در حال بارگذاری دی‌جی‌بانه
دی جی بانه
Loading...

خرید و قیمت تلویزیون اولد OLED

خرید تلویزیون OLED از بانه

نسل جدید تلویزیون های مدرن از پنل OLED برای تولید تصاویر استفاده می کنند. پیکسل های تلویزیون اولد به صورت مستقل خاموش رو روشن می شوند و به کمک این ویژگی تصاویر واضح و دقیق و همچنین رنگ مشکی مطلق تولید می شود و انرژی کمتری نیز مصرف می شود. به علت کوچک بودن این پنل ها قطر تلویزیون بسیار باریک می شود و با نصب تلویزیون روی دیوار مانند یک قال عکس زیبا می شود. اما در کنار تمام این مزایا، معایبی هم دارد. به طور مثال میزان روشنایی صفحه نمایش هنوز به اندازه تلویزیون های ال ای دی نیست و این در تصاویری که کنتراست بالایی دارند به وضوح مشخص می شود. فروشگاه دی جی بانه امکان خرید تلویزیون هوشمند اولد، تلویزیون 4k اولد، تلویزیون فول اچ دی OLED تلویزیون منحنی اولد از بانه را فراهم نموده است و می توانید انواع تلویزیون او ال ای دی را با قیمت ارزانتر، بهمراه گارانتی و ضمانت اصالت کالا مستقیم از بانه خرید کنید.

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 63 تا
مشبک لیست
صفحه:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 63 تا
مشبک لیست
صفحه:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

چرا خرید تلویزیون OLED پیشنهاد می شود؟

نسل های مختلفی از انواع تکنولوژی ها در تلویزیون ها سپری شده تا به تلویزیون OLED رسیده است. تلویزیون های ال ای دی به صورت تدریجی جای خود را به تلویزیون OLED می دهند. زیرا مزایای تلویزیون های اولد خیلی بیشتر از تلویزیون های LED می باشد. از جمله برتری های آن می توان به، زاویه دید فوق العاده بالا، رنگ های بیشتر، کنتراست بی نهایت، مصرف انرژی کمتر، رنگ های دقیق در در پس زمینه مشکی اشاره نمود. وقتی تمام این ویژگی ها را در کنار یکدیگر قرار میدهیم خواهیم دید که تلویزیون OLED نسبت به تلویزیون های ال ای دی و QLED کاملا برتر می باشد. بنابراین بهترین و لذت بخش ترین تلویزیون موجود تلویزیون های OLED می باشند.


بهترین تلویزیون اولد:

تلویزیون اولد ال جی و تلویزیون OLED سونی جزو بهترین تلویزیون های OLED می باشند. از طرفی تلویزیون های او ال ای دی ال جی برتری نسبی نسبت به تلویزیون های OLED سونی دارند. در آینده با فراگیر شدن این تکنولوژی قیمت تلویزیون OLED ارزان تر می شود به طوری که تلویزیون های ال ای دی جای خود را به تلویزیون های او ال ای دی خواهد داد. خرید تلویزیون اولد احتیاج به بودجه بیشتری نسبت به تلویزیون ال ای دی دارد و جزو کالاهای لوکس به حساب می آید. تلویزیون های OLED با کیفیت صفحه نمایش فول اچ دی و 4K در فروشگاه دی جی بانه موجود می باشد. از جمله تلویزیون های موجود می توان به تلویزیون OLED ال جی و تلویزیون OLED سونی در سایز های 55 اینچ و 65 اینچ اشاره نمود.