قیمت ماینر Canaan، Bitmain، Ebang و Cheetah در بانه

قیمت ماینر و بررسی مشخصات ماینر ها

قیمت ماینر ها در بانه نسبت به فروشگاه های دیگر مرقون به صرفه تر می باشد. فروشگاه دی جی بانه امکان خرید ماینر های کانن، بیت مین، ای بنگ و چیتا و ... را برای شما فراهم آورده است. ماینر های موجود در فروشگاه به دو صورت ماینر آکبند و ماینر استوک قرار گرفته اند تا بتوانیم پاسخگوی نیاز های مختلف باشیم. شرکت های مختلفی در زمینه تولید ماینر فعالیت می کنند اما معروف ترین آنها عبارتند از ماینر Bitmain، ماینر Ebang، ماینر Canaan و ماینر Cheetah. قیمت ماینر ها بستگی به سال تولید و نوع پردازشگر و تکنولوژی های بکار رفته در آنها متفاوت می باشد. ماینر های 2019 که به تازگی معرفی شده اند عملکرد بهتری نسبت به ماینر های 2018 دارند. البته این یک مقایسه کلی است و در حقیقت اینکه کدام ماینر عملکرد بهتری دارد بستگی به میزان مصرف انرژی و قدرت پردازش هش آن دارد. ارز های مختلف الگوریتم های متفاوتی دارند و هر ماینری نمی تواند تمام ارز های مجازی را استخراج نماید. بنابراین ماینر ها با توجه به الگوریتم پردازشی که دارند متفاوت هستند. به طور مثال می توان به ماینر با الگوریتم SHA-256، ماینر با الگوریتم Scrypt و ماینر با الگوریتم Equihash اشاره نمود. شما می توانید در این بخش قیمت ماینر های مختلف را مشاهده نموده و به بررسی مشخصات آنها بپردازید. همچنین جهت خرید ماینر مورد نظر خود به صورت مستقیم از بانه اقدام نمایید.

جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین
جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین

چرا قیمت ماینر ها در بانه ارزان است؟

قیمت ماینر ها بسیار گران است و علت این موضوع نیز استفاده از پردازشگر ها و چیپ های بسیار کوچک و گران قیمت است که روی برد های کوچکی نصب می شوند و به وسیله پاور های قدرتمند برق آنها تامین می شود. به دلیل بازار تقاضا بالا و شفاف نبودن بازار، قیمت ماینر ها در فروشگاه های مختلف بسیار گران و متفاوت است. شهر بانه به عنوان شهری که لوازم خانگی و دستگاه های مختلف در آن بسیار ارزان تر از جاهای دیگر است معروف می باشد. ماینر ها نیز به عنوان دستگاه های که امروزه بسیار پر فروش هستند نیز راه خود را به بازار بانه باز کرده اند. قیمت ماینر ها در بانه به علت خرید مستقیم و بدون واسطه و سود منصفانه ارزان تر از فروشگاه ها و شهر های دیگر می باشد. بنابراین شما می توانید جهت خرید ماینر با قیمت ارزان از بانه اقدام نمایید.


خرید ماینر با هش ریت بالا بهتر است؟

هش ریت یا قدرت پردازش هش در ماینر ها یکی از ملاک های بهتر بودن عملکرد ماینر می باشد. البته اینکه ماینری که هش ریت بالاتری دارد، بهتر هم باشد همیشه صادق نیست و بستگی به عوامل دیگر ماینر نیز دارد. ماینری که هش ریت آن به نسبت برق مصرفی آن بیشتر است ماینر بهتری است. و البته ماینری که عملکرد خنک کردن چیپ ها و پردازنده های خود را بهتر انجام می دهد بازده کاری بهتری دارد و در نتیجه برق کمتری هدر می دهد و پردازش قدرتمند تری دارد. بنابراین عوامل مختلفی در اینکه چه ماینری بهتر است موثر می باشد و نمی توان صرفا از روی بالا بودن میزان هش ریت آنها را تقسیم بندی نمود.


قیمت ماینر ها به چه عواملی بستگی دارد؟

ماینر ها جزو دستگاه های پیشرفته و می باشند. در واقع آنها کامپیوتر های فوق سریعی هستند که وظیفه ای بجز پردازش و حل معادلات کامپیوتری را ندارد و مخصوص همین کار تولید می شوند. برای ساخت یک ماینر از تکنولوژی های مختلفی استفاده می شود و با توجه به نوع پردازنده، تعداد برد ها و چیپ های بکار رفته در ان و پاور و همچنین سیستم خنک کردن و نوع الگوریتم و ارزهای استخراجی آن قیمت متفاوتی دارند. پردازنده ها با پیشرفت تکنولوژی هر ساله کوچک تر و بهینه تر می شوند و به ازای مصرف انرژی کمتر، از قدرت بیشتری برخوردار می شوند. بنابراین تکنولوژی ساخت پردازنده در مصرف انرژی آن ماینر بسیار تاثیر گذار است و هر چه پردازشگر های کوچک تری داشته باشد قدرت و عملکرد بهتری دارد. بنابراین به طور کلی قیمت ماینر ها به قطعات و تکنولوژی های بکار رفته در آنها بستگی دارد و نمی توان از روی برند و سال تولید قیمت آنها را تخمین زد.


خرید ماینر استوک بهتر است یا ماینر آکبند؟

ماینر ها نیز مانند تمام دستگاه های دیگر به صورت دست دوم یا کارکرده یا استوک به فروش می رسند. قیمت ماینر ها بخصوص در مدل های جدید بسیار بالاست. بنابراین ممکن است برخی افراد بودجه کافی برای خرید ماینر آکبند را نداشته باشند. خرید ماینر استوک تا حد زیادی می تواند در هزینه های شما صرفه جویی نماید. البته ماینر ها هم مانند هر دستگاه الکتریکی دیگر استهلاک دارند. بنابراین باید با توجه به بودجه، نیاز و شرایط نوع ماینر خود را انتخاب کنید و آن را خریداری نمایید.