• 400

ساندبار سونی HT-S20R

ساندبار 5.1 کاناله 400 وات سونی مدل HT-S20R

برند: سونی
دسته‌بندی: ساندبار
ویژگی‌های محصول
 • قدرت خروجی صدا(وات): 400
 • تعداد کانال صوتی: 5.1
ناموجود
معرفی کوتاه
ساندبار HT-S20R یکی از ساندبارهای 5.1 کاناله و 400 وات سونی است. این ساندبار از فناوری دالبی دیجیتال برخوردار است و کیفیت صدای خروجی را بهبود میبخشد. همچنین دارای فناوری S-Master برای تقویت صدا میباشد. ساندبار سونی HT-S20R دارای ساب ووفر خارجی است که از طریق سیم به ساندبار متصل میشود. این ساندبار به پورت های ورودی و خروجی مختلفی مجهز شده است. ساندبار 400 وات سونی S20R دارای خروجی HDMI میباشد. همچنین شما میتوانید از طریق درگاه USB یا بلوتوث موسیقی مورد علاقه خود را پخش کنید. این ساندبار دارای بلوتوث نسخه 5 است. این ساندبار دارای حالت های مختلف صدا مانند Auto, Standard, Cinema, Music و Night است و شما میتوانید با توجه به نیاز خود بهترین حالت صدا را انتخاب کنید. ساندبار 5.1 کاناله سونی HT-S20R صدای فراگیر واقعی تولید میکند و شما را در موسیقی مورد علاقه تان غوطه ور میسازد. Sony این ساندبار را با طراحی شیک و زیبایی تولید کرده است. شما میتوانید S20R سونی را علاوه بر قرار دادن روی میز یا جلوی تلویزیون روی دیوار هم نصب کنید. این ساندبار از فرمت های WAV و MP3 و WMA پشتیبانی میکند و به شما اجازه میدهد با اتصال فلش از طریق USB آهنگ های خود را پخش کنید. ساندبار Sony HT-S20R از قابلیت BRAVIA SYNC برخوردار است و قابلیت همگام سازی با تلویزیون های سونی را برای شما امکان پذیر میکند. شما در این بخش میتوانید قیمت ساندبار HT-S20R سونی را مشاهده کرده و آن را به صورت مستقیم از بانه خریداری فرمایید.

معرفی ساندبار سونی HT-S20R

HT-S20R که با نام S20R هم شناخته میشود جزو ساندبارهای سونی است که جهت افزایش قدرت و کیفیت صدا در کنار تلویزیون استفاده میشود. این ساندبار دارای سیستم صوتی 5.1 کاناله است و صدای فراگیر و همه جانبه را با قدرت 400 وات به گوش میرساند. ساندبار HT-S20R دارای دو بلندگو، یک نوار و یک ساب ووفر است و صدای قدرتمندی را پخش میکند. این ساندبار به فناوری Dolby Digital مجهز شده است و کیفیت صدای خروجی را بهبود میبخشد. همچنین به کمک فناوری S-Master صدای خروجی را تقویت میکند. ساندبار 400 وات سونی HT-S20R دارای درگاه های مختلفی است و به شما اجازه میدهد تا به راحتی لوازم جانبی را به تلویزیون متصل کنید. شما میتوانید این ساندبار را از طریق درگاه HDMI به تلویزیون متصل کنید و از پخش صدای پرقدرت و همه جانبه لذت ببرید. در صورتی که تلویزیون شما با درگاه HDMI سازگار نیست میتوانید از ورودی نوری یا ورودی آنالوگ برای اتصال ساندبار به تلویزیون استفاده کنید. ساندبار HT-S20R سونی به درگاه USB مجهز شده است و میتوانید با اتصال فلش به این پورت موسیقی مورد علاقه خود را با فرمت های WAV و MP3 و WMA پخش کنید. همچنین این ساندبار از فناوری بلوتوث نسخه 5 پشتیبانی میکند و میتوانید از این تکنولوژی جهت پخش مستقیم موسیقی از تلفن همراه استفاده کنید. ساندبار 5.1 کاناله سونی HT-S20R دارای حالت های مختلف صدا مانند Auto, Standard, Cinema, Music و Night است و شما میتوانید با توجه به نیاز خود با توجه به محتوای در حال پخش بهترین حالت صدا را انتخاب کنید. سونی S20R از قابلیت Bravia Sync برخوردار است و قابلیت همگام سازی با تلویزیون های سونی را برای شما امکان پذیر میکند. این ساندبار جزو ساندبارهای خطی سونی است که از طراحی شیک و باریکی برخوردار است. شما میتوانید این ساندبار را علاوه بر قرار دادن جلوی تلویزیون روی دیوار هم نصب کنید. رنگ مشکی ساندبار به راحتی با دکوراسیون شما هماهنگ میشود. این ساندبار دارای ریموت کنترل است و میتوانید از فاصله دورتر نیز به تنظیمات آن بپردازید. شما میتوانید در این بخش ساندبار سونی HT-S20R را با قیمت ارزان از سایت دیجی بانه خریداری فرمایید.

خرید ساندبار سونی HT-S20R با بهترین قیمت از بانه
قیمت و خرید ساندبار خطی سونی HT-S20R از بانه.

پخش صدای فراگیر واقعی در ساندبار 400 وات سونی HT-S20R

ساندبار خطی S20R جزو ساندبارهای 400 وات سونی است که از بلندگوهای 5.1 کاناله برخوردار میباشد. این ساندبار از فناوری Dolby Digital برخوردار است. این فناوری کیفیت صدای خروجی را بهبود میبخشد. همچنین دارای تکنولوژی S-Master جهت تقویت صدای خروجی از ساندبار است. Sony این ساندبار را یه پنج بلندگو و یک ساب ووفر مجهز کرده است. ساندبار 5.1 کاناله HT-S20R سونی صدای فراگیر واقعی تولید میکند. با پخش صدا از جهت های مختلف شما در وسط جریان فیلم یا موسیقی قرار گرفته و در آن غوطه ور خواهید شد. این ساندبار از حالت های صدای Night Mode، Music، Cinema و غیره پشتیبانی میکند و شما میتوانید با توجه به محتوای در حال پخش بهترین حالت را انتخاب کنید. ساندبارها معمولا برای افزایش کیفیت و قدرت صدا در کنار تلویزیون استفاده میشوند. شما میتوانید با خرید ساندبار 400 وات HT-S20R با قیمت ارزان صدای سینمایی و فراگیری را با کیفیت عالی بشنوید. همچنین با خرید ساندبار HT-S20R و پخش صدای فراگیر که از بلندگوهای 5.1 کاناله آن پخش میشود از تماشای فیلم و پخش موسیقی مورد علاقه لذت ببرید و حس نشستن در سینما را تجربه کنید.

کیفیت صدای ساندبار HT-S20R و پخش صدای فراگیر
ساندبار 5.1 کاناله سونی HT-S20R با توان صوتی 400 وات.
ساندبار 400 وات سونی HT-S20R دارای سیستم صوتی 5.1 کاناله

صدای فراگیر واقعی با بلندگوهای 5.1 کاناله

ساندبار 400 وات سونی HT-S20R دارای بلندگوهای 5.1 کاناله است. این بلندگوها صدای فراگیر واقعی را پخش کرده و شما را در آهنگ های مورد علاقه تان غوطه ور میسازد. این ساندبار 5.1 کاناله سونی HT-S20R دارای 5 بلندگو و 1 ساب ووفر است. صدا با قدرت 400 وات در فضا پخش شده و شما را هیجان زده خواهد کرد.

ساندبار 400 وات سونی HT-S20R

HT-S20R یکی از ساندبارهای سونی است که از قدرت صدای 400 وات برخوردار میباشد. این ساندبار مجهز به صدای فراگیر واقعی و بلندگوهای 5.1 کاناله میباشد. قدرت خروجی صدا ساندبار 5.1 کاناله HT-S20R سونی 400 وات است که در کنار بلندگوهای قدرتمند باعث تجربه ای فوق العاده هنگام تماشای فیلم یا شنیدن موسیقی میشود.

ساندبار سونی HT-S20R با قدرت صدای 400 وات
فناوری دالبی دیجیتال در ساندبار HT-S20R و پخش صدای باکیفیت

تکنولوژی Dolby Digital

تکنولوژی دالبی دیجیتالی یکی از تکنولوژی هایی است که امروزه در اکثر لوازم صوتی و تصویری جهت بهبود کیفیت صدا به کار رفته است. ساندبار سونی HT-S20R نیز دارای فناوری Dolby Digital است و صدای باکیفیتی را پخش میکند. این ساندبار دارای سیستم صوتی 5.1 کاناله و توان صوتی 400 وات است و صدا را به صورت فراگیر به گوش میرساند. پخش صدای همه جانبه و فراگیر بدون اینکه جزییات آن از بین رفته باشد از ساندبار خطی سونی HT-S20R شما را در فیلم و موسیقی غوطه ور میسازد.

حالت های مختلف صدا در سونی HT-S20R

همانطور که پیش تر گفتیم، ساندبار سونی HT-S20R دارای حالت مختلف صدا است. این حالت ها شامل حالت خودکار (Auto Sound)، حالت استاندارد (Standard)، حالت سینما (Cinema Mode)، حالت موسیقی (Music Mode) و حالت شب (Night Mode) میشود. این ساندبار به شما اجازه میدهد با توجه به محتوایی که به آن گوش میدهید بهترین حالت صدا را برای پخش آن انتخاب کنید. شما میتوانید این حالت ها را با دکمه ای که روی ریموت کنترل ساندبار خطی سونی S20R تعبیه شده است انتخاب کنید. ساندبار HT-S20R سونی به شما اجازه میدهد با انتخاب هر یک از حالت ها، کیفیت صدای خروجی را بهبود بخشیده و از گوش دادن به موسیقی یا برنامه های مورد علاقه خود نهایت لذت را ببرید.

حالت های مختلف صدا در ساندبار HT-S20R سونی

حالت سینما (Cinema Mode)

ساندبار HT-S20R دارای حالت سینما یا Cinema Mode است. شما میتوانید هنگام تماشای فیلم و سریال با انتخاب Cinema Mode حالت صدا را به سینما تغییر داده و بهترین کیفیت صدا را در اختیار داشته باشید. پخش صدای فراگیر که توسط ساندبار 5.1 کاناله سونی HT-S20R پخش میشود شما را در جریان فیلم غوطه ور میسازد. با پخش صدای همه جانبه صدا را در اطراف خود احساس میکند و لذت تماشای فیلم برایتان دوچندان خواهد شد.

ساندبار سونی مجهز به حالت صدای سینمایی مخصوص فیلم
ساندبار 5.1 کاناله سونی HT-S20R با حالت صدای موسیقی

حالت موسیقی (Music Mode)

حالت موسیقی در ساندبار 400 وات سونی HT-S20R لذت شنیدن آهنگ های مورد علاقه تان را افزایش خواهد داد. شما میتوانید زمان پخش موسیقی حالت پخش را روی Music Mode تنظیم کرده و آهنگ های در حال پخش را با جزییات دقیق بشنوید. این ساندبار با پخش صدای همه جانبه توسط بلندگوهای 5.1 کاناله باعث میشود حس نشستن در کنسرت را در خانه تجربه کنید.

حالت صدا (Voice Mode)

حالت صدا یا Voice Mode یکی دیگر از حالت های صدا است که در ساندبار Sony S20R بکار رفته است. این حالت در زمان گوش دادن به اخبار انتخاب میشود. با انتخاب Voice Mode صداهای مزاحم ضعیف تر شده و صدای گوینده واضح و شفاف به گوش میرسد. این حالت بر روی صحبت گزارشگر تمرکز میکند. به این ترتیب هیچ یک از جزییات و دیالوگ ها را از دست نخواهید داد.

سونی HT-S20R دارای حالت صدا مخصوص شب
حفظ رطوبت به صورت یکنواخت در یخچال فریزر ال جی J337

حالت شب (Night Mode)

S20R سونی دارای حالت شب (Night Mode) است. با انتخاب این حالت دیگر نگرانی بابت فیلم دیدن در شب یا زمانی که سکوت برقرار است نخواهید داشت. Night Mode در ساندبار سونی HT-S20R تعادل صدا را حفظ میکند. به این ترتیب حتی با صدای کم نیز میتوانید به راحتی دیالوگ ها را شنیده و از تماشای فیلم یا گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود لذت ببرید بدون اینکه که مزاحم آرامش دیگران شوید.

اتصالات ساندبار خطی سونی HT-S20R

اتصالات در ساندبار خطی سونی HT-S20R بسیار راحت است. شما میتوانید با خارج کردن ساندبار، بلندگوها و ساب ووفر از جعبه به آسانی آنها را از طریق سیم های رنگی مشخص شده به یکدیگر متصل کنید. سونی راه های مختلفی را برای اتصال لوازم جانبی به ساندبار HT-S20R در اختیار شما قرار داده است. این ساندبار خطی از پورت های HDMI، USB، ورودی اپتیکال پشتیبانی میکند. همچنین میتوانید از طریق بلوتوث به صورت بیسیم به این یاندبار متصل شوید. پورت HDMI که دارای ویژگی ARC یا کانال برگشتی صدا میباشد به شما کمک میکند تا ساندبار را فقط با یک کابل به تلویزیون متصل نمایید. به این ترتیب از کابل های کمتر و کنترل بیشتری برخوردار خواهید بود. همچنین شما میتوانید از طریق پورت USB یا کابل نوری به ساندبار HT-S20R سونی متصل شوید و موسیقی مورد علاقه خود را پخش کنید و از شنیدن صدای قدرتمند آن لذت ببرید. این ساندبار از بلوتوث نسخه 5 پشتیبانی میکند. شما میتوانید تلفن همراه خود را از طریق فناوری Bluetooth به ساندبار متصل کرده و موسیقی مورد علاقه خود را پخش کنید.

اتصال ساندبار سونی HT-S20R به لوارم جانبی
قابلیت اتصال لوازم جانبی به ساندبار خطی سونی S20R.
HT-S20R سونی دارای درگاه یو اس بی

درگاه USB

ساندبار 400 وات سونی HT-S20R دارای درگاه USB است. شما میتوانید از پورت USB برای اتصال و پخش کردن موسیقی از طریق حافظه فلش، هارد دیسک و غیره استفاده کنید. این پورت از فرمت های WAV و MP3 و WMA پشتیبانی میکند. ساندبار HT-S20R سونی به شما اجازه میدهد تا با اتصال لوازم جانبی از طریق درگاه USB آهنگ های مورد علاقه خود را پخش کنید و از شنیدن آنها با صدای قدرتمند و فراگیر لذت ببرید.

فناوری Bluetooth

به دلیل مناسب نبودن اسپیکرهای تلفن همراه و ضعیف بودن صدا، گوش دادن به موسیقی با گوشی موبایل آنچنان لذت بخش نخواهد بود. سونی ساندبار HT-S20R را به تکنولوژی بلوتوث نسخه 5 مجهز کرده است. شما میتوانید برای پخش مستقیم موسیقی از تلفن همراه خود از این تکنولوژی استفاده کنید. بلوتوث این امکان را فراهم میکند تا گوشی تلفن خود را به ساندبار سونی HT-S20R متصل کنید و به موسیقی های ذخیره شده در تلفن همراه با صدای قدرتمند و فراگیر گوش دهید.

ساندبار سونی HT-S20R مجهز به بلوتوث
ساندبار سونی HT-S20R مجهز به درگاه HDMI

درگاه HDMI

سونی HT-S20R مجهز به پورت HDMI با قابلیت HDMI-ARC میباشد. به کمک درگاه HDMI تنها با یک کابل میتوانید ساندبار خود را به تلویزیون متصل کرده و از تماشای فیلم و بازی یا شنیدن موسیقی با صدای فوق العاده لذت ببرید. به این ترتیب از کابل های کمتری نیز استفاده میکنید. اتصال به تلویزیون تنها با یک کابل به تمیزی و شلوغ نشدن محیط اطراف ساندبار کمک میکند و از بهم ریختگی در اطراف ساندبار کاسته میشود.

ورودی نوری (Optical input)

سونی از روش های مختلفی را برای اتصال ساندبار S20R به تلویزیون برخوردار است. کابل نوری (Optical input) و درگاه HDMI هر دو از روش هایی هستند که به شما اجازه میدهد تا ساندبار و تلویزیون را به یکدیگر متصل کنید. اگر تلویزیون شما به قابلیت HDMI-ARC سازگار نیست میتوانید از روش اتصال از طریق کابل نوری استفاده کنید. پخش صدای حاصل از این دو روش هیچ فرقی با یکدیگر ندارد و شما میتوانید از صدای پر قدرت و همه جانبه لذت ببرید.

قابلیت اتصال سونی HT-S20R به تلویزیون از طریق ورودی نوری
اتصال ساندبار HT-S20R از طریق ورودی آنالوگ به تلویزیون

ورودی آنالوگ (Analogue input)

ساندبار سونی HT-S20R از درگاه HDMI، ورودی نوری و ورودی آنالوگ برخوردار است. این سه ورودی امکان اتصال ساندبار به تلویزیون را فراهم میکنند. به این ترتیب اگر نتوانستید ساندبار خطی سونی HT-S20R را از طریق پورت HDMI و ورودی نوری به تلویزیون متصل کنید میتوانید از ورودی آنالوگ (Analogue input) استفاده کنید.

* محصول واقعی ممکن است با کالای نشان داده شده در توضیحات متفاوت باشد. برای مشاهده عکس های واقعی محصول به گالری تصویر محصول در بالای صفحه مراجعه کنید.

اطلاعات کلی
مدل
HT-S20R
تولید کننده
SONY
رنگ
مشکی
قابلیت نصب روی دیوار
دارد
نوع ساندبار
خطی
فرمت های قابل پخش
 • MP3
 • WAV
 • WMA
قابلیت اتصال
ورودی HDMI
ندارد
خروجی HDMI
دارد
کانال برگشتی صدا یا ARC
دارد
ویژگی HDMI-CEC
دارد
ورودی اپتیکال
دارد
بلوتوث
دارد
چیپ NFC
ندارد
WiFi (شبکه بی سیم)
ندارد
LAN (اترنت)
ندارد
ورودی USB
دارد
صدا
قدرت خروجی صدا
400 وات
تعداد کانال صوتی
5.1
تعداد بلندگو
4
ساب ووفر
دارد
نوع ساب ووفر
خارجی
نوع ارتباط ساب ووفر
سیمی
صدای فراگیر واقعی
دارد
حالت های صدا
 • Music
 • Night Mode
 • Cinema
 • Standard
تکنولوژی صوتی
 • Dolby Digital
 • Dolby Dual Mono
 • LPCM
وزن
ساندبار (کیلوگرم)
2.0
ساب ووفر (کیلوگرم)
6.9
ابعاد (طول×عرض×پهنا)
ساندبار (میلیمتر)
760x52x86
ساب ووفر (میلیمتر)
192x387x342
لوازم جانبی
ریموت کنترل
دارد
باتری
دارد
کابل اپتیکال
دارد
سایر
ویژگی های دیگر
 • دارای Digital Amplifier
 • دارای تقویت کننده صدا S-Master
 • مجهز به بلوتوث نسخه 5
 • قابلیت همگام سازی با تلویزیون سونی BRAVIA
 • دارای ورودی صدای آنالوگ
 • پشتیبانی از فرمت های WAV و MP3 و WMA جهت اتصال USB
 • مجهز به افکت های صدا: Night Mode,Voice Mode,Voice Mode (level)
 • دارای حالت های صدا: Auto Sound,Cinema,Music,Standard
 • مصرف برق دستگاه: 40 وات


تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
ثبت پرسش جدید