در حال بارگذاری دی‌جی‌بانه
دی جی بانه
Loading...

دیجی بانه رو بیشتر بشناسیم

مسافت‌های طولانی، عدم امکان مقایسه گونه‌های مختلف یک محصول در یک مکان، هزینه رفت و آمد، و از همه مهمتر کمبود وقت، سبب می‌شوند که امروزه خرید کردن به فعالیتی دشوار و نامطلوب تبدیل گردد.

شهر بانه از نظر رونق اقتصادی، جایگاه بالایی در منطقه دارد و در تاریخ ۲۸ آذر ۱۳۸۹ از طرف دولت جمهوری اسلامی ایران به منطقهٔ ویژهٔ اقتصادی تبدیل شد. بانه همه روزه پذیرای مسافران بی شماری میباشد.

با توجه به وجود خطر و هزینه های سفر برای مسافرینی که قصد خرید کالا از شهر بانه را دارند . بر آن شدیم  برای رفاه حال شما هموطنان گرامی فروشگاه دی جی بانه را راه اندازی نماییم.

حاصل فعالیتهای ما فروشگاه اینترنتی دی جی بانه به مدیریت آقای سعید پورزاده حسن می باشد. فروشگاه دیجی بانه ، فروشگاهی است در دسترس و راحت به راحتی اتاق خانه شما.

شما می‌توانید بدون اتلاف وقت، در راحت‌ترین مکان ممکن (منزل، محل کار، یا...)، با قدرت خرید بالا و سر فرصت، متنوع‌ترین محصولات را با هم مقایسه کرده و پس از ارزیابی کمی و کیفی، بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

اکنون فروشگاه اینترنتی دیجی بانه هزاران محصول در طبقات مختلف کالایی را عرضه می‌کند و روزانه تعداد زیادی کالا و گروه‌های محصولی جدید به این مجموعه اضافه می گردند.

لازم بذکر است در صورت تمایل برای سفر به شهر بانه ، میتوانید برای خرید از فروشگاه ما به آدرس: کردستان- بانه، بلوار شهدا  روبروی پاساژ شهرداری پاساژ رحیمی طبقه اول پلاک ۲۱۵ مراجعه نمایید.

خریدی لذت بخش برای شما آرزومندیم.

 

آدرس جهت خرید حضوری 

کردستان- بانه، بلوار شهدا  روبروی پاساژ شهرداری پاساژ رحیمی طبقه اول پلاک ۲۱۵ 

نمایی از مکان فیزیکی فروشگاه اینترنتی دی جی بانه

نمایی از محل فیزیکی فروشگاه اینترنتی دی جی بانه

 

تلفن:    

15 55 423 0873

52 83 423 0873

20 800 20 0918

28 00 208 0918

9006 778 0918

 

پست الکترونیک:

Digibaneh [@] gmail.com