خرید و قیمت تلویزیون ULED یو ال ای دی

تلویزیون ULED یا Ultra LED نوعی از تلویزیون های ال ای دی است که توسط شرکت هایسنس از سال 2015 تولید می شود. تلویزیون های ULED در واقع همان تلویزیون ال ای دی هستند، اما با تعداد مناطق بیشتری (حدود 132 منطقه) برای کنترل نور پس زمینه که هر کدام به صورت جداگانه مدیریت می شوند. به این ترتیب کنتراست تصویر نسبت به تلویزیون های LED معمولی افزایش پیدا کرده و تصاویر واقعی تری را شاهد خواهیم بود. در برخی موارد تلویزیون یو ال ای دی را به اشتباه همان تلویزیون اولد می نامند. تکنولوژی تلویزیون یو ال ای دی همان تکنولوژی تلویزیون ال ای دی است با این تفاوت که مناطق نوری بیشتری دارد. در واقع تکنولوژی ساخت صفحه نمایش ULED همانند تکنولوژی ساخت صفحه نمایش تلویزیون های QLED است. تلویزیون های ULED هایسنس در مدل های گران قیمت از فناوری Quantum Dot نیز برخوردار هستند. تلویزیون هایسنس با صفحه نمایش یو ال ای دی در واقع برای رقابت با تلویزیون های OLED ساخته شده است. این تکنولوژی اختصاصی برند هایسنس است و قیمت بسیار ارزان تری دارد. قیمت تلویزیون ULED نسبت به سایر تلویزیون های بازار ارزان تر است و در مقابل کیفیت تصویر بسیار خوبی ارائه می دهد. شرکت Hisense تلویزیون های یو ال ای دی 2019 خود را با کیفیت تصویر بسیار بالایی تولید می کند. تلویزیون 4K و تلویزیون 8K هایسنس با صفحه نمایش ULED تولید می شوند. تلویزیون هوشمند هایسنس با سیستم عامل های مختلفی تولید می شود. تلویزیون های ULED با سیستم عامل اندروید، سیستم عامل Roku و سیستم عامل Vidaa از جمله این موارد هستند.

بیشتر بخوانید

هایسنس تلویزیون های ULED خود را از سال 2015 تولید نموده و امروز این تلویزیون ها به بلوغ رسیده اند. تلویزیون های 2016 هایسنس، تلویزیون های 2017 هایسنس، تلویزیون های 2018 هایسنس و تلویزیون های 2019 هایسنس با صفحه نمایش ULED جزو بهترین تلویزیون های ال ای دی بازار هستند. هایسنس این تلویزیون ها را در دو نوع مختلف یعنی تلویزیون صفحه تخت و تلویزیون منحنی تولید می کند. تلویزیون های ULED هایسنس با قسمت بسیار ارزان و کیفیت تصویر بی نظیر خود امروزه جزو پرفروش ترین تلویزیون های بازار هستند و امکانات هوشمند بسیار خوبی نیز دارند. تلویزیون های 2019 یو ال ای دی از کیفیت تصویر بسیار بالایی برخوردار هستند و هایسنس به کمک تکنولوژی کوانتوم دات تصاویر تلویزیون های ULED را حتی بهتر نیز کرده است. قیمت این تلویزیون ها بسیار بالاست و از جدید ترین تکنولوژی های پردازش تصویر و صدا برخوردار هستند. در این بخش شما می توانید قیمت تلویزیون های ULED هایسنس را مشاهده کنید. همچنین می توانید جهت خرید تلویزیون ULED هایسنس به صورت مستقیم از بانه اقدام نمایید.

لیست محصول خالی
متاسفانه محصولی منطبق با درخواست شما وجود ندارد

قیمت تلویزیون ULED هایسنس در بانه

تلویزیون های ULED با نام Ultra LED نیز شناخته می شوند. این تلویزیون ها همانطور که از نامشان پیداست کیفیت تصویر بهتری نسبت به تلویزیون های LED ارائه می دهند. تلویزیون های ULED دارای مناطق بیشتری برای کنترل نور پس زمینه هستند و همین موضوع باعث می شود تا کنتراست تصویر بیشتری را شاهد باشید. تلویزیون های ULED 2019 جزو بهترین تلویزیون های ارزان قیمت بازار هستند. این تلویزیون ها در مدل های گران قیمت خود از فناوری Quantum Dot نیز برخوردار هستند و تصاویر خیره کننده ای را تولید می کنند. این تلویزیون ها قابلیت رقابت با تلویزیون های QLED سامسونگ را دارند. قیمت تلویزیون ULED هایسنس با توجه به کیفیت تصویر و امکاناتی که دارد عالی است و ارزش خرید بالایی دارد. تلویزیون های یو ال ای دی هایسنس با کیفیت تصویر 4K تولید می شوند و محتوای HDR را نیز به خوبی نمایش می دهند. شما می توانید در این بخش لیست قیمت تلویزیون ULED هایسنس را مشاهده کنید.

قیمت تلویزیون ULED هایسنس در بانه
قیمت تلویزیون ULED هایسنس در فروشگاه دیجی بانه.

خرید تلویزیون ULED هایسنس برای چه کسانی مناسب است؟

هایسنس تلویزیون های ULED خود را از سال 2015 تولید نموده است و هر ساله با بهبود تکنولوژی های آن کیفیت تصویر و امکانات آن را بهتر نموده است. تلویزیون های 2019 هایسنس با صفحه نمایش ULED امروزه توانایی رقابت با تلویزیون های LED و QLED معروف بازار را دارند. این تلویزیون ها طیف گسترده ای از رنگها را تولید می کنند و به کمک فناوری های مختلف تصاویر بسیار با کیفیتی ارائه می دهند. تلویزیون های ULED هایسنس معمولا از کیفیت تصویر فورکی و 8K برخوردار هستند و تماشای هر چیزی در آن ها لذت بخش است. این تلویزیون ها از تکنولوژی Local Dimming پیشرفته ای برخوردار هستند و مناطق قابل کنترل برای تولید نور پس زمینه بیشتری نسبت به تلویزیون های LED معمولی دارد. اکثر این تلویزیون ها نیز دارای ویژگی های هوشمند هستند. تلویزیون هوشمند هایسنس با سیستم عامل های مختلفی تولید می شوند و شما می توانید با توجه به نیاز خود آنها را خریداری کنید. به طور کلی خرید تلویزیون ULED هایسنس برای تماشای فیلم ها و سریال های 4K HDR کاملا مناسب است. اما فاقد ویژگی های پیشرفته برای بازی کردن می باشند. البته این به معنای این نیست که شما نمی توانید این تلویزوین ها را به کنسول بازی خود متصل کنید، اما تلویزیون های بهتری با ویژگی های مخصوص بازی کردن در بازار وجود دارند. خرید تلویزیون یو ال ای دی برای استفاده های معمولی و حرفه ای مناسب هستند و نسبت به قیمتی که دارند ارزش خرید بالایی دارند.

خرید تلویزیون ULED از فروشگاه دی جی بانه
خرید تلویزیون ULED هایسنس از فروشگاه دی جی بانه.

تلویزیون ULED یا Ultra LED چیست؟

تکنولوژی ساخت تلویزیون ULED در واقع فرق چندانی با تلویزیون LED ندارد. تلویزیون های ULED تنها مناطق بیشتری برای کنترل نور پس زمینه دارند و سایر ویژگی های آنها با تلویزیون های ال ای دی یکسان است. تلویزیون های یو ال ای دی از تکنولوژی Local Dimming پیشرفته تری برخودار هستند و کنتراست تصویر و عمق رنگ تیره بهتری دارند. هایسنس این تلویزیون ها را برای رقابت با تلویزیون های QLED و OLED ساخته است. اما حقیقت این است که تلویزیون های ULED عملکرد ضعیف تری نسبت به تلویزیون های OLED دارند. اما قابلیت رقابت با تلویزیون های QLED را دارند، زیرا در مدل های جدید خود از تکنولوژی Quantum Dot نیز برخوردار هستند. این تلویزیون ها علاوه بر کیفیت تصویر بالا از کیفیت صدا و امکانات هوشمند خوبی نیز برخوردار هستند. تلویزیون های هوشمند هایسنس دارای سیستم عامل های مختلفی هستند و تنوع آنها باعث می شود تا شما انتخاب های بیشتری در اختیار داشته باشید. به طور کلی جایگاه تلویزیون های یو ال ای دی چیزی بین تلویزیون های ال ای دی و تلویزیون های OLED می باشد. درست همانند تلویزیون های QLED سامسونگ. تلویزیون یو ال ای دی به دلیل داشتن کنتراست تصویر بالا برای تماشای محتوای HDR مناسب می باشد.

تلویزیون ULED هایسنس چیست و چه ویژگی هایی دارد؟
تلویزیون Hisense ULED چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

چه برند هایی تولید کننده تلویزیون یو ال ای دی هستند؟

تلویزیون یو ال ای دی تنها توسط برند هایسنس تولید می شود. در واقع هایسنس برای رقابت در بازار تلویزیون ها این نوع از تلویزیون ها را تولید می کند. این تلویزیون ها از سال 2015 معرفی و تولید می شوند و در حال حاضر یکی از با کیفیت ترین تلویزیون های بازار محسوب می شوند. هایسنس در مدل های جدید تلویزیون ULED خود از تکنولوژی کوانتوم دات نیز استفاده نموده است تا کنتراست تصویر فوق العاده ای مانند تلویزیون های سری Q سامسونگ ارائه دهد. کیفیت تصویر تلویزیون های ULED هایسنس بسیار خوب است و برای تماشای محتوای HDR گزینه خوبی محسوب می شوند. تلویزیون های 2019 هایسنس در مدل های مختلفی تولید می شوند و تنوع بالایی دارند. این تلویزیون ها جزو محبوب ترین تلویزیون های ارزان قیمت بازار هستند.

تلویزیون های ULED هایسنس
تلویزیون های ULED با کیفیت تصویر 4K و 8K تولید می شوند

تلویزیون های ULED با چه کیفیت تصویری تولید می شوند؟

تلویزیون یو ال ای دی هایسنس از کیفیت تصویر بسیار خوبی برخوردار است. هایسنس تلویزیون های ULED خود را با کیفیت تصویر 4K تولید می کند و به تازگی تلویزیون های 8K نیز معرفی نموده است. این تلویزیون ها با رزولوشن بالا و کنتراست تصویر بسیار خوب خود تصاویر شگفت انگیزی تولید می کنند. تلویزیون 4K یو ال ای دی و تلویزیون 8K یو ال ای دی از جمله تلویزیون هایی هستند که توسط Hisense تولید می شود. این تلویزیون ها برای تماشای فیلم ها و بازی های HDR جدید کاملا مناسب هستند. متاسفانه هایسنس علاقه ای به تولید تلویزیون های ULED با کیفیت تصویر Full HD یا HD ندارد. پرفروش ترین تلویزیون های ULED از کیفیت تصویر فورکی برخوردار هستند. هایسنس تلویزیون های یو ال ای دی خود را با صفحه نمایش تحت و منحنی تولید می کند و شما می توانید با توجه به نیاز خود آنها را خریداری نمایید.

تلویزیون های ULED در چه سایزهایی تولید می شوند؟

تلویزیون های ULED با توجه کیفیت تصویر و رزولوشن بالایی که دارند در سایز های کوچک تولید نمی شوند. تلویزیون های ULED برای محیط هایی با ابعاد متوسط و بزرگ مناسب هستند. تلویزیون 50 اینچ ULED، تلویزیون 55 اینچ ULED، تلویزیون 65 اینچ ULED و تلویزیون 75 اینچ ULED از جمله این موارد هستند. قیمت تلویزیون های ULED با توجه به ابعاد بزرگی که دارند نسبتا ارزان تر می باشد. شما می توانید با توجه به نیز خود آنها را خریداری کنید اما این موضوع را در نظر بگیرید که این تلویزیون ها برای محیط های کوچک مناسب نیستند.

تلویزیون های ULED در سایز های 50 اینچ، 55 اینچ، 65 اینچ و 75 اینچ تولید می شوند