جاروبرقی پاناسونیک MC-CG713

  جاروبرقی 2000 وات مشکی پاناسونیک مدل MC-CG713

  دسته‌بندی: جاروبرقی
  انتخاب رنگ:
  ویژگی‌های محصول
  • رنگ: مشکی
  • قدرت (وات): 2000
  • سطح صدا: 65 دسی بل
  • نوع جاروبرقی: کیسه دار
  ناموجود
  معرفی کوتاه
  جاروبرقی MC-CG713 یکی از جاروبرقی های 2000 وات پاناسونیک است و از قدرت مکش خوبی برخوردار میباشد. این جاروبرقی امکان تنظیم قدرت مکش را به صورت دستی برای شما فراهم میکند. جاروبرقی پاناسونیک MC-CG713 در رنگ مشکی طراحی شده است و از یک لوله تلسکوپی جادویی و دو سری جهت تمیز کردن گوشه ها و گردگیری برخوردار میباشد. همچنین بهره مندی از فیلتر HEPA باعث میشود تا از خروج گرد و غبار به بیرون از جاروبرقی جلوگیری شود. جاروبرقی 2000 وات پاناسونیک MC-CG713 از نوع کیسه ای است. این جاروبرقی با برخورداری از کیسه ای با حجم 6 لیتر حجم زیادی از گرد و غبار و زباله را در خود ذخیره میکند. CG713 پاناسونیک زمان روشن بودن صدایی برابر با 65 دسی بل را تولید میکند. در ادامه به بررسی مشخصات جاروبرقی کیسه ای پاناسونیک MC-CG713 میپردازیم.

  معرفی جاروبرقی پاناسونیک MC-CG713 رنگ مشکی

  هر شخصی در هنگام خرید جاروبرقی جدای از قیمت به دنبال محصولی با قدرت مکش و کیفیت بالا می باشد. جاروبرقی پاناسونیک CG713 جزو سری 710 به حساب می آید و با قدرت 2000 وات خود، مکش خوبی دارد. این جارو برقی آبی رنگ با بهرمندی از طراحی داخلی جدید، صدای نسبتا کمی تولید می کند. لوله آن از نوع تلسکوپی بوده و امکان بلند و کوتاه شدن دارد. اگر در هنگام استفاده از این مدل، غذا و خوراکی در محیط وجود داشت نگران نباشید. پاناسونیک MC-CG713 با بهرمندی از فیلتر HEPA هوای خارج شده از جاروبرقی را تا حد بسیار زیادی تصفیه خواهد نمود تا مواد مضر و آلرژی زا بر روی خوراکی ها ننشیند. کیسه این سری از جاروبرقی های پاناسونیک قابلیت شستشو داشته تا بتوانید دوباره از آن استفاده کنید. این نگاهی مختصر به ویژگی های جاروبرقی پاناسونیک CG713 بوده برای آشنایی بیشتر با امکانات این محصول با سایت دی جی بانه همراه باشید.

  خرید جاروبرقی مشکی پاناسونیک MC-CG713 با قیمت ارزان.

  ویژگی های جاروبرقی 2000 وات پاناسونیک MC-CG713

  اگر به دنبال محصولی با امکانات و قیمت خوب هستید جاروبرقی MC-CG713 پاناسونیک می تواند گزینه ای مناسب برایتان باشد. از جمله ویژگی های جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG713 می توان به قدرت 2000 وات با امکان تنظیم میزان قدرت به صورت دستی اشاره کرد. به دلیل طراحی خوبی که در داخل آن انجام شده صدا کمتر از آن چیزی که هست به گوش شما خواهد رسید. جاروبرقی پاناسونیک CG713 امکان دمندگی نیز داشته تا در صورت نیاز از آن استفاده نمایید. مجهز بودن این جاروبرقی به فیلتربهداشتی HEPA باعث میشود تا 99.97 درصد هوای خروجی را تصفیه شود و از خروج گرد و غبار به بیرون از جاروبرقی جلوگیری میکند. جاروبرقی 2000 وات پاناسونیک MC-CG713 کیسه ای است. کیسه 6 لیتری این جاروبرقی قابلیت شست و شو و استفاده چند باره را دارد. در ادامه به توضیح بیشتر ویژگی های جاروبرقی پاناسونیک مدل CG713 میپردازیم.

  قیمت و خرید جاروبرقی پاناسونیک CG713 رنگ مشکی

  جاروبرقی MC-CG713 با عملکرد کم صدا

  جاروبرقی MC-CG713 مجهز به موتور پرقدرت 2000 وات میباشد. این جاروبرقی علاوه بر طراحی خوب ظاهری، در داخل نیز از طراحی خوبی بهرمند شده است. طراحی موتور جاروبرقی پاناسونیک MC-CG713 از نوع کم صدا بوده بطوریکه بیشتر صدا در داخل خود جاروبرقی گرفته میشود تا در بیرون صدای کمتری به گوش برسد. این مدل دارای استاندارد JIS بوده و در هنگام کار صدای 65 دسی بل را تولید می نماید که نسبت به جاروبرقی پاناسونیک CJ917 و جاروبرقی پاناسونیک CJ919 صدای بلندتری دارد.

  پاناسونیک CG713 هنگام کار صدای کمی تولید میکند
  جاروبرقی CG713 با فیلتر HEPA و جلوگیری از خروج گرد و غبار

  جاروبرقی پاناسونیک CG713 مجهز به فیلتر HEPA

  امروزه جاروبرقی های پاناسونیک به فیلتر پیشرفته ای مجهز شده اند. جاروبرقی MC-CG713 پاناسونیک که از جاروبرقی های کیسه ای این شرکت است دارای فیلتر هپا یا به انگلیسی HEPA است. فیلتر HEPA وظیفه تصفیه هوا، قبل خروج از جاروبرقی را بر عهده دارد. این فیلتر ضد باکتری بوده و از خروج گرد و خاک به بیرون از جاروبرقی پاناسونیک MC-CG713 تا حد زیادی جلوگیری خواهد کرد. فیلتر HEPA طبق اعلام شرکت پاناسونیک تا 99.97 درصد جلوی خروج عوامل آلوده کننده را خواهد گرفت تا هوایی پاک از جاروبرقی خارج شود. این ویژگی برای کسانی که به گرد و غبار حساسیت دارند بسیار مناسب است.

  قابلیت دمندگی

  جاروبرقی مشکی پاناسونیک مدل CG713 علاوه بر مکندگی قابلیت دمندکی نیز دارد. ویژگی دمندگی یا به انگلیسی Blower، می تواند در باد کردن اشیائی نظیر بادکنک و یا تمیز کردن خاک و غبار از روی سطوح مختلف مورد استفاده قرار گیرد. برای استفاده از ویژگی مکندگی در این جاروبرقی محل مخصوصی در انتهای دستگاه طراحی شده است.

  جارو برقی CG713 پاناسونیک با قابلیت دمندگی
  قابلیت تنظیم دستی قدرت مکش جارو CG713 پاناسونیک

  امکان تنظیم دستی قدرت جاروبرقی MC-CG713

  جاروبرقی MC-CG713 یکی از جاروبرقی های 2000 وات و پرقدرت شرکت پاناسونیک است. شما به کمک قسمت کنترل قدرت جاروبرقی 2000 وات پاناسونیک MC-CG713 قادر هستید تا به راحتی و تنها با چپ و راست بردن اهرم، میزان مکش را کم و زیاد نمایید. این قابلیت کمک می کند تا جارو کشیدن سطوح مختلف راحت تر انجام شود. با استفاده از این ویژگی جاروبرقی CG713، حتی در مصرف انرژی نیز می توانید صرفه جویی نماید.

  جاروبرقی کیسه دار CG713 با حجم 6 لیتر

  کیسه 6 لیتری قابل شستشو

  جاروبرقی MC-CG713 جزو جاروبرقی های کیسه دار پاناسونیک و از نوع جاروبرقی های کیسه دائم میباشد. آشغال ها بعد از جارو زدن در کیسه این دستگاه جمع خواهند شد. جاروبرقی پاناسونیک CG713 دارای کیسه ای با ظرفیت 6 لیتر میباشد. از ویژگی های خوب این محصول قابل شستشو بودن کیسه آن است. این خاصیت باعث شده تا پس از شستن، دوباره کیسه آن قابل استفاده باشد. این ویژگی در هزینه های مصرفی شما صرفه جویی نموده تا هر مرتبه نیاز به خرید کیسه نداشته باشید.

  طراحی جاروبرقی مشکی MC-CG713 پاناسونیک

  پاناسونیک جاروبرقی CG713 را با طراحی دقیق وزیبایی در رنگ مشکی تولید کرده است. دکمه های سیم جمع کن و خاموش و روشن کردن دستگاه بزرگ هستند و به راحتی با استفاده از پا و بدون نیاز به خم شدن نیز می توانید آنها را فشار دهید. برس جاروبرقی MC-CG713 پاناسونیک دو حالته بوده تا جارو کردن سطوح مختلف ممکن شود. جاروبرقی مشکی MC-CG713 پاناسونیک دارای شعاع عملکرد 8 متر بوده که مانند جاروبرقی پاناسونیک CG715 و جاروبرقی پاناسونیک CJ915 است. این محصول دو نازل برای تمیز کردن قسمت های مختلف داشته که در زیر زانو جاروبرقی جای گرفته اند. این طراحی هوشمندانه و لوله تلسکوپی باعث شده اند تا کار با جاروبرقی MC-CG713 پاناسونیک برای اکثر افراد راحت باشد.

  طراحی زیبای جاروبرقی پاناسونیک CG713 رنگ مشکی

  طراحی هوشمندانه زانوی پاناسونیک CG713

  در ساخت زانویی جاروبرقی CG713 طراحی خاصی صورت گرفته است. بالای این زانو جاروبرقی شکل هلالی داشته و خوش دست بوده تا کنترل کامل هنگام جارو کردن داشته باشید. این دستگاه دارای دو سری یا برس مخصوص برای گوشه گیر و برس مبل و پرده بوده تا بتوانید محل های مختلف را تمیز نمایید. در طراحی زانوی پاناسونیک CG713 محلی برای قرار گیری این دو سری تعبیه شده که هوشمندانه است. طراحی جدید صورت گرفته باعث شده تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن به آنها دسترسی داشته و دیگر نگران گم شدنشان نباشید.

  طراحی خاص بازوی CG713 پاناسونیک
  جاروبرقی Panasonic CG713 مجهز به لوله تلسکوپی جادویی

  برخورداری از لوله تلسکوپی

  لوله جاروبرقی می تواند تاثیر بسزایی در مدت استفاده از آن داشته باشد. به دلیل متفاوت بودن قد افراد، استفاده از برخی جاروبرقی ها دشوار خواهد بود. طراحی لوله تلسکوپی به همین منظور صورت گرفته است تا بتوانید ارتفاع لوله را تنظیم نمایید. این قابلیت باعث شده تا اشخاص با قد مختلف راحت تر با این محصول کار نمایند. تنظیم ارتفاع لوله تلسکوپی در جاروبرقی پاناسونیک MC-CG713 به صورت دلخواه امکانپذیر بوده و می توانید به راحتی کنج دیوار و سقف را نیز تمیز کنید. این لوله جنس خوب و با دوامی دارد.

  *محصول واقعی ممکن است با کالای نشان داده شده متفاوت باشد. برای مشاهده تصاویر واقعی، گالری محصول را مشاهده فرمایید.

  اطلاعات کلی
  مدل
  MC-CG713
  تولید کننده
  Panasonic
  شناسه کالا
  2800000053888
  رنگ
  مشکی
  قدرت (وات)
  2000
  سطح صدا
  65 دسی بل
  ظرفیت کیسه / مخزن
  6 لیتر
  فیلترها
  از نوع HEPA
  نوع جاروبرقی
  کیسه دار
  نوع کیسه
  کیسه دائم
  سایر
  ویژگی های دیگر
  • دارای لوله تلسکوپی جادویی
  • دارای دو سری برای گوشه گیر و گردگیر
  • دارای کیسه قابل شستشو
  • قابلیت تنظیم میزان قدرت جاروبرقی بصورت دستی
  • برس جاروبرقی دو حالته
  • قابلیت دمندگی خوب
  • امکان قرارگیری بصورت ایستاده بر روی سطح
  • شعاع عملکرد 8 متر
  
  
  تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
  هنریک قنبریانس (خریدار این محصول)
  خرید این محصول را به دیگران
  پیشنهاد می‌کنم
  ارسال شده در 1399/7/13
  خریدار جاروبرقی پاناسونیک MC-CG713 - هنریک قنبریانس
  عکس‌های ارسالی
  خریدار جاروبرقی پاناسونیک MC-CG713 - هنریک قنبریانس خریدار جاروبرقی پاناسونیک MC-CG713 - هنریک قنبریانس
  امتیاز کاربر به این محصول:
  کیفیت
  ارزش خرید
  قیمت
  طراحی ظاهر
  امکانات و قابلیت‌ها
  ارسال: 1399/7/13
  ثبت پرسش جدید