باشد. شایان ذکر است تیم دی جی بانه تمام تلاش خود را در جهت جمع آوری اطلاعات صحیح و کامل به کار خواهد بست.
  برای مراجعه کارشناس شرکت گارانتی هزینه ایاب و ذهاب از شما اخذ خواهد شد. در خصوص نصب سایر لوازم ممکن است بستگی به کالای خریداری شده مبلغی برای نصب از شما اخذ نمایند. نصب تلویزیون رایگان است. نصب کولر گازی، یخچال، لباسشویی و ظرفشویی هزینه دارد که کارشناس نصب در محل هزینه را به شما اعلام خواهد کرد.
  بله، فروشگاه دی جی بانه محصولات خود را به تمام نقاط ایران ارسال می کند.
  امکان تست برخی کالاها مانند کولر گازی، یخچال فریزر، لباسشویی و ظرفشویی تا قبل از نصب مقدور نمی باشد، به همین خاطر هنگام تحویل کالا سلامت فیزیکی آن را به دقت بررسی نمایید.
  خیر، پیک تنها کالا را برای شما تست می نماید و نصب و راه اندازی کالا بر عهده ایشان نمی باشد.
  بله فروشگاه دی جی بانه برای فروش حضوری و اینترنتی خود دارای مجوز های لازم می باشد. فروشگاه دی جی بانه دارای نماد اعتماد دو ستاره از وزارت صنعت معدن و تجارت نماد اعتماد فروشگاه دی جی بانه است. فروشگاه اینترنتی دی جی بانه عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی فروشگاه دی جی بانه عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی است نیز می باشد. شما می توانید مجوز های فروشگاه دی جی بانه را در قسمت مجوز ها مشاهده نمایید.