خرید و قیمت ماینر با الگوریتم Equihash

قیمت ماینر های Bitmain با الگوریتم Equihash

ماینر ها برای استخراج ارز مجازی احتیاج به سخت افزار و الگوریتم متناسب با آن دارند تا بتوانند با کمترین مصرف انرژی، کارایی بیشتری داشته باشند و سریع تر کار کنند. ماینر های Equihash یکی از ماینر های محبوب برای استخراج ارز هایی مانند Horizen، Hush، PirateChain، Zcash و ZenCash مناسب می باشد. شرکت های اندکی در زمینه تولید مایندر با الگوریتم Equihash فعالیت می کنند. ماینر Bitmain با الگوریتم Equihash یکی از این موارد است. ماینر های 2018 و ماینر های 2019 این شرکت در برخی مدل ها از الگوریتم پردازش Equihash برخوردار هستند. شرکت بیت مین ماینر های Equihash خود را با هش ریت های مختلفی تولید می کند تا شما بتوانید با توجه به نیاز خود آنها را خریداری نمایید. برای مثال می توان به ماینر با الگوریتم پردازش Equihash با قدرت پردازش 135 کیلوهش، 140 کیلوهش و 180 کیلوهش اشاره نمود. شما در این بخش می توانید قیمت ماینر با الگوریتم Equihash را به صورت ماینر آکبند و ماینر استوک مشاهده نموده و به بررسی مشخصات آنها بپردازید. همچنین جهت خرید ماینر با الگوریتم Equihash به صورت مستقیم از بانه اقدام نمایید.

جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین
جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین

خرید ماینر با الگوریتم Equihash توصیه می شود؟

ماینر هایی که از الگوریتم Equihash پشتیبانی می کنند سریع تر هستند و عملیاتی که انجام می دهند از پیچیدگی کمتری برخوردار است. به همین دلیل ماینر های Equihash از قدرت پردازش بسیار بالایی برخوردار نیستند. ماینر هایی که از الگوریتم Equihash پشتیبانی می کنند قادر هستند توانایی استخراج ارز هایی مانند زی کش، کمودو، بیت کوین گلد را دارند. بنابراین اگر به دنبال ارز های دیجیتال نام برده هستید می بایست یکی از ماینر های که از الگوریتم Equihash پشتیبانی می کنند را خریداری نمایید.


بهترین ماینر با الگوریتم Equihash را چه شرکتی تولید می کند؟

ماینر هایی که از الگوریتم Equihash پشتیبانی می کنند زیاد نیستند. شرکت بیت مین یکی از تولید کنندگان ماینر با الگوریتم Equihash می باشد. این شرکت ماینر های خود را با هش ریت های 135 کیلوهش و 140 کیلوهش تولید می کند. شرکت بیت مین یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان ماینر با الگوریتم Equihash می باشد. ماینر های این شرکت با نام Antminer شناخته می شوند.


قیمت ماینر با الگوریتم Equihash چقدر است؟

قیمت ماینر ها به عوامل و فاکتور های بسیاری مانند نوع پردازشگر، تعداد تراشه ها، تکنولوژی ساخت تراشه ها، مقدار رم، سیستم تهویه دستگاه، میزان برق مصرفی، الگوریتم پردازش و ارز های قابل پردازش بستگی دارد. ماینر هایی که از الگوریتم Equihash پشتیبانی می کنند پردازش سبک تر و ساده تری دارند و برای انجام این پردازش به سخت افزار قدرتمندی احتیاج ندارند. بنابراین نسبت به ماینر های دیگر از قیمت پایین تری نیز برخوردار هستند و ارزش سرمایه گذاری را دارند.