تلویزیون سامسونگ 55RU7170

تلویزیون ال ای دی 4K سامسونگ مدل RU7170 سایز 55 اینچ

دسته‌بندی: تلویزیون
انتخاب ابعاد صفحه
ناموجود
ناموجود
معرفی کوتاه
تلویزیون RU7170 یکی از تلویزیون های سری 7 و 2019 سامسونگ است که با طراحی باریک با هر فضایی قابل هماهنگی است. همچنین علاوه بر قرار گرفتن روی پایه قابلیت نصب روی دیوار را هم دارد. تلویزیون 55 اینچ سامسونگ RU7170 مجهز به ریموت کنترل است و شما از راه دور میتوانید از طریق کنترل و یا دستیار صوتی برنامه های تلویزیون خود را مدیریت کنید. تلویزیون هوشمند Samsung RU7170 از سیستم عامل Tizen پشتیبانی کرده و از امکانات هوشمند بسیاری مانند اتصال به اینترنت، وب گردی، دستیار صوتی برخوردار است. پخش صدای تلویزیون سامسونگ 55RU7170 با توان 20 وات و همچنین تکنولوژی Dolby Digital بسیار عالی بوده و صدایی واضح را بدون نویز از بلندگوی صوتی دو کاناله خود پخش میکند. RU7170 سامسونگ با کیفیت تصویر فورکی و تکنولوژی های تصویر، تصاویر را واقعی تر و با کیفیت فوق العاده ای نمایش میدهد و حس غوطه ور شدن در فیلم و بازی را احساس خواهید کرد.

تلویزیون سامسونگ 55RU7170

 • موتور پردازنده UHD 55تلویزیون RU7170 موتور UHD Processor
 • تکنولوژی HDR تلویزیون سامسونگ 55RU7170 تکنولوژی HDR
 • طراحی باریک و شیک سامسونگ 55RU7170 طراحی باریک
 • تلویزیون RU7170 سامسونگ با ریموت کنترل همه کاره ریموت کنترل همه کاره
 • تلویزیون 55 اینچ سامسونگ RU7170 محصول سال 2019 2019

معرفی تلویزیون 4K سامسونگ RU7170

تلویزیون RU7170 یکی از تلویزیون های 2019 و سری 7 سامسونگ است. بهره مندی این تلویزیون از صفحه نمایش ال ای دی باعث نمایش تصاویر باکیفیت روی صفحه نمایش آن میشود. تلویزیون LED سامسونگ RU7170 سایز 55 اینچ از کیفیت تصویر 4K و تکنولوژی HDR برخوردار است. موتور پردازشگر UHD در کنار تکنولوژی های پیشرفته ای که در این تلویزیون به کار رفته است تصاویر باکیفیتی را تولید میکند. کیفیت صدای تلویزیون سامسونگ RU7170 خوب است و بلندگوهای آن در مجموع از توان صوتی 20 وات برخوردار هستند. تکنولوژی هایی مانند Dolby Digital Plus که برای بهبود کیفیت صدا در این تلویزیون به کار رفته است صدایی شفاف و باکیفیت را تولید میکند. سامسونگ 55RU7170 هوشمند است و از سیستم عامل Tizen بهره مند میباشد. این سیستم عامل امکانات هوشمند مختلفی مانند وب گردی، پشتیبانی از جستجوی صوتی، تماشای آنلاین شبکه های مختلف و ... را در اختیار شما قرار میدهد. طراحی تلویزیون سامسونگ RU7170 شیک و خاص است و به راحتی با دکوراسیون شما هماهنگ میشود. طراحی پایه های این تلویزیون به صورتی است که قابلیت قرار گرفتن ساندبار جلوی آن وجود دارد و به آن نمای زیبایی میبخشد.

خرید تلویزیون 55RU7170 با بهترین قیمت از دی جی بانه
طراحی و مشخصات محصول بسته به مدل و سایز آن ممکن است متفاوت باشد.

کیفیت تصویر تلویزیون سامسونگ RU7170

تلویزیون 55 اینچ سامسونگ RU7170 از صفحه نمایش ال ای دی برخوردار است. صفحه نمایش LED در کنار تکنولوژی هایی که برای تولید تصاویر با کیفیت در این تلویزیون به کار رفته است در نهایت تصاویر واقعی را با کیفیت فوق العاده ای به نمایش میگذارد. کیفیت تصویر فورکی در کنار تکنولوژی HDR جزییات تصاویر را به نمایش میگذارد و سایه روشن تصاویر را به وضوح خواهید دید. به کمک تکنولوژی Pur Color که در این تلویزیون به کار رفته است شاهد دیدن رنگهای واقعی و طبیعی در این تلویزیون خواهید بود. موتور پردازشگر UHD به کمک تکنولوژی های به کار رفته در تلویزیون رنگ ها و کنتراست تصاویر را تنظیم میکند و تصاویر را با کیفیت به نمایش میگذارد. جزئیات تصاویر در تلویزیون های بزرگ تر، واقعی تر به نظر می رسد. تجربه بازی کردن در تلویزیون های سامسونگ عالی است. شما تک تک لحظات و انفجار های داخل بازی را احساس خواهید کرد و در صحنه های اکشن بازی ها غوطه ور خواهید شد.در تلویزیون 2019 سامسونگ RU7170 تصاویر، فیلم ها و بازی های مورد علاقه خود را با کیفیت فوق العاده تماشا کنید و از دیدن هیچ یک از جزییات غافل نمی مانید.

کیفیت تصویر ساموسنگ 55RU7170

تکنولوژی Pur Color در تلویزیون 55RU7170

تلویزیون سامسونگ RU7170 سایز 55 اینچ از تکنولوژی Pur Color برخوردار است. به کمک این تکنولوژی محتوای مورد علاقه خود را با رنگ های واقعی تماشا کنید. رنگ های واقعی باعث نمایش بیشتر جزئیات تصاویر و واقعی تر شدن آنها می شود. کیفیت رنگ ها و برخورداری از طیف گستره تر از رنگ ها در یک تلویزیون تاثیر زیادی بر کیفیت تصویر دارد. به همین دلیل سامسونگ از تکنولوژی Pur Color در تلویزیون 2019 خود استفاده کرده است. به کمک این تکنولوژی رنگ های واقعی و طبیعی را در تصاویر مشاهده خواهید کرد. فیلم ها و برنامه های خود را با کیفیت فوق العاده و رنگ های واقعی مشاهده کنید. با استفاده از تکنولوژی PurColor در تلویزیون RU7170 رنگ های واقعی تری را تجربه خواهید کرد. تفاوت رنگ در تلویزیون سامسونگ 55RU7170 با سایر تلویزیون ها را در تصویر زیر مشاهده میکنید.

سامسونگ 55RU7170 با تکنولوژی Pur Color
تلویزیون 55RU7170 با UHD Processor

موتور UHD processor

سامسونگ RU7170 تصاویر یا کیفیت و 4K HDR خود را به کمک تکنولوژی های پیشرفته و یک موتور پردازشگر چهار هسته ای قدرتمند تولید میکند. موتور پردازشگر تصویر یا UHD processor صحنه ها و رنگ ها را با وضوح و کیفیت بسیار خوبی به نمایش میگذارد. این پردازشگر تصویر صحنه را پردازش کرده و تصاویر طبیعی و واقعی را در صفحه نمایش ال ای دی تلویزیون 4K سامسونگ 55RU7170 نمایش میدهد. این پردازنده به کمک تکنولوژی هایی که برای بهبود کیفیت تصویر در این تلویزیون به کار رفته است کیفیت تصاویر را ارتقا میدهد. در نهایت شما شاهد تصاویری واقعی و شفاف با کنتراست بالا و کیفیت فوق العاده ای خواهید بود.

تکنولوژی UHD Dimming در سامسونگ 55RU7170

تکنولوژی UHD Dimming

تلویزیون سامسونگ RU7170 با بهره مندی از تکنولوژی UHD Dimming موجب نشان دادن جزییات تصویر به شما خواهد شد. تکنولوژی UHD Dimming تصاویر و صحنه ها را به قسمت های کوچکی تقسیم میکند و به صورت جداگانه به پردازش آنها می پردازد. در نهایت شما شاهد جزئیات دقیق تر و بیشتری از تصویر در حال پخش خواهید شد. به کمک تکنولوژی UHD Dimming در این تلویزیون رنگ ها، کنتراست و شفافیت تصاویر بهبود پیدا میکند و شاهد تصاویر با جزییات بسیار خوبی خواهید بود. در نهایت میتوانید از تماشای تصاویری که رنگ ها، کنتراست و شفافیت آنها بهبود داده شده، لذت ببرید.

تلویزیون 4K UHD سامسونگ RU7170

تلویزیون RU7170 سامسونگ از کیفیت تصویر 4K UHD برای نمایش تصاویر خود برخوردار است. با این کیفیت تصویر میتوانید کوچک ترین جزییات تصاویر را مشاهده کنید. تلویزیون هایی که از کیفیت تصویر 4K برخوردار هستند نسبت به تلویزیون هایی با کیفیت Full HD از چهار برابر پیکسل بیشتری بهره مند میباشند. بنابراین میتوانید از تماشای تصاویر شفاف و پر از جزییات واضح و شفاف با کیفیت 4K در تلویزیون سامسونگ RU7170 لذت ببرید.

کیفیت تصویر 4K در تلویزیون سامسونگ RU7170 سایز 55 اینچ

تکنولوژی HDR در تلویزیون سامسونگ RU7170

تکنولوژی HDR یکی از مهم ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی هایی است که امروزه در تلویزیون ها استفاده میشود. این تکنولوژی در واقع رنگ ها و کنتراست تصاویر و میزان روشنایی هر قسمت را تنظیم می کند. سایه ها، رنگ ها، میزان تاریکی و درخشندگی قسمت های مختلف تصویر مشخص میشود و تلویزیونی که این تکنولوژی را داشته باشد قادر به نمایش آنها می باشد. تلویزیون RU7170 سامسونگ نیز از تکنولوژی HDR فرمت های HDR10 و HLG پشتیبانی میکند. با استفاده از تکنولوژی HDR جزئیات قسمت های تاریک و روشن تصویر حفظ شده و تصاویر با کیفیت بیشتری ارائه می شوند. در تصویر زیر به خوبی شاهد تفاوت وضوح و کنتراست بالای تصویر با تکنولوژی HDR در تلویزیون سامسونگ و در تلویزیون های بدون تکنولوژی HDR هستید.

تکنولوژی HDR در تلویزیون RU7170 سامسونگ

تلویزیون هوشمند سامسونگ RU7170

تلویزیون 55 اینچ RU7170 هوشمند است و امکانات مختلف و سرگرم کننده ای را در اختیار شما قرار میدهد. سیستم عامل این تلویزیون تایزن است. این تلویزیون با استفاده از سیستم عامل Tizen و ریموت کنترل همه کاره هوشمند تر می شود. به کمک رابط کاربری این سیستم عامل هر محتوایی که نیاز دارید از جمله اتصال به کنسول بازی، اجرای اپلیکیشن ها و تماشای برنامه های زنده تلویزیونی به راحتی و با یک اشاره در دسترس شما قرار می گیرند. به راحتی میتوانید به وب گردی بپردازید، از شبکه های آنلاین و پرطرفدار فیلم و سریال ببینید و با فرمان صوتی تلویزیون سامسونگ RU7170 خود را تنظیم کنید. هر چیزی که شما نیاز دارید همگی در یک جا در دسترس شما قرار دارند.

تلویزیون هوشمند 55RU7170
تصاویر شبیه سازی شده است. طراحی، ظاهر و مشخصات رابط کاربری این سیستم عامل که تاثیری بر عملکرد محصول ندارد، ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کنند. برخی از ویژگی ها و عملکرد ها با استفاده از اتصال دستگاه ها به تلویزیون فراهم شده اند و ممکن است پشتیبانی نشوند و یا به صورت محدود پشتیبانی شوند.
فرمان صوتی تلویزیون سامسونگ 55RU7170

اتصال یکپارچه به دستیار صوتی گوگل و Alexa

تلویزیون 4K سامسونگ RU7170 می تواند به عنوان مرکز همه کارهای روزمره شما باشد. این تلویزیون قادر است به صورت یکپارچه به دستیار های صوتی و گوشی های هوشمند متصل شده و تمام دستورات صوتی و ویژگی های هوشمند را فراهم آورد. حتی اگر این دستگاه ها توسط برند های دیگر ساخته شده باشند. پشتیبانی از ویژگی روشن کردن تلویزیون ممکن است با توجه به مدل های مختلف متفاوت باشد. برخی از ویژگی ها و عملکرد ها با استفاده از اتصال دستگاه ها به تلویزیون فراهم شده اند و ممکن است پشتیبانی نشوند و یا به صورت محدود پشتیبانی شوند. لوگوی آمازون و گوگل و تمامی علائم انها مربوط به دو شرکت آمازون و گوگل هستند. این سرویس ها ممکن است در زمان عرصه تلویزیون RU7170 در دسترس نباشند و یا محدود به منطقه جغرافیایی خاصی باشند. در دسترس بودن ویژگی ها و ظاهر رابط کاربری ممکن است با توجه به مناطق جغرافیایی مختلف متفاوت باشد. لطفا قبل از استفاده این موضوع را بررسی کنید.

دستیار صوتی Google Assistant در سامسونگ RU7170

دستیار صوتی Google Assistant

تلویزیون LED سامسونگ RU7170 مجهز به دستیار صوتی Google Assistant است، بنابراین بسیار راحت تر میتوانید به کنترل و مدیریت تلویزیون خود بپردازید. به کمک این دستیار صوتی میتوانید تنها با صحبت کردن به مدیریت تلویزیون خود بپردازید. با استفاده از دستیار صوتی گوگل شما می توانید کارهایی مانند تغییر شبکه، تنظیم صدا، کنترل پخش و بسیاری از کارهای دیگر را تنها با استفاده از دستیار صوتی Google Assistant انجام دهید.

دستیار صوتی Amazon Alexa در 55RU7170

دستیار صوتی Amazon Alexa

تلویزیون 4K UHD سامسونگ RU7170 از دستیار صوتی Amazon Alexa پشتیبانی میکند و به آن متصل میشود. بنابراین کار با این تلویزیون را برای شما را ساده و راحت ترخواهد کرد. شما به راحتی می توانید دستگاه هایی که از Alexa پشتیبانی می کنند را به تلویزیون متصل کنید. دستیار صوتی Alexa امکانات هوشمند خوبی از جمله روشن کردن تلویزیون، تغییر کانال، تنظیم صدا و ... را به صورت صوتی برایتان فراهم می آورد.

دسترسی گوشی های ایفون به تلویزیون RU7170 با برنامه Air Play 2

قابلیت اتصال به AirPlay 2

تلویزیون هوشمند سامسونگ RU7170 به صورت داخلی از قابلیت AirPlay 2 شرکت اپل پشتیبانی می کند و شما می توانید محتوای دلخواه خود را از طریق دستگاه های اپل روی صفحه نمایش بزرگ تلویزیون پخش کنید یا به اشتراک بگذارید. خیلی راحت آهنگ ها، فیلم ها و عکس های خود را از طریق دستگاه های iPhone، iPad و Mac روی تلویزیون سامسونگ 55RU7170 پخش کنید و از تماشای محتوای تلفن همرا هوشمند خود با کیفیت 4K لذت ببرید.

طراحی شیک تلویزیون سامسونگ RU7170

تلویزیون سامسونگ RU7170 از طراحی شیک و منحصر به فردی برخوردار است. بدنه باریک و قاب صاف و نازک این تلویزیون نمرکز شما را دقیقا روی تصویر در حال پخش میگذارد. پایه های زیبای این تلویزیون که در دو طرف آن قرار گرفته اند در کنار صفحه نمایش ال ای دی زیبا توجه شما را به خود جلب میکند و با دکور فضای مورد نظر شما به راحتی قابل هماهنگی است. سامسونگ RU7170 علاوه بر قرار گرفتن روی پایه قابلیت نصب روی دیوار را نیز دارد و شما میتوانید با توجه به سلیق و دکوراسیون خود نحوه نصب آن را انتخاب کنید. نحوه ساخت تلویزیون ال ای دی سامسونگ RU7170 به شکلی است که به راحتی قابلیت قرار گرفتن ساندبار در جلوی آن وجود دارد. کسانی که به دکوراسیون و زیبایی محیط اطراف خود اهمیت میدهند انتخاب تلویزیون RU7170 یک انتخاب هوشمندانه برایشان خواهد بود.

طراحی زیبا و باریک تلویزیون RU7170
محصول اصلی ممکن است با تصویر نشان داده شده متفاوت باشد.

* دستیار صوتی گوگل و الکسا ممکن است در زمان فروش این تلویزیون در دسترس نباشند و طی یک آپدیت در آینده منتشر شوند.
* محتوای سرویس های مختلف بسته به منطقه جغرافیایی ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کنند.
* برنامه ها بسته به مدل تلویزیون و منطقه جغرافیایی ممکن است در دسترس نباشند.
* ریموت کنترل و عملکرد آن با توجه به مدل تلویزیون ممکن است متفاوت باشد.
* امکانات این تلویزیون بسته به منطقه جغرافیایی مختلف ممکن است تفاوت هایی داشته باشند.
* محصول واقعی ممکن است با کالای نشان داده شده در توضیحات متفاوت باشد. برای مشاهده عکس های واقعی محصول به گالری تصویر محصول در بالای صفحه مراجعه کنید.

اطلاعات کلی
مدل
55RU7170
سال عرضه
2019
تولید کننده
SAMSUNG
رنگ
مشکی
نوع تلویزیون
ال ای دی
گیرنده دیجیتال
دارد
نوع گیرنده دیجیتال
DVB-T2/S2
ویژگی های هوشمند (اسمارت)
دارد
سیستم عامل
تایزن
تصویر
ابعاد صفحه
55"
کیفیت تصویر
4K
سیستم کاهنده نویز
دارد
صدا
صدای 3 بعدی
ندارد
تکنولوژی صوتی
Dolby Digital Plus
قدرت خروجی صدا
20 وات
قابلیت اتصال
ورودی HDMI
دارد
تعداد ورودی HDMI
3
ورودی USB
دارد
تعداد ورودی USB
2
WiFi (شبکه بی سیم)
دارد
LAN (اترنت)
دارد
خروجی صوتی دیجیتال (اپتیکال)
دارد
ورودی ویدیو کامپوزیت (AV)
دارد
ورودی ویدیو کامپوننت (Y/Pb/Pr)
دارد
ورودی سریال (D-sub)
ندارد
ورودی آنتن (RF)
دارد
بلوتوث
دارد
دیگر درگاه ها
 • HDMI با قابلیت ARC
 • HDMI با قابلیت CEC
برق
منبع تغذیه
AC 100-240V 50/60Hz
حسگر اکو
دارد
خاموش کردن خودکار
دارد
توان مصرفی (آماده‌بکار)
145 وات
توان مصرفی (حالت ذخیره انرژی)
0.5 وات
ابعاد (طول×عرض×پهنا)
دستگاه بدون پایه
‎1238.6x714.2x58.7 میلیمتر
دستگاه با پایه
‎1238.6x792.8x261.3 میلیمتر
بسته
‎1396x852x‎158 میلیمتر
وزن
دستگاه بدون پایه
17.3 کیلوگرم
دستگاه با پایه
17.7 کیلوگرم
بسته
22.6 کیلوگرم
لوازم جانبی
کنترل از راه دور
TM1240A
باتری ها
دارد
کتابچه راهنمای کاربر
دارد
کابل HDMI
ندارد
سایر
ویژگی های دیگر
 • وضوح تصویر 3840x2160 پیکسل
 • کنتراست تصویر بالا
 • زاویه دید گسترده
 • مجهز به HDR، HDR 10+ و HLG
 • تکنولوژی UHD Dimming
 • تکنولوژی UHD Engine
 • تکنولوژی Pur Colour و بهبود رنگ
 • مجهز به موتور پردازشگر قدرتمند UHD Processor
 • پشتیبانی از بزنامه SmartThings
 • دارای مرورگر وب
 • مجهز به دستیار صوتی Google Assistant
 • پشتیبانی از برنامه Amazon Alexa
 • دارای بلندگوی 2 کاناله
 • پشتیبانی از DLNA و Mirroring
 • قابلیت انتقال تصویر از گوشی به تلویزیون و بر عکس
 • مجهز به WiFi Direct
 • مجهز به Bluetooth Voice
 • جستجوی کانال خودکار
 • قابلیت اشتراک گذاری HDD
 • حالت بازی
 • حالت فیلم
 • مجهز به گالری
 • دارای USB HID
 • مجهز به تلتکست
 • پشتیبانی از برنامه AirPlay 2 شرکت اپل
 • طراحی باریک
 • قابلیت نصب روی دیوار


تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
مهدی خیری (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/11/3
خریدار تلویزیون سامسونگ 55RU7170 - مهدی خیری
عکس‌های ارسالی
خریدار تلویزیون سامسونگ 55RU7170 - مهدی خیری خریدار تلویزیون سامسونگ 55RU7170 - مهدی خیری
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/11/3
ثبت پرسش جدید
پرسش
حمید
با سلام و خسته نباشید خدمت عزیزان دی جی بانه. خواستم بدونم چطور یه برنامه در حال پخش رو در حافظه جانبی یا هارد ضبط کنم چون کنترلش هیچ دکمه رکوردی نداره. باتشکر
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، متاسفانه این تلویزیون قابلیت ضبط برنامه ها روی حافظه جانبی را ندارد.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
داود
سلام چطوری گیرنده خارجی رو فعال کنیم وآیا هر بار که گیرنده خارجی وصل شدیم باید کانال یابی کنیم و وقتی به تلوزیون وصل شدیم دوباره باید کانال یابی کنیم؟ لطفا راهنمایی کنید.
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، گیرنده دیجیتال معمولی در اکثر تلویزیون های قرار دارد ولی برخی تلویزیون های دارای گیرنده S2 هستند که معادل گیرنده خارجی پیشرفته است. منظور از گیرنده خارجی دستگاهی نیست که خارج از تلویزیون باشد. خیر برای تنظیم و استفاده از آن نیاز نیست هر بار اینکار را انجام دهید و یکبار کافی است. برای فعال سازی نیاز به نصاب دارید.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
خلیل
با سلام و ارادت قطعات و پنل این نوع ال ای دی ساخت کجاست ؟ گیرنده داخلی ال ای دی برای فعال شدن نیاز به اینترنت داره ؟ یا نه هزینه ارسال به مازندران شهرستان بهشهر چنده؟ برای شهرهای بهشهر یا ساری خدمات پس از فروش دارید؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، تلویزیون سامسونگ 55RU7170 ساخت کشور مصر و مجارستان می باشد. گیرنده دیجیتال داخلی آن خیر نیاز به اینترنت ندارد و فعال است. هزینه ارسال در مراحل خرید برای شما محاسبه می شه لطفا مراخل خرید رو از طریق سایت ادامه بدین. در مورد سوال آخریتونم بله گارانتی فرا سرویس در همه جای ایران نمایندگی فعال داره.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
sam
میشه به این تلویزیون موس و کیبرد بیسیم به واسطه دانگ UCP وصل کرد؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، متاسفانه تلویزیون RU7170 از موس و کیبرد بی سیم پشتیبانی نمی کنه. در مورد دانگ مطمئن نیستیم.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
هادی
سلام گوشی من جی ۷ هست هرکار میکنم نمیتونم اسکرین مورینگ نصب کرد به یه مودم با وای فای وصل شدم ولی جواب نداد چرا؟؟ با وای فای دایرک هم میخوام وصل شم پسورد میخواد که ندارم؟؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، طبق مشخصات گوشی Samsung J7 از ویژگی Screen Mirror پشتیبانی نمیکنه. برای اتصال به Wifi Direct تلویزیون های سامسونگ باید از طریق تنظیمات تلویزیون اقدام کنید.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
amy hoss
سلام فرق سری ru7170 با ru7100 دقیقا توی چه مواردی هستن؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، هر دو تلویزیون مشخصات یکسانی دارند و فقط تلویزیون سامسونگ RU7170 دارای گیرنده دیجیتال خارجی و پیشرفته تری است.
پرسش
Niloufar Mirkhanjani
سلام ببخشید گیرنده خارجی مثل * عمل میکنه؟ و دیگه به * احتیاج نیست؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، بابت تغییر در کامنت شما عذرخواهی می کنیم ولی بعضی از کلمات رو نمیتونیم نمایش بدیم، در جواب سوالتون باید بگم بله منظور از گیرنده دیجیتال خارجی دقیقا چیزی که شما می فرمایید هست. تلویزیون هایی که در قسمت نوع گیرنده دیجیتال آن S2 نوشته شده باشد دارای گیرنده دیجیتال خارجی است.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
امید
با سلام این تلویزیون به سایتهای ایرانی مثل فیلیمو هم وصل میشه و امکان استفاده از اونارو داره؟؟؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، بله تلویزیون های هوشمند از جمله تلویزیون هایی که از رابط کاربری Smart Hub برخوردار هستند، دارای مرورگر اینترنتی می باشند که به کمک آن می توانید وب سایت های مختلف از جمله فیلیمو رو باز کنید و فیلم هارو به صورت استریم تماشا کنید.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
مهدی
منو فارسی هستش؟ گیرنده * (خارجی) داره؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، بله منوی فارسی دارد. در مورد گیرنده خارجی هم باید بگوییم بله، سیستم تلویزیون هایی که S2 دارند به معنی گیرنده مد نظر شما می باشند.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
صادق رحيمي
چه جوري ميتونم گوشي ايفون بهش نصب كنم؟ اسكرين مورينگ و اسمارت هم ريختم، كار نكرد
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، این تلویزیون از برنامه AirPlay 2 اپل پشتیبانی می کند. در صورتی که آیفون شما iOS 11.4 یا جدیدتر داشته باشد می توانید از طریق برنامه AirPlay 2 به تلویزیون متصل شوید. برای استفاده از این برنامه باید هم گوشی و هم تلویزیون از طریق وایفای به مودم متصل شوند.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
احمدی
ساخت کدام کشور است؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، تلویزیون سامسونگ RU7170 ساخت مصر می باشد.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
امیر گلستانی
سلام این مدل گیرنده *(گیرنده دیجیتال پیشرفته)داره؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، بله تلویزیون 55RU7170 دارای گیرنده دیجیتال DVB-T2S2 می باشد که در اینجا S2 به معنای داشتن گیرنده دیجیتال پیشرفته مد نظر شما است.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
حسام
سلام فرق این مدل و مدل 55nu7170 در چیست؟
پاسخ
کارشناس شماره 2 دی‌جی‌بانه
سلام- هردو تلویزیون مشابه هم هستند و کیفیت مشابهی دارن. تلویزیون NU7170 محصول سال 2018 سامسونگ هست ولی RU7170 جدیدتر و در سال 2019 تولید شده. تفاوتشونم تو اینه که RU7170 سامسونگ input lag پایین تری داره و سرعت تصاویرش نسبت به NU7170 سامسونگ سریعتر هست در نتیجه برای کسایی که بازی میکنن مناسب تره.
به این پرسش پاسخ دهید