تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

   دیجی بانه را بیشتر بشناسیم

   مسافت‌های طولانی، عدم امکان مقایسه گونه‌های مختلف یک محصول در یک مکان، هزینه رفت و آمد، و از همه مهمتر کمبود وقت، سبب می‌شوند که امروزه خرید کردن به فعالیتی دشوار و نامطلوب تبدیل گردد.

   شهر بانه از نظر رونق اقتصادی، جایگاه بالایی در منطقه دارد و در تاریخ ۲۸ آذر ۱۳۸۹ از طرف دولت جمهوری اسلامی ایران به منطقهٔ ویژهٔ اقتصادی تبدیل شد. بانه همه روزه پذیرای مسافران بی شماری میباشد.

   با توجه به وجود خطر و هزینه های سفر برای مسافرینی که قصد خرید کالا از شهر بانه را دارند . بر آن شدیم  برای رفاه حال شما هموطنان گرامی فروشگاه دی جی بانه را راه اندازی نماییم.

   حاصل فعالیتهای ما فروشگاه اینترنتی دی جی بانه به مدیریت آقای سعید پورزاده حسن می باشد. فروشگاه دیجی بانه ، فروشگاهی است در دسترس و راحت به راحتی اتاق خانه شما.

   شما می‌توانید بدون اتلاف وقت، در راحت‌ترین مکان ممکن (منزل، محل کار، یا...)، با قدرت خرید بالا و سر فرصت، متنوع‌ترین محصولات را با هم مقایسه کرده و پس از ارزیابی کمی و کیفی، بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

   اکنون فروشگاه اینترنتی دیجی بانه هزاران محصول در طبقات مختلف کالایی را عرضه می‌کند و روزانه تعداد زیادی کالا و گروه‌های محصولی جدید به این مجموعه اضافه می گردند.

   لازم بذکر است در صورت تمایل برای سفر به شهر بانه ، میتوانید برای خرید از فروشگاه ما به آدرس:  کردستان، بانه، بلوار شهدا، روبروی پاساژ شهرداری، پاساژ رحیمی، طبقه اول، پلاک 215 مراجعه نمایید.

   خریدی لذت بخش برای شما آرزومندیم.


   آدرس جهت خرید حضوری

   کردستان، بانه، بلوار شهدا، روبروی پاساژ شهرداری، پاساژ رحیمی، طبقه اول، پلاک 215


   نمایی از مکان فیزیکی فروشگاه اینترنتی دی جی بانه

   نمایی از محل فیزیکی فروشگاه اینترنتی دی جی بانه


   تلفن‌ها:

   087 91 01 32 30

   0873 423 55 15

   0918 20 800 20


   پست الکترونیک: