تلویزیون های 2018 ال جی

تلویزیون های 2018 ال جی

در این مقاله تلویزیون های 2018 ال جی را مورد بررسی قرار می دهیم. آغاز 2018 شروعی عالی حداقل برای دوستداران تلویزیون های ال جی است. بعد از اینکه ال جی یکسری اطلاعات را قبل از نمایشگاه CES منتشر کرد به طور رسمی تلویزیون های 2018 را در کنفرانسی در نمایشگاه CES ارائه داد و در افتتاحیه اخیر در کره جنوبی، نگاهی اجمالی به دیگر اطلاعات تلویزیون های 2018 ال جی داشت که در این سری قرار داشتند و همچنین اطلاعات بیشتری درباره تکنولوژی هوش مصنوعی ThinQ که منتظرش بودیم را منتشر نمود.

مانند سال گذشته تلویزیون های ال جی شامل پیشرفته ترین تلویزیون های سری OLED، تلویزیون های SUHD که دارای جزییات مشابه زیادی با تلویزیون های OLED هستند اما پنل آنها OLED نمی باشد، تلویزیون های 4K مرسوم و سرانجام FHD نمایش داده شدند.

با اینکه مدل های مختلفی برای شروع معرفی وجود دارند . ما فکر کردیم بهتر است لیستی از تلویزیون های 2018 ال جی مانند تلویزیون های OLED پیشرفته تا تلویزیون های FHD را نمایش دهیم .

شایان ذکر است که بسیاری از مشخصات ذکر شده در زیر می تواند به طور بالقوه تغییر کند، مانند نسخه های قبلی این محصولات (در مارس، آوریل و می سال جاری) ، اما به طور عمده، مشخصاتی که در اینجا مشاهده می کنید همان مشخصات نهایی محصول می باشند.

تکنولوژی تلویزیون های 2018 ال جی


تکنولوژی بکار رفته در تلویزیون های 2018 ال جی

تمامی اطلاعات ذکر شده در مورد تلویزیون های 2018 ال جی که ادامه آمده، مستقیما توسط ال جی ارائه شده است. تولید کننده ی کره جنوبی اولین دیدگاهش به تکنولوژی های آینده را برای برخی از رسانه ها در CES 2018 و در رویداد خبری دیگر که در مارس 2018 در در کره جنوبی برگزار شد، ارائه داد.

بزرگترین تغییر در صفحات نمایش پیشرفته سری OLED تغییر از پردازنده +M16 به پرادزشگری است که ال جی آنرا “آلفا 9” را می خواند.

ارتقاء سیلیکون آلفا 9 وعده افزایش 35٪ در سرعت پردازنده (CPU) و پردازنده گرافیکی (GPU) را می دهد که به معنی دستیابی به حرکات روانتر، افزایش کنتراست شی گرا برای وضوح و جزئیات و در نهایت تکنولوژی ای به نام True Color Precision Pro می باشد.

True Color Precision Pro جایگزین فناوری True Color Precision در سال گذشته شده است. که بر طبق تست داخلی ال جی 7.3 برابر مقدار نقاط داده برای رنگ ها افزایش یافته است. در حال حاضر، بدلیل اینکه ال جی هنوز برنامه استفاده از پنل های ده بیتی را برنامه ریزی میکند، ممکن است تفاوت زیادی بین تصاویر حاصل شده وجود نداشته باشد. اما قطعا نتیحه نهایی را در تست نهایی و بررسی حضوری متوجه خواهیم شد، قبل از آن نمیتوانم قضاوتی داشته باشیم که سایز LUT ، که باعث افزایش کیفیت کلی تصویر می گردد چقدرافزایش یافته است.

با وجود اینکه تلویزیون های ال جی پردازنده های جدید آلفا 9 را خواهند داشت. ال جی اعلام کرده که تعدادی از تلویزیون های SUHD مانند B8 با پردازنده آلفا 7 طراحی شده اند.

جالب این است که ال جی از طریق HFR بالا (120/4K) جریان را به خوبی پخش میکند. و یکی از نمایندگان ال جی اعلام کرده که این تلویزیون ها به پورت HDMI 2.1 مجهز نمیشوند(این موضوع قطعی نشده است) اما تلویزیون ها باید قادر به پخش 120/4k از طریق وبسایت هایی مانند Netflix، BBC، FOX Sports، یوتیوب و آمازون و پخش از رسانه ها زمانی که شرکت های پخش کننده نمایش با سیگنال 4K HFR را شروع کنند، باشند.

کاهش نویز یکی دیگر از ویژگی های این شرکت بود که حرفی برای گفتن داشت. با استفاده از فرایند 4 مرحله ای ، پیکسل پیکسل شدن تصویر که می تواند کیفیت تصویر را پایین بیاورد از بین می برد. در حالیکه بیشتر سازندگان تلویزیون مدعی هستند که فقط از دو مرحله استفاده می کنند.

با استفاده از کلمه تکنولوژیک AI می توانید متوجه شوید که تلویزیون های 2018 ال جی مانند تلویزیون OLED ال جی و SUHD دارای هوش مصنوعی اند.

به لطف فناوری هوش مصنوعی TinQ بینندگان تلویزیون ال جی قادر خواهند بود با استفاده از کنترل از راه دور صوتی، صحبت کنند و اطلاعات مورد نظر خود را جستجو کنند و بین شبکه ها حرکت کنند. ال جی می گوید که بدون تکرار عنوان برنامه یا تعیین زمان می توانند به تلویزیون بگویند موسیقی متن فیلم را جستجو نماید یا وقتی که برنامه تمام شد تلویزیون خاموش شود.

تلویزیون های TinQ ال جی اساسا در حال حاضر دانگل های خانه هوشمند هستند. قادر به اتصال به دستگاه های خانگی هوشمند مانند تهویه هوا و تصفیه کننده، لامپ های هوشمند، بلندگوهای هوشمند و بسیاری دیگر از دستگاه های هوشمند که قادرند به تلویزیون متصل شوند.

علاوه بر این تلویزیون های 2018 ال جی، دستیار گوگل خواهند شد که با سیستم عامل WebOS ادغام شده است. دستیار صوتی گوگل در webOS قادر خواهد بود از طریق صدای شما ورودی ها را تغییر داده و کانال را نیز تغییر دهد. همچنین ادغام کامل با سایر سرویس های Google مانند Google Photos و Google Maps وعده داده شده است، بنابراین می توانید اطلاعات خود را در صفحه نمایش بزرگ تلویزیون خود به راحتی دریافت کنید.

تلویزیون های OLED ال جی 2018


تلویزیون های OLED ال جی 2018

تلویزیون اولد W8 ال جی: در بالای لیست تلویزیون های 2018 ال جی، W8 OLED قرار گرفته است. که ارتقا کلی نسبت به OLED 2017 W7 داشته است. به گفته ال جی، تصویر و امکانات مشابه W7 را بهمراه دارد. علاوه بر آن از پردازنده جدید آلفا 9، سینمای 4K HDR و HFR در آن استفاده می شود. همچنین انتظار می رود که ساندبار 60 واتی 4.2 دالبی داشته باشد و دستیار گوگل در WebOS گنجانده شده باشد.

تلویزیون اولد E8 ال جی: درحالی که به گفته ال جی ما با سری G نیز در نمایشگاه CES آشنا خواهیم شد، هنوز خبری از سری G این محصولات نیست. در عوض، ما جزئیات مربوط به جانشین آن E7 را دریافت کردیم. با توجه به مشخصات این وسیله، E8 تقریبا با W7 مشابه خواهد بود، اما در عوض W8 از قابی شبیه به قاب عکس به جای شاسی استفاده خواهد کرد.

تلویزیون اولد C8 ال جی: الجی OLED C7 یکی از بهترین تلویزیون های 2017 ال جی بود که تقریبا عملکرد و قیمت متعادلی داشت. اولد C8 ،2018 نیز بسیاری از امکانات و کیفیت C7 را حفظ کرده، اما مانند W8 و E8 شامل پردازنده نسل جدید است. همچنین ساندبار 2.2 مانند سال گذشته را دارا خواهد بود.

تلویزیون OLED B8 ال جی: تلویزیون B8 بزرگترین نا امیدی از تلویزیون های 2018 ال جی است. حداقل از نظرما اینطور است. B8 جدید است ولی به جای گرفتن پردازنده جدید آلفا 9 مانند همتاهای خودش، B8 پردازنده آلفا 7 را می گیرد. اختلافشان زیاد واضح نیست اما با توجه به اطلاعاتی که به ما داده شده این بدان معناست که تصاویر نمی توانند به همان اندازه واضح و زنده مثل تلویزیون های E8،C8 و W8 به نظر بیاید. گفته می شود که B8 با ساندبار 2.2 و WebOS با دستیار گوگل همراه است.

تلویزیون اولد G8 ال جی: این در واقع یک سری نیست و یک مدل تکی است که فقط در سایز 65 اینچ می آید. G8 2018 دارای طراحی جالب تک شیشه ای است که روی یک صفحه شیشه ای بسیار نازک قرار دارد و از پایین صفحه به ساندبار متصل است.در اینجا شما همان ویژگی تصویر و صدا را مانند W8 می بینید. اما ساندبار آن کاملا قدرتمند نیست.

تلویزیون های OLED ال جی همیشه جزو بهترین تلویزیون ها با پنل اولد بودند و در تلویزیون های 2018 ال جی نیز این موضوع مستثنی نیست. ال جی با اضافه کردن امکانات مخالف مانند پردازشگر اختصاصی در کنار سیستم عامل پر قدرت خود این سری از تلویزیون ها را بسیار کاربردی ساخته است. شما می توانید جهت بررسی مشخصات و خرید تلویزیون های OLED ال جی 2018 از لینک مربوطه وارد فروشگاه شوید.

تلویزیون های SUHD ال جی 2018


تلویزیون سونی X9000f محصول 2018

تلویزیون ال جی SK9500: بالاترین SUHD 2018 در لیست SK9500 خواهد بود. این سری از پرچمداران صفحه نمایش SUHD خواهند بود که از فناوری صفحه های نمایش Nano Cell که از نور کم استفاده می کند . این امر سبب بهبود قابل توجهی در برابر یکنواختی سطوح سیاه می شود و همچنین از پردازنده آلفا 7 بهره می گیرند. SK9500 از دالبی اتموس پشتیبانی می کند. اما با ساندبار دالبی اتموس مثل W8 یا OLED E8 عرضه نمی شود.

تلویزیون الجی Sk9000: تلویزیون SK9000 در رده پایننتر از SK9500 قرار دارد. این تلویزیون هم دارای سیستم نور کم، پردازنده آلفا 7 و دالبی اتموس است. اما کنترل نور کمتری از SK9500 دارد.

تلویزیون الجی Sk8500: تلویزیون SK8500 مانند مدل های 2018 SUHD دیگر از پردازنده آلفا 7 استفاده می کند. با این حال با قیمت ارزانتر و مناطق کم نور تر نسبت به مدل های با کیفیت بالا طراحی شده است.

تلویزیون الجی Sk8000: تلویزیون SK8000 مدل ضعیف تر از SK9500 است. این تلویزیون هم پردازنده آلفا 7 و دالبی اتموس را ارائه می دهد. اما پنل آن افت نور کم برای نور محلی دارد. مناطق کمتر به معنای کنترل کم نور و ناهماهنگی بیشتر در روشنایی است.

بنابراین تلویزیون های SUHD ال جی کیفیت فوق العاده در کنار امکانات عالی را برایتان به همراه می آورند و جزو بهترین تلویزیون های 2018 ال جی می باشند. شما می توانید جهت مشاهده و خرید تلویزیون های SUHD ال جی 2018 از لینک مربوطه استفاده نمایید.

تلویزیون های 4K ال جی 2018


تلویزیون های UHD ال جی 2018

تلویزیون الجی UK7700: بهترین تلویزیون های ال جی در سال جاری سری UK7700 می باشد. در حالیکه پنل OLED یا FALD که در مدل های سری های بالا دارند را نخواهد داشت، که خبر بدی است. ولی این چیزی نیست. خبر خوب این است که صفحه نمایش 4K را با نمایشگر HDR فعال ارائه خواهد داد و صدای Ultra Surround را نیز پوشش خواهد داد.

با این حال،فقط از یک پردازنده چهار هسته ای استفاده می کنند که می تواند برای حرکت و وضوح مشکل ایجاد کند.

تلویزیون ال جی UK6500/70: رایج ترین تلویزیون 2018 خواهد بود. UK6500 در بیشتر سایز های صفحه نمایش از 86 اینچی هیجان انگیز به 43 اینچ که هنوز هم جذاب است عرضه می شود. با تکنولوژی متوسط، اما هنوز هم مناسب همراه می باشد، یعنی با فناوری شامل WebOS با دستیار گوگل، 4K Active HDR، پنل IPS 4K و همچنین پردازنده چهار هسته ای کمتر از حد ایده آل همراه است.

تلویزیون الجی UK6300: آخرین تلویزیون 4K شرکت ال جی در سال 2018 تلویزیون UK6300 است. بر روی کاغذ، تقریبا از همه لحاظ نزدیک به UK6500 بوده ، اما در 4K IPS پنل تغییر خواهد داشت. انتظار داریم که ارزانتر باشد.

برای مشاهده قیمت و خرید تلویزیون های UHD ال جی 2018 می توانید از لینک موجود در همین پاراگراف استفاده کنید. خرید تلویزیون های Ultra HD الجی که جزو تلویزیون های 2018 ال جی می باشند و قیمت مناسبی را با توجه به امکانات بسیار خوب خود دارند، می توانند گزینه مناسبی برای طرف داران این شرکت باشد.

تلویزیون های FHD ال جی 2018


تلویزیون های FHD ال جی 2018

تلویزیون ال جی LK5400: ممکن است این مدل 4K نباشد، اما LK5400 آخرین تلویزیون موجود در کاتالوگ 2018 LG  است که می تواند تفاوت شگفت انگیزی در تلویزیون های FHD ایجاد کند. LK5400 هیچ یک از پردازنده های 2018 را ارائه نمی دهد و به جای آن یک پردازنده چهار هسته ای قدیمی تر و سیستم صوتی LG Virtual Surround Plus را به جای Atmos انتخاب می کند.

تلویزیون ال جی LJ5100: مدل متوسط LJ5100 فقط یک پردازنده دو هسته ای را ارائه می دهد، هیچ HDR ، هیچ قابلیت تلویزیون هوشمندی و Virtual Surround Plus برای صدای واضح، برای این مدل تعبیه نشده است و پایین ترین تکنولوژی صدای ال جی را دارد.

تلویزیون ال جی LJ5000: تلویزیون LJ5000 با امکانات کم و بیش در مقابل ۵۱۰۰ اما با سایز کوچکتر است. شما می توانید جهت مشاهده و خرید تلویزیون های FHD ال جی 2018 از لینک مربوطه استفاده نمایید. این سری از تلویزیون های جزو ارزان ترین تلویزیون های سال 2018 ال جی می باشند که در کنار امکانات مناسب قیمت بسیار خوبی دارند.

خوب تمام شد! همه تلویزیون های 2018  ال جی که تا به امروز می شناسیم، در بالا معرفی شد. ما تجربیاتمان را انتقال می دهیم و در انتظار نمایشگاه CES 2018 هستیم. شما می توانید از لینک های زیر نسبت به بررسی مشخصات و مشاهده قیمت و همچنین خرید برخی از بهترین تلویزیون های 2018 ال جی اقدام نمایید. جهت مشاهده لیست کامل تلویزیون های 2018 ال جی از لینک مربوطه استفاده نمایید.

بروزرسانی در 1/3/2017: LG اعلام کرده است که نام های به روز شده از پردازنده های بعدی نسل بعدی، پردازنده های هوشمند Alpha 9 و Alpha 7 را می سازد. LG همچنین SK8500 به SK9000 تغییر نام رسمی داد.

پست های مشابه

کانال تلگرام دی‌جی‌بانه
کانال تلگرام دی‌جی‌بانه

به اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *