ناموجود

  ماشین لباسشویی ال جی F2J5QNP7S

  ماشین لباسشویی 7 کیلویی نقره ای ال جی مدل F2J5QNP7S

  برند: ال جی
  دسته‌بندی: ماشین لباسشویی
  ناموجود
  معرفی کوتاه
  ماشین لباسشویی F2J5QNP7S یکی از ماشین لباس شویی های 7 کیلویی ال جی میباشد. این ماشین لباسشویی به فناوری TurboWash مجهز شده است با کاهش زمان شستشو در مصرف انرژی نیز صرفه جویی میکند. ماشین لباسشویی F2J5QNP7S با فناوری حرکات 6 گانه دایرکت درایو علاوه بر تمیزی و لکه بری فوق العاده از لباس ها مراقبت نیز میکند. در صورت جا ماندن لباس در حین شستشو با زدن دکمه Pause شستشو متوقف شده و بعد از چند ثانیه با باز شدن درب میتوانید لباس جا مانده را به ماشین لباسشویی اضافه کنید. ماشین لباسشویی الجی F2J5QNP7S مجهز به موتور Inverter Direct Drive میباشد. این موتور علاوه بر کاهش مصرف انرژی، از سر و صدا و لرزش اضافی میکاهد و ماندگاری طولانی تری نسبت به سایر موتورها دارد. F2J5QNP7S ال جی قابلیت اتصال به تلفن همراه از طریق NFC و نرم افزار ThinQ را دارد. با اتصال گوشی تلفن به LG F2J5QNP7S میتوانید برنامه های جدید شستشو را دانلود کنید همچنین اعلان های اخطار یا خاموش روشن را دریافت کنید.

  معرفی ماشین لباسشویی 7 کیلویی الجی F2J5QNP7S

  F2J5QNP7S یکی از ماشین لباس شویی های ال جی است که از ظرفیت 7 کیلوگرم برخوردار میباشد. این ماشین لباسشویی با مجهز بودن به موتور اینورتر دایرکت درایو از عمر طولانی برخوردار است. موتور Direct Drive Inverter علاوه بر کاهش مصرف انرژی، سر و صدای بسیار کمی را تولید میکند و طول عمر بیشتری نسبت به سایر موتورهای موجود در محصولات دیگر دارد و شرکت ال جی دوام و ماندگاری موتور این محصول را تا 10 سال تضمین کرده است. ماشین لباسشویی ال جی F2J5QNP7S به تکنولوژی 6Motion DD مجهز شده است. از فناوری حرکات 6 گانه هنگام شستشو لباس ها را به جهت های مختلف حرکت داده و باعث تمیزی بیشتر، مراقبت از البسه و همچنین از بین بردن تمامی لکه های موجود روی لباس میشود. پشتیبانی از فناوری TurboWash در این دستگاه به شستشوی فوق العاده لباس ها در مدت زمان کوتاه کمک میکند. این ماشین لباسشویی 7 کیلویی قابلیت اضافه کردن لباس را در حین شستشو امکان پذیر میکند. با فشردن دکمه Pause شستشو متوقف شده و پس از چند ثانیه درب ماشین لباسشویی باز میشود. به این ترتیب میتوانید لباس های جا مانده را به چرخه شستشو اضافه کنید. ماشین لباسشویی F2J5QNP7S هوشمند است با پشتیبانی از فناوری NFC و نرم افزار ThinQ قابلیت اتصال به تلفن همراه را برای شما فراهم میکند. از این طریق میتوانید برنامه های جدید برای شستشو را بارگیری کرده، به تنظیمات ماشین لباسشویی بپردازید، از عیب های به وجود آمده مطلع شوید و هشدار ها را از طریق تلفن همراه هوشمند دریافت کنید. طراحی ماشین لباس شویی الجی F2J5QNP7S بسیار زیباست. رنگ نقره ای آن به راحتی با دکوراسیون شما قابل هماهنگی است و جلوه زیبایی به محیط میبخشد. شما در این بخش میتوانید به بررسی کامل مشخصات F2J5QNP7S ال جی بپردازید و برای خرید آن به صورت مستقیم از بانه اقدام فرمایید.

  خرید ماشین لباسشویی ال جی F2J5QNP7S با قیمت مناسب از بانه
  خرید ماشین لباسشویی F2J5QNP7S با بهترین قیمت از دی جی بانه.
  فناوری حرکات 6 گانه در F2J5QNP7S الجی

  تکنولوژی 6Motion DD در ماشین لباسشویی F2J5QNP7S

  ماشین لباسشویی F2J5QNP7S از فناوری 6Motion DD یا حرکات شش گانه در حین شستشو برخوردار است. این فناوری یکی از ویژگی های بسیار خوبی است که در ماشین لباسشویی الجی F2J5QNP7S به کار رفته است. با انتخاب یک برنامه شستشو متناسب با کثیفی و حجم لباس هایی که در اختیار دارید ماشین لباسشویی شما شروع به کار خواهد کرد. تکنولوژی حرکات 6 گانه دایرکت درایو ال جی محفظه شستشو را در چند جهت حرکت می دهد و لباس ها در حین شستشو فوق العاده تمیز می شود. این فناوری علاوه بر تمیز کردن فوق العاده لباس ها از آنها مراقبت نیز میکند.به کمک این فناوری لکه لباس ها نیز به راحتی شسته و پاک میشوند.

  ماشین لباسشویی الجی F2J5QNP7S با موتور اینورتر دایرکت درایو

  الجی F2J5QNP7S از موتور اینورتر دایرکت درایو در ماشین لباسشویی خود استفاده کرده است. موتور Inverter Direct Drive علاوه بر صرفه جویی در مصرف انرژی کاملا بی صدا است و از عملکرد بسیار خوب و طول عمر بالایی برخوردار میباشد. این موتور که در اکثر ماشین های لباسشویی ال جی استفاده شده است در کاهش لرزش و صدا هنگام کارکرد دستگاه نقش مهمی را ایفا میکند. به دلیل قابل اعتماد بودن موتور اینورتر دیجیتال شرکت ال جی عملکرد و دوام موتور این ماشین لباسشویی را تا 10 سال تضمین می کند.

  ماندگاری طولانی F2J5QNP7S الجی با موتور دایرکت درایو

  اضافه کردن لباس های جا مانده به ال جی F2J5QNP7S

  به کمک گزینه Pause And Add Items در ماشین لباس شویی ال جی F2J5QNP7S این امکان فراهم شده است تا در صورت فراموش کردن و جا ماندن لباس بتوانید در حین شستشو نیز آن را به ماشین لباسشویی اضافه کنید. به این ترتیب نیازی نیست تا پایان شستشو منتظر بمانید. با انتخاب گزینه Pause فرقی نمیکند که چه برنامه ای را برای شستشو انتخاب کرده اید، شستشوی ماشین لباس شویی متوقف خواهد شد و پس از آن درب دستگاه بعد از حدود 3 ثانیه باز میشود. به این ترتیب میتوانید لباس جا مانده مانند جوراب یا ژاکت و یا هر لباس دیگری را به چرخه شستشو اضافه کنید. به این ترتیب برای شستشوی لباس های جا مانده نیازی به شروع مجدد شستشو نخواهید داشت.

  *بسته به حجم و جنس لباس ها ممکن است درب ماشین لباسشویی باز نشود.
  *اگر دمای آب بالای 40 درجه سانتیگراد باشد به دلیل ایمنی درب ماشین لباسشویی باز نخواهد شد.

  قابلیت اضافه کردن لباس به ماشین لباسشویی F2J5QNP7S حین شستشو

  فناوری TruboWash در ال جی F2J5QNP7S

  ماشین لباسشویی 7 کیلویی ال جی F2J5QNP7S از فناوری TurboWash پشتیبانی میکند. به کمک این فناوری لباس ها در مدت زمان کمتری شسته میشوند و در نتیجه در مصرف انرژی نیز صرفه جویی خواهد شد. با انتخاب برنامه TurboWash آب با فشار زیاد و به طور مستقیم به لباس ها اسپری میشود و عملیات خیس شدن لباس ها در مدت زمان کمتری انجام خواهد شد. تکنولوژی TurboWash علاوه بر شستشوی لباس ها در زمان کمتر، آنها تمیزتر از سایر برنامه ها نیز تحویل میدهد.

  *عملکرد و زمان این فناوری ممکن است بسته به مناطق جغرافیایی مختلف متفاوت باشد.

  F2J5QNP7S مجهز به تکنولوژی TurboWash و شستشوی سریع

  ماشین لباسشویی الجی F2J5QNP7S مجهز به نرم افزار ThinQ

  شرکت LG امروزه بیشتر ماشین های لباسشویی خود را به برنامه ThinQ مجهز کرده است تا با استفاده از تلفن همراه به راحتی بتوانید به تنظیمات دستگاه خود بپردازید. همچنین با پشتیبانی از فناوری NFC امکان برقراری ارتباط دوطرفه را بین تلفن همراه هوشمند و ماشین لباسشویی الجی F2J5QNP7S به وجود می آورد. به کمک این فناوری میتوانید تا 20 برنامه مخلف را برای ماشین لباسشویی LG F2J5QNP7S دانلود کنید. این برنامه ها به صورت سالانه به روز رسانی خواهند شد. با زدن گزینه NFC Tag ON میتوانید این برنامه ها را روی ماشین لباسشویی خود نصب کنید. به کمک نرم افزار ThinQ میتوانید از طریق تلفن همراه هوشمند به دانلود برنامه های جدید برای ماشین لباسشویی F2J5QNP7S بپردازید، وضعیت شستشو را کنترل کنید و یا هشدار پایان برنامه را از طریق تلفن همراه دریافت کنید. این برنامه با قابلیت تشخیص هوشمند مشکلات احتمالی دستگاه را با اخطار روی تلفن همراه به شما اعلام میکند تا در صورت نبود تکنسین فنی نیز از مشکلات دستگاه مطلع شوید و با راه حل های ارائه شده مشکل دستگاه را برطرف نمایید. نرم افزار ThinQ را میتوانید برای سیستم عامل های اندروید و IOS از لینک های زیر دانلود و نصب کنید و سپس به کنترل و تنظیمات ماشین لباسشویی الجی F2J5QNP7S از طریق تلفن همراه بپردازید.

  دانلود ThinQ برای اندروید دانلود ThinQ برای IOS ماشین لباس شویی هوشمند F2J5QNP7S الجی با نرم افزار ThinQ

  *محصول واقعی ممکن است با کالای نشان داده شده متفاوت باشد. برای مشاهده تصاویر واقعی، گالری محصول را مشاهده فرمایید.

  اطلاعات کلی
  مدل
  F2J5QNP7S
  تولید کننده
  LG
  کشور سازنده
  چین
  رنگ
  نقره ای
  ظرفیت لباسشویی
  7 کیلوگرم
  ابعاد
  600x560x850 میلیمتر
  نصب دستگاه
  روکار(مبله)
  دور چرخش
  1200 دور در دقیقه
  سایر
  ویژگی های دیگر
  • مجهز به موتور اینورتر دایرکت درایو
  • مجهز به فناوری 6Motion DD و حرکت شش گانه هنگام شستشو
  • مجهز به فناوری TurboWash و کاهش زمان شستشو
  • پشتیبانی از نرم افزار ThinQ
  • قابلیت اتصال به تلفن همراه با NFC
  • امکان دانلود برنامه های شستشو
  
  
  تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
  علی رستمی (خریدار این محصول)
  خرید این محصول را به دیگران
  پیشنهاد می‌کنم
  ارسال شده در 1399/2/18
  خریدار ماشین لباسشویی ال جی F2J5QNP7S - علی رستمی
  عکس‌های ارسالی
  خریدار ماشین لباسشویی ال جی F2J5QNP7S - علی رستمی خریدار ماشین لباسشویی ال جی F2J5QNP7S - علی رستمی
  امتیاز کاربر به این محصول:
  کیفیت
  ارزش خرید
  قیمت
  طراحی ظاهر
  امکانات و قابلیت‌ها
  ارسال: 1399/2/18
  دریا اسماعیل زاده (خریدار این محصول)
  خرید این محصول را به دیگران
  پیشنهاد می‌کنم
  ارسال شده در 1398/8/4
  خیلی کم مصرف
  ماشین لباسشویی ال جی کاملا کم مصرف و بیصداست. لباس هارو تمیز میشوره و لک باقی نمیمونه. با خیال راحت میتونین ا دی جی بانه سفارش بدین
  امتیاز کاربر به این محصول:
  کیفیت
  ارزش خرید
  قیمت
  طراحی ظاهر
  امکانات و قابلیت‌ها
  ارسال: 1398/8/4
  koosha salehi (خریدار این محصول)
  خرید این محصول را به دیگران
  پیشنهاد می‌کنم
  ارسال شده در 1398/7/27
  khoobe
  kheyli khub lebas haro mishure o vibre o sedaye kheyli kami ham dare
  امتیاز کاربر به این محصول:
  کیفیت
  ارزش خرید
  قیمت
  طراحی ظاهر
  امکانات و قابلیت‌ها
  ارسال: 1398/7/27
  سامره حسنی (خریدار این محصول)
  خرید این محصول را به دیگران
  پیشنهاد می‌کنم
  ارسال شده در 1398/7/13
  LG
  لوازم خانگی ال جی همشون خوبن من از همه محصولاتش استفاده میکنم و راضی هستم.
  امتیاز کاربر به این محصول:
  کیفیت
  ارزش خرید
  قیمت
  طراحی ظاهر
  امکانات و قابلیت‌ها
  ارسال: 1398/7/13
  نسترن بهبودی (خریدار این محصول)
  خرید این محصول را به دیگران
  پیشنهاد می‌کنم
  ارسال شده در 1398/6/28
  تشکر از دی جی بانه
  من بین چند مدل شک داشتم و با کمک پشتیبانی دی جی بانه این مدل رو انتخاب کردم و کاملا هم راضی هستم. خیلی ممنونم از سایت خوبتون
  امتیاز کاربر به این محصول:
  کیفیت
  ارزش خرید
  قیمت
  طراحی ظاهر
  امکانات و قابلیت‌ها
  ارسال: 1398/6/28
  لیدا صدیق (خریدار این محصول)
  خرید این محصول را به دیگران
  پیشنهاد می‌کنم
  ارسال شده در 1398/5/19
  بی نقص
  لباس ها رو کاملا تمیز تحویل میده
  امتیاز کاربر به این محصول:
  کیفیت
  ارزش خرید
  قیمت
  طراحی ظاهر
  امکانات و قابلیت‌ها
  ارسال: 1398/5/19
  مهرناز ملکیان (خریدار این محصول)
  خرید این محصول را به دیگران
  پیشنهاد می‌کنم
  ارسال شده در 1398/5/5
  عالی و کم مصرف
  ماشین لباسشویی کاملا به صرفه و پر از امکانات
  امتیاز کاربر به این محصول:
  کیفیت
  ارزش خرید
  قیمت
  طراحی ظاهر
  امکانات و قابلیت‌ها
  ارسال: 1398/5/5
  ثبت پرسش جدید