خرید و قیمت تلویزیون ۴۰ اینچ تا ۴۹ اینچ

خرید تلویزیون 40 اینچ تا 49 اینچ از بانه

انواع تلویزیون سونی، تلویزیون سامسونگ، تلویزیون ال جی، تلویزیون DLC، تلویزیون JVC، تلویزیون پاناسونیک، تلویزیون فیلیپس و تلویزیون شارپ بین سایز های 40 اینچ تا 49 در فروشگاه دی جی بانه موجود می باشد. همچنین شما می توانید لیست قیمت تلویزیون ال ای دی 40 اینچ تا 49 اینچ، تلویزیون منحنی 49 اینچ و تلویزیون هوشمند 40 اینچ تا 49 اینج را در فروشگاه دی جی بانه مشاهده و مقایسه نمایید و به همراه گارانتی و ضمانت اصالت کالا به صورت مستقیم از بانه خرید نمایید.

جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین
جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین

تلویزیون 40 اینچ تا 49 اینچ مناسب چه کسانی است؟

خرید تلویزیون 40 اینچ تا 49 اینچ برای اتاق پذیرایی می تواند مناسب باشد. فاصله تماشای حدود 2 متر می توان مناسب تلویزیون 49 اینچ باشد. از جمله شرکت های تولید کننده تلویزیون در این سایز ها، DLC، JVC، ال جی، پاناسونیک، فیلیپس، سامسونگ، شارپ، سونی و توشیبا می باشند. تلویزیون ال جی، تلویزیون سونی، تلویزیون سامسونگ جزو تلویزیون های با کیفیت بازار هستند. قیمت تلویزیون ال جی، قیمت تلویزیون سونی و همچنین قیمت تلویزیون سامسونگ با سایز 49 اینچ و کمتر معمولا چیزی حدود 1 میلیون و پانصد هزار تومان تا 5 میلیون و به در برخی موارد تلویزیون هوشمند می توان بیشتر از 5 میلیون تومان باشد. جهت خرید تلویزیون 49 اینچ و کمتر می توانید از طریق فروشگاه دی جی بانه و به صورت مستقیم از بانه خرید نمایید.


چرا خرید تلویزیون 49 اینچ مناسب است؟

قیمت تلویزیون 49 اینچ معمولا کمتر از 50 اینچ است و تفاوت ناچیزی از نظر اندازه دارد. بنابراین برای اتاق پذیرایی با بودجه متوسط بجای تلویزیون 50 اینچ یا بیشتر می توان تلویزیون هوشمند 49 اینچ خریداری نمود و از ویژگی ها و امکانات بیشتر آن لذت برد. همچنین تلویزیون 49 اینچ دارای کیفیت تصویر متنوع از جمله Full HD، فورکی و SUHD می باشد و قدرت انتخاب بیشتری در اختیارتان قرار می دهد.