ساندبار سونی HT-S700RF

ساندبار 5.1 کاناله 1000 وات سونی مدل HT-S700RF

برند: سونی
دسته‌بندی: ساندبار
ویژگی‌های محصول
 • قدرت خروجی صدا(وات): 1000
 • تعداد کانال صوتی: 5.1
ناموجود
معرفی کوتاه
ساندبار HT-S700RF یکی از محصولات شرکت سونی است که مجهز به یک نوار صوتی، ساب ووفر و دو بلندگوی ایستاده است و با قرار دادن بلندگوهای ایستاده در اطراف اتاق میتوانید از صدایی با کیفیت و قوی بهره مند شوید. ساندبار سونی HT-S700RF مجهز یه توان 1000 وات و همچنین تکنولوژی های مختلف صوتی مانند Dolby Digital و Dolby DTS برای پخش صدایی فراگیر است و صدایی قدرتمند و واضح را از بلندگوهای 5.1 کاناله خود پخش میکند. سونی HT-S700RF قابلیت اتصال از طریق USB، پورت HDMI و همچنین اتصال از طریق بلوتوث را دارد و با اتصال تلفن همراه هوشمند به ساندبار میتوانید موسیقی دلخواه خود را پخش کنید و از صدای آن لذت ببرید.

ساندبار سونی HT-S700RF

 • تکنولوژی DTS در سونی HT-S700RF تکنولوژی DTS
 • بلندگوهای 5.1 کاناله ساندبار سونی HT-S700RF بلندگوهاای 5.1 کاناله
 • درگاه HDMI با قابلیت ARC در ساندبار HT-S700RF درگاه HDMI
 • اتصال بلوتوث ساندبار سونی HT-S700RF بلوتوث
 • برنامه Music Center در سونی HT-S700RF USB

صدای پرقدرت ساندبار سونی HT-S700RF

ساندبار HT-S700RF یکی از ساندبارهای سونی و از حرفه ای ترین ساندبارهای موجود در بازار است. هدف از خرید ساندبار داشتن صدایی قدرتمند و با کیفیت تر از صدای تلویزیون است. ساندبار HT-S700RF از یک ساب ووفربا توان صوتی 240 وات، دو بلندگو که هرکدام از توان صوتی 152 وات برخوردار هستند و خود ساندبار با توان صوتی 152 وات تتشکیل شده است.این ساندبار با داشتن یک نوار، دو بلندگو و یک ساب ووفر قدرتمند از قدرت صدایی برابر با 1000 وات برخوردار است. قدرت خروجی صدا در کنار تکنولوژی های پیشرفته برای بهبود صدا در این ساندبار شما را در صدایی سینمایی غوطه ور میکند. ساندبار سونی HT-S700RF با بهره گیری از بلندگوهای قدرتمند 5.1 کاناله و توان خروجی 1000 وات صدای واضح و قدرتمندی را پخش میکند. برخورداری از 5.1 کانال صوتی باعث کیفیت صدای فوق العاده در این ساندبار میشود. ساندبار سونی برای کسانی که علاقه مند به سیستم صوتی و ساندبار با صدای بسیار پرقدرت هستند مناسب است. از قابلیت های دیگر این ساندبار اتصال بلوتوث است که میتوانید با تلفن همراه هوشمند به آن متصل شده و موسیقی مورد علاقه خود را پخش کنید. صدای واضح و پرقدرت ساندبار سونی که از بلندگوهای آن به صورت فراگیر و همه جانبه پخش میشود لذت شنیدن موسیقی را دوچندان میکند. صدای سینمایی و قدرت فوق العاده آن شما را در فیلم و موسیقی غوطه ور میکند.

کیفیت صدای ساندبار سونی HT-S700RF

پخش صدای فراگیر با تکنولوژی Dolby Digital و DTS

سونی HT-S700RF از تکنولوژی های مختلفی برای بهبود کیفیت صدا و همچنین افزایش قدرت صدا در ساندبار خود استفاده کرده است. تکنولوژی هایی مانند Dolby Digital و DTS نمونه هایی هستند که برای تولید صدایی شفاف و فراگیر در این ساندبار به کار رفته است. به کمک تکنولوژی Dolby Digital صدایی همه جانبه از بلندگوهای 5.1 کاناله ساندبار سونی HT-700RF پخش میشود و شما را هیجان زده خواهد کرد. پشتیبانی از فرمت DTS در این ساندبار که صدایی فراگیر را تولید میکند تجربه تماشای زنده فیلم ها را برای شما به ارمغان می آورد. این تکنولوژی ها در نهایت به تولید صدایی فراگیر و شفاف در این ساندبار می انجامد. پخش صدای همه جانبه و فراگیر بدون اینکه جزییات آن از بین رفته باشد در نهایت صدایی قدرتمند و واضح را از بلندگوهای ساندبار سونی HT-S700RF پخش خواهد کرد و تجربه بودن در سینما و زنده بودن تصاویر و صدای در حال پخش را احساس خواهید کرد.

تکنولوژی Dolby Digital و DTS در ساندبار سونی HT-S700RF

صدای سینمایی و فراگیر

ساندبار سونی HT-700RF مجهز به بلندگوهای 5.1 کاناله است و صدایی واضح و قدرتمند را پخش میکند. قدرت خروجی صدا از این ساندبار 1000 وات است که در کنار بلندگوهای قدرتمند باعث تجربه ای فوق العاده هنگام تماشای فیلم یا شنیدن موسیقی میشود. ساندبار سونی HT-S700RF با یک نوار صوتی سه کاناله و یک ساب ووفر قدرتمند صدایی فراگیر و با کیفیت پخش میکند. به کمک ساب ووفر قدرتمند این ساندبار و همچنین توان صوتی 1000 وات که از بلندگوهای 5.1 کاناله آن پخش میشود حس بودن در سینما را تجربه خواهید کرد.

صدای سینمایی و فراگیر سونی HT-S700RF
بلندگوهای ایستاده سونی HT-S700RF

بلندگوهای ایستاده ی سونی HT-S700RF

سونی HT-S700RF مجهز به دو بلندگوی ایستاده به ارتفاع 120 سانتی متر و بلندگوهای 65 میلیمتری است. دو بلندگوی قدرتمند که در اطراف اتاق قرار میگیرند صدایی شفاف و واضح را پخش میکنند. این بلندگوها را میتوان در هر جایی قرار داد و صدای قدرتمند آنها لذت برد. پخش صدایی با جزییات دقیق و قدرتمند که از بلندگوهای 5.1 کاناله این ساندبار خارج میشود شما را فیلم و موسیقی غوطه ور میکند و حس نشستن در سینما را تجربه خواهید کرد.

سونی HT-S700RF با اتصالات آسان

ساندبار HT-S700RF سونی از پورت های مختلفی برای اتصال لوازم به جانبی به خود برخوردار است. قابلیت اتصال باسیم و بی سیم به ساندبار سونی آن را به یکی از کامل ترین ساندبارها تبدیل کرده است. کار با ساندبار سونی بسیار راحت است و پیچیدگی ندارد. ساندبار سونی از پورت های HDMI، USB، ورودی اپتیکال، اتصال با بلوتوث و ... برخوردار است. پورت HDMI که دارای ویژگی ARC یا کانال برگشتی صدا میباشد به شما کمک میکند تا ساندبار را فقط با یک کابل به تلویزیون متصل نمایید. به این ترتیب از کابل های کمتر و کنترل بیشتری برخوردار خواهید بود. از طریق پورت USB یا کابل نوری به ساندبار متصل سونی متصل شوید و موسیقی مورد علاقه خود را پخش کنید و از شنیدن صدای قدرتمند آن لذت ببرید. وصل کردن همه کابل ها به ساب ووفر ساندبار سونی S700RF موجب تمیزی و منظم بودن آنها میشود و از بهم ریختگی جلوگیری میکند. از اتصال بی سیم این ساندبار میتوان به اتصال با بلوتوث اشاره کرد. با اتصال تلفن همراه هوشمند به ساندبار از طریق بلوتوث از پخش موسیقی مورد علاقه در تلفن همراه با صدای فوق العاده لذت ببرید.

اتصالات ساندبار سونی HT-S700RF
بلوتوث ساندبار HT-S700RF سونی

بلوتوث ساندبار سونی HT-S700RF

به کمک بلوتوث به راحتی به ساندبار سونی HT-S700RF متصل شوید و از گوش دادن به موسیقی های ذخیره شده در تلفن همراه خود لذت ببرید. امروزه ذخیره آهنگ ها بیشتر در تلفن همراه صورت میگیرد و به دلیل مناسب نبودن اسپیکرهای تلفن همراه گوش دادن به موسیقی آنچنان لذت بخش نخواهد بود. با متصل کردن تلفن همراه هوشمند از طریق بلوتوث به ساندبار HT-S700RF از شنیدن موسیقی با صدای واضح، شفاف و فوق العاده پرقدرت لذت ببرید.

پشتیبانی از برنامه Music Center در ساندبار سونی HT-S700RF

پشتیبانی از برنامه Music Center

پشتیبانی از برنامه Music Center در ساندبار سونی HT-S700RF یکی از ویژگی هایی است که کار با این ساندبار را بسیار راحت کرده است. با دانلود و نصب این برنامه بر روی تلفن همراه هوشمند خود میتوانید با بلوتوث به ساندبار سونی متصل شوید و از گوش دادن به موسیقی های مورد علاقه خود لذت ببرید. با نصب این برنامه بر روی تلفن همراه میتوانید موسیقی در حال پخش را کنترل و مدیریت کنید و تنظیمات صوتی بسیار ویژه ای را بر روی بلندگو ها اعمال کنید.

اطلاعات کلی
مدل
HT-S700RF
تولید کننده
SONY
رنگ
مشکی
قابلیت نصب روی دیوار
دارد
فرمت های قابل پخش
 • MP3
 • WAV
 • AAC
 • WMA
 • SBC
قابلیت اتصال
ورودی HDMI
ندارد
خروجی HDMI
دارد
کانال برگشتی صدا یا ARC
دارد
ویژگی HDMI-CEC
دارد
ورودی اپتیکال
دارد
بلوتوث
دارد
چیپ NFC
ندارد
WiFi (شبکه بی سیم)
ندارد
LAN (اترنت)
ندارد
ورودی USB
دارد
ورودی صدا 3.5 میلیمتری
دارد
صدا
قدرت خروجی صدا
1000 وات
قدرت خروجی صدای بلندگوها (وات)
152
قدرت خروجی صدای ساب ووفر (وات)
240
تعداد کانال صوتی
5.1
تعداد بلندگو
2
ساب ووفر
دارد
نوع ارتباط ساب ووفر
سیمی
صدای فراگیر واقعی
دارد
حالت های صدا
 • Music
 • Night Mode
 • Cinema
 • Standard
تکنولوژی صوتی
 • DTS
 • Dolby Digital
 • Dolby Dual Mono
 • LPCM
وزن
ساندبار (کیلوگرم)
3.0 کیلوگرم
ساب ووفر (کیلوگرم)
10.2 کیلوگرم
بلندگوهای جانبی (کیلوگرم)
3.6 کیلوگرم
ابعاد (طول×عرض×پهنا)
ساندبار (میلیمتر)
900x64x90
ساب ووفر (میلیمتر)
231x438x378
بلندگوهای جانبی (میلیمتر)
78x1200x78
لوازم جانبی
ریموت کنترل
دارد
باتری
دارد
لوازم نصب روی دیوار
دارد
سایر
ویژگی های دیگر
 • تقویت کننده S-Master
 • دارای صدای فراگیر 5.1 کاناله
 • بلوتوث نسخه 3.1
 • افکت صدای Night Mode و Voice Mode
 • مصرف برق کلی دستگاه 240 وات است
 • دارای تکنولوژی BRAVIA SYNC


تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
مهران (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/8/8
عاااااالی
یه ساندبار فوق العاده که صدای بسیار بسیار قوی داره
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/8/8
مهسا براری (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/8/4
محصول عالی
حدود دو ماهه خریدیم این محصول رو. صدای خیلی قدرتمندی داره و خیلی راضیم از خریدم
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/8/4
محمد شفیع نژاد (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/7/29
راضیم
این ساندبار با تلویزیون من که ال جی هست خیلی راحت هماهنگ شد. هیچ مشکلی از نظر ارتباط بین ساندبار و تلویزیون وجود نداره. صدای فوق العاده قوی داره. احساس میکنین دقیقا وسط فیلم قرار گرفتین. به نظر من یکی از بهترین ساندبار های موجود در بازاره
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/7/29
سمیرا پیرو (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/7/25
پیشنهاد می کنم
من این ساندبار رو از سایت دی جی بانه سفارش دادم. خیلی خوب راهنماییم کردن و محصول هم خیلی زود به دستم رسید. کیفیتش خیلی خوبه. اگر دنبال یه ساندبار قوی میگردین بدون شک مدل S700RF یکی از بهترین مدل هاست.
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/7/25
ثبت پرسش جدید
پرسش
آرمین شریفیان
اتصال اسپیکر به ساب اصلی بی سیمه یا با سیم؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، با سیم می باشد.
پاسخ
آرمین
کدوم مدلش بی سیمه؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
اکثر ساندبار هایی که دارای بلندگوی جداگانه هستند، اتصال بلندگو به ساندبار به صورت سیمی می باشد. معمولا ساب ووفر ها به صورت بی سیم به ساندبار متصل می شوند. شما می تونید لیست ساندبارهایی که دارای ساب ووفر بی سیم هستید را از قسمت فیلترها مشاهده کنید.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
علی حسینی
سلام بلندگوی ایستاده رو می شه در کنار تلویزیون قرار داد(از نظر محل قرار گیری و شبیه سازی صدا) یا باید پشت سر باشن و اینکه تاثیرش چطوره؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، برای داشتن صدای فراگیر و 5.1 کاناله بهتر است این بلندگوها را در دو طرف خود و ترجیحا کمی عقب تر قرار دهید تا صدای کاملا فراگیر و 360 درجه را تجربه کنید. در غیر این صورت تاثیر فراگیر بودن صدا کاهش پیدا می کند.
به این پرسش پاسخ دهید