تلویزیون سامسونگ 55RU7100

تلویزیون ال ای دی 4K سامسونگ مدل RU7100 سایز 55 اینچ

دسته‌بندی: تلویزیون
انتخاب سایز:
ویژگی‌های محصول
 • سال عرضه: 2019
 • نوع تلویزیون: ال ای دی
 • ابعاد صفحه: "55
 • کیفیت تصویر: 4K
ناموجود
ناموجود
معرفی کوتاه
تلویزیون سامسونگ RU7100 سایز 55 اینچ یکی از تلویزیون های 2019 سامسونگ می باشد. تلویزیون RU7100 از کیفیت تصویر 4K برخوردار است و تصاویر بسیار با کیفیتی تولید می کند. صفحه نمایش این تلویزیون از نوع ال ای دی است و از تکنولوژی UHD Dimming برای تولید تصاویر واقعی تر استفاده می کند. تلویزیون هوشمند سامسونگ RU7100 به سیستم عامل Tizen مجهز شده است و امکانات هوشمند خوبی را در اختیار شما قرار می دهد. این تلویزیون از گیرنده دیجیتال داخلی برخوردار است و دسترسی شما به شبکه های مختلف را آسان می کند. کیفیت صدای تلویزیون 55RU7100 نیز خوب است و بلندگوهای آن در مجموع از توان خروجی 20 وات برخوردار هستند.

تلویزیون سامسونگ 55RU7100

 • موتور پردازنده UHD تلویزیون 55RU7170 موتور UHD Processor
 • تکنولوژی HDR تلویزیون سامسونگ 55RU7170 تکنولوژی HDR
 • طراحی باریک و شیک سامسونگ 55RU7170 طراحی باریک
 • تلویزیون RU7170 سامسونگ با ریموت کنترل همه کاره ریموت کنترل همه کاره
 • تلویزیون 55 اینچ سامسونگ RU7170 محصول سال 2019 تکنولوژی PurColor

تلویزیون هوشمند سامسونگ RU7100

تلویزیون RU7100 یکی از تلویزیون های سری 7 و 2019 سامسونگ است. طراحی تلویزیون سامسونگ شیک و خاص است و برای کشانی که به دکوراسیون منزل و محیط اطراف خود اهمیت میدهند مناسب است. همچنین طراحی پایه های این تلویزیون به شکلی است که قابلیت قرار گرفتن ساندبار در جلوی آن وجود دارد. سامسونگ RU7100 از صفحه نمایش LED برخوردار است و تصاویر باکیفیتی را به نمایش میگذارد. تلویزیون 55 اینچ سامسونگ RU7100 از کیفیت تصویر 4K و تکنولوژی HDR برخوردار است. موتور پردازشگر UHD در کنار تکنولوژی های پیشرفته ای که در این تلویزیون به کار رفته است تصاویر باکیفیتی را تولید میکند. کیفیت صدای تلویزیون RU7100 خوب است و بلندگوهای آن در مجموع از توان صوتی 20 وات برخوردار هستند. تکنولوژی هایی مانند دالبی دیجیتال پلاس که برای بهبود کیفیت صدا در این تلویزیون به کار رفته است صدایی شفاف و باکیفیت را تولید میکند. سامسونگ 55RU7100 هوشمند است و از سیستم عامل Tizen بهره مند می باشد. این سیستم عامل در کنار ریموت کنترل همه کاره ای که در اختیار دارد امکانات هوشمند مختلفی مانند وب گردی، پشتیبانی از جستجوی صوتی، تماشای آنلاین شبکه های مختلف و ... را در اختیار شما قرار میدهد.

خرید تلویزیون 55RU7100 با بهترین قیمت از دی جی بانه

کیفیت تصویر تلویزیون سامسونگ RU7100

تلویزیون 55 اینچ سامسونگ RU7100 مجهز به صفحه نمایش LED است. تکنولوژی هایی که برای تولید تصاویر با کیفیت در این تلویزیون به کار رفته است در کنار صفحه نمایش ال ای دی و 55 اینچی این تلویزیون در نهایت تصاویر واقعی را با کیفیت فوق العاده ای به نمایش میگذارد. کیفیت تصویر 4K و تکنولوژی HDR که به واسطه آن جزییات تصاویر به نمایش گذاشته میشود باعث میشود که سایه روشن تصاویر را به وضوح ببینید. به کمک تکنولوژی Pur Color که در این تلویزیون به کار رفته است شاهد دیدن رنگهای واقعی و طبیعی در این تلویزیون خواهید بود. موتور پردازشگر UHD به کمک تکنولوژی های به کار رفته در تلویزیون رنگ ها و کنتراست تصاویر را تنظیم میکند و تصاویر را با کیفیت به نمایش میگذارد. جزئیات تصاویر در تلویزیون های بزرگ تر، واقعی تر به نظر می رسد. تجربه بازی کردن در تلویزیون های سامسونگ عالی است. شما تک تک لحظات و انفجار های داخل بازی را احساس خواهید کرد و در صحنه های اکشن بازی ها غوطه ور خواهید شد.در تلویزیون LED سامسونگ RU7100 تصاویر، فیلم ها و بازی های مورد علاقه خود را با کیفیت فوق العاده تماشا کنید و از دیدن هیچ یک از جزییات غافل نمی مانید. جزئیات تصاویر در تلویزیون های بزرگ تر، واقعی تر به نظر می رسد. تجربه بازی کردن در تلویزیون های سامسونگ عالی است. شما تک تک لحظات و انفجار های داخل بازی را احساس خواهید کرد و در صحنه های اکشن بازی ها غوطه ور خواهید شد. همه چیز در تلویزیون های بزرگ واقعی تر به نظر می رسد.

کیفیت تصویر 4K تلویزیون RU7100
تکنولوژی UHD Processor در تلویزیون RU7100

تکنولوژی UHD processor

سامسونگ RU7100 کیفیت بالای تصاویر خود را به کمک تکنولوژی های پیشرفته و یک موتور پردازشگر چهار هسته ای قدرتمند تولید میکند. موتور پردازشگر تصویر یا UHD Processor صحنه ها و رنگ ها را با وضوح و کیفیت بسیار خوبی به نمایش میگذارد. این پردازشگر تصویر صحنه را پردازش کرده و تصاویر طبیعی و واقعی را در صفحه نمایش ال ای دی تلویزیون سامسونگ 55RU7100 نمایش میدهد. این پردازنده به کمک تکنولوژی هایی که برای بهبود کیفیت تصویر در این تلویزیون به کار رفته است کیفیت تصاویر را ارتقا میدهد. در نهایت شما شاهد تصاویری واقعی و شفاف با کنتراست بالا و کیفیت فوق العاده ای خواهید بود.

تکنولوژی UHD Dimming در سامسونگ 55RU7100

تکنولوژی UHD Dimming

تلویزیون RU7100 سامسونگ با بهره مندی از تکنولوژی UHD Dimming موجب نشان دادن جزییات تصویر به شما خواهد شد. تکنولوژی UHD Dimming تصاویر و صحنه ها را به قسمت های کوچکی تقسیم میکند و به صورت جداگانه به پردازش آنها می پردازد. در نهایت شما شاهد جزئیات تصویر دقیق تر و بیشتری خواهید شد. به کمک تکنولوژی UHD Dimming در این تلویزیون رنگ ها، کنتراست و شفافیت تصاویر بهبود پیدا میکند و شاهد تصاویر با جزییات بسیار خوبی خواهید بود. در نهایت میتوانید از تماشای تصاویری که رنگ ها، کنتراست و شفافیت آنها بهبود داده شده، لذت ببرید.

تکنولوژی HDR در تلویزیون RU7100

تکنولوژی HDR یکی از مهم ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی هایی است که امروزه در تلویزیون ها استفاده میشود. این تکنولوژی در واقع رنگ ها و کنتراست تصاویر و میزان روشنایی هر قسمت را تنظیم می کند. سایه ها، رنگ ها، میزان تاریکی و درخشندگی قسمت های مختلف تصویر مشخص میشود و تلویزیونی که این تکنولوژی را داشته باشد قادر به نمایش آنها می باشد. سامسونگ RU7100 نیز از تکنولوژی HDR فرمت های HDR10 و HLG پشتیبانی میکند. با استفاده از تکنولوژی HDR جزئیات قسمت های تاریک و روشن تصویر حفظ شده و تصاویر با کیفیت بیشتری ارائه می شوند. در تصویر زیر به خوبی شاهد تفاوت وضوح و کنتراست بالای تصویر با تکنولوژی HDR در تلویزیون سامسونگ و در تلویزیون های بدون تکنولوژی HDR هستید.

تکنولوژی HDR در سامسونگ RU7100 به کنتراست بالای تصاویر کمک میکند

تلویزیون RU7100 تکنولوژی Pur Color

وجود رنگ های واقعی در تلویزیون باعث نمایش بیشتر جزئیات تصاویر و واقعی تر شدن آنها می شود. با برخورداری تلویزیون 4K سامسونگ RU7100 از تکنولوژی Pur Color محتوای مورد علاقه خود را با رنگ های واقعی تماشا کنید. کیفیت رنگ ها و برخورداری از طیف گستره تر از رنگ ها در یک تلویزیون تاثیر زیادی بر کیفیت تصویر دارد. به همین دلیل سامسونگ از تکنولوژی Pur Color در تلویزیون 2019 خود استفاده کرده است. به کمک این تکنولوژی رنگ های واقعی و طبیعی را در تصاویر مشاهده خواهید کرد. فیلم ها و برنامه های خود را با کیفیتت فوق العاده و رنگ های واقعی مشاهده کنید. با استفاده از تکنولوژی PurColor در تلویزیون RU7100 رنگ های واقعی تری را تجربه خواهید کرد. تفاوت رنگ در تلویزیون سامسونگ RU7100 با سایر تلویزیون ها را در تصویر زیر مشاهده میکنید.

تلویزیون 55 اینچ RU7100 سامسونگ با تکنولوژی PurColor
کیفیت تصویر 4K UHD در تلویزیون 55RU7100

کیفیت تصویر 4K UHD در تلویزیون RU7100

تلویزیون ال ای دی RU7100 سامسونگ از کیفیت تصویر 4K UHD برای نمایش تصاویر خود برخوردار است. با این کیفیت تصویر میتوانید کوچک ترین جزییات تصاویر را مشاهده کنید. تلویزیون هایی که از کیفیت تصویر 4K برخوردار هستند نسبت به تلویزیون هایی با کیفیت Full HD از چهار برابر پیکسل بیشتری بهره مند میباشند. بنابراین میتوانید از تماشای تصاویر شفاف و پر از جزییات واضح و شفاف با کیفیت فورکی در صفحه نمایش سامسونگ RU7100 لذت ببرید.

تلویزیون هوشمند سامسونگ RU7100

تلویزیون 2019 سامسونگ RU7100 هوشمند است و امکانات مختلف و سرگرم کننده ای را در اختیار شما قرار میدهد. سیستم عامل این تلویزیون تایزن است. این تلویزیون با استفاده از سیستم عامل Tizen و ریموت کنترل همه کاره امکانات بیشتری را در اختیار شما قرار میدهد. به کمک رابط کاربری این سیستم عامل هر محتوایی که نیاز دارید از جمله اتصال به کنسول بازی، اجرای اپلیکیشن ها و تماشای برنامه های زنده تلویزیونی به راحتی و با یک اشاره در دسترس شما قرار می گیرند. به راحتی میتوانید به وب گردی بپردازید، از شبکه های آنلاین و پرطرفدار فیلم و سریال ببینید و با فرمان صوتی تلویزیون هوشمند سامسونگ RU7100 خود را تنظیم کنید. هر چیزی که شما نیاز دارید همگی در یک جا در دسترس شما قرار دارند و به راحتی میتوانید به تنظیمات آنها بپردازید.

تلویزیون اسمارت سامسونگ 55RU7100

اتصال به دستیار صوتی Google و Alexa

تلویزیون سامسونگ RU7100 می تواند به عنوان مرکز همه کارهای روزمره شما باشد. این تلویزیون قادر است به صورت یکپارچه به دستیار های صوتی و گوشی های هوشمند متصل شده و تمام دستورات صوتی و ویژگی های هوشمند را فراهم آورد. حتی اگر این دستگاه ها توسط برند های دیگر ساخته شده باشند. پشتیبانی از ویژگی روشن کردن تلویزیون ممکن است با توجه به مدل های مختلف متفاوت باشد. برخی از ویژگی ها و عملکرد ها با استفاده از اتصال دستگاه ها به تلویزیون فراهم شده اند و ممکن است پشتیبانی نشوند و یا به صورت محدود پشتیبانی شوند. لوگوی آمازون و گوگل و تمامی علائم انها مربوط به دو شرکت آمازون و گوگل هستند. این سرویس ها ممکن است در زمان عرصه تلویزیون RU7100 در دسترس نباشند و یا محدود به منطقه جغرافیایی خاصی باشند. در دسترس بودن ویژگی ها و ظاهر رابط کاربری ممکن است با توجه به مناطق جغرافیایی مختلف متفاوت باشد. لطفا قبل از استفاده این موضوع را بررسی کنید.

دستیار صوتی تلویزیون RU7100 سامسونگ
دستیار صوتی Google Assistant در تلویزیون سامسونگ RU7100

دستیار صوتی Google Assistant

تلویزیون اسمارت سامسونگ RU7100 مجهز به دستیار صوتی Google Assistant است، بنابراین بسیار راحت تر میتوانید به کنترل و مدیریت تلویزیون خود بپردازید. به کمک این دستیار صوتی میتوانید تنها با صحبت کردن به مدیریت تلویزیون خود بپردازید. با استفاده از دستیار صوتی گوگل شما می توانید کارهایی مانند تغییر شبکه، تنظیم صدا، کنترل پخش و بسیاری از کارهای دیگر را تنها با استفاده از دستیار صوتی Google Assistant انجام دهید.

دستیار صوتی Amzaon Alexa در سامسونگ RU7100

دستیار صوتی Amazon Alexa

تلویزیون هوشمند سامسونگ RU7100 از دستیار صوتی Amazon Alexa پشتیبانی میکند و به آن متصل میشود. بنابراین کار با این تلویزیون را برای شما را ساده و راحت ترخواهد کرد. شما به راحتی می توانید دستگاه هایی که از Alexa پشتیبانی می کنند را به تلویزیون متصل کنید. دستیار صوتی Alexa امکانات هوشمند خوبی از جمله روشن کردن تلویزیون، تغییر کانال، تنظیم صدا و ... را به صورت صوتی برایتان فراهم می آورد.

قابلیت اتصال به AirPlay 2

لویزیون سامسونگ RU7100 سایز 55 اینچ به صورت داخلی از قابلیت AirPlay 2 شرکت اپل پشتیبانی می کند و شما می توانید محتوای دلخواه خود را از طریق دستگاه های اپل روی صفحه نمایش بزرگ تلویزیون پخش کنید یا به اشتراک بگذارید. خیلی راحت آهنگ ها، فیلم ها و عکس های خود را از طریق دستگاه های iPhone، iPad و Mac روی تلویزیون سامسونگ 55RU7100 پخش کنید و از تماشای محتوای تلفن همرا هوشمند خود با کیفیت 4K لذت ببرید.

اتصال گوشی های ایفون به تلویزیون RU7100 با برنامه Air Play 2

طراحی زیبای تلویزیون 55 اینچ RU7100

تلویزیون تخت سامسونگ RU7100 از طراحی شیک و منحصر به فردی برخوردار است. بدنه باریک و قاب صاف و نازک این تلویزیون نمرکز شما را دقیقا روی تصویر در حال پخش میگذارد. پایه های زیبای این تلویزیون که در دو طرف آن قرار گرفته اند در کنار صفحه نمایش ال ای دی زیبا توجه شما را به خود جلب میکند و با دکور فضای مورد نظر شما به راحتی قابل هماهنگی است. سامسونگ 55RU7100 علاوه بر قرار گرفتن روی پایه قابلیت نصب روی دیوار را نیز دارد و شما میتوانید با توجه به سلیق و دکوراسیون خود نحوه نصب آن را انتخاب کنید. نحوه ساخت تلویزیون سامسونگ RU7100 به شکلی است که به راحتی قابلیت قرار گرفتن ساندبار در جلوی آن وجود دارد. کسانی که به دکوراسیون و زیبایی محیط اطراف خود اهمیت میدهند انتخاب تلویزیون RU7100 یک انتخاب هوشمندانه برایشان خواهد بود.

طراحی باریک تلویزیون سامسونگ 55RU7100

طراحی RU7100 متناسب با ساندبار

تلویزیون RU7100 سامسونگ به شکلی است که به راحتی میتوانید ساندبار خود را در قسمت جلوی آن قرار دهید. نحوه ساخت تلویزیون ال ای دی سامسونگ 55RU7100 به شکلی است که به راحتی قابلیت قرار گرفتن ساندبار در جلوی آن وجود دارد. بدون هیچ بهم ریختگی ساندبار خود را در جلوی تلویزیون سامسونگ قرار داده و از زیبایی دکوراسیون خود لذت ببرید.

سامسونگ RU7100 متناسب با ساندبارها طراحی شده اند

* دستیار صوتی گوگل و الکسا ممکن است در زمان فروش این تلویزیون در دسترس نباشند و طی یک آپدیت در آینده منتشر شوند.
* محتوای سرویس های مختلف بسته به منطقه جغرافیایی ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کنند.
* برنامه ها بسته به مدل تلویزیون و منطقه جغرافیایی ممکن است در دسترس نباشند.
* ریموت کنترل و عملکرد آن با توجه به مدل تلویزیون ممکن است متفاوت باشد.
* امکانات این تلویزیون بسته به منطقه جغرافیایی مختلف ممکن است تفاوت هایی داشته باشند.
* محصول واقعی ممکن است با کالای نشان داده شده در توضیحات متفاوت باشد. برای مشاهده عکس های واقعی محصول به گالری تصویر محصول در بالای صفحه مراجعه کنید.

اطلاعات کلی
مدل
55RU7100
سال عرضه
2019
تولید کننده
SAMSUNG
رنگ
مشکی
نوع تلویزیون
ال ای دی
گیرنده دیجیتال
دارد
نوع گیرنده دیجیتال
ATSC/ClearQAM
ویژگی های هوشمند (اسمارت)
دارد
سیستم عامل
تایزن
تصویر
ابعاد صفحه
55"
کیفیت تصویر
4K
سیستم کاهنده نویز
ندارد
صدا
صدای 3 بعدی
ندارد
تکنولوژی صوتی
Dolby Digital
قدرت خروجی صدا
20W
قابلیت اتصال
ورودی HDMI
دارد
تعداد ورودی HDMI
3
ورودی USB
دارد
تعداد ورودی USB
2
WiFi (شبکه بی سیم)
دارد
LAN (اترنت)
دارد
خروجی صوتی دیجیتال (اپتیکال)
دارد
ورودی ویدیو کامپوزیت (AV)
دارد
ورودی ویدیو کامپوننت (Y/Pb/Pr)
دارد
ورودی سریال (D-sub)
ندارد
ورودی آنتن (RF)
دارد
بلوتوث
دارد
دیگر درگاه ها
 • Wi-Fi Direct
 • پورت HDMI با پشتیبانی از کانال برگشتی صدا
 • پشتیبانی از قابلیت HDMI-CEC
 • پورت RS232C
برق
منبع تغذیه
AC 110-240V 50/60Hz
حسگر اکو
دارد
خاموش کردن خودکار
دارد
توان مصرفی (آماده‌بکار)
135 وات
توان مصرفی (حالت ذخیره انرژی)
0.4 وات
ابعاد (طول×عرض×پهنا)
دستگاه بدون پایه
123.698x71.374x5.842 سانتیمتر
دستگاه با پایه
123.698x79.248x26.162 سانتیمتر
بسته
139.7x85.09x15.748 سانتیمتر
وزن
دستگاه بدون پایه
17.28187 کیلوگرم
دستگاه با پایه
17.6901 کیلوگرم
بسته
22.5889 کیلوگرم
لوازم جانبی
کنترل از راه دور
TM1240A
باتری ها
دارد
کتابچه راهنمای کاربر
دارد
کابل HDMI
ندارد
سایر
ویژگی های دیگر
 • پشتیبانی از هدست بلوتوث
 • Multiroom Link
 • پشتیبانی از تکنولوژی HDR
 • طراحی باریک
 • تکنولوژی PurColor
 • پردازشگر 4 هسته ای 4K UHD
 • سیستم عامل Tizen با پشتیبانی از اپلیکیشن ها و وب گردی
 • پشتیبانی از دستیار صوتی گوگل
 • پشتیبانی از دستیار صوتی الکسا
 • تکنولوژی Digital Clean View
 • تکنولوژی Auto Motion Plus
 • دارای قابلیت ConnectShare
 • دارای قابلیت V-Chip برای کنترل والدین
 • دارای حالت مخصوص بازی
 • پشتیبانی از HDR هنگام پخش محتوا از USB
 • پشتیبانی از قابلیت Mobile to TV - Mirroring و DLNA


تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
مصطفی حسینی (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/12/17
خریدار تلویزیون سامسونگ 55RU7100 - مصطفی حسینی
عکس‌های ارسالی
خریدار تلویزیون سامسونگ 55RU7100 - مصطفی حسینی خریدار تلویزیون سامسونگ 55RU7100 - مصطفی حسینی
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/12/17
مجید حاج موسی (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/9/28
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/9/28
Asal omidi (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/8/4
خوبه
کیفیت ریموت کنترلش یکم پایینه ولی تلویزیون هیچ مشکلی نداره
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/8/4
نیما محمدپور (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/7/29
عالی
وضوح رنگ ها و تیره روشن تصویر رو کاملا میبینید. کیفیت تصویرش خیلی خوبه. صداشم خوبه. سرگرمی های فوق العاده ای رو هم در اختیارتون میذاره
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/7/29
اسفندیار کاظم نژاد (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/7/18
کیفیت عالی صدا و تصویر
بسیار از همکاران دی جی بانه و نحوه ارسال و راهنماییشون تشکر میکنم. سایت بسیار خوبی دارید
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/7/18
مرجان امینی (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/7/6
تلویزیون 4K
تلویزیون سامسونگ از کیفیت 4K پشتیبانی میکنه ولی زمان پخش برنامه های ایرانی کیفیت اصلی خودشو نشون نمیده باید فیلمتون هم از کیفیت 4K پشتیبانی کنه
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/7/6
سعید مصدق (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/6/24
یک تلویزیون مناسب
این تلویزیون با توجه به قیمت و امکاناتی که در اختیارتون میذاره واقعا عالیه
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/6/24
رضا نژاد شمسی (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/6/12
اگر دنبال یه تلویزیون 55 اینچ ارزان با برند معتیر میگردین RU7100 بهترین گزینه ست
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/6/12
آذر اصلانی (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/6/2
تلویزیون سامسونگ
تلویزیون RU7100 چند روزه به دستمون رسیده و کیفیت تصویرش خیلی خوبه. طراحیه زیبایی داره و هوشمند هم هست. فعلا که هیچ مشکلی باهاش نداشتیم
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/6/2
ثبت پرسش جدید
پرسش
حمید
سلام . من به تازگی تلویزیون 55ru7100 را خریدم ولی کیفیت و وضوح تصویر خوبی نداره. شبکه‌های دیجیتالی داخلی و فیلم با کیفیتی که با فلش پخش میکنم و یا فیلمهای سایت فیلیمو هیچ‌کدام کیفیت مناسب را ندارند
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، ما چنین مواردی را مشاهده نکردیم. شبکه های داخلی و فیلیمو از کیفیت تصویر پایینی برخوردار هستند، در مورد فیلم هایی که از فلش پخش می کنید اطلاعی نداریم. لطفا فیلم های 1080p و فیلم های 4K را روی این تلویزیون پخش کنید و باهم مقایسه کنید.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
احمد
سلام آیا این دستگاه قابلیت تغییر زیر نویس فارسی مثل هماهنگ سازی . تغییرانداره و رنگ زیرنویس را دارد ؟ باتشکر
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، بله.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
احمد رضا2004
سلام این مدل ایا فرمتهای 4k و h265 رو هم پشتیبانی میکنه و مشکلی با پخش اونها نداره و سوال بعدیم برنامه های اندروید ایا قابل نصب روی این تلویزیون هستن یا خیر متشکرم
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، بله از کدک ویدئویی HEVC یا H.265 پشتیبانی می کند. خیر برنامه های اندرویدی روی سیستم عامل تایزن قابل نصب نیستند، سامسونگ فروشگاه برنامه مخصوص به خود را دارد.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
علی
سلام فرق تلویزیون ru7100باnu7900چیه؟ آیا ru7100 غیر اصلیه؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، تلویزیون RU7100 محصول 2019 سامسونگ است و تلویزیون NU7900 محصول 2018 (نسخه غیر اصلی) می باشد. هر سال اکثر شرکت های تولید کننده تلویزیون طبق حروف الفبا مدل های خود را تولید می کنند. از این رو تلویزیون های سری NU برای سال 2018 و تلویزیون های سری RU برای سال 2019 هستند. تلویزیون های سری TU هم جزو تلویزیون های 2020 سامسونگ محسوب می شوند. تلویزیون RU7100 نسبت به تلویزیون NU7900 امکانات بیشتری دارد و از سیستم عامل جدیدتری نیز برخوردار است. همچنین از نظر کیفیت صدا و تصویر نیز بهتر است. تلویزیون RU7100 جزو تلویزیون های اصلی است اما تلویزیون NU7900 جزو تلویزیون های غیر اصلی است.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
حمیدرضا
با سلام ببخشید 2 تا سوال داشتم میخاستم اول بدونم تو این رنج قیمت بهترین تلویزیونی که خودتون پیشنهاد میدین چیه بعد اینکه کدومشون از اپ های فیلمیو یا نماوا پشتیبانی میکنه؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، در صورتی که مشکلی با منحنی بودن صفحه نمایش تلویزیون ندارید، تلویزیون سامسونگ 55RU7372 می تواند گزینه بهتری باشد. سامسونگ تلویزیون های هوشمند خود را به سیستم عامل تایزن مجهز می کند. متاسفانه سرویس های که فرمودین برنامه مخصوص این سیستم عامل ندارند اما شما می توانید از طریق برنامه وب این سرویس ها استفاده کنید. به طور مثال برای استفاده از فیلیمو می توانید در مرورگر تلویزیون آدرس زیر وب اپلیکیشن فیلیمو را باز کنید. یا برای نماوا نیز از وب اپلیکیشن نماوا استفاده کنید.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
امیر
با سلام با وجود اینکه که نوشته از airplay ساپورت میکنه چرا پس تنظیمات airplay توش نیست؟ باید کار خاصی انجام بشه تا فعال بشه؟ با تشکر
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، برخی امکانات و ویژگی های تلویزیون ها با توجه به منطقه جغرافیایی که تلویزیون برای اون ساخته می شه در دسترس نیستند.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
هومن بردبار
سلام و عرض ادب خدمت شما،برای پرداخت قیمت کالا دو گزینه وجود دارد اولی پرداخت کامل و دومی پرداخت بیعانه،منظور از پرداخت بیعانه یعنی شما کالا رو ارسال می فرمائید و خودتان نصب راه اندازی می کنید و گارانتی را تحویل میدهید و بعد الباقی مبلغ را دریافت می کنید؟؟ ممنون می شم راهنمایی بفرمائید،باتشکر.
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، بله برای پرداخت هزینه کالا دو روش وجود دارد 1- شما می توانید مبلغ کل رو یکجا پرداخت کنید 2- می تونید مبلغ بیعانه رو پرداخت کنید و بعد از تحویل کالا مابقی آن را پرداخت نمایید.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
پدرام
سلام وقتتون بخیر میشه رقیب های این مدل رو از سایر برند ها معرفی کنید؟ و پیشنهاد شما کدوم هست؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، تلویزیون سامسونگ RU7100 یکی از تلویزیون های میان رده سامسونگ است. از تلویزیون مشابه آن در برند های دیگر می توان به تلویزیون سونی 55X7000G، تلویزیون ال جی 55UM7100 یا تلویزیون ال جی 55SM8100 و تلویزیون فیلیپس 55PUS6554 اشاره نمود.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
محمد
سلام.با بودجه حدود ۱۵ تومن از مارک سامسونگ چه مدلی رو پیشنهاد می کنید؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، با بودجه 15 میلیون در حال حاضر می تونید تلویزیون سامسونگ Q60R رو خریداری کنید که ارزان ترین مدل بین تلویزیون های 2019 و سری Q سامسونگ می باشد. در صورتی که بودجه بیشتری در اختیار دارید می تونید سراغ تلویزیون Q70R یا تلویزیون Q80R بروید که مسلما کیفیت تصویر و صدای بالاتری دارند. تلویزیون های سری Q سامسونگ جزو بهترین مدل های این شرکت می باشند.
پاسخ
محمد
نظرتون بابت ru7100 چیه؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
تلویزیون RU7100 به عنوان یک تلویزیون 4K تلویزیون خوبیه اما به هیچ عنوان کیفیت تصویر تلویزیون Q60R رو ارائه نمیده. تلویزیون Q60R برای استفاده های حرفه ای مناسبه و بخصوص هنگام تماشای محتوای HDR کیفیت تصویر بسیار بالاتری دارد. تلویزیون RU7100 به عنوان یک تلویزیون 4K برای استفاده های معمولی کاملا مناسبه.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
علی اکبر
سلام توی تلوزیون مدل RU7100 میشه اپلیکشن فیلیو رو ریخت ؟؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
خیر. سرویس فیلیمو برنامه مخصوص تلویزیون های تایزنی ندارد و شما می توانید از طریق وب اپلیکیشن فیلیمو به تماشای برنامه ها در تلویزیون های تایزنی سامسونگ بپردازید.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
علی
سلام ال ای دی های سامسونگ موجود هست و قیمت ها به روز هست ؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، محصولاتی که موجود هستند کاملا مشخص شدن و قیمت دارند. بله قیمت ها بروز هستند و شما می توانید با خیال راحت خرید کنید.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
مهدی بیگی
تلوزیون مدل 55ru7100 دارم که دارای گیرنده خارجی میباشد ولی وارد تنطیمات که میشویم گزینه satellait غیرفعال میباشد . در ضمن سیم انتن دیش هم وصل کردم ولی باز غیر فعاله . لطفا هر چه سریعتر کمکم کنیم
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، تلویزیون 55RU7100 فاقد گیرنده خارجی می باشد.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
مهدی
سلام و عرض ادب من امروز یه تلویزیون سامسونگ مدل ۵۵nu7093 خریدم که روی برچسبش نوشته مجارستان سریال نامبر خودش برچسبی که روی جعبشه یکیه ولی روی جعبه بزرگ نوشته ۵۵nu7000 میخواستم بدونم این مدله اصله آیا ؟؟چون من مدل ru7100 سفارش داده بودم ولی اینو فرستادن و میگن فرقی با هم نداره چون شما مجارستان میخواستید مدل ۷۱۰۰ مجار نداره اینو فرستادیم آیا این دو مدل فرقی ندارن؟ واقعا ۷۱۰۰ مجارستان نداره؟کیفیت مجارستان بهتره یا مصر؟ببخشید زیاد سوال کردم پیشاپیش ممنونم از جوابگوییتون
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، تلویزیون سامسونگ NU7093 کلا با تلویزیون RU7100 فرق دارد. تلویزیون NU7093 محصول 2018 هست و امکانات کمتری دارد. تلویزیون RU7100 محصول 2019 است و امکانات بهتری نسبت به NU7093 دارد و قیمت هر دو تلویزیون تقریبا یکسان هستند. قیمت تلویزیون NU7093 و قیمت تلویزیون RU7100 را می توانید در فروشگاه دی جی بانه مشاهده کنید. برای جلوگیری از این نوع سوء استفاده ها از فروشگاه های معتبر خرید کنید.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
هادی بنان
با عرض سلام ببخشید به نظر شما کدوم مدل تلویزیون ها برای کنسول های بازیها مناسب هستند؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، جواب کوتاه برای سوال شما تمام تلویزیون های گران قیمت می باشد. چون بازی کردن علاوه بر کیفیت تصویر ویژگی های دیگری نیز اهمیت دارند. اما اگر بخواهیم جواب کامل تری به شما بدهیم تلویزیون هایی که از صفحه نمایش با نرخ رفرش بالا، پاسخگویی تصویر بالا و Input Lag پایینی برخوردار هستند برای بازی کردن مناسب می باشند. تلویزیونی که قادر به تولید رنگ های تیره عمیق و حداکثر روشنایی بیشتری است نیز در بازی کردن شما تاثیر گذار است و کیفیت تصویر بالاتری را در اختیار شما قرار می دهد. در این میان تلویزیون های OLED برای بازی کردن گزینه مناسبی هستند اما خطر پیکسل سوختگی در آنها وجود دارد و باید مراقب بود تا محتوای ثابت به مدت طولانی روی صفحه قرار نگیرد. از طرفی تلویزیون های ال ای دی گران قیمت شرکت های سونی و سامسونگ و ال جی نیز برای بازی کردن مناسب هستند چرا که فناوری Full Array Local Dimming دارند و تا حدودی رنگ های مشکی را عمیق نمایش میدهند. اگر به دنبال مدل خاصی هستید، میزان بودجه و انتظارات خود از تلویزیون را بفرمایید تا بیشتر راهنمایی کنیم.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
داود امینی
با سلام. ایا این مدل از کیبورد بی سیم پشتیبانی میکند. برای وب گردی. با تشکر
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، خیر بلوتوث تلویزیون سامسونگ RU7100 تنها برای اتصال به دستگاه پخش صدا مانند ساندبار و هدفون کاربرد دارد و دستگاه هایی که به عنوان ورودی استفاده می شوند مانند کیبرد و ماوس قابلیت اتصال به این تلویزیون را ندارند.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
هادی بنان
با عرض سلام میخواستم بدونم این تلویزیون مناسب هست برای کنسول ای بازی و کنسول های جدیدی که سال آینده مثل ps5 وارد می شوند خوبه ؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، اگر به صورت حرفه ای بازی می کنید متاسفانه جواب خیر است. کنسول های نسل بعد بنا بر شایعات موجود از کیفیت تصویر 4K با سرعت 120 هرتز و کیفیت تصویر 8K با سرعت 60 هرتز پشتیبانی می کنند. تلویزیون سامسونگ 55RU7100 جزو تلویزیون های ارزان قیمت بازار است و مشخصات گیمینگ حرفه ای ندارد. این تلویزیون دارای صفحه نمایش 60 هرتزی است اما از Input Lag بسیار پایینی برخوردار است و زمان پاسخگویی تصویر آن نیز خوب است و برای بازی کردن و اتصال به کنسول های فعلی به عنوان یک تلویزیون ارزان قیمت عالی است.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
مجید
با سلام،1) آیا گیرنده * (خارجی) دارد ؟ اگر نه کدام مدل سامسونگ دارد؟ 2) مبلع با هزینه ارسال است؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، خیر این مدل فاقد گیرنده خارجی می باشد. تلویزیون های سامسونگ 55RU7170 و 55RU7172 از جمله تلویزیون هایی هستند که گیرنده خارجی دارند. خیر هزینه ارسال در مراحل خرید با توجه به شهر و استان محل سکونت شما محاسبه می شود.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
محمد
با سلام ایا امکان نصب روی دیوار راداردیا فقط باید روی پایه خودش قرار بگیرد؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، بله قابلیت نصب روی دیوار را دارد و شما می توانید با تهیه یک براکت یا پایه دیواری آن را روی دیوار نصب کنید. اندازه Vesa سایز 55 اینچ تلویزیون RU7100 برابر با 200x200 میلیمتر می باشد.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
ابراهیم خرمالی
سلام بین مدل ru7100 و ru7172 کدوم رو پیشنهاد میکنین؟ رزولیشن ru7100 چنده؟ سرعت حرکت فریم (هرتز) این ru7100 چنده ؟ کشور سازنده ru7100 چی هست؟ و ایا تفاوتی در کیفیت داره این تفاوت کشورها؟ فرق این مدل ها با اونایی که در نمایندگی با گارانتی سام سرویس ارائه میشه فقط در نوع گارانتی هست یا کیفیت اونها هم فرق میکنه؟ ممنون میشم زودتر جواب بدین چون قبلا هم از سایتتون خرید داشتم و بازم می خام از شما بخرم
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، تفاوت اصلی تلویزیون سامسونگ RU7100 و RU7172 در نوع گیرنده آن می باشد. تلویزیون RU7100 دارای گیرنده دیجیتال است اما تلویزوین RU7172 دارای گیرنده S2 و پیشرفته تری است. کیفیت تصویر هر دو تلویزیون یکسان است. رزولوشن تصویر تلویزیون RU7100 همانطور که در مشخصات آن درج کردیم 4K یعنی 3840x2160 می باشد. شرکت های سازنده تلویزیون برای سرعت فریم تلویزیون های خود از نام های مختلفی استفاده می کنند. سرعت حرکت فریم این تلویزیون Advanced 120 می باشد که معادل واقعی آن 60 هرتز است. تلویزیون RU7100 ساخت کشور مصر است. کشور سازنده روی امکانات و کیفیت ساخت تلویزیون تاثیر دارد. تلویزیون های مونتاژ داخلی هم کیفیت خوبی دارند اما به هر حال طبق تجربه ای که بدست آوردیم مونتاژ خارجی کیفیت بهتری دارد.
پاسخ
ابراهیم خرمالی
ممنون بابت پاسخ کاملتون ایا کیفیت ۴۹ اینچ از ۵۵ بیشتر؟ چون رزولیشن دقیق برابره و چون ۴۹ کوچکتر هست تراکم پیکسلی بیشتری داره و کمی کیفیتش بیشتر از ۵۵ هست درسته؟
پاسخ
کارشناس دی‌جی‌بانه
نمی توان به راحتی این موضوع را تایید کرد در استفاده های معمولی شما اصلا متوجه چنین چیزی نخواهید شد اما در تست های حرفه ای این موضوع معمولا در تلویزوین های مختلف وجود دارد. به طور کلی این موضوع چندان تاثیری در کیفیت تصویر نهایی که شما مشاهده می کنید ندارد. بنابراین اگر نیاز شما تلویزوین بزرگتری است اما شک دارید که کیفیت تصویر آن کمتر باشد باید بگوییم که جای هیچ نگرانی نیست شما می توانید با خیال راحت سایز های بزرگ تر را خریداری کنید و نگران کیفیت تصویر آن نباشید. نکته ای که وجود دارد این است که شما باید سایز تلویزیون را با توجه به ابعاد محیطی که می خواهید به تماشای تلویزیون در آن بپردازید انتخاب کنید. برای مثال برای محیط کوچکی مانند اتاق خواب تلویزیون 75 اینچ مناسب نیست و هنگام تماشای تلویزوین 75 اینچ در یک اتاق خواب کوچک شما از کیفیت تصویر آن راضی نخواهید بود چرا که تراکم پیکسلی که فرمودین در اینجا به علت رعایت نکردن فاصله تماشای مناسب تاثیر منفی روی کیفیت تصویر خواهد گذاشت. امیدوارم تونسته باشم به خوبی توضیح داده باشم.
پاسخ
ابراهیم خرمالی
خیلی ممنون از پاسخ دهی سریع و صریحتون خدا خیرتون بده
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
مزدک پورمیرزایی
سلام... این پورت rs232c زدین چیه؟ به چه درد میخوره؟؟!
پاسخ
کارشناس 1 دی‌جی‌بانه
سلام. rs232c یک پورت سریال است که برای کنترل لوازمی که دارای این درگاه هستند استفاده می شود. برای عموم کاربرد خاصی ندارد. از این رو اگر تخصصی در این زمینه ندارید ویژگی مهمی برای شما به شمار نمی آید.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
حسین قربانی
درود برشما. میخواستم بدونم تفاوت تلویزیون ru7100 و nu7100 چیه؟ کدومشون بهتره بنظرتون؟ ممنون
پاسخ
کارشناس 1 دی‌جی‌بانه
با سلام. تلویزیون RU7100 و NU7100 تفاوت چشم گیری با هم ندارند. RU7100 محصول 2019 بوده و نسبت به NU7100 از نظر کیفیت تصویر مقداری بهبود یافته است. هر دو تلویزیون صفحه نمایش LED و پنل VA دارند. پیشنهاد ما به شما خرید تلویزیون RU7100 است که جدیدتر می باشد.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
سارا وفایی فر
سلام. هدفون بلوتوث هم میشه به این مدل وصل کرد؟ اگه زود جواب بدین ممنون میشم. تشکر
پاسخ
کارشناس 1 دی‌جی‌بانه
با سلام. بله
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
محمد شیرزاد
با سلام،ru7100 برای تماشای تصاویر hdr خوبه؟ میشه باهاش فیلمهای hdr دید؟
پاسخ
کارشناس شماره 1 دی‌جی‌بانه
سلام. این تلویزیون از محتوای HDR با فرمت های HDR10+ و HLG پشتیبانی میکنه و می تونید فیلم های HDR رو ببینید ولی در حد عالی نیست و ممکنه کیفیتی که مد نظر شما هست رو ارائه نده. پیروز باشید
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
ناصر ملک زاده
سلام - جستجوی صوتی هم پشتیبانی میکنه؟
پاسخ
کارشناس 1 دی‌جی‌بانه
سلام. خیر، ولی از دستیار گوگل و آمازون الکسا پشتیبانی میکنه. با تهیه کردن هر کدوم از این دستگاه ها و متصل کردنشون به تلویزیون RU7100 می تونید از فرمان صوتی نیز استفاده کنید.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
سوگند واعظی
سلام. یه سوال داشتم. صفحه نمایش این تلویزیون ips هست؟ممنون
پاسخ
کارشناس 1 دی‌جی‌بانه
با سلام، خیر. این تلویزیون صفحه نمایش VA دارد.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
نوید
نحوه اتصال هد فون بلوتوثی به RU7100رو توضیح بدین ممنون از شما
پاسخ
کارشناس شماره 1 دی‌جی‌بانه
با سلام. ابتدا هدفون خود را روشن کرده و اطمینان حاصل کنید که به دستگاهی متصل نباشد. سپس دکمه Home را روی ریموت کنترل تلویزیون فشار داده و وارد قسمت تنظیمات یا Settings شوید. در قسمت چپ آیکون بلندگو را انتخاب کنید، سپس در قسمت راست گزینه خروجی صدا یا Sound Output را انتخاب کنید. اگر هدفون شما در محدوده باشد با کمی صبر اسم آن را در این قسمت مشاهده خواهید کرد. با انتخاب نام هدفون می توانید از آن به عنوان خروجی صدا استفاده کنید.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
حسن کاوری
با سلام میشه لطفاتفاوت فنی سری ru و nu رو در سایز ۵۵ و مدل ۷۱۰۰ بگین....چون من چیزی متوجه نشدم؟... با سپاس
پاسخ
کارشناس 1 دی‌جی‌بانه
سلام، اساسا این دو تلویزیون تفاوت چشم گیری با هم ندارند. سامسونگ تلویزیون های UHD که در سال 2019 تولید می شوند را با عبارت RU، و تلویزیون های UHD سال 2018 را با عبارت NU مشخص می کند. به این ترتیب RU7100 نسبت به NU7100 مدل جدیدتری است و یک سری تفاوت های جزئی با هم دارند. تلویزیون RU7100 از دستیار گوگل و آمازون الکسا پشتیبانی می کند و کمی در زمینه کیفیت تصویر بهبود یافته است. همچنین در مدل 2019 این تلویزیون از وایرلس با پهنای باند 5Ghz نیز پشتیبانی می شود. از این رو مدل جدیدتر یعنی RU7100 پیشنهاد می شود.
پاسخ
صفری
با سلام و تشکر از توضیحات جامع امکان تماشای دو تصویر همزمان با ورودی * (گیرنده دیجیتال خارجی) و دیجیتال برای مدل 55Ru7100 وجود دارد
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، خیر متاسفانه این امکان وجود ندارد. اما شما می توانید بررسی تلویزیون سامسونگ Ru7100 را در وبلاگ فروشگاه دی جی بانه مطالعه کنید.
به این پرسش پاسخ دهید