تلویزیون سامسونگ 50Q60T

تلویزیون 4K QLED سامسونگ مدل Q60T سایز 50 اینچ

دسته‌بندی: تلویزیون
انتخاب سایز:
ویژگی‌های محصول
 • سال عرضه: 2020
 • نوع تلویزیون: QLED
 • ابعاد صفحه: "50
 • کیفیت تصویر: 4K
ناموجود
معرفی کوتاه
تلویزیون سامسونگ Q60T سایز 50 اینچ یکی از محصولات 2020 سامسونگ می باشد. تلویزیون 50Q60T از کیفیت تصویر 4K HDR و صفحه نمایش QLED برخوردار است. این تلویزیون جزو تلویزیون های سری 6 کوانتوم سامسونگ می باشد. تلویزیون سامسونگ Q60T مدل جدید تر تلویزیون سامسونگ Q60R است که در سال گذشته معرفی شده است. تلویزیون 4K سامسونگ 50Q60T از تکنولوژی Quantum HDR برخوردار است و به کمک پردازشگر تصویر Quantum Processor Lite تصاویر خیره کننده ای تولید می کند. تلویزیون QLED سامسونگ 50Q60T دارای تکنولوژی Mega Contrast، Quantum Dot و Dual LED است و کنتراست تصویر بسیار خوبی ایجاد می کند و تصاویر واقعی تر به نظر می رسند. تلویزیون 50 اینچ سامسونگ Q60T دارای سیستم صوتی 2 کاناله است و بلندگوهای آن در مجموع از توان 20 وات برخوردار هستند و به کمک تکنولوژی Dolby Digital Plus صدای با کیفیتی در اختیار شما قرار می دهد. تلویزیون اسمارت سامسونگ 50Q60T مجهز به سیستم عامل Tizen است و امکانات خوبی دارد. این تلویزیون دارای حالت Ambient و گالری نیز می باشد و هنگام خاموش بودن به عنوان قاب عکس نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

معرفی تلویزیون 2020 سامسونگ Q60T

تلویزیون سامسونگ Q60T یکی از تلویزیون های 2020 سامسونگ می باشد. این تلویزیون در میان تلویزیون های سری Q امسال جزو ارزان ترین تلویزیون های سامسونگ محسوب می شود. تلویزیون Q60T مدل جدیدتر تلویزیون Q60R می باشد که در سال گذشته معرفی شده بود. این تلویزیون نسبت به تلویزیون سال گذشته پیشرفته تر شده و امکانات بهتری نیز دارد. تلویزیون Q60T نسبت به سایر تلویزیون های QLED معرفی شده امسال مانند تلویزیون Q70T، تلویزیون Q80T و تلویزیون Q90T از کیفیت تصویر و صدای پایین تری برخوردار است و امکانات کمتری نیز دارد. صفحه نمایش این تلویزیون از نوع QLED است و از کیفیت تصویر 4K برخوردار است. تلویزیون 4K سامسونگ Q60T دارای تکنولوژی Quantum HDR است و از فرمت های HDR10+ و HLG پشتیبانی می کند. پنل این تلویزیون از نوع VA است و کنتراست تصویر خوبی ارائه می دهد که باعث واقعی تر شدن تصاویر می شود. تلویزیون 4K سامسونگ Q60T مجهز به تکنولوژی Dual LED، Mega Contrast و Supreme UHD Dimming نیز می باشد و کنتراست تصویر خوبی ارائه می دهد. سامسونگ این تلویزیون را مجهز به پردازشگر تصویر Quantum Processor Lite نموده تا تصاویر با کیفیت بالا تولید شوند و شما از تماشای آنها لذت ببرید. کیفیت صدای این تلویزیون نیز خوب است و بلندگوهای آن در مجموع از توان 20 وات برخوردار هستند. تلویزیون هوشمند سامسونگ Q60 مجهز به سیستم عامل تایزن نسخه 5.5 است و امکانات هوشمند بسیار خوبی دارد. این تلویزیون دارای قابلیت Ambient و Adaptive Sound نیز می باشد. قیمت تلویزیون سامسونگ Q60T نسبت به تلویزیون های معمولی سامسونگ گران تر است و کیفیت تصویر و امکانات بیشتری نیز در اختیار شما قرار می دهد. این تلویزیون در سایز های 43 اینچ، 50 اینچ، 55 اینچ، 58 اینچ، 65 اینچ، 75 اینچ و 85 اینچ تولید می شود.

تلویزیون Q60T یکی از تلویزیون های 2020 سامسونگ می باشد و جزو تلویزیون های ارزان قیمت سری Q امسال محسوب می شود.

تلویزیون QLED سامسونگ Q60T سایز 50 اینچ

تلویزیون QLED سامسونگ Q60T سایز 50 اینچ یکی از تلویزیون های ارزان قیمت سامسونگ در سال 2020 می باشد. تلویزیون های QLED سامسونگ که در سال 2020 معرفی شده اند، همگی از کیفیت تصویر بسیار خوبی برخوردار هستند. کیفیت تصویر تلویزیون های 4K حدودا 4 برابر تلویزیون های Full HD می باشد و لذت تماشای هر چیزی در آنها بیشتر می باشد. تلویزیون 4K سامسونگ 50Q60T دارای تکنولوژی Quantum HDR است و از فرمت های HDR10+ و HLG پشتیبانی می کند. همچنین به کمک تکنولوژی Quantum Dot طیف گسترده از رنگ های واقعی و دقیق را تولید می کند. این موضوع هنگام پخش محتوای HDR بسیار مهم می باشد. این تلویزیون متاسفانه از Direct Full Array برخوردار نیست اما در عوض سامسونگ از تکنولوژی Dual LED در تلویزیون های ارزان قیمت خود استفاده نموده است تا کنتراست تصویر بالاتری ارائه دهد. این تلویزیون به کمک تکنولوژی Mega Contrast و Supreme UHD Dimming کنتراست تصاویر را افزایش می دهد و آنها را واقعی تر نمایش می دهد. سامسونگ تلویزیون 50Q60T خود را مجهز به پردازشگر تصویر Quantum Processor Lite نموده است. این پردازشگر تصاویر واقعی تولید می کند تا شما از تماشای آنها لذت ببرید. تلویزیون سامسونگ 50Q60T دارای تکنولوژی Digital Clean View نیز می باشد و نویز تصاویر را از بین برده و تصاویری صاف و واضح در اختیار شما قرار می دهد.

تلویزیون 4K سامسونگ 50Q60T یکی از تلویزیون های ارزان قیمت سری Q سامسونگ می باشد
تلویزیون 4K سامسونگ 50Q60T یکی از تلویزیون های ارزان قیمت سری Quantum سامسونگ می باشد.

تکنولوژی Quantum HDR

تلویزیون 4K سامسونگ 50Q60T دارای تکنولوژی Quantum HDR است و از فرمت های HDR10+ و HLG پشتیبانی می کند. صفحه نمایش این تلویزیون از عمق 10 بیتی (8 بیت + FRC) برخوردار است و قادر است محتوای HDR با فرمت HDR10+ را به خوبی نمایش دهد. این تلویزیون دارای تکنولوژی Quantum Dot نیز می باشد و توانایی تولید طیف گسترده ای از رنگ ها را دارد. به این ترتیب محتوای HDR را واقعی تر نمایش می دهد. یکی دیگر از عواملی که روی نمایش محتوای HDR تاثیر گذار است، کنتراست تصویر می باشد. هر چه تلویزیونی کنتراست تصویر بالاتری داشته باشد، محتوای HDR را واقعی تر نمایش می دهد. تلویزیون 50Q60T فاقد تکنولوژی Direct Full Array می باشد و توانایی ایجاد کنتراست تصویر به اندازه تلویزیون های گران قیمت را ندارد. اما سامسونگ برای جبران این موضوع از تکنولوژی Dual LED استفاده نموده است و به کمک تکنولوژی Mega Contrast و Supreme UHD Dimming کنتراست تصویر بسیار خوبی ارائه می دهد. البته عملکرد پنل VA این تلویزیون نیز برای نمایش محتوای HDR کم تاثیر نیست و باعث می شود تا کنتراست تصویری بهتری را شاهد باشید. همانطور که گفتیم به علت نداشتن تکنولوژی Direct Full Array عمق تصاویر در این تلویزیون چندان زیاد نیست، اما به عنوان یک تلویزیون ارزان قیمت محتوای HDR را به خوبی نمایش می دهد. اگر تماشای محتوای HDR برای شما اهمیت دارد باید به سراغ تلویزیون هایی مانند Q80T و Q90T بروید.

* میزان درخشندگی تصویر به کمک تکنولوژی Quantum HDR با توجه به آزمایش های داخلی نمایش داده شده است و با توجه به شرایط محیطی یا شرایط خاص ممکن است نتیجه متفاوتی داشته باشد.
* تاثیر تکنولوژی HDR10+ تنها هنگام تماشای محتوایی با فرمت HDR10+ قابل مشاهده است.

تکنولوژی Quantum HDR در تلویزیون 50Q60T
تکنولوژی Dual LED کنتراست تصاویر را افزایش می دهد

تلویزیون 50Q60T با تکنولوژی Dual LED

تلویزیون 50Q60T دارای تکنولوژی Dual LED می باشد. این تکنولوژی در تلویزیون های 2020 و ارزان قیمت سامسونگ مورد استفاده قرار گرفته و این تلویزیون ها نسبت به مدل های هم رده سال گذشته کنتراست تصویر بیشتری ارائه می دهند. در تکنولوژی Dual LED همانطور که از نام آن مشخص است به جای یک LED از دو LED استفاده شده است. یکی از LED ها برای تولید نور پس زمینه تصاویری که از رنگ های سرد و روشن برخوردار هستند مورد استفاده قرار می گیرد و LED بعدی برای تولید نور پس زمینه تصاویری که رنگ های گرم و درخشان دارند مورد استفاده قرار می گیرد. این تکنولوژی در واقع با تنظیم و کنترل دقیق تر نور پس زمینه صفحه نمایش، باعث می شود تا کنتراست تصاویر افزایش یافته و شما شاهد رنگ های واقعی تر و عمق تصویر بیشتری باشید. تکنولوژی Dual LED رنگ های روشن را درخشان تر و رنگ های تیره را عمیق تر نمایش می دهد و جزئیات تصاویر را افزایش می دهد. به این ترتیب تصاویر واقعی تر به نظر می رسند و لذت تماشای تلویزیون دوچندان می شود.

پردازشگر تصویر Quantum Processor Lite

سامسونگ از پردازشگر تصویر Quantum Processor Lite در تلویزیون های QLED ارزان قیمت خود استفاده می کند. تلویزیون سامسونگ 50Q60T مجهز به پردازشگر Quantum Lite می باشد و به کمک آن تمام عملیات پردازش تصاویر را انجام می دهد. پردازشگر تصویر Quantum Processor Lite وظیفه کنترل کنتراست تصاویر، پردازش محتوای HDR و تولید طیف گسترده ای از رنگ ها را به عهده دارد. این پردازشگر نسبت به پردازشگر Quantum Processor 4K ضعیف تر می باشد و تکنولوژی های پردازش تصویر کمتری دارد.

تلویزیون سامسونگ 50Q60T مجهز به پردازشگر تصویر Quantum Processor Lite می باشد
تکنولوژی Quantum Dot طیف گسترده ای از رنگ ها را تولید می کند

تکنولوژی Quantum Dot و تولید طیف گسترده ای از رنگ ها

تلویزیون 2020 سامسونگ Q60T دارای تکنولوژی Quantum Dot می باشد. این فناوری در تلویزیون های QLED سامسونگ مورد استفاده قرار می گیرد. سامسونگ به کمک این تکنولوژی حجم و دقت رنگ ها را افزایش می دهد تا تلویزیون قادر به نمایش طیف گسترده ای از رنگ ها باشد. هر چه یک تلویزیون از طیف رنگ گسترده تری برخوردار باشد، تصاویر در آن واقعی تر به نمایش در می آیند. تلویزیون 50Q60T رنگ های 100% دقیق و زنده ای تولید می کند. این موضوع بخصوص هنگام تماشای محتوای HDR مانند فیلم ها و بازی های جدید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. رنگ ها در صحنه های تاریک یا روشن فیلم ها و بازی ها کاملا جذاب و واقعی تولید می شوند و باعث می شوند شما در صحنه هایی که تماشا می کنید غوطه ور شوید. سامسونگ به کمک این فناوری عمق تصاویر را نیز افزایش می دهد و شما شاهد تصاویر شگفت انگیزی خواهید بود.

* حجم رنگ 100% با استاندارد DCI-P3 اندازه گیری شده و توسط VDE تایید شده است.

تلویزیون سامسونگ 50Q60T به همراه حالت بازی

تلویزیون سامسونگ 50Q60T دارای Game Mode یا حالت بازی می باشد. این حالت ویژگی های مخصوص بازی ارائه می دهد تا از تجربه بازی کردن روی این تلویزیون لذت بیشتری ببرید. برای مثال در حالت بازی ویژگی Auto Game Mode یا ALLM فعال می شود. این ویژگی باعث می شود هنگام اتصال تلویزیون به کنسول های بازی PlayStation و Xbox میزان Input Lag به حداقل برسد و شما بازی ها را با دقت بیشتری بازی کنید. میزان Input Lag یا تاخیر ورودی هر چه کمتر باشد، بازی کردن لذت بخش تر خواهد بود. علاوه بر این ویژگی Game Motion Plus نیز در حالت بازی فعال می شود تا صحنه های اکشن و سریع بازی ها را کاملا صاف و شفاف مشاهده کنید. به این ترتیب حالت بازی در تلویزیون 50Q60T یکی از برتری های این تلویزیون نسبت به تلویزیون های معمولی است و بازی کردن با این تلویزیون را لذت بخش تر می کند.

* فعال شدن ویژگی های گفته شده بستگی به سازگاری کنسول متصل شده به تلویزیون دارد و ممکن است تمام کنسول ها از این ویژگی ها پشتیبانی نکنند.

تلویزیون 50Q60T دارای حالت بازی می باشد

کیفیت صدای تلویزیون سامسونگ 50Q60T

تلویزیون سامسونگ 50Q60T دارای سیستم صوتی 2 کاناله است و صدای Stereo را در اختیار شما قرار می دهد. بلندگوهای این تلویزیون در مجموع از توان خروجی 20 وات برخوردار هستند و صدای قابل قبولی را تولید می کنند. سامسونگ کیفیت صدای این تلویزیون را به کمک تکنولوژی Dolby Digital Plus بهبود می دهد. تلویزیون 4K سامسونگ Q60T دارای تکنولوژی Dialog Enhancement نیز می باشد و دیالوگ ها را واضح و شفاف پخش می کند. این تلویزیون از قابلیت Multiroom Link نیز پشتیبانی می کند. سامسونگ از تکنولوژی Adaptive Sound نیز در این تلویزیون استفاده نموده است. این قابلیت به تلویزیون این توانایی را می دهد تا صدا را با توجه به محتوای در حال پخش تنظیم نماید. به این ترتیب شما همیشه بهترین کیفیت صدا را در اختیار خواهید داشت و از آن لذت خواهید برد. اگر به سیستم صوتی قوی تر و صدای فراگیر چند کاناله احتیاج دارید می توانید جهت خرید ساندبار، سیستم صوتی یا سینمای خانگی اقدام نمایید.

کیفیت صدای تلویزیون سامسونگ 50Q60T خوب است و بلندگوهای ان در مجموع از توان 20 وات برخوردار هستند
کیفیت صدای تلویزیون 50Q60T خوب است و بلندگوهای آن در مجموع از توان 20 وات برخوردار هستند.

تلویزیون اسمارت سامسونگ Q60T با سیستم عامل تایزن

تلویزیون اسمارت سامسونگ Q60T مجهز به سیستم عامل تایزن نسخه 5.5 می باشد. این نسخه در سال 2020 معرفی شده و نسبت به نسخه های قبلی امکانات بیشتری دارد. رابط کاربری این تلویزیون کاملا مینیمال است و همه چیز به راحتی در دسترس شما قرار گرفته است. شما به راحتی می توانید به برنامه ها و شبکه های پخش آنلاین مورد علاقه خود دسترسی داشته باشید. همچنین می توانید به راحتی و با یک جستجوی ساده تمام چیزهایی که نیاز دارید را پیدا کنید. ریموت کنترل همه کاره این تلویزیون کارها را راحت تر و لذت استفاده از تلویزیون هوشمند را دوچندان می کند. تلویزیون سامسونگ 50Q60T دارای حالت Ambient نیز می باشد. در این حالت هنگامی که تلویزیون خاموش است یا استفاده ای از آن ندارید، به عنوان قاب عکس مورد استفاده قرار میگیرد و امکانات مختلف و جالبی دارد. تلویزیون اسمارت سامسونگ 50Q60T از قابلیت Multi-View نیز برخوردار است و شما می توانید محتوای مورد علاقه خود را از موبایل روی صفحه نمایش تلویزیون پخش نمایید. این تلویزیون از برنامه SmartThings و اینترنت اشیاء نیز پشتیبانی می کند و شما می توانید لوازم خانگی خود را از طریق آن کنترل نمایید. سیستم عامل Tizen این تلویزیون قابلیت جستجوی صوتی و دستورات صوتی را نیز در اختیار شما قرار می دهد و از دستیار صوتی Google Assistant، Bixby و Alexa نیز پشتیبانی می کند. همچنین دارای تکنولوژی Adaptive Sound است و صدای تلویزیون را با توجه به محتوای در حال پخش به صورت اتوماتیک تنظیم می کند. این تلویزیون دارای بلوتوث نسخه 4.2 است و شما می توانید آن را به ساندبار نیز متصل نمایید یا آهنگ مورد نظر خود را از طریق آن روی تلویزیون پخش کنید. سامسونگ در سال 2020 از وایفای نسخه 5 با استاندارد 802.11ac در تلویزیون های خود استفاده نموده و شما می توانید به راحتی و با سرعت بالاتر از همیشه به اینترنت متصل شوید و از سرویس های اینترنتی مختلف استفاده کنید.

* رابط کاربری و امکانات آن ممکن است برای مناطق جغرافیای مختلف، متفاوت باشد.
* برخی از ویژگی ها و امکانات دستگاه های متصل به تلویزیون، ممکن است محدود یا در دسترس نباشند. این موضوع کاملا بستگی به سازگاری دستگاه متصل شده به تلویزیون دارد.
* برای دسترسی به محتوای برخی از برنامه ها احتیاج به پرداخت حق اشتراک دارید. یا ممکن است به ازای هر نمایش مبلغی از شما دریافت کنند.
* ریموت کنترل این تلویزیون ممکن است با توجه به مناطق جغرافیایی مختلف، متفاوت باشد.

تلویزیون هوشمند سامسونگ 50Q60T با سیستم عامل تایزن نسخه 5.5
تلویزیون هوشمند سامسونگ 50Q60T دارای سیستم عامل تایزن نسخه 5.5 می باشد.
تلویزیون 50 اینچ سامسونگ Q60T به همراه حالت Ambient

حالت Ambient در تلویزیون 50 اینچ سامسونگ Q60T

تلویزیون 50 اینچ سامسونگ Q60T دارای حالت Ambient می باشد. این ویژگی باعث می شود تا هنگامی که تلویزیون خاموش است یا استفاده ای از آن ندارید، به عنوان قاب عکس مورد استفاده قرار بگیرد و عکس های مورد نظر شما را نمایش دهد. شما می توانید تصاویر مورد نظر خود را با توجه به دکوراسیون منزل خود تنظیم نمایید تا هنگام نمایش روی تلویزیون کاملا با محیط خانه شما هماهنگ شود. همچنین می توانید عکس های خود را به صورت Slide show نمایش دهید.

قابلیت Multi-View در تلویزیون Samsung 50Q60T

تلویزیون QLED سامسونگ 50Q60T دارای قابلیت Multi-View می باشد و به شما این امکان را می دهد تا صفحه نمایش موبایل خود را روی صفحه نمایش بزرگ تلویزیون پخش کنید و از تماشای آن لذت ببرید. این قابلیت صفحه نمایش تلویزیون را به دو قسمت تقسیم می کند و شما می توانید در یک قسمت محتوای موبایل خود را پخش کنید و در سمت دیگر صفحه نمایش موبایل را Mirror (این قابلیت به نام Mirroring یا Screen Mirror نیز شناخته می شود) کنید. قابلیت Multi View به شما اجازه می دهد تا علاوه بر صفحه نمایش موبایل، محتوای موبایل خود را نیز روی تلویزیون پخش کنید و از تماشای آنها روی صفحه نمایش بزرگ تر لذت ببرید.

* قابلیت Multi-View ممکن است با تمام موبایل ها سازگار نباشد.

قابلیت Multi-View در تلویزیون سامسونگ 50Q60T
پشتیبانی از برنامه SmartThings و اینترنت اشباء

پشتیبانی از SmartThings و اینترنت اشیاء

تلویزیون کیو ال ای دی سامسونگ 50Q60T از برنامه SmartThings و اینترنت اشیاء پشتیبانی می کند. شما می توانید از طریق این برنامه لوازم خانگی، دستگاه ها و سنسورهایی که از اینترنت اشیاء (Internet of Things) پشتیبانی می کنند را به صورت مسقتیم از تلویزیون کنترل نمایید. به این ترتیب کنترل کاملی روی لوازم خانگی خود خواهید داشت. برنامه SmartThings برای گوشی های اندرویدی و iOS نیز توسعه داده شده است و شما می توانید از طریق آنها نیز لوازم خانگی خود را کنترل نمایید. این برنامه در موبایل های سامسونگ نیز به صورت یکپارچه تعبیه شده است. شما حتی می توانید از طریق دستور صوتی و Bixby اینکار را انجام دهید. با استفاده از این ویژگی شما می توانید چراغ های خانه را کنترل کنید، یخچال فریزر خانه خود را چک کنید و حتی می توانید جارو برقی روباتیک خود را کنترل نمایید.

* برای استفاده از این ویژگی به یک موبایل سازگار با برنامه SmartThings احتیاج دارید.
* دستگاه هایی که توسط SmartThings سامسونگ پشتیبانی می شوند ممکن است بسته به موقعیت جغرافیای متفاوت باشند.
* برای استفاده از SmartThings و مدیریت لوازم خانگی به اینترنت احتیاج دارید.

دستیار صوتی Bixby و پشتیبانی از دستورات صوتی

تلویزیون Samsung 50Q60T از دستیار صوتی گوگل، آمازون و Bixby پشتیبانی می کند. این تلویزیون دارای میکروفن داخلی است و شما حتی بدون داشتن ریموت کنترل هم می توانید دستورات صورتی خود را انجام دهید. شما می توانید حتی محتوای مورد نظر خود را از طریق جستجوی صوتی انجام دهید و خیلی راحت و سریع همه چیز را پیدا کنید. دستیار صوتی Bixby حتی توانایی کنترل لوازم خانگی مختلف از طریق اینترنت اشیاء را نیز دارد. شما می توانید لامپ های خانه را از طریق دستور صوتی روشن یا خاموش نمایید و میزان نور آن را تنظیم کنید. همچنین می توانید آب و هوا را چک کرده و بسیاری از کارهای دیگر را تنها با صدای خود انجام دهید.

* سرویس Bixby برای کار کردن احتیاج به حساب کاربری سامسونگ و اتصال اینترنت دارد.
* ویژگی ها و امکاناتی که دستیار صوتی بیکسبی ارائه می دهد، بسته به منطقه جغرافیایی، کشور و زبان ممکن است متفاوت باشد.
* تمام کارها را نمی توانید از طریق دستیار صوتی Bixby انجام دهید.
* دستیار صوتی بیکسبی توانایی تشخیص تمام لهجه ها، گویش ها و اصطلاحات را ندارد و عملکرد آن ممکن است با توجه به شرایط محیط، میزان بلندی صدای شما و نوع تلفظ شما متفاوت باشد.

تلویزیون Samsung 50Q60T از دستیار صوتی بیکسبی پشتیبانی می کند
تلویزیون سامسونگ Q60T از سرویس AirPlay 2 پشتیبانی می کند

پشتیبانی از AirPlay 2 شرکت اپل

AirPlay 2 یکی از سرویس های شرکت اپل می باشد. تلویزیون سامسونگ 50Q60T از این سرویس پشتیبانی می کند و شما می توانید محتوای دستگاه های Apple خود را روی صفحه نمایش بزرگ تلویزیون Q60T به اشتراک بگذارید و پخش کنید. شما می توانید فیلم ها، عکس ها و آهنگ های خود را از روی دستگاه هایی مانند iPad، iPhone و Mac روی تلویزیون QLED سامسونگ پخش نمایید.

* رابط کاربری و امکانات سرویس AirPlay 2 با توجه به منطقه جغرافیایی ممکن است متفاوت باشد.

طراحی تلویزیون سامسونگ 50Q60T

طراحی تلویزیون سامسونگ 50Q60T در یک کلام عالی است. حاشیه های صفحه نمایش این تلویزیون در سه طرف آن بسیار باریک است و شما را در تصاویر با کیفیت خود غوطه ور می کند. این موضوع در حالت Ambient نیز تاثیر گذار است و زیبایی بیشتری به محیط می بخشد. پشت تلویزیون نیز به ساده و یکدست است و طراحی کلی آن بسیار مینیمال و شیک است. ضخامت این تلویزیون نیز نسبت به تلویزیون های گذشته باریک تر شده و برای نصب روی دیوار کاملا مناسب است. شما می توانید با استفاده از یک پایه دیواری تلویزیون یا براکت به راحتی این تلویزیون را روی دیوار نصب کنید و از تماشای آن لذت بیشتری ببرید. همانطور که قبلا گفتیم، یکی از مزایای نصب این تلویزیون روی دیوار داشتن حالت Ambient آن می باشد.

طراحی تلویزیون سامسونگ 50Q60T بسیار شیک و زیباست
تلویزیون سامسونگ 50Q60T طراحی بسیار باریک و زیبایی دارد و به راحتی با محیط خانه شما هماهنگ می شود.

تلویزیون سامسونگ Q60T با دکوراسیون شما هماهنگ می شود

تلویزیون سامسونگ Q60T در سایز های مختلفی تولید می شود تا شما با توجه به ابعاد محیط و نیاز خود آنها را خریداری کنید. تلویزیون Q60T در سایز های 43 اینچ، 50 اینچ، 55 اینچ، 58 اینچ، 65 اینچ، 75 اینچ و 85 اینچ تولید می شود. طراحی این تلویزیون بسیار مینیمال و زیباست و به راحتی با هر نوع دکوراسیونی هماهنگی می شود. این تلویزیون برای نصب روی دیوار نیز عالی است و به شما پیشنهاد می کنیم که در صورت تهیه این تلویزیون آن را روی دیوار نصب کنید تا نهایت لذت را از تماشای آن ببرید.

* ممکن است تصاویر نمایش داده شده با محصول اصلی تفاوت هایی داشته باشند. برای دیدن عکس های تلویزیون Q60T به گالری تصاویر بالای صفحه مراجعه کنید.

تلویزیون سامسونگ Q60T طراحی بسیار شیک و زیبایی دارد و به راحتی با دکوراسیون شما هماهنگ می شود.
تلویزیون سامسونگ Q60T طراحی بسیار شیک و زیبایی دارد و به راحتی با دکوراسیون شما هماهنگ می شود.

* دستیار صوتی گوگل و الکسا ممکن است در زمان فروش این تلویزیون در دسترس نباشند و طی یک آپدیت در آینده منتشر شوند.
* محتوای سرویس های مختلف بسته به منطقه جغرافیایی ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کنند.
* برنامه ها بسته به مدل تلویزیون و منطقه جغرافیایی ممکن است در دسترس نباشند.
* ریموت کنترل و عملکرد آن با توجه به مدل تلویزیون ممکن است متفاوت باشد.
* امکانات این تلویزیون بسته به منطقه جغرافیایی مختلف ممکن است تفاوت هایی داشته باشند.
* محصول واقعی ممکن است با کالای نشان داده شده در توضیحات متفاوت باشد. برای مشاهده عکس های واقعی محصول به گالری تصویر محصول در بالای صفحه مراجعه کنید.

اطلاعات کلی
مدل
50Q60T
سال عرضه
2020
تولید کننده
SAMSUNG
رنگ
مشکی
نوع تلویزیون
QLED
گیرنده دیجیتال
دارد
نوع گیرنده دیجیتال
DVB-T2S2
ویژگی های هوشمند (اسمارت)
دارد
سیستم عامل
تایزن
تلویزیون مخصوص
 • کاربری خانگی و عمومی
 • تماشای فیلم
تصویر
ابعاد صفحه
50"
کیفیت تصویر
4K
سرعت حرکت فریم (هرتز)
60
سیستم کاهنده نویز
دارد
صدا
صدای 3 بعدی
ندارد
تکنولوژی صوتی
Dolby Digital Plus
قدرت خروجی صدا
20 وات
قابلیت اتصال
ورودی HDMI
دارد
تعداد ورودی HDMI
3
ورودی USB
دارد
تعداد ورودی USB
2
WiFi (شبکه بی سیم)
دارد
LAN (اترنت)
دارد
خروجی صوتی دیجیتال (اپتیکال)
دارد
ورودی ویدیو کامپوزیت (AV)
دارد
ورودی سریال (D-sub)
ندارد
ورودی آنتن (RF)
دارد
بلوتوث
دارد
دیگر درگاه ها
 • وایفای نسخه 5 با استاندارد 802.11ac
 • بلوتوث نسخه 4.2
 • قابلیت WiFi Direct
 • پورت HDMI با قابلیت Anynet+ یا HDMI-CEC
 • پورت HDMI با قابلیت eARC و ARC
برق
رده بندی مصرف انرژی
+A
منبع تغذیه
AC 220-240V 50/60Hz
حسگر اکو
دارد
خاموش کردن خودکار
دارد
توان مصرفی (آماده‌بکار)
135 وات
توان مصرفی (حالت ذخیره انرژی)
0.5 وات
ابعاد (طول×عرض×پهنا)
دستگاه بدون پایه
1116.4x642.9x57.1 میلیمتر
دستگاه با پایه
1116.4x720.5x243.3 میلیمتر
بسته
1264x780x145 میلیمتر
وزن
دستگاه بدون پایه
12.9 کیلوگرم
دستگاه با پایه
13.1 کیلوگرم
بسته
17.2 کیلوگرم
لوازم جانبی
کنترل از راه دور
دارد
باتری ها
دارد
کتابچه راهنمای کاربر
دارد
کابل HDMI
ندارد
سایر
ویژگی های دیگر
 • تلویزیون سری 6 سامسونگ
 • رزولوشن تصویر 3840x2160
 • دارای پنل VA
 • PQI یا شاخص کیفیت تصویر 3100
 • فناوری Quantum HDR و پشتیبانی از فرمت های HDR10+ و HLG
 • پردازشگر تصویر Quantum Processor Lite
 • تکنولوژی Mega Contrast برای بهبود کنتراست تصاویر
 • تکنولوژی Quantum Dot برای تولید حجم رنگ 100% (تولید طیف گسترده ای از رنگ ها)
 • تکنولوژی Dual LED برای تولید کنتراست و جزئیات تصویر بیشتر
 • تکنولوژی Digital Clean View برای حذف نویز تصاویر و تولید تصاویر شفاف و صاف
 • فناوری Motion Rate 100+ برای نمایش روان و صاف صحنه های سریع
 • فناوری Supreme UHD Dimming برای کنترل نور پس زمینه و ایجاد کنتراست تصویر مناسب
 • دارای حالت تصویر Film و Natural
 • دارای حالت بازی به همراه ALLM و Auto Motion Plus برای داشتن تجربه بهتر در بازی
 • تکنولوژی Dialog Enhancement برای تولید صدای شفاف دیالوگ ها
 • قابلیت Multiroom Link
 • سیستم صوتی 2 کاناله
 • قابلیت پخش آهنگ از طریق بلوتوث
 • سیستم عامل تایزن نسخه 5.5
 • پشتیبانی از دستیار صوتی Bixby، Google Assistant و Alexa
 • پشتیبانی از برنامه SmartThings
 • پشتیبانی از SmartThings و اینترنت اشیاء
 • دارای مرورگر اینترنت یا Web Browser
 • حالت گالری تصویر
 • حالت Ambient
 • قابلیت Mirroring و DLNA از موبایل به تلویزیون
 • قابلیت Remote Access برای اتصال به کامپیوتر از طریق شبکه
 • قابلیت Multi-View
 • قابلیت انتقال صدای تلویزیون به موبایل مخصوص تماشای تلویزیون در شب
 • تکنولوژی Adaptive Sound و تنظیم صدا به صورت خودکار
 • قابلیت جستجوی خودکار شبکه ها
 • ویژگی ConnectShare برای اتصال حافظه جانبی به تلویزیون
 • قابلیت Time Shift
 • تلتکست
 • پشتیبانی از پروتکل شبکه IPv6
 • پشتیبانی از حافظه جانبی با معماری MBR
 • قابل نصب روی دیوار
 • اندازه VESA با محل نصب براکت: 200x200 میلیمتر
 • طراحی زیبا با حاشیه های صفحه نمایش بسیار باریک


تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
ثبت پرسش جدید