ماشین لباسشویی بوش WAYH87W0

ماشین لباسشویی 8 کیلویی سفید بوش WAYH87W0

برند: بوش
دسته‌بندی: ماشین لباسشویی
ویژگی‌های محصول
 • رنگ: سفید
 • ظرفیت لباسشویی: 8 کیلوگرم
 • حداکثر سرعت چرخش: 1400 دور در دقیقه
ناموجود
ناموجود
معرفی کوتاه
ماشین لباسشویی WAYH87W0 جزو محصولات بادوام شرکت بوش است. بوش از موتور EcoSilence Drive در ماشین لباسشویی WAYH87W0 خود استفاده نموده است که بسیار آرام، کم مصرف و همچنین دارای طول عمر بالا می باشد. دور چرخش موتور ماشین لباسشویی بوش WAYH87W0 در هر دقیقه 1400 دور می باشد. ماشین لباسشویی 8 کیلویی بوش WAYH87W0 از برنامه های متنوعی برای شستشو برخوردار است و شما میتوانید با توجه حجم البسه و میزان کثیفی آنها مناسب ترین برنامه را برای شستشو انتخاب کنید. WAYH87W0 بوش قابلیت اتصال به وای فای را برای شما فراهم میکند. شما میتوانید با دانلود و نصب برنامه HomeConnect روی تلفن همراه هوشمند خود، به مدیریت ماشین لباسشویی از راه دور بپردازید. ماشین لباسشویی سفید Bosch WAYH87W0 از طراحی زیبایی برخوردار است. صفحه نمایش LED اطلاعات شستشو و زمان باقی مانده را به شما نمایش خواهد داد.

بررسی مشخصات ماشین لباسشویی WAYH87W0

WAYH87W0 یکی از ماشین لباسشویی های بوش است که از ظرفیت 8 کیلوگرم برخوردار است. این ماشین لباسشویی از برنامه ها و فناوری های مختلفی پشتیبانی میکند. ماشین لباسشویی 8 کیلویی بوش WAYH87W0 حجم زیادی از لباس ها را در خود جای میدهد. این ماشین لباسشویی مجهز به موتور EcoSilneceDrive است و نسبت به سایر موتورهای معمولی از دوام بیشتری برخوردار است. این موتور در مصرف انرژی صرفه جویی میکند و ماشین لباسشویی بوش WAYH87W0 را در رتبه انرژی A+++ قرار داده است. شرکت BOSCH برای جلب اعتماد مشتری، عمر مفید موتور EcoSilneceDrive را تا 10 سال تضمین کرده است. این موتور هنگام شستشو سر و صدای بسیار کمی تولید میکند. AntiVibration یکی از فناوری های مفیدی است که در این ماشین لباسشویی به کار رفته است. به واسطه تکنولوژی AntiVibration کاهش شدید لرزش را در هنگام شستشو شاهد خواهید بود. موتور EcoSilence Drive در ماشین لباسشویی WAYH87W0 به کاهش سر وص دا کمک میکند و فناوری AntiVibration از لرزش دستگاه هنگام شستشو میکاهد. به این ترتیب میتوانید زمان شروع به کار دستگاه را از 1 تا 24 ساعت تنظیم کنید تا در زمانی که منزل نیستید یا هنگام خواب ماشین لباس شویی به شستشوی لباس ها بپردازد. بدون اینکه سر و صدای آن لطمه ای به آرامش شما وارد کند. WAYH87W0 بوش به 16 برنامه مختلف مجهز شده است و شما میتوانید با توجه به حجم لباسها و میزان کثیفی آنها مناسب ترین برنامه شستشو را انتخاب کنید. این ماشین لباسشویی با مجهز بودن له فناوری AntiStain یا قابلیت لکه زدایی امکان از بین بردن 16 لکه رایج را فراهم میکند و به راحتی لکه ها را از روی لباس پاک میکند. طراحی VarioDrum دیگ شستشو با برخورداری از دو سطح صاف و شیب دار از آسیب رساندن به لباسها جلوگیری میکند و در صورت شستشوی مکرر آسیبی به لباس وارد نخواهد شد. . فناوری ActiveWater Plus در ماشین لباسشویی BOSCH WAYH87W0 مصرف آب را با توجه به حجم لباسها تنظیم میکند. به این ترتیب در مصرف آب صرفه جویی خواهد شد. بوش WAYH87W0 امکان اضافه کردن لباسهای جامانده را در حین شستشو فراهم میکند. با متوقف کردن چرخه شستشو میتوانید درب ماشین لباسشویی را باز کنید و لباسهای جامانده را به آن اضافه کنید. این عمل به دما و سطح آب و همچنین چرخش دیگ بستگی دارد. ماشین لباس شویی بوش WAYH87W0 هوشمند است و از اپلیکیشن HomeConnect برای اتصال تلفن همراه پشتیبانی میکند. با اتصال گوشی موبایل به ماشین لباسشویی میتوانید از راه دور به مدیریت دستگاه بپردازید یا برنامه شستشوی مورد نظر خود را انتخاب کنید. در ادامه به بررسی بیشتر WAYH87W0 بوش میپردازیم.

خرید ماشین لباسشویی 8 کیلویی بوش WAYH87W0 با قیمت ارزان
معرفی ماشین لباسشویی بوش WAYH87W0 در فروشگاه دیجی بانه.

ماشین لباسشویی WAYH87W0 با طراحی VarioDrum دیگ شستشو

در اثر شستشوی زیاد ممکن است لباسها آسیب ببینند و یا بافت پارچه های ظریف خراب شود. مجهز بودن ماشین لباسشویی 8 کیلویی بوش WAYH87W0 به دیگ VarioDrum آسیب رساندن به لباسها را به حداقل میرساند و میتوانید با خیال راحت به شستشوی لباسهای کثیف بپردازید. طراحی VarioDrum دیگ شستشو از یک سطح صاف و یک سطح شیبدار رخوردار است. سطح صاف لباسها را در جهت عقربه های ساعت چرخانده و به آرامی آنها را شستشو میدهد و برای شستشوی لباسهای ظریف کاملا مناسب است. سطح شیدار با شستشوی لباسها در جهت خلاف عقربه های ساعت باعث از بین رفتن لکه های عمیق خواهد شد. سیستم VarioDrum در ماشین لباسشویی WAYH87W0 باعث میشود آب به صورت مساوی و به آرامی لباسها را خیس کند و با چرخش آرام دیگ شستشو لباسها را در دیگ چرخانده و تمیز میکند. در واقع این ویژگی باعث می شود تا تمام قسمت های لباس به خوبی شسته شود. با طراحی VarioDrum دیگ شستشو میزان آب و چرخش های دیگ کنترل و تنظیم میشود در نتیجه لباسها به بهترین شکل شسته شده و از آسیب رسیدن به آنها جلوگیری میشود.

طراحی VarioDrum دیگ شستشوی ماشین لباسشویی WAYH87W0.
شستشوی خودکار دیگ شستشوی BOSCH WAYH87W0

برنامه بهداشت دیگ شستشو

تمیز بودن دیگ شستشوی ماشین لباسشویی بوش WAYH87W0 باعث دمیشود محیطی عاری از میکروب و باکتری را برای شستشوی لباسها در اختیار داشته باشید. ماشین لباسشویی WAYH87W0 بعد از 20 چرخه شستشو که در دمای کمتر از 40 درجه سانتیگراد صورت گرفته باشد به صورت خودکار تمیز کردن دیگ شستشو را به شما یادآوری و اعلام میکند. به این ترتیب نگرانی بابت فراموش شدن شستشوی دیگ نخواهید داشت و بهداشت ماشین لباسشویی شما به خوبی رعایت میشود.

قابلیت زمانبندی ماشین لباسشویی WAYH87W0 بوش

WAYH87W0 بوش امکان زمانبندی شروع بکار شستشو را فراهم میکند. به کمک این ویژگی میتوانید تعیین کنید تا ماشین لباسشویی دقیقا در چه زمانی شروع به کار و شستشوی لباسها کند. به کمک قابلیت تنظیم و زمان بندی برای شروع به کار بوش WAYH87W0، میتوانید زمان شستشوی ماشین لباسشویی را از 1 تا 24 ساعت تنظیم کنید تا در زمانی که منزل نیستید یا در زمان خواب دستگاه به صورت خودکار روشن شده و به شستشوی لباسها بپردازد. با مجهز بودن ماشین لباسشویی Bosch WAYH87W0 به موتور EcoSilneceDrive و فناوری AntiVibration از سرو صدا و لرزش در هنگام شستشو خبری نخواهد بود.

قابلیت زمان بندی از 1 تا 24 ساعت در ماشین لباسشویی بوش WAYH87W0

موتور EcoSilence Drive در بوش WAYH87W0

بوش ماشین لباسشویی های خود را به موتور EcoSilence Drive مجهز کرده است. ماشین لباسشویی 8 کیلویی WAYH87W0 نیز به این موتور مجهز شده است. موتور EcoSilence Drive علاوه بر کارکرد آرام و کم صدا، انرژی کمتری نسبت به سایر موتورهای معمولی مصرف میکنند و از ماندگاری طولانی تری نیز برخوردار است. شرکت بوش ماندگاری و دوام موتور خود را تا 10 سال تضمین کرده است. عملکرد آرام و کم صدای ماشین لباسشویی بوش WAYH87W0 باعث میشود تا در هر زمان از شبانه روز بتوانید به شستشوی لباسهای خود بپردازید. موتور EcoSilence Drive به دلیل بدون برس بودن اطحکاک کمی دارد در نتیجه از انرژی کمتری هنگام شستشو استفاده میشود. این عمل باعث روان کار کردن موتور میشود. این موتور از چرخش حداکثر 1400 دور در دقیقه برخوردار میباشد و بسیار قدرمند است. در کنار توانایی بالا، این موتور از مصرف برق بسیار پایینی نیز برخوردار است و به همین دلیل ماشین لباسشویی WAYH87W0 بوش را در رتبه انرژی A+++ قرار داده است.

WAYH87W0 بوش مجهز به موتور EcoSilence Drive
بوش WAYH87W0 مجهز به موتور EcoSilence Drive و ماندگاری طولانی.

فناوری AntiVibration در WAYH87W0 بوش

WAYH87W0 بوش از فناوری AntiVibartion در ماشین لباسشویی خود استفاده کرده است. تکنولوژی AntiVibartion باعث به حداقل رساندن لرزش ماشین لباسشویی در زمان شستشو میشود. طراحی خاص دو طرف بدنه در ماشین لباسشویی WAYH87W0 علاوه بر چشم نواز بودن، ثبات بیشتری را فراهم می کند و لرزش را کاهش می دهد. همچنین عایق بندی پیشرفته آن سطح نویز تولید شده را کاهش می دهد. شستشوی بیصدا در کنار لرزش بسیار کم باعث میشود تا بتوانید در زمان استراحت نیز ماشین لباسشویی را روشن کنید و به شستشوی لباسها بپردازید بدون آنکه صدا و لرزش مانع آرامش شما شود. تعادل بالا و طراحی دیواره های این دستگاه باعث میشود تا کمترین لرزش را هنگام کارکرد ماشین لباسشویی حس کنید.

قابلیت لکه بری با فناوری AntiStain

ماشین لباسشویی بوش WAYH87W0 از فناوری AntiStain یا لکه بری پشتیبانی میکند. فناوری AntiStain قادر است انواع لکه های مختلف را به آسانی از بین ببرد. این تکنولوژی با نوجه به جنس لباس و لکه، دمای آب و زمان خیس خوردن لباسها را تنظیم میکند تا لکه ها به صورت موثر از بین بروند. ماشین لباسشویی WAYH87W0 بوش قابلیت از بین بردن 16 لکه رایج مانند چربی، خاک، خون و غیره را دارد. با تنظیم خودکار دمای آب و همچنین چرخش دیگ شستشو لکه ها به راحتی از بین خواهند رفت.

اضافه کردن لباسهای جامانده به WAYH87W0 بوش

یکی از امکانات خوبی که بوش WAYH87W0 در اختیار شما قرار میدهد قابلیت توقف و اضافه کردن لباسهای جامانده به ماشین لباسشویی است. به کمک این قابلیت میتوانید لباسهای جامانده خود را در حین شستشو به ماشین لباسشویی اضافه کنید. برای اضافه کردن لباس به چرخه شستشو ابتدا باید فرآیند شستشو را متوقف کنید سپس با با باز کردن درب ماشین لباسشویی میتوانید لباسهای کوچک تا بزرگ مانند جوراب، تیشرت، حوله و غیره را به ماشین لباسشویی اضافه کنید. اضافه کردن لباسهای جامانده فقط تا زمان شروع چرخه اصلی شستشو امکان پذیر است. افزودن لباسها در حین شستشو به سرعت چرخش دیگ، دما و سطح آب بستگی دارد. شما تا زمانی میتوانید لباسها را به چرخه اضافه کنید که سطح آب پایین باشد و دمای آب به 50 درجه سانتیگراد نرسیده باشد.

فناوری ActiveWater Plus در WAYH87W0

ماشین لباسشویی بوش WAYH87W0 از فناوری ActiveWater Plus برخوردار است. فناوری ActiveWater Plus مصرف آب را با توجه به حجم لباسها تنظیم میکند. این فناوری آب را به صورت موثر مورد استفاده قرار می دهد و هر قطره آب را با ارزش می شمارد. به این ترتیب در مصرف آب صرفه جویی می شود و شستشو نیز کاملا بهینه انجام می شود. یکی از ویژگی های اصلی این فناوری این است که از آب کمتری برای شستشوی لباسها استفاده می کند اما این موضوع در کیفیت شستشوی لباس ها تاثیری ندارد و لباسهای شما را به خوبی تمیز می کند. شما می توانید با مشاهده ویدئو فوق نحوه عملکرد این فناوری را در ماشین لباسشویی WAYH87W0 مشاهده نمایید.

WAYH87W0 بوش مجهز به برنامه HomeConnect

امروزه هوشمند بودن لوازم خانگی دسترسی به امکانات را راحت تر کرده است و از راه دور و تنها با تلفن همراه هوشمند میتوان به کنترل و مدیریت آنها پرداخت. بوش نیز از این ویژگی در اکثر محصولات خانگی خود استفاده کرده است. WAYH87W0 بوش از نرم افزار HomeConnect برای اتصال تلفن همراه هوشمند به ماشین لباسشویی پشتیبانی میکند. با دانلود برنامه HomeConnect و نصب آن روی تلفن همراه هوشمند یا تبلت میتوانید ماشین لباسشویی WAYH87W0 را با گوشی مدیریت کنید. فقط کافیست ماشین لباسشویی و تلفن همراه شما به اینترنت متصل باشد. با برنامه HomeConnect تنظیمات ماشین لباسشویی 8 کیلویی بوش WAYH87W0 به راحتی انجام میپذیرد. شما رنگ، جنس و میزان آلودگی لباسها را از طریق این نرم افزار مشخص میکنید و با انتخاب برنامه مورد نظر ماشین لباسشویی شروع به کار میکند. شما همچنین می توانید از طریق برنامه HomeConnet ماشین لباسشویی خود را عیب یابی کنید. دانلود این برنامه برای سیستم عامل های اندروید و IOS از طریق لینک های آبی زیر امکان پذیر میباشد.

دانلود HomeConnect برای اندروید دانلود HomeConnect برای iOS
ماشین لباسشویی هوشمند بوش WAYH87W0
ماشین لباسشویی بوش WAYH87W0 از برنامه HomeConnect پشتیبانی میکند.

*محصول واقعی ممکن است با کالای نشان داده شده متفاوت باشد. برای مشاهده تصاویر واقعی، گالری محصول را مشاهده فرمایید.

اطلاعات کلی
مدل
WAYH87W0
تولید کننده
BOSCH
رنگ
سفید
رده بندی مصرف انرژی
+++A
قفل کودک
دارد
ظرفیت لباسشویی
8 کیلوگرم
برنامه های شستشو
 • Easy Care Plus
 • Pumping
 • Rinsing
 • Spinning
 • Mein Programm 1
 • Curtains
 • Shirts / Blouses
 • Extra Short 15 Min
 • SportsWear
 • Schnell / Mix
 • Allergy Plus
 • Blankets
 • Schnell / Mix Quiet (NightWash)
 • Cleaning The Drum (With Reminder Function)
 • Wool Hand Wash
 • Fine / Silk
مصرف آب
9900 لیتر در سال
مصرف انرژی
89 کیلو وات ساعت در سال
وزن
72.5 کیلوگرم
ابعاد
848x598x590 میلیمتر
نصب دستگاه
روکار(مبله)
حداکثر سرعت چرخش
1400 دور در دقیقه
میزان سر و صدا
 • هنگام شستشو: 48 دسی بل
 • هنگام آبکشی: 72 دسی بل
سایر
ویژگی های دیگر
 • قابلیت اتصال به وای فای و کنترل از راه دور
 • قابلیت اتصال و کنترل از طریق موبایل به وسیله برنامه HomeConnect
 • فناوری AntiStain و تمیز کردن خودکار 16 لکه رایج
 • مجهز به VarioTrommel و شستشوی ملایم
 • دارای دکمه های لمسی برای روشن و خاموش کردن، بارگیری مجدد، مکث، تنظیم سرعت
 • مجهز به VarioPerfect جهت کاهش زمان شستشو و صرفه جویی انرژی
 • دارای تکنولوژی ActiveWater Plus و صرفه جویی در مصرف آب
 • زاویه باز شدن درب 180 درجه
 • طول کابل اتصال جهت اتصال 210 سانتیمتر
 • مجهز به دیگ شستشوی 65 لیتری
 • قابلیت اضافه کردن لباس در حین شستشو
 • مجهز به موتور Eco Silence Drive با عملکرد آرام و طول عمر بالا
 • فناوری AntiVibration و و شستشوی بدون لرزش
 • دارای سنسور برای صرفه جویی در مصرف آب
 • قابلیت تشخیص میزان کف
 • قابلیت شستشوی محفظه مواد شوینده
 • امکان تمیز کردن خودکار دیگ شستشو
 • مجهز برنامه های اضافه برای شستشو
 • نمایش زمان باقی مانده شستشو
 • فناوری AquaStop برای جلوگیری از نشت آب
 • دارای صفحه نمایش LED
 • امکان شستشوی لباس ها با آب سرد
 • قابلیت تغییر دمای شستشو


تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
ثبت پرسش جدید