چرا خرید از دی جی بانه مطمئن است؟

 نمایی از محل فیزیکی فروشگاه اینترنتی دی جی بانه

            نمایی از محل فیزیکی فروشگاه اینترنتی دی جی بانه  

 

فروشگاه اینترنتی دی جی بانه با رعایت تمامی جوانب و ضوابط قانونی اقدام به سرویس دهی به شما مشتریان ارجمند نموده است. از این رو شرح مختصری در راستای جلب اطمینان هرچه بیشتر شما عزیزان در رابطه با اقدامات صورت گرفته در زیر آمده است.

نماد اعتماد الکترونیک                              ساماندهی وزارت ارشاد                         نمایندگی شهر تهران                


 اخذ نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت

این فروشگاه در تاریخ ۱۳۹۳/۰۵/۰۱ موفق به اخد نشان اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت گردید. با دریافت این نماد تمامی فعالیتهای اینترنتی انجام گرفته در این فروشگاه زیر نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا(فتا) قرار گرفت.

در ایران مرکز توسعه تجارت الکترونیکی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الکترونیکی به فروشگاه های مجازی را بر عهده دارد. اعطای نماد اعتماد الکترونیکی برای وب سایت های تجاری با هدف قانونمند کردن و چارچوب دهی به فعالیت فروشگاه های مجازی در حال انجام می باشد. نماد اعتماد الکترونیکی به شکل یک علامت در بالای سایت هایی که از نظر قانونی فعالیت آنان مورد تائید است به نمایش در می آید. ساماندهی سایت های تجاری در کشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الکترونیکی به خصوص B2C خواهد بود. به نحوی که مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این که سایت ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند کرد و حقوق مصرف کنندگان را بهرسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می کنند.


ثبت شده در پایگاه  ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

فروشگاه اینترنتی دی جی بانه، در پایگاه ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی ثبت گردیده و زیر نظر این سازمان فعالیت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه نمایید.

http://samandehi.ir/mainMenu.html

 

ارائه خدمات از دفتر مرکزی شهر تهران

با توجه به حجم فروش در استان تهران  دفتر نمایندگی در این شهر دایر گردیده که (با قیمت مندرج در سایت + کرایه حمل تا شهر تهران )اجناس را بفروش می رساند. لذا آن دسته از مشتریانی که اطمینان به واریز بیعانه ندارند می توانند با مراجعه حضوری به این آدرس مبلغ را پرداخت و رسید دریافت نمایند. یا خرید خود را بصورت حضوری انجام دهند.


پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا(فتا)

رئیس پلیس "فتا" در رابطه با خرید امن اینترنتی گفت: به منظور اعتماد سازی کاربران در هنگام مراجعه به فروشگاه های اینترنتی نمادی وجود دارد که به آن ای‌نماد یا همان نماد اعتماد الکترونیکی می گویند. 

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : سرهنگ " سید موسی حسینی" در این خصوص گفت: مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ایران وظیفه اعطای نماد اعتماد الکترونیکی را بر عهده دارد و اعطاء این نماد بعد از دریافت کامل مشخصات ، مدارک لازم و تائید شرایط لازم صورت می پذیرد. ( ادامه خبر در لینک زیر) 

برای دریافت توصیه های بیشتر پلیس فتا به لینک های زیر مراجعه نمایید

http://www.cyberpolice.ir/news/39661

http://www.cyberpolice.ir/news/40161

http://www.cyberpolice.ir/news/38851


۱۰ روز ضمانت تعویض کالا 

فروشگاه دی جی بانه ضمانت می نماید سفارشات شما را تا ۱۰ روز تعویض نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه نمایید

 

پرداخت در محل پس از تحویل کالا

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، دی جی‏ بانه این امکان را فراهم آورده است. مشتری هنگام تحویل سفارش مبلغ آن را در محل پرداخت نماید.برای کسب اطلاعات بیشنر به این صفحه مراجعه نمایید.