با خیالی آسوده خرید کنید

 

شاید برای شما هم این سئوال پیش آمده که دلیل ارزانی کالاهای دی جی بانه چیست؟ آیا شایعاتی که پیرامون کالاهای شهر بانه در فروشگاه های محل زندگیتان می شنوید واقعیت دارد؟ آیا کالاهای عرضه شده در این فروشگاه تعمیری یا استوک است؟ آیا این کالاها در شهر ما دستکاری می شوند؟

خوشبختانه تمامی شایعاتی که در رابطه با کالاهای عرضه شده در شهر بانه به گوش شما رسیده واقعیت ندارند.

منطقه آزاد تجاری بانه بدلیل موقعیت خاص جغرافیایی، شاهراه ورود لوازم خانگی بخصوص لوازم صوتی و تصویری به کشور است.

از خصوصیتهای منطقه آزاد تجاری، معافیت پرداخت از مالیات و حق گمرک می باشد. از این رو یکی از علل ارزانی کالاها، عدم پرداخت هزینه های گمرک و مالیات است.

برای درک بهتر این موضوع ، مثالی را مطرح می نماییم. قیمت خودروی مرسدس بنز کلاس E در شهرهایی مانند: کیش، انزلی و  سایر مناطق آزاد تجاری – اقتصادی بسیار نازل تر از سایر شهرهای ایران است. پرداخت 110% حق گمرک برای ثبت پلاک ملی و رسمی کشور علت اصلی افزایش نرخ این خودرو یا خودرهای وارداتی دیگر می باشد. حال سوال اینجاست که آیا خودروی فروخته شده در جزیره ی کیش که پلاک رسمی و سراسری ندارد استوک است؟ آیا این خودرو تقلبی است؟ آیا قطعات این خودرو با قطعات معیوب جایگزین شده اند؟ مسلما پاسخ شما به این سوالات منفی است چرا که دلیل ارزانی خودروهای وارداتی در این مناطق عدم پرداخت هزینه های سنگین مالیاتی و گمرکی تحمیل شده به مصرف کننده می باشد.

از دیگر دلایل پایین بودن قیمت ها می توان به عدم پرداخت مالیات بر ارزش افزوده اشاره کرد که با در نظر گرفتن مبالغ این کالاها، هزینه مالیات بر ارزش افزوده ارقام قابل توجهی را شامل می شود.

یکی دیگر از دلایل ارزانی، عدم تحمیل هزینه هایی همچون  گارانتی به مصرف کننده است. در صورتی که فروشگاههای سایر شهرها مشتری را مجبور به تهیه کالا با گارانتی و پرداخت هزینه ی بالاتر می نمایند.

در فروشگاه دی جی بانه شما می توانید در صورت تمایل با پرداخت هزینه برای کالای مورد نظر، گارانتی معتبر با ضمانت نامه ی کتبی و رسمی دریافت نمایید.

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که تمام کالاهای موجود در دی جی بانه اصلی بوده و با ضمانت نامه ی معتبر ارائه می گردند.

علاوه بر موارد فوق ، واردات بدون واسطه کالا و عرضه آن بصورت مستقیم از دیگر دلایل ارزان تر بودن کالاهای دی جی بانه می باشد.

مثالی که میتوان جهت روشن شدن موضوع عنوان کرد بدین ترتیب است: قیمت روز پراید در سال 94 حدودا 20 میلیون تومان است. حال همین خودرو در کشورهای همسایه همچون عراق با رقم 7 میلیون تومان فروخته می شود. بنظر شما آیا خودروی پراید صادراتی کالایی معیوب است؟ پس دلیل ارزانی آن چیست؟

برهمگان روشن است که بسیاری از کالاهای مورد استفاده ی هموطنان گرامی با مبالغی بسیار بالاتر از قیمتهای واقعی فروخته می شوند.

با توضیحات ارائه شده به این نتیجه می رسیم کالاهای موجود در دی جی بانه با قیمتهای واقعی و بدون هیچ هزینه ی اضافی و با کمترین سود به فروش می رسند و علت اصلی اختلاف قیمتها با شهرهای دیگر، گران فروشی و هزینه هایی همچون سود بیشتر، حق گمرکی و انواع مالیات و عوارض و گارانتی می باشد.

ضمناً لازم به ذکر است که کلیه کالاهای ارائه شده در فروشگاه دی جی بانه وارداتی هستند در صورتی که کالاهای ارائه شده در فروشگاههای شهرهای دیگر مونتاژ ایران می باشند.

جهت بررسی این موضوع به نمایندگی ال جی، سونی یا سامسونگ شهر خود مراجعه فرمایید و از فروشنده سئوال نمایید که این محصولات ساخت و مونتاژ کدام کشور است؟ قطعا پاسخ خواهند داد مونتاژ ایران. حال آنکه محصولات ارائه شده از این برندها در دی جی بانه ساخت کشورهای کره، مالزی، مصر و تایلند می باشند.

حال با دانستن علل ارزانی، با خیالی آسوده خرید کنید و مبلغ سفارش خود را بعد از تست و بررسی کالا در منزل پرداخت نمایید. ضمنا کلیه کالاهای فروشگاه ما از ۱۰ روز گارانتی تعویض برخوردارند.