در حال بارگذاری دی‌جی‌بانه
دی جی بانه
Loading...

قیمت و خرید تلویزیون ال ای دی، اولد، QLED، منحنی

خرید تلویزیون ال ای دی، OLED ،QLED و منحنی - خمیده از بانه

با پیشرفت هر روز تکنولوژی، امروزه تلویزیون OLED بسیاری از مشکلات قبلی را حل کرده و جا پای تلویزیون ال ای دی گذاشته است، البته هنوز در مورد میزان روشنایی صفحه نمایش تلویزیون ال ای دی بهتر عمل می کند. تلویزیون OLED ال جی، تلویزیون اولد سونی و تلویزیون OLED پاناسونیک جزو برند های پیشرو در زمینه تلویزیون های OLED می باشند. سامسونگ اما برای رقابت با تلویزیون های اولد، تلویزیون QLED را معرفی نموده است که از کیفیت فوق العاده ای برخوردار است ولی به علت اینکه پیکسل ها در این تکنولوژی به طور کامل خاموش نمی شوند تلویزیون OLED از نظر کیفیت تصویر برتری نسبی دارد. تلویزیون منحنی - خمیده نیز توسط برند هایی مانند سامسونگ، ال جی، سونی و فیلیپس ساخته می شود و در سایز های بزرگ به علت Curved بودن صفحه نمایش لذت تماشای تلویزیون را افزایش می دهد. تلویزیون ال ای دی امروزه به تکامل رسیده است و کیفیت برند های مختلف تولید کننده تلویزیون تقریبا یکسان می باشد و فقط تکنولوژی و امکانات مختلف، هر کدام را بر دیگری ممتاز می کند. تلویزیون 4K امروزه فراگیر شده است و کیفیت فورکی به عنوان استاندارد جدید شناخته می شود ولی هنوز محتوای کافی برای این تلویزیون ها موجود نمی باشد ولی اکثر کنسول های بازی امروزه از این کیفیت برخوردار می باشند و فیلم ها نیز به سمت کیفیت فورکا حرکت می کنند. در حال حاضر شرکت هایی که تولید کننده تلویزیون ال سی دی و تلویزیون پلاسما و تلویزوین سه بعدی بودند به سمت تلویزیون ال ای دی با کیفیت 4K، تلویزیون کیو ال ای دی و تلویزیون او ال ای دی با کیفیت فول اچ دی و فورکی حرکت کرده اند. قیمت تلویزیون OLED و قیمت تلویزیون LED در بانه به نسبت فروشگاه های دیگر ارزان تر می باشد و می تواند تلویزیون اولد و یا تلویزیون ال ای دی مورد نظر خود را از فروشگاه دی جی بانه با گارانتی و تضمین اصالت کالا خرید نمایید. برای اطلاعات بیشتر مقاله مربوط به نوع تلویزیون ها را مطالعه فرمایید.

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 1547 تا
مشبک لیست
صفحه:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 1547 تا
مشبک لیست
صفحه:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

اهمیت نوع صفحه تلویزیون:

تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است و هر چند سال تکنولوژی جدید معرفی می شود که باعث بهبود و پیشرفت کیفیت تصاویر می شود. تلویزیون ال سی دی و تلویزیون پلاسما جزو محبوب ترین تلویزیون ها در گذشته بودند و امروزه جای خود را به تلویزیون ال ای دی داده اند که زاویه دید و وسعت و رنگ بیشتری را فراهم می کنند. تلویزیون OLED جزو تکنولوژی های جدید صنعت تلویزیون می باشد که مهم ترین پیشرفت آن پیکسل های مستقل می باشد. از مزایای خرید تلویزیون OLED می توان به، سبکتر شدن تلویزیون، نارکتر شدن تلویزیون اشاره نمود. همچنین با عملکرد مستقل هر پیکسل می توان رنگ مشکی مطلق و غنی را تولید نمود که باعث تولید تصاویر واقعی تر و عمیق تر می شوند و طیف رنگ بیشتری را ایجاد می کنند. گیمرها و علاقمندان سینما و فیلم عاشق تلویزیون های OLED می شوند. ولی با وجود قیمت بالای آنها هنوز خرید تلویزیون ال ای دی مقرون به صرفه تر می باشد و قیمت تلویزیون LED منطقی تر می باشد. تلویزیون منحنی یا خمیده (Curved TV) نیز نوع دیگری از تلویزیون ها هستند که در صورت بزرگ بودن ابعاد تلویزیون می تواند به تجربه تماشای تلویزیون کمک کند.


خرید تلویزیون بر اساس قیمت:

قیمت تلویزیون OLED به مراتب نسبت به تلویزیون ال ای دی و تلویزیون کیو ال ای دی بیشتر می باشد. همچنین قیمت تلویزیون QLED نسبت به تلویزیون های ال ای دی بالا تر می باشد. از طرفی تلویزیون ال سی دی و تلویزیون پلاسما جای خود را به تلویزیون های ال ای دی داده اند. قیمت تلویزیون منحنی (Curved TV) از تلویزیون تخت بیشتر می باشد. در حال حاضر خرید تلویزیون ال ای دی سامسونگ با کیفیت 4K و تلویزیون های ال ای دی LG مقرون به صرفه می باشند. تلویزیون OLED سونی و ال جی جزو بهترین و البته گران قیمت ترین تلویزیون ها می باشند.


تلویزیون منحنی یا تخت کدام بهتر است؟

تلویزیون ال ای دی، تلویزیون OLED و همچنین تلویزیون QLED به صورت منحنی و تخت ساخته می شوند. تلویزیون منحنی بیشتر برای فضاهای بزرگ مناسب می باشد و البته اگر ابعاد تلویزیون نیز بزرگ باشد منحنی بودن تلویزیون به تماشای تلویزیون کمک می کند. البته این کاملا سلیقه ای می باشد و ممکن است افرادی تمایل به خرید تلویزیون خمیده نداشته باشند. تلویزیون های تخت امروزه زاویه دید بسیار خوبی دارند و برای فضاهای بزرگ نیز مناسب می باشند.