15 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند.

تلویزیون سامسونگ 49RU7100

15 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند.

تلویزیون ال ای دی 4K سامسونگ مدل RU7100 سایز 49 اینچ

دسته‌بندی: تلویزیون
انتخاب سایز:
ویژگی‌های محصول
 • سال عرضه: 2019
 • نوع تلویزیون: ال ای دی
 • ابعاد صفحه: "49
 • کیفیت تصویر: 4K
ناموجود
معرفی کوتاه
تلویزیون سامسونگ RU7100 سایز 49 اینچ یکی از تلویزیون های 2019 سامسونگ می باشد. تلویزیون RU7100 از کیفیت تصویر 4K برخوردار است و تصاویر بسیار با کیفیتی تولید می کند. صفحه نمایش این تلویزیون از نوع ال ای دی است و از تکنولوژی UHD Dimming برای تولید تصاویر واقعی تر استفاده می کند. تلویزیون هوشمند سامسونگ RU7100 به سیستم عامل Tizen مجهز شده است و امکانات هوشمند خوبی را در اختیار شما قرار می دهد. این تلویزیون از گیرنده دیجیتال داخلی برخوردار است و دسترسی شما به شبکه های مختلف را آسان می کند. کیفیت صدای تلویزیون 49RU7100 نیز خوب است و بلندگوهای آن در مجموع از توان خروجی 20 وات برخوردار هستند.

تلویزیون سامسونگ 49RU7100

 • موتور پردازنده UHD تلویزیون 49RU7170 موتور UHD Processor
 • تکنولوژی HDR تلویزیون سامسونگ 49RU7170 تکنولوژی HDR
 • طراحی باریک و شیک سامسونگ 49RU7170 طراحی باریک
 • تلویزیون RU7170 سامسونگ با ریموت کنترل همه کاره ریموت کنترل همه کاره
 • تلویزیون 49 اینچ سامسونگ RU7170 محصول سال 2019 تکنولوژی PurColor

تلویزیون 2019 سامسونگ RU7100

تلویزیون RU7100 یکی از تلویزیون های 2019 سامسونگ و سری 7 این شرکت است. این تلویزیون از صفحه نمایش LED برخوردار است و تصاویر باکیفیتی را به نمایش میگذارد. تلویزیون سامسونگ RU7100 سایز 49 اینچ از کیفیت تصویر 4K و تکنولوژی HDR برخوردار است. موتور پردازشگر UHD در کنار تکنولوژی های پیشرفته ای که در این تلویزیون به کار رفته است تصاویر باکیفیتی را تولید میکند. کیفیت صدای تلویزیون RU7100 خوب است و بلندگوهای آن در مجموع از توان صوتی 20 وات برخوردار هستند. تکنولوژی هایی مانند دالبی دیجیتال پلاس که برای بهبود کیفیت صدا در این تلویزیون به کار رفته است صدایی شفاف و باکیفیت را تولید میکند. سامسونگ 49RU7100 هوشمند است و از سیستم عامل Tizen بهره مند می باشد. این سیستم عامل در کنار ریموت کنترل همه کاره ای که در اختیار دارد امکانات هوشمند مختلفی مانند وب گردی، پشتیبانی از جستجوی صوتی، تماشای آنلاین شبکه های مختلف و ... را در اختیار شما قرار میدهد. طراحی تلویزیون LED سامسونگ RU7100 شیک است و به راحتی با دکوراسیون شما هماهنگ میشود. طراحی پایه های این تلویزیون به صورتی است که قابلیت قرار گرفتن ساندبار جلوی آن وجود دارد و به آن نمای زیبایی میبخشد.

خرید تلویزیون 49RU7100 با بهترین قیمت از دی جی بانه

کیفیت تصویر 4K سامسونگ RU7100

تلویزیون 49 اینچ سامسونگ RU7100 از صفحه نمایش ال ای دی برخوردار است. صفحه نمایش LED در کنار تکنولوژی هایی که برای تولید تصاویر با کیفیت در این تلویزیون به کار رفته است در نهایت تصاویر واقعی را با کیفیت فوق العاده ای به نمایش میگذارد. کیفیت تصویر فورکی در کنار تکنولوژی HDR جزییات تصاویر را به نمایش میگذارد و سایه روشن تصاویر را به وضوح خواهید دید. به کمک تکنولوژی Pur Color که در این تلویزیون به کار رفته است شاهد دیدن رنگهای واقعی و طبیعی در این تلویزیون خواهید بود. موتور پردازشگر UHD به کمک تکنولوژی های به کار رفته در تلویزیون رنگ ها و کنتراست تصاویر را تنظیم میکند و تصاویر را با کیفیت به نمایش میگذارد. جزئیات تصاویر در تلویزیون های بزرگ تر، واقعی تر به نظر می رسد. تجربه بازی کردن در تلویزیون های سامسونگ عالی است. شما تک تک لحظات و انفجار های داخل بازی را احساس خواهید کرد و در صحنه های اکشن بازی ها غوطه ور خواهید شد.در تلویزیون 4K سامسونگ RU7100 تصاویر، فیلم ها و بازی های مورد علاقه خود را با کیفیت فوق العاده تماشا کنید و از دیدن هیچ یک از جزییات غافل نمی مانید. جزئیات تصاویر در تلویزیون های بزرگ تر، واقعی تر به نظر می رسد. تجربه بازی کردن در تلویزیون های سامسونگ عالی است. شما تک تک لحظات و انفجار های داخل بازی را احساس خواهید کرد و در صحنه های اکشن بازی ها غوطه ور خواهید شد. همه چیز در تلویزیون های بزرگ واقعی تر به نظر می رسد.

کیفیت تصویر 4K تلویزیون RU7100
تکنولوژی UHD Processor در تلویزیون RU7100

تکنولوژی UHD processor

تلویزیون LED سامسونگ RU7100 تصاویر 4K خود را به کمک تکنولوژی های پیشرفته و یک موتور پردازشگر چهار هسته ای قدرتمند تولید میکند. موتور پردازشگر تصویر یا UHD processor صحنه ها و رنگ ها را با وضوح و کیفیت بسیار خوبی به نمایش میگذارد. این پردازشگر تصویر صحنه را پردازش کرده و تصاویر طبیعی و واقعی را در صفحه نمایش ال ای دی تلویزیون 4K سامسونگ RU7100 نمایش میدهد. این پردازنده به کمک تکنولوژی هایی که برای بهبود کیفیت تصویر در این تلویزیون به کار رفته است کیفیت تصاویر را ارتقا میدهد. در نهایت شما شاهد تصاویری واقعی و شفاف با کنتراست بالا و کیفیت فوق العاده ای خواهید بود.

تکنولوژی UHD Dimming در سامسونگ 49RU7100

تکنولوژی UHD Dimming

سامسونگ RU7100 با بهره مندی از تکنولوژی UHD Dimming موجب نشان دادن جزییات تصویر به شما خواهد شد. تکنولوژی UHD Dimming تصاویر و صحنه ها را به قسمت های کوچکی تقسیم میکند و به صورت جداگانه به پردازش آنها می پردازد. در نهایت شما شاهد جزئیات تصویر دقیق تر و بیشتری خواهید شد. به کمک تکنولوژی UHD Dimming در این تلویزیون رنگ ها، کنتراست و شفافیت تصاویر بهبود پیدا میکند و شاهد تصاویر با جزییات بسیار خوبی خواهید بود. در نهایت میتوانید از تماشای تصاویری که رنگ ها، کنتراست و شفافیت آنها بهبود داده شده، لذت ببرید.

تکنولوژی HDR در تلویزیون RU7100

تکنولوژی HDR یکی از مهم ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی هایی است که امروزه در تلویزیون ها استفاده میشود. این تکنولوژی در واقع رنگ ها و کنتراست تصاویر و میزان روشنایی هر قسمت را تنظیم می کند. سایه ها، رنگ ها، میزان تاریکی و درخشندگی قسمت های مختلف تصویر مشخص میشود و تلویزیونی که این تکنولوژی را داشته باشد قادر به نمایش آنها می باشد. تلویزیون RU7100 سامسونگ نیز از تکنولوژی HDR فرمت های HDR10 و HLG پشتیبانی میکند. با استفاده از تکنولوژی HDR جزئیات قسمت های تاریک و روشن تصویر حفظ شده و تصاویر با کیفیت بیشتری ارائه می شوند. در تصویر زیر به خوبی شاهد تفاوت وضوح و کنتراست بالای تصویر با تکنولوژی HDR در تلویزیون سامسونگ و در تلویزیون های بدون تکنولوژی HDR هستید.

تکنولوژی HDR در سامسونگ RU7100 به کنتراست بالای تصاویر کمک میکند

تلویزیون RU7100 تکنولوژی Pur Color

با برخورداری تلویزیون سامسونگ RU7100 از تکنولوژی Pur Color محتوای مورد علاقه خود را با رنگ های واقعی تماشا کنید. رنگ های واقعی باعث نمایش بیشتر جزئیات تصاویر و واقعی تر شدن آنها می شود. کیفیت رنگ ها و برخورداری از طیف گستره تر از رنگ ها در یک تلویزیون تاثیر زیادی بر کیفیت تصویر دارد. به همین دلیل سامسونگ از تکنولوژی Pur Color در تلویزیون 2019 خود استفاده کرده است. به کمک این تکنولوژی رنگ های واقعی و طبیعی را در تصاویر مشاهده خواهید کرد. فیلم ها و برنامه های خود را با کیفیتت فوق العاده و رنگ های واقعی مشاهده کنید. با استفاده از تکنولوژی PurColor در تلویزیون RU7100 سایز 49 اینچ رنگ های واقعی تری را تجربه خواهید کرد. تفاوت رنگ در تلویزیون ال ای دی سامسونگ RU7100 با سایر تلویزیون ها را در تصویر زیر مشاهده میکنید.

تلویزیون 49 اینچ RU7100 سامسونگ با تکنولوژی PurColor
کیفیت تصویر 4K UHD در تلویزیون 49RU7100

کیفیت تصویر 4K UHD در تلویزیون RU7100

تلویزیون RU7100 سامسونگ از کیفیت تصویر 4K UHD برای نمایش تصاویر خود برخوردار است. با این کیفیت تصویر میتوانید کوچک ترین جزییات تصاویر را مشاهده کنید. تلویزیون هایی که از کیفیت تصویر 4K برخوردار هستند نسبت به تلویزیون هایی با کیفیت Full HD از چهار برابر پیکسل بیشتری بهره مند میباشند. بنابراین میتوانید از تماشای تصاویر شفاف و پر از جزییات واضح و شفاف با کیفیت فورکی در سامسونگ 49RU7100 لذت ببرید.

تلویزیون هوشمند سامسونگ RU7100 سایز 49 اینچ

تلویزیون فورکی سامسونگ RU7100 هوشمند است و امکانات مختلف و سرگرم کننده ای را در اختیار شما قرار میدهد. سیستم عامل این تلویزیون تایزن است. این تلویزیون با استفاده از سیستم عامل Tizen و ریموت کنترل همه کاره هوشمند تر می شود. به کمک رابط کاربری این سیستم عامل هر محتوایی که نیاز دارید از جمله اتصال به کنسول بازی، اجرای اپلیکیشن ها و تماشای برنامه های زنده تلویزیونی به راحتی و با یک اشاره در دسترس شما قرار می گیرند. به راحتی میتوانید به وب گردی بپردازید، از شبکه های آنلاین و پرطرفدار فیلم و سریال ببینید و با فرمان صوتی تلویزیون 49 اینچ سامسونگ RU7100 خود را تنظیم کنید. هر چیزی که شما نیاز دارید همگی در یک جا در دسترس شما قرار دارند.

تلویزیون اسمارت سامسونگ 49RU7100

اتصال به دستیار صوتی Google و Alexa

تلویزیون هوشمند سامسونگ RU7100 می تواند به عنوان مرکز همه کارهای روزمره شما باشد. این تلویزیون قادر است به صورت یکپارچه به دستیار های صوتی و گوشی های هوشمند متصل شده و تمام دستورات صوتی و ویژگی های هوشمند را فراهم آورد. حتی اگر این دستگاه ها توسط برند های دیگر ساخته شده باشند. پشتیبانی از ویژگی روشن کردن تلویزیون ممکن است با توجه به مدل های مختلف متفاوت باشد. برخی از ویژگی ها و عملکرد ها با استفاده از اتصال دستگاه ها به تلویزیون فراهم شده اند و ممکن است پشتیبانی نشوند و یا به صورت محدود پشتیبانی شوند. لوگوی آمازون و گوگل و تمامی علائم انها مربوط به دو شرکت آمازون و گوگل هستند. این سرویس ها ممکن است در زمان عرصه تلویزیون RU7100 در دسترس نباشند و یا محدود به منطقه جغرافیایی خاصی باشند. در دسترس بودن ویژگی ها و ظاهر رابط کاربری ممکن است با توجه به مناطق جغرافیایی مختلف متفاوت باشد. لطفا قبل از استفاده این موضوع را بررسی کنید.

دستیار صوتی تلویزیون RU7100 سامسونگ
دستیار صوتی Google Assistant در تلویزیون سامسونگ RU7100

دستیار صوتی Google Assistant

تلویزیون 4K UHD سامسونگ RU7100 مجهز به دستیار صوتی Google Assistant است، بنابراین بسیار راحت تر میتوانید به کنترل و مدیریت تلویزیون خود بپردازید. به کمک این دستیار صوتی میتوانید تنها با صحبت کردن به مدیریت تلویزیون خود بپردازید. با استفاده از دستیار صوتی گوگل شما می توانید کارهایی مانند تغییر شبکه، تنظیم صدا، کنترل پخش و بسیاری از کارهای دیگر را تنها با استفاده از دستیار صوتی Google Assistant انجام دهید.

دستیار صوتی Amzaon Alexa در سامسونگ RU7100

دستیار صوتی Amazon Alexa

تلویزیون اسمارت سامسونگ RU7100 از دستیار صوتی Amazon Alexa پشتیبانی میکند و به آن متصل میشود. بنابراین کار با این تلویزیون را برای شما را ساده و راحت ترخواهد کرد. شما به راحتی می توانید دستگاه هایی که از Alexa پشتیبانی می کنند را به تلویزیون متصل کنید. دستیار صوتی Alexa امکانات هوشمند خوبی از جمله روشن کردن تلویزیون، تغییر کانال، تنظیم صدا و ... را به صورت صوتی برایتان فراهم می آورد.

قابلیت اتصال به AirPlay 2

تلویزیون 2019 سامسونگ RU7100 به صورت داخلی از قابلیت AirPlay 2 شرکت اپل پشتیبانی می کند و شما می توانید محتوای دلخواه خود را از طریق دستگاه های اپل روی صفحه نمایش بزرگ تلویزیون پخش کنید یا به اشتراک بگذارید. خیلی راحت آهنگ ها، فیلم ها و عکس های خود را از طریق دستگاه های iPhone، iPad و Mac روی تلویزیون سامسونگ RU7100 پخش کنید و از تماشای محتوای تلفن همرا هوشمند خود با کیفیت 4K لذت ببرید.

اتصال گوشی های ایفون به تلویزیون RU7100 با برنامه Air Play 2

طراحی زیبای تلویزیون 49 اینچ RU7100

تلویزیون 49 اینچ سامسونگ RU7100 از طراحی شیک و منحصر به فردی برخوردار است. بدنه باریک و قاب صاف و نازک این تلویزیون نمرکز شما را دقیقا روی تصویر در حال پخش میگذارد. پایه های زیبای این تلویزیون که در دو طرف آن قرار گرفته اند در کنار صفحه نمایش ال ای دی زیبا توجه شما را به خود جلب میکند و با دکور فضای مورد نظر شما به راحتی قابل هماهنگی است. سامسونگ RU7100 علاوه بر قرار گرفتن روی پایه قابلیت نصب روی دیوار را نیز دارد و شما میتوانید با توجه به سلیق و دکوراسیون خود نحوه نصب آن را انتخاب کنید. نحوه ساخت تلویزیون ال ای دی سامسونگ RU7100 به شکلی است که به راحتی قابلیت قرار گرفتن ساندبار در جلوی آن وجود دارد. کسانی که به دکوراسیون و زیبایی محیط اطراف خود اهمیت میدهند انتخاب تلویزیون RU7100 یک انتخاب هوشمندانه برایشان خواهد بود.

طراحی باریک تلویزیون سامسونگ 49RU7100

طراحی RU7100 متناسب با ساندبار

تلویزیون RU7100 سامسونگ به شکلی است که به راحتی میتوانید ساندبار خود را در قسمت جلوی آن قرار دهید. نحوه ساخت تلویزیون ال ای دی سامسونگ RU7100 به شکلی است که به راحتی قابلیت قرار گرفتن ساندبار در جلوی آن وجود دارد. بدون هیچ بهم ریختگی ساندبار خود را در جلوی تلویزیون سامسونگ قرار داده و از زیبایی دکوراسیون خود لذت ببرید.

سامسونگ RU7100 متناسب با ساندبارها طراحی شده اند

* دستیار صوتی گوگل و الکسا ممکن است در زمان فروش این تلویزیون در دسترس نباشند و طی یک آپدیت در آینده منتشر شوند.
* محتوای سرویس های مختلف بسته به منطقه جغرافیایی ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کنند.
* برنامه ها بسته به مدل تلویزیون و منطقه جغرافیایی ممکن است در دسترس نباشند.
* ریموت کنترل و عملکرد آن با توجه به مدل تلویزیون ممکن است متفاوت باشد.
* امکانات این تلویزیون بسته به منطقه جغرافیایی مختلف ممکن است تفاوت هایی داشته باشند.
* محصول واقعی ممکن است با کالای نشان داده شده در توضیحات متفاوت باشد. برای مشاهده عکس های واقعی محصول به گالری تصویر محصول در بالای صفحه مراجعه کنید.

اطلاعات کلی
مدل
49RU7100
سال عرضه
2019
تولید کننده
SAMSUNG
رنگ
مشکی
نوع تلویزیون
ال ای دی
گیرنده دیجیتال
دارد
نوع گیرنده دیجیتال
Analog/Digital
ویژگی های هوشمند (اسمارت)
دارد
سیستم عامل
تایزن
تصویر
ابعاد صفحه
49"
کیفیت تصویر
4K
سیستم کاهنده نویز
دارد
صدا
صدای 3 بعدی
ندارد
تکنولوژی صوتی
Dolby Digital Plus
قدرت خروجی صدا
20 وات
قابلیت اتصال
ورودی HDMI
دارد
تعداد ورودی HDMI
3
ورودی USB
دارد
تعداد ورودی USB
2
WiFi (شبکه بی سیم)
دارد
LAN (اترنت)
دارد
خروجی صوتی دیجیتال (اپتیکال)
دارد
ورودی ویدیو کامپوزیت (AV)
دارد
ورودی ویدیو کامپوننت (Y/Pb/Pr)
دارد
ورودی سریال (D-sub)
ندارد
ورودی آنتن (RF)
دارد
بلوتوث
دارد
دیگر درگاه ها
 • Wi-Fi Direct
 • پورت HDMI با پشتیبانی از کانال برگشتی صدا
 • پشتیبانی از قابلیت HDMI-CEC
برق
منبع تغذیه
AC 100-240V 50/60Hz
حسگر اکو
دارد
خاموش کردن خودکار
دارد
توان مصرفی (آماده‌بکار)
130‎ وات
توان مصرفی (حالت ذخیره انرژی)
0.50 وات
ابعاد (طول×عرض×پهنا)
دستگاه بدون پایه
1102.8x637.8x59.1‎ سانتیمتر
دستگاه با پایه
1102.8x716.4x261.3‎ سانتیمتر
بسته
1250x778x153‎ سانتیمتر
وزن
دستگاه بدون پایه
13.2‎ کیلوگرم
دستگاه با پایه
13.5 کیلوگرم
بسته
17.3 کیلوگرم
لوازم جانبی
کنترل از راه دور
TM1240A
باتری ها
دارد
کتابچه راهنمای کاربر
دارد
کابل HDMI
ندارد
سایر
ویژگی های دیگر
 • پشتیبانی از هدست بلوتوث
 • Multiroom Link
 • پشتیبانی از تکنولوژی HDR
 • طراحی باریک
 • تکنولوژی PurColor
 • پردازشگر 4 هسته ای 4K UHD
 • سیستم عامل تایزن با پشتیبانی از اپلیکیشن ها و وب گردی
 • پشتیبانی از دستیار صوتی گوگل
 • پشتیبانی از دستیار صوتی الکسا
 • تکنولوژی Digital Clean View
 • تکنولوژی Auto Motion Plus
 • دارای قابلیت ConnectShare
 • دارای حالت مخصوص بازی
 • پشتیبانی از HDR هنگام پخش محتوا از USB
 • پشتیبانی از قابلیت Mobile to TV - Mirroring و DLNA


تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
فرخ مبارکی (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1399/2/18
خریدار تلویزیون سامسونگ 49RU7100 - فرخ مبارکی
عکس‌های ارسالی
خریدار تلویزیون سامسونگ 49RU7100 - فرخ مبارکی خریدار تلویزیون سامسونگ 49RU7100 - فرخ مبارکی
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1399/2/18
سعید پور جعفری (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/12/21
خریدار تلویزیون سامسونگ 49RU7100 - سعید پور جعفری
عکس‌های ارسالی
خریدار تلویزیون سامسونگ 49RU7100 - سعید پور جعفری خریدار تلویزیون سامسونگ 49RU7100 - سعید پور جعفری
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/12/21
فریبا جنگی (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/12/21
خریدار تلویزیون سامسونگ 49RU7100 - فریبا جنگی
عکس‌های ارسالی
خریدار تلویزیون سامسونگ 49RU7100 - فریبا جنگی خریدار تلویزیون سامسونگ 49RU7100 - فریبا جنگی
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/12/21
مهدی دهرویه (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/12/17
خریدار تلویزیون سامسونگ 49RU7100 - مهدی دهرویه
عکس‌های ارسالی
خریدار تلویزیون سامسونگ 49RU7100 - مهدی دهرویه خریدار تلویزیون سامسونگ 49RU7100 - مهدی دهرویه
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/12/17
کیوان بهبهانی (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/8/18
مناسب
یه تلویزیون هوشمند اونم یه برند معتبر با اینهمه امکانات تو این رنج قیمت به نظرم عالیه
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/8/18
پریسا صفرپور (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/8/5
کیفیت عالی پخش صدای خوب راحی زیبا
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/8/5
لاله غلام پسند (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/8/2
بد نیست
شفافیت تصویرش خیلی خوبه ول احساس میکنم حرکت تصاویر یکم کنده
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/8/2
مطهره خلیل زاده (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/7/25
مناسب برای استفاده عادی
کیفیت تصویرش خوبه- کیفیت صدای معمولی داره ولی قابل قبوله. امکانات هوشمند زیادی داره. در کل تلویزیون خوبیه
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/7/25
فاطمه ارجمند (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/7/13
کیفیت تصویر خیلی خوبی داره طراحی قشنگی هم داره پیشنهاد میکنم
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/7/13
amir mohebi (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/7/7
راضیم
اخیرا یک دستگاه 49 اینچ از مدل RU7100 خریده و راضی هستم
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/7/7
aboozar tabesh (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/6/30
khoob
yeki az khoobi haye bozorge in model jostjoye sootie ke kar ba tv ro kheili kheili rahat karde
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/6/30
بهنام پورمهدی (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/6/29
مثبت
ما چند هفته س که این تلویزیون رو از دی جی بانه خریدیم و باهاش کار میکنیم. هیچ مشکلی نداشته و کیفیتشم خیلی خوبه
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/6/29
نگار رستم نژاد (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/5/26
عالیه
خیلی عالیه تصویر این تلویزیون. من خیلی راضیم
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/5/26
مسعود پورصادق (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/5/25
خوب
این تلویزیون ساموسنگ با توجه به سایز و امکانات قیمت خوبی داره. با توجه به قیمت بازار من راضیم از خریدی که از دی جی بانه داشتم
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/5/25
طناز مبصر (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/5/24
برند خوب
ساموسونگ برند خیلی خوبیه. معتبره و گارانتی هم داره
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/5/24
ثبت پرسش جدید
پرسش
سعید
سلام ببخشید سایز 49 و 50 اینچ RU7100 هر دو ساخت مصر هستند ؟ من سایت سامسونگ مصر رو گشتم از این مدل سایز 50 نبود فقط 49 بود-- سایز 49 پنل IPS داره و 50 پنل VA ? و اینکه همه مدل های RU7100 و TU7000 دارای گیرنده دیجیتال داخلی هستند که با نصب آنتن رومیزی راحت همه کانال های داخلی رو بگیره ؟ تشکر
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، تلویزیون RU7100 ساخت کشور های مجارستان و مصر می باشد و هر دو سایز 49 اینچ و 50 اینچ شامل آن می شود. پنل این تلویزیون VA است. بله تلویزیون های RU7100 و TU7000 دارای گیرنده دیجیتال داخلی هستند.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
حسن
سلام ببخشید ما تازه این مدل 49 اینچ ru7100 رو گرفتیم از بانه همه چیش خوبه فقط یک چیزش اذیت میکنه اون پایین بالای ارام سامسونگ یک نوری کم وجود داره که وقتی صفحه سیاه باشه یا تیره دیگه میشه انگاری یک لامپ کوچیک هسته این از خودشه واسه زیبایی یا صفحه تلویزیون مشکل داره.ممنون نیشم پاسخ بدین ممنون
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، معمولا بعضی از تلویزیون های ال ای دی دارای یک پیکسل سوخته هستند و این موضوع در بین تلویزیون های ارزان قیمت ال ای دی رایج و طبیعی است. اما اگر بیشتر از یک پیکسل روشنایی در قسمتی که فرمودین دارید حتما موضوع را با فروشنده خود در میان بگذارید و از طریق آنها پیگیری کنید.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
امیر
با سلام چرا تنظیمات airplay وجود نداره و نمیشه با سیستم های اپل میرور کرد با وجود اینکه تو سایت خود سامسونگ هم گفته شده ؟ با فریمورکش رو آپدیت کنیم؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، بعضی از ویژگی های تلویزیون ها برای همه مناطق جغرافیایی در دسترس نیستد. در صورتی که آپدیتی برای تلویزیون اومده حتما نسبت به انجامش اقدام کنید. ویژگی airplay ممکنه توسط آپدیت به تلویزیون اضافه بشه.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
عبدا...
سلام ممنوم میشم اگه بدونم ایا مدل ru7100چجوری میشه تمام تصاویر گوشی از جمله یوتیوب رو در ledنمایش داد با گوشی a6چه کابلی احتیاج داره چون یوتیوب در کشوره ما کار نمیکنه چه مدل ledیا کابلی رو پیشنهاد میدین برایه خرید با تشکر از دیجی بانه
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، شما می توانید از طریق ویژگی screen mirror صفحه نمایش موبایل را روی تلویزیون تماشا کنید. از طریق کابل شما نمی توانید یوتیوب را روی تلویزیون پخش کنید. راه دیگر برای تماشای شبکه یوتیوب تهیه یک روتر و تنظیم آن برای دور زدن محدودیت می باشد.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
شاهین
با سلام و عرض خسته نباشید می خواستم ببینم این مدل تلوزیون گیرنده خارجی داره ؟ * ؟؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
سلام، خیر این مدل گیرنده دیجیتال خارجی نداره، تلویزیون هایی که گیرنده دیجیتال خارجی دارند در مشخصات فنی آنها قسمت نوع گیرنده دیجیتال S2 درج شده است. تلویزیون سامسونگ RU7170 دارای گیرنده دیجیتال خارجی می باشد.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
بابک
سلام .بین دو مدل ru7100-وru7170 کدام بهتره از همه نظر کامل هست.به این دو مدل از طریق بلوتوث میشه با گوشی مبایل متصل شد و محتویات فیلم یا اهنگ روی تلویزیون دید؟ ودر این دو مدل میشه باهاشون وب گردی کرد یعنی از طریق وای فای وصل بشه به اینترنت گوشی یا مودم خونه بشه رفت داخل گوگل و سرچ کرد؟ممنون از شما.
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، مدل RU7170 بهتر می باشد و از گیرنده دیجیتال پیشرفته تری برخوردار است. بله امکان پخش آهنگ از طریق بلوتوث وجود دارد اما برای پخش فیلم یا فایل های حجیم احتیاج به اتصال وایفای یا Lan دارید و حتی می توانید آنها را از طریق DLNA پخش نمایید. بله این تلویزیون هوشمند می باشد و امکان وب گردی را در اختیار شما قرار می دهد.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
عبداله قزل
سلام نحوه نصب سامسونگ ru7100 رو دیوار چطوریه پشت تلویزیون جای پیچ نداره میشه یادمون بدین
پاسخ
کارشناس شماره 1 دی‌جی‌بانه
با سلام. در پشت تلویزیون چهار حفره تعبیه شده که محل نصب براکت است. با تهیه براکت مناسب با سایز تلویزیون خود، می توانید به راحتی آن را روی دیوار نصب کنید. جهت راهنمایی بیشتر می توانید از دفترچه راهنمای تلویزیون کمک بگیرید.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
علی پیرمانی
سلام من چطور میتونم منوی مخفی این مدل رو فعال کنم
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، برای ورود به منوی مخفی تلویزیون سامسونگ RU7100، وقتی که تلویزیون خاموش است دکمه های زیر را به ترتیب از چپ به راست بزنید:
info > setting > mute > power
بعد از زدن این دکمه ها تلویزیون روشن و وارد منوی مخفی خواهد شد. توجه داشته باشید که تنظیمات این قسمت بسیار حساس می باشد و اگر تنظیم اشتباهی انجام دهید ممکن است تلویزیون شما با مشکل روبرو شود. بنابراین به شما پیشنهاد نمی کنیم که تنظیمات منوی مخفی را تغییر دهید.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
علی
این مدل تلوزیون ساخت کدوم کشوره ؟ ایا مصری و کره ای فرقی هم داره؟
پاسخ
کارشناس دی‌جی‌بانه
ساخت مصر سامسونگ ساخت کشور کره در بازار ایران و منطقه وجود ندارد
به این پرسش پاسخ دهید