خرید و قیمت ماینر کانن Canaan

قیمت و خرید ماینر Canaan Avalon

ماینر Cannaan یکی دیگر از دستگاه های ASIC معروف بازار می باشد. ماینر های کانن با نام آوالون یا به انگلیسی Avalon تولید می شوند. قدرت پردازش هش این ماینر ها نسبت به برق مصرفی خوب است و در مدل های جدید تر سود دهی بسیار خوبی دارد. ماینر کانن با الگوریتم SHA-256 تولید می شود و قادر است ارز های مجازی متناسب با آن را استخراج نماید. بدنه ماینر های کانن آوالون از جنس آلومینیوم است و به خوبی گرمای تولید شده توسط دستگاه را به بیرون منتقل می کند. ماینر های قدیمی تر کانن از یک فن برای خنک کردن دستگاه استفاده می کردند ولی در مدل های جدید دارای 2 فن قدرتمند هستند و به خوبی دستگاه را خنک می کنند. ماینر های Canaan با هش ریت های مختلفی تولید می شوند. برای مثال می توان به ماینر Canaan با قدرت پردازش 7.3 تراهش، 11.5 تراهش، 13.6 تراهش، 14.5 تراهش و 20 تراهش اشاره نمود. این شرکت هر ساله ماینر های خود را ارتقاع داده و عملکرد آن را بهبود می دهد تا سود دهی بیشتری داشته باشند. ماینر های 2018 کانن و ماینر های 2019 کانن جزو پر فروش ترین ماینر های این شرکت می باشند. شما در این بخش می توانید قیمت ماینر آکبند کانن و ماینر استوک کانن را مشاهده نموده و به بررسی مشخصات آنها بپردازید. همچنین جهت خرید ماینر کانن به صورت مستقیم از بانه اقدام نمایید.

جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین
جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین

خرید ماینر Canaan انت ماینر سود آور است؟

ماینر های Canaan نسبت به ماینر های بیت مین و ای بنگ قدرت کمتری دارند و برای کسانی که به دنبال یک ماینر بسیار پر قدرت هستند مناسب نمی باشد. اما به طور کلی میزان سود دهی ماینر ها با توجه به نسبت هش ریت و مصرف انرژی محاسبه می شود. خرید ماینر Canaan بخصوص ماینر های 2018 این شرکت می تواند سود دهی خوبی را فراهم آورد. ماینر های کانن دارای تنوع بسیار خوبی در هش ریت هاستند و شما می توانید با توجه به نیاز خود آنها را خریداری نمایید.


ماینر آوالون یا به انگلیسی Avalon چیست؟

شرکت Canaan ماینر های خود را با نام آوالون تولید می کند. این ماینر های جزو دستگاه های ASIC هستند. دستگاه های اسیک به دستگاه هایی گفته می شود که از مدار های مجتمع ساخته شده برای کاربردی خاص استفاده می شوند. به طور مثال ماینر های Avalon مخصوص استخراج ارز مجازی هستند و با قدرت بسیار خوبی که دارند به استخراج ارز های مختلف می پردازند. ماینر های کانن آوالون در مدل های مختلف و با هش ریت های متنوعی تولید می شوند و شما می توانید با توجه به نیاز خود آنها را خریداری نمایید.


قیمت ماینر Canaan Avalon چقدر است؟

قیمت ماینر ها نیز مانند تمام وسایل الکتریکی به فاکتور های بسیاری بستگی دارد. نوع پردازنده، تعداد هش برد و تراشه های بکار رفته در آنها، سیستم تهویه هوا، میزان برق مصرفی، سال ساخت، الگوریتم پردازش و ارز های قابل استخراج از جمله مواردی هستند که بر قیمت ماینر ها تاثیر گذارند. قیمت ماینر Canaan Avalon با توجه به مدل های مختلفی که دارد متفاوت است اما به طور کلی نسبت به ماینر های جدید بیت مین و ای بنگ ارزان تر هستند و البته به همان اندازه سود آوری کمتری نیز دارند.


خرید ماینر آکبند canaan بهتر است یا خرید ماینر استوک canaan؟

ماینر های canaan جزو اولین و معروف ترین ماینر ها بازار هستند. دستگاه های ماینر نیز مانند تمام لوازم الکتریکی های دیگر ممکن است به هر دلیلی بعد از مدتی استفاده فروخته شود. خرید ماینر استوک canaan برای کسانی که بودجه کمی دارند اما می خواهند در این زمینه سرمایه گذاری کنند گزینه مناسبی می باشد. اما باید به این نکته توجه کنید که ماینر ها نیز مانند تمام وسایل الکتریکی استهلاک دارد. بنابراین اگر بودجه کافی برای ورود به کار ماینینگ دارید می توانید با خرید ماینر آکبند canaan مزرعه ماینینگ خود را بسازید، در غیر این صورت می توانید با خرید ماینر استوک کانن در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.