در حال بارگذاری دی‌جی‌بانه
دی جی بانه
Loading...

قیمت و خرید تلویزیون منحنی Curved

خرید تلویزیون منحنی - خمیده از بانه

فروشگاه دی جی بانه همواره سعی بر این داشته تا محصولات متنوعی را در اختیار شما قرار دهد. تلویزیون منحنی - خمیده با ویژگی های خود محبوبت خاصی بین افراد دارد و بسیاری ترجیح می دهند از این نوع تلویزیون استفاده کنند. از این جهت در این بخش می توانید قیمت تلویزیون منحنی ال جی، تلویزیون منحنی سونی، تلویزیون منحنی سامسونگ، تلویزیون منحنی فیلیپس، تلویزیون منحنی هوشمند، تلویزیون منحنی سه بعدی، تلویزیون منحنی QLED، تلویزیون منحنی 4K، تلویزیون منحنی فول اچ دی را مشاهده و مقایسه کنید و مستقیم از بانه خرید نمایید. خرید تلویزیون منحنی می تواند تجربه تماشا و غوطه ور شدن در تصاویر را افزایش دهد.

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 68 تا
مشبک لیست
صفحه:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 68 تا
مشبک لیست
صفحه:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

تلویزیون منحنی بخریم یا تخت؟

برای انتخاب بین تلویزیون منحنی و تلویزیون تخت باید به ویژگی های هر کدام توجه نمود. تلویزیون منحنی - خمیده با توجه به انحنایی که دارند فضای بیشتری اشغال می کنند و اگر قصد داشته باشید تا تلویزیون خود را روی دیوار نصب کنید قطعا تلویزیون تخت مناسب تر می باشد. زاویه دید در تلویزیون منحنی نسبت به تلویزیون های تخت کمتر است ولی وقتی روبه روی تلویزیون منحنی قرار بگیرید تجربه غوطه ور شدن در تصاویر بیشتر است. تلویزیون منحنی یا curved در اندازه های بزرگتر می تواند تجربه تماشا کردن تلویزیون را افزایش دهد. در نهایت انتخاب تلویزیون منحنی کاملا سلیقه ای می باشد ولی با توجه به قیمت بالاتر و ویژگی های خاص آن مورد پسند همگان نیست.


کدام برند تلویزیون منحنی بهتر است؟

سامسونگ و ال جی هر دو جزو اولین و بهترین تولید کنندگان تلویزیون منحنی هستند. تنوع تلویزیون منحنی سامسونگ بیشتر از تلویزیون های ال جی می باشد. در این مسیر تلویزیون های سامسونگ از الجی پیشی گرفت و هنوز هم تلویزیون های منحنی با کیفیتی تولید می کند. بعد از این دو شرکت، سونی، فیلیپس نیز برای تولید تلویزیون منحنی اقدام کردند ولی به طور کلی از تلویزیون منحنی این دو شرکت استقبال خوبی نشد و همچنان سامسونگ بهترین تولید کننده تلویزیون های منحنی و ال جی در مقام دوم این مسیر قرار دارند.