10 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند.

تلویزیون سامسونگ 55RU7172

10 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند.

تلویزیون ال ای دی 4K سامسونگ مدل RU7172 سایز 55 اینچ

دسته‌بندی: تلویزیون
انتخاب سایز:
ویژگی‌های محصول
 • سال عرضه: 2019
 • نوع تلویزیون: ال ای دی
 • ابعاد صفحه: "55
 • کیفیت تصویر: 4K
ناموجود
ناموجود
معرفی کوتاه
تلویزیون RU7172 از تلویزیون های 2019 و سری 7 سامسونگ است. تلویزیون سامسونگ RU7172 سایز 55 اینچ با صفحه نمایش ال ای دی و تکنولوژی های مختلف برای بهبود کیفیت تصویر در نهایت تصاویر را با کیفیت فوق العاده ای نمایش میدهد. سامسونگ 55RU7172 هوشمند است و از سیستم عامل تایزن پشتیبانی می کند. این سیستم عامل امکانات هوشمند مختلفی مانند وب گردی، جستجوی صوتی و ... را در اختیار شما قرار میدهد. طراحی تلویزیون Samsung RU7172 باریک و صاف است و به راحتی با دکوراسیون منزل شما هماهنگ می شود. این تلویزیون علاوه بر قرار گرفتن روی پایه قابلیت نصب بر روی دیوار را نیز دارد. صدای تلویزیون 55RU7172 سامسونگ نیز از کیفیت خوبی برخوردار است.

تلویزیون سامسونگ 55RU7172

 • راهنمای جهانی تلویزیون سامسونگ 55RU7172 راهنمای جهانی
 • طراحی خاص تلویزیون RU7172 طراحی باریک
 • تکنولوژی HFR سامسونگ RU7172 تکنولوژی HDR
 • پردازشگر UHD تلویزیون 55 اینچ RU7172 UHD Processor
 • تلویزیون سری 7 سامسونگ RU7172 سری 7

معرفی تلویزیون RU7172

تلویزیون RU7172 از محصولات 2019 سامسونگ و سری 7 آن است. صفحه نمایش این تلویزیون تخت و ال ای دی میباشد. این تلویزیون 55 اینچ از کیفیت تصویر 4K و تکنولوژی HDR برخوردار است. موتور UHD processor به کمک تکنولوژی های به کار رفته برای بهبود کیفیت تصویر، تاثیر بالایی در کیفیت تصویر در تلویزیون RU7172 میگذارد. تلویزیون LED سامسونگ RU7172 هوشمند است و از سیستم عامل تایزن پشتیبانی می کند. این سیستم عامل امکانات مختلفی را در اختیار شما قرار میدهد. جستجوی صوتی یکی از امکانات ویژه این تلویزیون است که کار با آن را برای تنظیمات و یا جستجوی سرگرمی در تلویزیون برای کاربر بسیار راحت کرده است. کیفیت صدای سامسونگ 55 RU7172 نیز خوب است و از توان خروجی 20 وات برخوردار است. تکنولوژی های به کار رفته برای بهبود کیفیت صدا در این تلویزیون در نهایت باعث شنیدن صدایی قدرتمند و شفاف میشود. طراحی باریک و صاف تلویزیون سامسونگ به زیبایی آن افزوده و به راحتی با دکور شما هماهنگ خواهد شد.

معرفی تلویزیون سامسونگ 55RU7172
طراحی و مشخصات محصول بسته به مدل و سایز آن ممکن است متفاوت باشد.

کیفیت تصویر سامسونگ RU7172

فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را با کیفیت فوق العاده تماشا کنید. تلویزیون سامسونگ RU7172 از صفحه نمایش ال ای دی برخوردار میباشد. برخورداری از این صفحه نمایش در کنار تکنولوژی های پیشرفته تصویر در نهایت تصاویر را واقعی و با کیفیت فوق العاده ای نمایش میدهد. تکنولوژی HDR در کنار کیفیت تصویر 4K تصاویر را واضح و با کیفیت به نمایش میگذارد. به کمک تکنولوژی Pur Color که در این تلویزیون به کار رفته است شاهد دیدن رنگهای واقعی و طبیعی در تلویزیون 55 اینچ RU7172 خواهید بود. موتور پردازشگر UHD به کمک تکنولوژی های به کار رفته در تلویزیون رنگ ها و کنتراست تصاویر را تنظیم میکند و تصاویر را با کیفیت به نمایش میگذارد. جزئیات تصاویر در تلویزیون های بزرگ تر، واقعی تر به نظر می رسد. تجربه بازی کردن در تلویزیون های سامسونگ عالی است. شما تک تک لحظات و انفجار های داخل بازی را احساس خواهید کرد و در صحنه های اکشن بازی ها غوطه ور خواهید شد.

کیفیت فوق العاده تصاویر در تلویزیون سامسونگ RU7172

پردازشگر تصویر UHD و کیفیت بالای تصاویر

تلویزیون سامسونگ RU7172 تصاویر 4K خود را به کمک تکنولوژی های پیشرفته و یک موتور پردازشگر چهار هسته ای قدرتمند تولید میکند. موتور پردازشگر تصویر یا UHD processor صحنه ها و رنگ ها را با وضوح و کیفیت بسیار خوبی به نمایش میگذارد. این پردازشگر تصویر صحنه را پردازش کرده و تصاویر طبیعی و واقعی را در صفحه نمایش ال ای دی تلویزیون 4K سامسونگ RU7172 نمایش میدهد. این پردازنده به کمک تکنولوژی هایی مه برای بهبود کیفیت تصویر در این تلویزیون به کار رفته است کیفیت تصاویر را ارتقا میدهد. در نهایت شما شاهد تصاویری واقعی و شفاف با کنتراست بالا و کیفیت فوق العاده ای خواهید بود.

UHD Processor در تلویزیون 55RU7172

تکنولوژی Pur Color در سامسونگ RU7172

سامسونگ RU7172 از رنگ های واقعی و طبیعی در تصاویر خود بهره مند است. کیفیت رنگ ها و برخورداری از طیف گستره تر از رنگ ها در یک تلویزیون تاثیر زیادی بر کیفیت تصویر دارد. به همین دلیل سامسونگ از تکنولوژی Pur Color در تلویزیون 2019 خود استفاده کرده است. به کمک این تکنولوژی رنگ های واقعی و طبیعی را در تصاویر مشاهده خواهید کرد. فیلم ها و برنامه های خود را با کیفیتت فوق العاده و رنگ های واقعی مشاهده کنید. رنگ های واقعی باعث نمایش جزئیات بیشتر تصاویر و واقعی تر شدن آنها می شود. با استفاده از تکنولوژی PurColor سامسونگ در تلویزیون 55RU7172 رنگ های واقعی تری را تجربه خواهید کرد. تفاوت رنگ در تلویزیون 2019 سامسونگ RU7172 با سایر تلویزیون ها را در تصویر زیر مشاهده میکنید.

تکنولوژِی Pur Color در RU7172

تکنولوژی UHD Dimming

تکنولوژی UHD Dimming در تلویزیون RU7172 سامسونگ تصاویر و صحنه ها را به قسمت های کوچکی تقسیم میکند و به صورت جداگانه به پردازش آنها می پردازد. در نهایت شما شاهد جزئیات تصویر دقیق تر و بیشتری خواهید شد. به کمک تکنولوژی UHD Dimming در این تلویزیون رنگ ها، کنتراست و شفافیت تصاویر بهبود پیدا میکند و شاهد تصاویر با جزییات بسیار خوبی خواهید بود.

سامسونگ RU7172 با تکنولوژی UHD Dimming
کیفیت تصویر 4K UHD تلویزیون RU7172

کیفیت تصویر 4K UHD

تلویزیون هایی که از کیفیت تصویر 4K برخوردار هستند نسبت به تلویزیون هایی با کیفیت Full HD از چهار برابر پیکسل بیشتری بهره مند میباشند. تلویزیون RU7172 از کیفیت 4K UHD برای نمایش تصاویر خود برخوردار است. با این کیفیت تصویر میتوانید کوچک ترین جزییات تصاویر را مشاهده کنید. از تماشای تصاویر شفاف و پر از جزییات واضح و شفاف با کیفیت فورکی در سامسونگ RU7172 لذت ببرید.

تکنولوژی HDR در تلویزیون RU7172 سامسونگ

تکنولوژی HDR یکی از مهم ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی هایی است که امروزه در تلویزیون ها استفاده میشود. این تکنولوژی در واقع رنگ ها و کنتراست تصاویر و میزان روشنایی هر قسمت را تنظیم می کند. سایه ها، رنگ ها، میزان تاریکی و درخشندگی قسمت های مختلف تصویر مشخص میشود و تلویزیونی که این تکنولوژی را داشته باشد قادر به نمایش آنها می باشد. تکنولوژی HDR در تلویزیون سامسونگ 55RU7172 از فرمت های HDR10 و HLG پشتیبانی میکند و باعث می شود تصاویر بسیار واقعی نمایش داده شوند و شما در صحنه ها غوطه ور شوید. تصاویر در تلویزیون 55RU7172 واضح، واقعی تر و با جزییات کامل نمایش داده میشوند. این تلویزیون برای تماشای فیلم ها و بازی ها کاملا مناسب است و شما شاهد تصاویر شگفت انگیزی خواهید بود.

تکنولوژی HDR در سامسونگ RU7172 سایز 55 اینچ

تلویزیون هوشمند سامسونگ RU7172

تلویزیون RU7172 سامسونگ سایز 55 اینچ یکی از تلویزیون های هوشمند سامسونگ است. سیستم عامل این تلویزیون تایزن است. این سیستم عامل امکانات هوشمند مختلفی را در اختیار شما قرار میدهد. وب گردی، استفاده از شبکه های پرطرفدار برای دیدن فیلم، جستجوی صوتی و ... از امکانات مختلف این تلویزیون است. به کمک رابط کاربری این سیستم عامل و ریموت کنترل این تلویزیون به هر محتوایی که نیاز دارید از جمله اتصال به کنسول بازی، اجرای اپلیکیشن ها و تماشای برنامه های زنده تلویزیونی به راحتی و با یک اشاره در دسترس شما قرار می گیرند.

تلویزیون هوشمند سامسونگ RU7172
تصاویر شبیه سازی شده است. طراحی، ظاهر و مشخصات رابط کاربری این سیستم عامل که تاثیری بر عملکرد محصول ندارد، ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کنند. برخی از ویژگی ها و عملکرد ها با استفاده از اتصال دستگاه ها به تلویزیون فراهم شده اند و ممکن است پشتیبانی نشوند و یا به صورت محدود پشتیبانی شوند.

راهنمای جهانی و اتصال به دستیارهای صوتی

تلویزیون سامسونگ 55RU7172 از راهنمای جهانی پشتیبانی میکند. به کمک این راهنما به راحتی فیلم ها و برنامه های مورد علاقه خود را پیدا کنید و از دیدن انها لذت ببرید. همچنین این تلویزیون از دستیار صوتی Google Assistant و Amazon Alexa پشتیبانی میکند. به کمک این دو دستیار صوتی تنها با صحبت کردن میتوانید به تنظیمات تلویزیون خود بپردازید. لوگوی آمازون و گوگل و تمامی علائم انها مربوط به دو شرکت آمازون و گوگل هستند. این سرویس ها ممکن است در زمان عرصه تلویزیون RU7172 در دسترس نباشند و یا محدود به منطقه جغرافیایی خاصی باشند. در دسترس بودن ویژگی ها و ظاهر رابط کاربری ممکن است با توجه به مناطق جغرافیایی مختلف متفاوت باشد. لطفا قبل از استفاده این موضوع را بررسی کنید.

تلویزیون 55 اینچ سامسونگ RU7172 با راهنمای جهانی
دستیار صوتی Alexa در سامسونگ RU7172

دستیار صوتی Google Assistant

تلویزیون 55 اینچ سامسونگ Ru7172 به دستیار صوتی Google Assistant متصل می شود و از آن پشتیبانی میکند. به کمک این دستیار صوتی میتوانید تنها با صحبت کردن به مدیریت تلویزیون خود بپردازید. با استفاده از دستیار صوتی گوگل شما می توانید کارهایی مانند تغییر شبکه، تنظیم صدا، کنترل پخش و بسیاری از کارهای دیگر را تنها با استفاده از دستیار صوتی Google Assistant انجام دهید.

دستیار صوتی Google Assistant در تلویزیون سامسونگ RU7172

دستیار صوتی Amazon Alexa

تلویزیون Ultra HD سامسونگ RU7172 از دستیار صوتی Amazon Alexa پشتیبانی میکند و به آن متصل میشود. بنابراین کار با این تلویزیون را برای شما را ساده و راحت ترخواهد کرد. شما به راحتی می توانید دستگاه هایی که از Alexa پشتیبانی می کنند را به تلویزیون متصل کنید. دستیار صوتی Alexa امکانات هوشمند خوبی از جمله روشن کردن تلویزیون، تغییر کانال، تنظیم صدا و ... را به صورت صوتی برایتان فراهم می آورد.

اتصال گوشی های شرکت اپل به تلویزیون RU7172

قابلیت اتصال به AirPlay 2

تلویزیون هوشمند سامسونگ RU7172 به صورت داخلی از قابلیت AirPlay 2 شرکت اپل پشتیبانی می کند و شما می توانید محتوای دلخواه خود را از طریق دستگاه های اپل روی صفحه نمایش بزرگ تلویزیون پخش کنید یا به اشتراک بگذارید. خیلی راحت آهنگ ها، فیلم ها و عکس های خود را از طریق دستگاه های iPhone، iPad و Mac روی تلویزیون سامسونگ RU7172 پخش کنید و از تماشای محتوای تلفن همراه هوشمند خود با کیفیت 4K لذت ببرید. امکانات تلویزیون RU7172 بسته به منطقه جغرافیایی مختلف ممکن است تفاوت هایی داشته باشند.

طراحی شیک سامسونگ RU7172

طراحی و نحوه ساخت یک تلویزیون در انتخاب و خرید آن بسیر موثر است. تلویزیون های سامسونگ معمولا از طراحی شیکی برخوردار هستند. طراحی سامسونگ RU7172 نیز بسیار شیک و خاص است و توجه شما را به خود جلب میکند. طراحی بدنه باریک و صاف این تلویزیون به راحتی با دکوراسیون منزل شما قابل هماهنگی است. پایه های زیبا و قاب باریک این تلویزیون 55 اینچ که با دیزاینی خوش ساخت ساخته شده است بسیار جلب توجه خواهد کرد. تلویزیون RU7172 سایز 55 اینچ علاوه بر قرار گرفتن روی پایه قابلیت نصب بر روی دیوار را نیز دارد. شما میتوانید با توجه به دکور منزل خود مدل استفاده از تلویزیون را چه روی پایه و چه روی دیوار انتخاب کنید.

طراحی شیک و باریک سامسونگ 55RU7172
محصول اصلی ممکن است با تصویر نشان داده شده متفاوت باشد.
هماهنگی تلویزیون RU7172 سامسونگ با ساندبار

هماهنگی تلویزیون سامسونگ RU7172 با ساندبار

نحوه ساخت تلویزیون ال ای دی سامسونگ RU7172 به شکلی است که به راحتی قابلیت قرار گرفتن ساندبار در جلوی آن وجود دارد. کسانی که به دکوراسیون و زیبایی محیط اطراف خود اهمیت میدهند انتخاب تلویزیون RU7172 یک انتخاب هوشمندانه برایشان خواهد بود.

* دستیار صوتی گوگل و الکسا ممکن است در زمان فروش این تلویزیون در دسترس نباشند و طی یک آپدیت در آینده منتشر شوند.
* محتوای سرویس های مختلف بسته به منطقه جغرافیایی ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کنند.
* برنامه ها بسته به مدل تلویزیون و منطقه جغرافیایی ممکن است در دسترس نباشند.
* ریموت کنترل و عملکرد آن با توجه به مدل تلویزیون ممکن است متفاوت باشد.
* امکانات این تلویزیون بسته به منطقه جغرافیایی مختلف ممکن است تفاوت هایی داشته باشند.
* محصول واقعی ممکن است با کالای نشان داده شده در توضیحات متفاوت باشد. برای مشاهده عکس های واقعی محصول به گالری تصویر محصول در بالای صفحه مراجعه کنید.

اطلاعات کلی
مدل
55RU7172
سال عرضه
2019
تولید کننده
SAMSUNG
کشور سازنده
مجارستان
رنگ
مشکی
نوع تلویزیون
ال ای دی
گیرنده دیجیتال
دارد
نوع گیرنده دیجیتال
DVB-T2CS2
ویژگی های هوشمند (اسمارت)
دارد
سیستم عامل
تایزن
تلویزیون مخصوص
 • کاربری خانگی و عمومی
 • تماشای فیلم
تصویر
ابعاد صفحه
55"
کیفیت تصویر
4K
سیستم کاهنده نویز
دارد
صدا
صدای 3 بعدی
ندارد
تکنولوژی صوتی
Dolby Digital
قدرت خروجی صدا
20 وات
قابلیت اتصال
ورودی HDMI
دارد
تعداد ورودی HDMI
3
ورودی USB
دارد
تعداد ورودی USB
2
WiFi (شبکه بی سیم)
دارد
LAN (اترنت)
دارد
خروجی صوتی دیجیتال (اپتیکال)
دارد
ورودی ویدیو کامپوزیت (AV)
دارد
ورودی ویدیو کامپوننت (Y/Pb/Pr)
دارد
ورودی سریال (D-sub)
ندارد
ورودی آنتن (RF)
دارد
بلوتوث
دارد
دیگر درگاه ها
 • پورت HDMI با پشتیبانی از کانال برگشتی صدا
 • پشتیبانی از قابلیت HDMI-CEC
 • پورت CI
برق
رده بندی مصرف انرژی
A
منبع تغذیه
AC 220-240 V, 50/60 Hz
حسگر اکو
دارد
خاموش کردن خودکار
دارد
توان مصرفی (آماده‌بکار)
110 وات
توان مصرفی (حالت ذخیره انرژی)
0.5 وات
ابعاد (طول×عرض×پهنا)
دستگاه بدون پایه
1238.6x714.2x 58.7 میلیمتر
دستگاه با پایه
1238.6x792.8x261.3 میلیمتر
بسته
1396x852x158 میلیمتر
وزن
دستگاه بدون پایه
17.3 کیلوگرم
دستگاه با پایه
17.7 کیلوگرم
بسته
22.6 کیلوگرم
لوازم جانبی
کنترل از راه دور
TM1240A
باتری ها
دارد
کتابچه راهنمای کاربر
دارد
کابل HDMI
ندارد
سایر
ویژگی های دیگر
 • تلویزیون سری 7 سامسونگ
 • رزولوشن 3840x2160 پیکسل
 • تکنولوژی PurColor
 • مجهز به حالت فیلم
 • دارای حالت مخصوص بازی
 • پشتیبانی از تکنولوژی HDR فرمت های HDR10+ و HLG
 • پشتیبانی از دستیار صوتی گوگل
 • پشتیبانی از دستیار صوتی الکسا
 • مجهز به UHD Processor
 • طراحی صاف و باریک
 • پردازشگر 4 هسته ای 4K UHD
 • مجهز به راهنمای جهانی
 • مجهز به برنامه AirPlay 2 شرکت اپل
 • مجهز به Bluetooth Audio
 • مجهز به Dialog Enhancement
 • پشتیبانی از قابلیت Mobile to TV -Broadcasting و DLNA
 • مجهز به Wireless Direct
 • قابلیت اتصال تلویزیون به تلفن همراه
 • جستجوی خودکار
 • مجهز به USB HID
 • دارای تلتکست
 • امکانات این تلویزیون بسته به منطقه جغرافیایی مختلف ممکن است تفاوت هایی داشته باشند


تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
جمشید محمدی (خریدار این محصول)
ارسال شده در 1398/10/30
تلویزیون ۵۵ اینچ ال ای دی
ممنون از همکاری و تحویل به موقع
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/10/30
مهیار نظافت (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/8/16
بسیار خوب
من چندماه هست که از این تلوزیون استفاده میکنم و راضی هستم
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/8/16
بهشید توسلی (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/8/12
مناسب است
با توجه به امکاناتی که دارد قیمتش نیز مناسب است
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/8/12
مهران کاظمی (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/8/4
راضیم
من تلویزیون سامسونگ رو برای شرکتم خریدم و کاملا راضیم
هیچ مشکلی ندارم
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/8/4
کیوان وکیلی (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/8/2
کیفیت مناسب نسبت به قیمت
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/8/2
المیرا جهانگیری (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/7/29
نسبت به قیمت خوبه
من فیلم ها و سریال های آنلاین رو با این تلویزیون نگاه میکنم و مشکلی ندارم
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/7/29
ماه علی پور (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/7/20
خوبه
همه چیش خوبه ولی احساس میکنم تصاویری که تلویزیون سونی نشون میده یکم واضح تر باشه
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/7/20
کیمیا زرشناس (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/7/3
تلویزیون ال ای دی سامسونگ
کیفیت خوب، طراحی زیبا، گارانتی، کیفیت خوب تصویر و صدا، امکانات زیاد
ضعف خاصی در این تلویزیون ندیدم
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/7/3
ساحل پورمهدی (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/6/13
عالیه
یه تلویزیون عالی با کیفیت تصویر 4k
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/6/13
پرهام تهرانی (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/6/5
عالی و درجه یک
تلویزیون های سامسونگ همشون عالی هستن. من قبلا مدل قدیمی تر این مارک تلویزیون رو داشتم که تصمیم گرفتم مدل RU7172 رو بخرم. اصلا نقطه ضعف ندارن. خیالتون راحت
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/6/5
روژان رضوانی (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/5/30
یک کلام عااالی
کیفیت تصویر خوب همراه صدای با کیفیت و قیمت مناسب
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/5/30
ثبت پرسش جدید
پرسش
حمیدرضا فیضی
ru7170 با ru7172 چه فرقی دارن چرا 7172 ارزونتره؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، هر دو تلویزیون سامسونگ RU7170 و RU7172 دارای مشخصات و ویژگی های یکسانی هستند و تنها به دلیل منطقه جغرافیایی مختلف، تفاوت های جزئی باهم دارند. برای مثال تلویزیون RU7172 دارای منوی فارسی نمی باشد. قیمت تلویزیون ها هم به علت شرایط بازار و تامین کننده تفاوت جزئی باهم دارند.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
مهدی
با عرض سلام من کابل آنتن رو بهش وصل کردم به قسمت * ولی توی broadcasting فقط dtv terrestrial و cable داره به آخرین نسخه هم به روز کردم باز هم نشد. مدل NU7172 هست. ممنون میشم راهنماییم کنین
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
سلام، تلویزیون NU7172 فاقد گیرنده دیجیتال خارجی است. مدل 2019 اون یعنی RU7172 دارای گیرنده دیجیتال خارجی می باشد.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
داودیان
با سلام ، تلویزیون آپدیت شده است ولی هنوز گزینه نشان داده نمی شود... چگونه می توانم پیگیری کنم
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
اگر تمام موارد گفته شده رو چک کردین و باز هم همچین گزینه ای وجود نداشت پس این ویژگی برای منطقه ایران فعال نشده و متاسفانه کاری هم از دستمون بر نمیاد.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
داودیان
سلام،همه نکات را چک کردم جز مورد آخر... در general قسمتی به نام airplay پیدا نمی شود ،همچنین وقتی گزینه airplay را می زنم اخطار می دهد... No tv with airplay was found nearby در صورتی که در فاصله ۱ متری از تلویزیون قرار دارم
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
در تنظیمات تلویزیون بخش General گزینه ای به نام Apple AirPlay Settings باید وجود داشته باشه. در صورتی که این گزینه را ندارید تلویزیون رو آپدیت کنید.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
رضا
سلام، من این مدل را خریده ام اما آیفون من در قسمت ایرپلی تلویزیون را شناسایی نمی کند ! چه کار باید بکنم
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، چند مورد رو چک کنید لطفا ابتدا چک کنید که آیفون شما iOS نسخه 11.4 به بالا داشته باشد چون در غیر این صورت از این ویژگی پشتیبانی نمی کند. مورد بعد آیفون و تلویزیون باید به شبکه Wifi یکسانی (مودم) متصل باشند در غیر این صورت کار نمی کند. و مورد آخر اینکه تلویزیون و آیفون خود را به آخرین نسخه آپدیت نمایید چون ممکن است مشکل نرم افزاری داشته باشند. مراحل وصل شدن هم به این صورت است که شما باید تلویزیون و موبایل خود را از طریق وایفای به مودم متصل نموده و سپس از آیفون قسمت گالری تصاویر گزینه Share را بزنید و سپس تلویزیون را پیدا کرده و انتخاب کنید احتمالا از شما کدی درخواست می شود که روی صفحه نمایش تلویزیون نمایان می شود و باید کد را وارد کنید تا مراحل اتصال کامل شود. تنظیمات مربوط به AirPlay 2 در تلویزیون را نیز چک کنید.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
آندره داودیان
سلام چرا زبان فارسی به انگلیسی تغییر نمی کند؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، منظورتون از زبان فارسی به انگلیسی کدوم قسمت هستش؟ برای تغییر زبان رابط کاربری سامسونگ می تونید از سایت سامسونگ آموزشش رو ببینید.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
رضا ترتیبی
سلام زیرنویس فارسی رو هم ساپورت میکنه؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، بله تلویزیون های هوشمند جدید همشون زیر نویس فارسی رو پشتیبانی می کنند.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
جاوید
سلام.قیمت این تلویزیون امروز چنده؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، قیمت محصولات بالای صفحه درج شده است و قیمت های درج شده بروز هستند می توانید با خیال راحت خرید کنید.
به این پرسش پاسخ دهید