خرید و قیمت ماینر با الگوریتم SHA-256

قیمت ماینر های Bitmain، Cannan، Ebang و Cheetah با الگوریتم SHA-256

ماینر های برای استخراج ارز های مختلف احتیاج به الگوریتم متناسب با آن را دارند. شرکت های تولید کننده ماینر برای کاهش هزینه های ساخت و همچنین عملکرد مفید تر دستگاه سخت افزار و نرم افزار آن را برای پردازش الگوریتمی خاص تولید می کنند. الگوریتم پردازش SHA-256 یکی از محبوب ترین الگوریتم ها در میان ماینر ها می باشد. ماینر هایی که از الگوریتم SHA-256 پشتیبانی می کنند قادر هستند تا ارز هایی مانند Bitcoin، BitcoinCash، Acoin، Crown، Curecoin، eMark، Joulecoin، Peercoin، Terracoin و UnbreakableCoin را استخراج نمایند. این ارز ها جزو پر مخاطب ترین ارز های مجازی می باشند. تولید کنندگان زیادی در زمینه ماینر با الگوریتم SHA-256 فعالیت می کنند. برای مثال می توان به ماینر Bitmain با الگوریتم SHA-256، ماینر Cannan با الگوریتم SHA256، ماینر Cheetah با الگوریتم SHA-256 و ماینر Ebang با الگوریتم SHA-256 اشاره نمود. ماینر های 2018 و ماینر های 2019 در مدل های مشخصی از الگوریتم SHA-256 پشتیبانی می کنند. این ماینر ها با هش ریت های مختلفی تولید می شوند تا شما بتوانید با توجه به نیاز خود آنها را تهیه نمایید. برای مثال می توان به ماینر هایی با قدرت پردازش 14 تراهش، 14.5 تراهش، 16 تراهش، 18 تراهش، 19 تراهش، 19.5 تراهش، 20 تراهش، 20.5 تراهش و 24 تراهش با الگوریتم SHA256 اشاره نمود. ماینر های SHA-256 به صورت ماینر آکبند و ماینر استوک به فروش می رسند. شما در این بخش می توانید قیمت ماینر با الگوریتم SHA-256 را مشاهده نموده و به بررسی مشخصات آنها بپردازید. همچنین جهت خرید ماینر با الگوریتم SHA-256 به صورت مستقیم از بانه اقدام نمایید.

جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین
جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین

خرید ماینر با الگوریتم SHA-256 توصیه می شود؟

ماینر ها برای پردازش هش ها احتیاج به الگوریتم پردازش دارند. شرکت های تولید کننده برای داشتن حداکثر بهره وری پردازشگر های این ماینر ها را طوری طراحی می کنند تا تنها توانایی انجام الگوریتم مورد نظر را داشته باشد. ماینر با الگوریتم SHA-256 جزو اولین ماینر های بازار هستند که قادر هستند تا ارز های محبوبی مانند بیت کوین و بیت کوین کش را استخراج نمایند. بنابراین شرکت های زیادی در زمینه تولید ماینر با الگوریتم SHA-256 فعالیت دارند و خرید ماینر های SHA-256 توصیه می شود.


بهترین ماینر با الگوریتم SHA-256 را چه شرکتی تولید می کند؟

شرکت های تولید کننده ماینر تقریبا همگی حداقل یک مدل از ماینر های SHA-256 را دارند. این الگوریتم یکی از پر استفاده ترین و محبوب ترین الگوریتم ها در میان ماینر ها می باشد. شرکت های مختلفی در زمینه تولید ماینر با الگوریتم SHA-256 فعالیت دارند. اما یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده در این زمینه Bitmain می باشد. البته شرکت هایی مانند Cheetah، Canaan و Ebang نیز ماینر های قدرتمندی را تولید می کنند. شما می توانید با توجه به مشخصات هر ماینر و همچنین نیاز خود آنها را خریداری نمایید.


قیمت ماینر با الگوریتم SHA-256 چقدر است؟

قیمت ماینر ها به عوامل و فاکتور های بسیاری مانند نوع پردازشگر، تعداد تراشه ها، تکنولوژی ساخت تراشه ها، مقدار رم، سیستم تهویه دستگاه، میزان برق مصرفی، ارز های قابل پردازش بستگی دارد. یکی دیگر از فاکتور های مهم در ماینر ها الگوریتم پردازش آن می باشد. ماینر ها برای عملکرد بهتر و مصرف برق کمتر تنها برای پردازش یک الگوریتم تولید می شوند. ماینر هایی که از الگوریتم SHA-256 پشتیبانی می کنند قادر هستند ارز های محبوبی مانند بیت کوین و بیت کوین کش را استخراج نمایند. بنابراین قیمت ماینر ها با توجه به فاکتور های گفته شده متغییر است.