روش‌های ارسال و کرایه کالا

  برخی کالاها دارای ارسال رایگان و سریع (مخصوص شهرهای تهران و کرج) ارسال رایگان و سریع کالا در فروشگاه دی جی بانه و برخی دیگر هزینه ارسال عادی ارسال عادی کالا در فروشگاه دی جی بانه دارند. در کنار برخی از محصولات علامت ارسال رایگان به سراسر کشور ارسال رایگان به سراسر کشور در فروشگاه دی جی بانه را می توانید ببیند. همچنین برخی از کالاها فقط ارسال رایگان در تهران و کرج ارسال رایگان و سریع کالا در فروشگاه دی جی بانه دارند. در خصوص کالاهایی که ارسالشان عادی است و هزینه دارد، حتما باید در سایت ثبت نام کرده و بعد از مرحله ثبت آدرس سایت بصورت اتوماتیک هزینه ارسال را به شما نمایش خواهد داد.
  بله، فروشگاه دی جی بانه محصولات خود را به تمام نقاط ایران ارسال می کند.
  هزینه ارسال بستگی به شهر مقصد و نوع کالا دارد و اگر در سبد خرید خود چند کالا داشته باشید برای هر کالا هزینه ارسال مجزا باید بپردازید. هر کالا کرایه مخصوص به خود را دارد. شما می توانید در سایت ثبت نام کرده و مراحل خرید را دنبال کنید تا هزینه ارسال کالا را مشاهده نمایید.
  خیر. برای سفارشاتی که شامل چند وسیله می باشد باید برای هر کالا کرایه مجزا پرداخت کنید.
  روش ارسال سفارش بستگی به آدرس شما و نوع کالای سفارش داده شده دارد. فروشگاه دی جی بانه کالاها را از طریق 1- باربری های شخصی (پیک) 2- باربری، تیپاکس و اتوبوس 3- پست جمهوری اسلامی ایران ارسال خواهد کرد. این فروشگاه برای حفظ کیفیت و سلامت کالا، بهترین و سریعترین روش را برای سفارش های شما انتخاب خواهد کرد.
  1- دریافت کالا از انبار: پس از ثبت سفارش توسط شما و پرداخت بیعانه. کالای شما از انبار به محل تست فروشگاه آورده خواهد شد.
  2- تست کالا: به دلیل آنکه اکثر کالاهای موجود در فروشگاه دیجی بانه برقی می باشند، قبل از ارسال کالا صحت و سلامت آن مورد بررسی قرار می گیرد. به این ترتیب که سفارش شما (به طور مثال تلویزیون) از کارتن خارج می شود، به برق متصل می شود و سپس دستگاه روشن و تصویر، صدا و حتی پیکسل های دستگاه نیز مورد بررسی قرار می گیرد.
  3- تحویل کالا به پیک: در مرحله تست کالا، شخصی که قرار است کالا را به شما تحویل دهد (پیک) نیز حضور دارد. پس از تایید سلامت کالا، سفارش شما مجددا بسته بندی و تحویل پیک می شود. پیک نیز مبلغ سفارش شما را ضمانت می کند (پیک کل مبلغ فاکتور را در محل فروشگاه پرداخت می نماید).
  4- حرکت به سمت شهر مقصد: پس از تکمیل مراحل بالا و تحویل کالا به پیک، ایشان به سمت آدرس شما حرکت خود را آغاز می کند.
  در این روش تنها برای شهر های خیلی دور از شهر بانه مورد استفاده قرار می گیرد. به طور مثال اگر شما در شهر زاهدان ساکن هستید و تمایل دارید یک دستگاه تلویزیون سایز 43 اینچ سفارش دهید. کالا از طریق باربری، تیپاکس و اتوبوس برای شما ارسال می شود. با توجه به آنکه کالاهای وارد شده به بانه دارای شرایط ویژه ای می باشند، امکان ارسال از باربری خود شهر بانه فراهم نیست، از این رو این کالاها برای ارسال به سراسر ایران از طریق باربری ها و ترمینال اتوبوسرانی شهر تهران و کرج یا تیپاکس ارسال خواهد شد. این روش شامل 5 مرحله است.

  1- دریافت کالا از انبار: پس از ثبت سفارش توسط شما و پرداخت مبلغ سفارش، کالای شما از انبار به محل تست فروشگاه آورده می شود.
  2- تست کالا: به دلیل آنکه اکثر کالاهای موجود در فروشگاه دیجی بانه برقی می باشند. قبل از ارسال کالا صحت و سلامت کالا مورد بررسی قرار می گیرد. به این ترتیب که سفارش شما (به طور مثال تلویزیون) از کارتن خارج می شود، به برق متصل می شود و تصویر، صدا و حتی پیکسل های دستگاه نیز بررسی می شود.
  3- تحویل کالا به پیک: در مرحله تست کالا، شخصی که قرار است کالا را به بابربری یا اتوبوس تحویل دهد (پیک) نیز حضور دارد. پس از تایید سلامت کالا، سفارش شما مجددا بسته بندی و تحویل پیک می شود.
  4- حرکت به سمت باربری: پس از تکمیل مراحل بالا و تحویل کالا به پیک، ایشان به سمت نزدیک ترین باربری حرکت خود را آغاز می کند.
  5- تحویل کالا به باربری: کالا پس از تحویل پیک به باربری یا اتوبوس شماره رسید بارنامه را به شما اطلاع خواهد داد.
  زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۳ روز تا یک هفته است.
  این روش ارسال برای کالاهای کوچک استفاده می شود. برای کالاهای از قبیل تلویزیون، کولر گازی، سینمای خانگی و ... امکان ارسال از این روش مقدور نمی باشد. لازم به ذکر است پست شهر بانه با توجه به شرایط خاص ورود کالا به این شهر امکان پرداخت در محل را برای فروشگاه ها فراهم نکرده است. لذا در صورتی که قرار باشد سفارش شما از طریق پست ارسال گردد، کل مبلغ سفارش به علاوه هزینه پست، قبل از ارسال از شما اخذ خواهد گردید. زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 48 تا 72 ساعت است. در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق پست هستید، می توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست جمهوری اسلامی ایران رهگیری کنید.
  خیر، پیک تنها کالا را برای شما تست می نماید و نصب و راه اندازی کالا بر عهده ایشان نمی باشد.
  امکان تست برخی کالاها مانند کولر گازی، یخچال فریزر، لباسشویی و ظرفشویی تا قبل از نصب مقدور نمی باشد، به همین خاطر هنگام تحویل کالا سلامت فیزیکی آن را به دقت بررسی نمایید.
  این روش زمانی که فاصله تا محل سفارش گیرنده بسیار طولانی باشد استفاده می شود. در این روش به دلیل اینکه پیک ما امکان حضور در محل شما را ندارد، کل مبلغ سفارش به علاوه هزینه ارسال کالا از باربری از شما اخذ می گردد.
  ارسال از طریق باربری های شهر تهران (میدان شوش)، ترمینال های اتوبوسرانی شهر تهران و کرج، تیپاکس و چاپار انجام خواهد گرفت.
  کالاها صحیح و سلامت به باربری تحویل داده می شوند و تا محل شما توسط باربری ها بیمه خواهد شد. لذا از تحویل گرفتن کالاهای دارای بسته بندی خراب و آسیب دیده اجتناب کنید.