ناموجود

  ماشین لباسشویی بوش WAYH2841

  ماشین لباسشویی 8 کیلویی سفید بوش WAYH2841

  برند: بوش
  دسته‌بندی: ماشین لباسشویی
  ناموجود
  معرفی کوتاه
  WAYH2841 یکی از ماشین لباسشویی های 8 کیلویی بوش است. ماشین لباسشویی 8 کیلویی بوش WAYH2841 با مجهز بودن به فناوری و سنسور های پیشرفته در مصرف انرژی و آب صرفه جویی میکند و به رتبه انرژی +++A مجهز شده است. این ماشین لباسشویی از فناوری AntiStain برخوردار است و توانایی از بین بردن 16 لکه رایج را دارد. ماشین لباسشویی بوش WAYH2841 به موتور EcoSilence Drive با تعداد چرخش 1600 دور در دقیقه مجهز شده است. این موتور از عمر طولانی تری نسبت به سایر موتورهای معمولی برخوردار است و عملکرد آرام و کم صدایی دارد. WAYH2841 بوش را میتوانید از طریق تلفن همراه هوشمند از راه دور نیز مدیریت کنید. برای این کار باید ماشین لباس شویی و تلفن همراه را به وای فای متصل کنید و نرم افزار Home Connect را روی گوشی خود نصب کنید. ماشین لباسشویی Bosch WAYH2841 به برنامه های مختلفی برای شستشو مجهز شده است و شما میتوانید با توجه به حجم لباسها و میزان کثیفی، مناسب ترین برنامه را برای شستشو انتخاب کنید.

  معرفی ماشین لباسشویی 8 کیلویی بوش WAYH2841

  ماشین لباسشویی بوش WAYH2841 از ظرفیت 8 کیلوگرم و دور چرخش 1600 دور در دقیقه برخوردار است. این ماشین لباسشویی به موتور Eco Silence Drive مجهز شده است و سرو صدای بسیار کمی تولید میکند. شرکت بوش دوام و ماندگاری موتور WAYH2841 بوش را تا 10 سال تضمین کرده است. مصرف کم انرژی هنگام شستشو و صرفه جویی در میزان آب مصرفی این ماشین لباسشویی را در رتبه انرژی A+++ قرار داده است. ماشین لباسشویی WAYH2841 از فناوری های مختلفی برخوردار است. مجهز بودن این ماشین لباسشویی به فناوری ActiveWater Plus باعث میشود حجم آب مصرفی بر اساس حجم لباسها تعیین شود و این عمل تا حد زیادی باعث صرفه جویی در مصرف آب خواهد شد. همچنین با پشتیبانی از سیستم AquaStop از نشت آب جلوگیری میکند و دستگاه را از صدمات احتمالی حفظ میکند. ماشین لباسشویی 8 کیلویی بوش WAYH2841 امکان اضافه کردن لباسهای جامانده را در حین شستشو امکان پذیر کرده است. با متوقف کردن چرخه شستشو میتوانید جوراب، تیشرت، حوله و لباسهای دیگری را که از شستشو جا مانده اند به ماشین لباسشویی اضافه کنید. طراحی VarioDrum دیگ شستشو با برخورداری از دو سطح صاف و شیب دار از آسیب رساندن به لباسها جلوگیری میکند و در صورت شستشوی مکرر آسیبی به لباس وارد نخواهد شد. بوش WAYH2841 از برنامه های مختلفی برای شستشو برخوردار است و شما میتوانید با توجه به حجم لباسها و میزان کثیفی آنها بهترین برنامه شستشو را انتخاب کنید. این ماشین لباسشویی به برنامه SpeedPerfect زمان شستشو را تا 65% کاهش میدهد بدون آنکه از عملکرد شستشو کاسته شود. همچنین این ماشین لباسشویی به دو برنامه خودکار برای شستشوی لباسهای ظریف و لباسهای خیلی کثیف مجهز شده است. ماشین لباسشویی WAYH2841 با توجه به جنس لباسها و میزان کثیفی آنها بهترین برنامه شستشو را انتخاب میکند. ماشین لباسشویی BOSCH WAYH2841 هوشمند است و از نرم افزار HomeConnect پشتیبانی میکند. شما میتوانید با نصب برنامه HomeConnect روی تلفن همراه خود از راه دور دستگاه را کنترل کرده و حتی به عیب یابی آن بپردازید.

  بررسی مشخصات ماشین لباسشویی 8 کیلویی بوش WAYH2841 رنگ سفید
  قیمت و خرید ماشین لباسشویی بوش WAYH2841 از بانه.

  موتور EcoSilence Drive در ماشین لباسشویی WAYH2841

  ماشین لباسشویی های بوش به موتور Eco Silence Drive مجهز شده اند. WAYH2841 بوش نیز مجهز به این موتور است. موتور Eco Silence Drive کارکرد آرام و تقریبا کم صدایی دارد و نسبت به سایر موتورهای معمولی از مصرف انرژی کمتری برخوردار است. موتور Eco Silence Drive از طول عمر بالای برخوردار است و شرکت الجی برای جلب اعتماد مشتری، ماندگاری و دوام این موتور را تا 10 سال تضمین کرده است. عملکرد بیصدای این موتور در کنار سیستم ضدلرزش یا AntiVibration باعث میشود تا بتوانید در هر زمان از شبانه روز از ماشین لباسشویی استفاده کنید. موتور EcoSilence Drive به دلیل بدون برس بودن اطحکاک کمی دارد در نتیجه از انرژی کمتری هنگام شستشو استفاده میشود. این عمل باعث روان کار کردن موتور میشود. این موتور از چرخش حداکثر 1600 دور در دقیقه برخوردار میباشد و بسیار قدرمند است. در کنار توانایی بالا، این موتور از مصرف برق بسیار پایینی نیز برخوردار است و به همین دلیل ماشین لباسشویی WAYH2841 بوش را در رتبه انرژی A+++ قرار داده است.

  موتور بادوام EcoSilence Drive با کارایی آرام
  WAYH2841 بوش مجهز به موتور EcoSilence Drive.

  جلوگیری از نشت آب با تکنولوژی AquaStop

  تکنولوژی AquaStop که در ماشین لباسشویی WAYH2841 بوش به کار رفته است با جلوگیری از نشت آب به صورت هوشمند از آسیب به دستگاه جلوگیری میکند. تکنولوژی AquaStop باعث میشود در صورت نشت آب، جریان آب قطع شده و از بروز حادثه جلوگیری شود. فناوری AquaStop شامل یک فیوز، شلنگ دو جداره و مخزن می باشد. هنگامی که نشتی صورت بگیرد فیوز بلافاصله جریان آب را قطع می کند. آب باقی مانده در شلنگ به در صورت نشتی به مخزن هدایت شده و از آنجا تخلیه می شود. به این ترتیب از آسیب رسیدن به ماشین لباسشویی بوش WAYH2841 جلوگیری می شود و حادثه ای هم رخ نمی دهد.

  فناوری AquaStop و جلوگیری از نشت آب در بوش WAYH2841

  فناوری AntiVibration در ماشین لباسشویی WAYH2841

  ماشین لباسشویی بوش WAYH2841 به فناوری AntiVibration مجهز شده است. تکنولوژی AntiVibration لرزش دستگاه را هنگام شستشو کاهش میدهد و به حداقل میرساند. صدا و لرزش بسیار کمی که ماشین لباسشویی WAYH2841 هنگام شستشو تولید میکند این امکان را فراهم میکند تا در هر زمان از شبانه روز بتوانید آن را روشن کنید بدون اینکه سر و صدا مانع خواب یا استراحت شما شود. طراحی بدنه ماشین لباسشویی Bosch WAYH2841 علاوه بر چشم نواز بودن، ثبات بیشتری را فراهم می کند و لرزش را کاهش می دهد. همچنین عایق بندی پیشرفته آن سطح نویز تولید شده را کاهش می دهد. تعادل بالا و طراحی دیواره های این دستگاه باعث میشود تا کمترین لرزش را هنگام کارکرد ماشین لباسشویی حس کنید.

  ماشین لباسشویی بوش WAYH2841 با فناوری AntiVibration لرزش کمی ایجاد میکند.

  فناوری ActiveWater Plus در WAYH2841

  ماشین لباسشویی بوش WAYH2841 با پشتیبانی از تکنولوژی ActiveWater Plus تا حد زیادی در مصرف آب صرفه جویی میکند. تکنولوژی ActiveWater Plus با توجه به حجم لباسها میزان آب مصرفی را مشخص میکند و از استفاده بیش از حد آب در هر چرخه جلوگیری میکند. ماشین لباسشویی 8 کیلویی WAYH2841 بوش با استفاده کمتر در مصرف آب و انرژی نسبت به سایر ماشین لباسشویی های معمولی، در زمان و هزینه صرفه جویی میکند. یکی از ویژگی های اصلی فناوری ActiveWater Plus این است که از آب کمتری برای شستشوی لباسها استفاده می کند اما این موضوع در کیفیت شستشوی لباس ها تاثیری ندارد و لباسهای شما را به خوبی تمیز می کند.

  برنامه SpeedPerfect در WAYH2841 بوش

  برنامه های مختلفی که در ماشین لباسشویی های بوش به کار رفته اند این امکان را فراهم میکنند تا با توجه به حجم لباسها و میزان کثیفی آنها بتوانید بهترین برنامه را برای شستشو انتخاب کنید. یکی از برنامه های پرکاربرد ماشین لباسشویی بوش WAYH2841 برنامه SpeedPerfect میباشد. به کمک این برنامه لباسها تا 65% سریعتر شسته میشوند. شستشوی لباسها در زمان کمتر تاثیری در نحوه تمیز شدن آنها نخواهد داشت. با انتخاب برنامه SpeedPerfect زمان شستشو را 65% کاهش دهید بدون اینکه عملکرد شستشو کاهش پیدا کند. این برنامه را میتوانید با بیشتر برنامه های WAYH2841 بوش به صورت همزمان انتخاب و استفاده کرد. برای مثال شما میتوانید برنامه Easy Care را با SpeedPerfect به صورت همزمان انتخاب کنید. در این حالت حداکثر 4 کیلوگرم لبای در 45 دقیقه به طور کامل شسته و تمیز میشوند.

  شستشوی سریع در ماشین لباسشویی سفید بوش WAYH2841

  قابلیت توقف و اضافه کردن لباس به WAYH2841

  بوش با اضافه کردن فناوری ها و برنامه های جدید به ماشین لباسشویی های خود امکان استفاده از آنها را راحت کرده است. ماشین لباسشویی WAYH2841 نیز شامل امکانات جدید و هوشمند میباشد. این ماشین لباسشویی از قابلیت Reload پشتیبانی میکند. به کمک این گزینه میتوانید لباسهای جامانده خود را در حین شستشو به ماشین لباسشویی اضافه کنید. ماشین لباسشویی بوش WAYH2841 امکان توقف شستشو و اضافه کردن لباس را برای شما فراهم میکند. برای اضافه کردن لباس به چرخه شستشو ابتدا باید فرآیند شستشو را متوقف کنید سپس با با باز کردن درب ماشین لباسشویی میتوانید لباسهای کوچک تا بزرگ مانند جوراب، تیشرت، حوله و غیره را به ماشین لباسشویی اضافه کنید. اضافه کردن لباسهای جامانده فقط تا زمان شروع چرخه اصلی شستشو امکان پذیر است. افزودن لباسها در حین شستشو به سرعت چرخش دیگ، دما و سطح آب بستگی دارد. شما تا زمانی میتوانید لباسها را به چرخه اضافه کنید که سطح آب پایین باشد و دمای آب به 50 درجه سانتیگراد نرسیده باشد.

  WAYH2841 بوش قابلیت توقف و امکان اضافه کردن لباس را به چرخه شستشو دارد.

  طراحی VarioDrum در بوش WAYH2841

  با طراحی VarioDrum دیگ شستشو در ماشین لباسشویی بوش WAYH2841 دیگر نگران آسیب دیدن لباسهای خود نباشید. پارچه ی لباس ها در اکثر شستشوی زیاد در ماشین لباسشویی های معمولی ممکن است آسیب ببیند و یا بافت پارچه خراب شود. ماشین لباسشویی WAYH2841 با طراحی VarioDrum از آسیب به لباسها در اثر شستشوی مکرر جلوگیری میکند. دیگ شستشو از یک سطح صاف و یک سطح شیبدار رخوردار است. سطح صاف لباسها را در جهت عقربه های ساعت چرخانده و به آرامی آنها را شستشو میدهد و برای شستشوی لباسهای ظریف کاملا مناسب است. سطح شیدار با شستشوی لباسها در جهت خلاف عقربه های ساعت باعث از بین رفتن لکه های عمیق خواهد شد. سیستم VarioDrum باعث میشود آب به صورت مساوی و به آرامی لباسها را خیس کند و با چرخش آرام دیگ شستشو لباسها را در دیگ چرخانده و تمیز میکند. در واقع این ویژگی باعث می شود تا تمام قسمت های لباس به خوبی شسته شود. سطح آب هنگام شستشوی البسه به صورت خودکار نسبت به حجم آنها تنظیم می شود. با توجه به برنامه انتخاب شده برای شستشو، میزان آب و حرکت دیگ کنترل میشود. به این ترتیب علاوه بر اینکه لباسها سریعتر تمیز و شسته میشوند از آسیب رسیدن به آنها جلوگیری میشود.

  طراحی VarioDrum دیگ شستشو از آسیب زدن به لباس ها جلوگیری میکند.

  فناوری AntiStain در ماشین لباسشویی بوش WAYH2841

  AntiStain یا قابلیت لکه بری یکی از فناوری های بسیار خوبی است که در ماشین لباسشویی بوش WAYH2841 به کار رفته است. این فناوری قادر است تا 16 لکه رایج را به راحتی از روی لباسها پاک کند. لکه هایی مانند لکه خون، چربی، قهوه و غیره به راحتی با فناوری ضد لکه که در این ماشین لباسشویی به کار رفته است از بین خواهند رفت. ماشین لباسشویی WAYH2841 با توجه به لکه زمان خیس شدن لباسها، دمای آب و چرخش دیگ را تنظیم میکند. به این ترتیب لکه ها کاملا از بین میروند و سخت ترین لکه ها نیز از روی لباس پاک میشوند.

  شستشوی دیگ WAYH2841 بوش

  شستشوی خودکار دیگ شستشو در WAYH2841 بوش باعث میشود فضایی عاری از باکتری و میکروب را برای تمیز شدن لباسهای خود فراهم کنید. ماشین لباسشویی 8 کیلویی بوش WAYH2841 بعد از 20 چرخه شستشو که در دمای کمتر از 40 درجه سانتیگراد صورت گرفته باشد به صورت خودکار تمیز کردن دیگ شستشو را به شما یادآوری و اعلام میکند. به این ترتیب نگرانی بابت فراموش شدن شستشوی دیگ نخواهید داشت. بهداشت محفظه شستشو از اهمیت زیادی برخوردار است. با تمیز شدن دیگ کثیفی و میکروب های موجود در محفظه از بین رفته و لباسهایی تمیز و عاری از هرگونه میکروب را تحویل خواهید گرفت.

  شستشوی خودکار دیگ شستشوی Bosch WAYH2841

  ماشین لباسشویی WAYH2841 مجهز به برنامه HomeConnect

  ماشین لباسشویی 8 کیلویی بوش WAYH2841 به وای فای متصل میشود و از نرم افزار HomeConnect پشتیبانی میکند. امروزه بیشتر لوازم خانگی هوشمند هستند و میتوانید آنها را از طریق تلفن همراه حتی از راه دور کنترل و مدیریت کنید. با دانلود برنامه HomeConnect و نصب آن روی تلفن همراه هوشمند یا تبلت میتوانید ماشین لباسشویی خود را با گوشی مدیریت کنید. فقط کافیست ماشین لباسشویی و تلفن همراه شما به اینترنت متصل باشد. با برنامه HomeConnect تنظیمات ماشین لباسشویی WAYH2841 به راحتی انجام میپذیرد. شما رنگ، جنس و میزان آلودگی لباسها را از طریق این نرم افزار مشخص میکنید و با انتخاب برنامه مورد نظر ماشین لباسشویی شروع به کار میکند. شما همچنین می توانید از طریق برنامه HomeConnet ماشین لباسشویی خود را عیب یابی کنید. دانلود این برنامه برای سیستم عامل های اندروید و IOS از طریق لینک های آبی زیر امکان پذیر میباشد.

  دانلود HomeConnect برای اندروید دانلود HomeConnect برای iOS ماشین لباسشویی هوشمند بوش WAYH2841

  *محصول واقعی ممکن است با کالای نشان داده شده متفاوت باشد. برای مشاهده تصاویر واقعی، گالری محصول را مشاهده فرمایید.

  اطلاعات کلی
  مدل
  WAYH2841
  تولید کننده
  BOSCH
  رنگ
  سفید
  رده بندی مصرف انرژی
  +++A
  قفل کودک
  دارد
  ظرفیت لباسشویی
  8 کیلوگرم
  برنامه های شستشو
  • Pumping
  • Rinsing
  • Spinning
  • Curtains
  • Shirts / Blouses
  • Extra Short 15 Min
  • SportsWear
  • Quick / Mix
  • Automatic
  • Automatic Gentle
  • Allergy Plus
  • Cleaning The Drum (With Reminder Function)
  • Wool Hand Wash
  • Easy Care Plus
  • Quick / Mix Quiet (NightWash)
  مصرف آب
  9900 لیتر در سال
  مصرف انرژی
  137 کیلو وات ساعت در سال
  وزن
  83 کیلوگرم
  ابعاد
  848x598x590 میلیمتر
  نصب دستگاه
  روکار(مبله)
  دور چرخش
  1600 دور در دقیقه
  میزان سر و صدا
  • هنگام شستشو: 47 دسی بل
  • هنگام آبکشی: 73 دسی بل
  سایر
  ویژگی های دیگر
  • فناوری AquaStop برای جلوگیری از نشت آب
  • قابلیت اتصال و کنترل از طریق موبایل به وسیله برنامه HomeConnect
  • فناوری AntiStain و تمیز کردن خودکار 16 لکه رایج
  • دارای دکمه های لمسی برای روشن و خاموش کردن، بارگیری مجدد، مکث، تنظیم سرعت
  • مجهز به VarioPerfect جهت کاهش زمان شستشو و صرفه جویی انرژی
  • مجهز به VarioTrommel و شستشوی ملایم
  • مجهز به موتور Eco Silence Drive با عملکرد آرام و طول عمر بالا
  • فناوری AntiVibration و و شستشوی بدون لرزش
  • دارای سنسور AquaSensor و شستشوی هوشمند
  • دارای تکنولوژی ActiveWater Plus و صرفه جویی در مصرف آب
  • قابلیت اتصال به وای فای و کنترل از راه دور
  • نمایش زمان باقی مانده شستشو
  • طول کابل اتصال جهت اتصال 210 سانتیمتر
  • مجهز به دیگ شستشوی 65 لیتری
  • دارای صفحه نمایش LED
  • دارای سنسور برای صرفه جویی در مصرف آب
  • قابلیت تنظیم خودکار میزان آب مصرفی در هر شستشو
  • امکان شستشوی لباس ها با آب سرد
  • قابلیت تغییر دمای شستشو
  • قابلیت تغییر سرعت چرخش
  • قابلیت تشخیص میزان کف
  • دارای سیستم کاهش نویز
  • قابلیت اضافه کردن لباس در حین شستشو
  • امکان تمیز کردن خودکار دیگ شستشو
  • قابلیت شستشوی محفظه مواد شوینده
  • مجهز برنامه های اضافه برای شستشو
  
  
  تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
  ثبت پرسش جدید