تلویزیون سامسونگ 43RU7170

تلویزیون ال ای دی 4K سامسونگ مدل RU7170 سایز 43 اینچ

دسته‌بندی: تلویزیون
انتخاب سایز:
ویژگی‌های محصول
 • سال عرضه: 2019
 • نوع تلویزیون: ال ای دی
 • ابعاد صفحه: "43
 • کیفیت تصویر: 4K
ناموجود
ناموجود
معرفی کوتاه
تلویزیون RU7170 یکی از تلویزیون های سری 7 و 2019 سامسونگ است که با طراحی باریک با هر فضایی قابل هماهنگی است. همچنین علاوه بر قرار گرفتن روی پایه قابلیت نصب روی دیوار را هم دارد. تلویزیون 43 اینچ سامسونگ RU7170 مجهز به ریموت کنترل است و شما از راه دور میتوانید از طریق کنترل و یا دستیار صوتی برنامه های تلویزیون خود را مدیریت کنید. تلویزیون هوشمند Samsung RU7170 از سیستم عامل Tizen پشتیبانی کرده و از امکانات هوشمند بسیاری مانند اتصال به اینترنت، وب گردی، دستیار صوتی برخوردار است. پخش صدای تلویزیون سامسونگ 43RU7170 با توان 20 وات و همچنین تکنولوژی Dolby Digital بسیار عالی بوده و صدایی واضح را بدون نویز از بلندگوی صوتی دو کاناله خود پخش میکند. RU7170 سامسونگ با کیفیت تصویر فورکی و تکنولوژی های تصویر، تصاویر را واقعی تر و با کیفیت فوق العاده ای نمایش میدهد و حس غوطه ور شدن در فیلم و بازی را احساس خواهید کرد.

تلویزیون سامسونگ 43RU7170

 • موتور پردازنده UHD تلویزیون 43RU7170 موتور UHD Processor
 • تکنولوژی HDR تلویزیون سامسونگ 43RU7170 تکنولوژی HDR
 • طراحی باریک و شیک سامسونگ 43RU7170 طراحی باریک
 • تلویزیون RU7170 سامسونگ با ریموت کنترل همه کاره ریموت کنترل همه کاره
 • تلویزیون 43 اینچ سامسونگ RU7170 محصول سال 2019 2019

معرفی تلویزیون RU7170 سامسونگ

تلویزیون RU7170 یکی از تلویزیون های 2019 سامسونگ است. این تلویزیون از صفحه نمایش LED برخوردار است و تصاویر باکیفیتی را به نمایش میگذارد. تلویزیون سامسونگ RU7170 سایز 43 اینچ از کیفیت تصویر 4K و تکنولوژی HDR برخوردار است. موتور پردازشگر UHD در کنار تکنولوژی های پیشرفته ای که در این تلویزیون به کار رفته است تصاویر باکیفیتی را تولید میکند. کیفیت صدای تلویزیون RU7170 خوب است و بلندگوهای آن در مجموع از توان صوتی 20 وات برخوردار هستند. تکنولوژی هایی مانند دالبی دیجیتال پلاس که برای بهبود کیفیت صدا در این تلویزیون به کار رفته است صدایی شفاف و باکیفیت را تولید میکند. سامسونگ 43RU7170 هوشمند است و از سیستم عامل Tizen بهره مند میباشد. این سیستم عامل امکانات هوشمند مختلفی مانند وب گردی، پشتیبانی از جستجوی صوتی، تماشای آنلاین شبکه های مختلف و ... را در اختیار شما قرار میدهد. طراحی تلویزیون LED سامسونگ RU7170 شیک و خاص است و به راحتی با دکوراسیون شما هماهنگ میشود. طراحی پایه های این تلویزیون به صورتی است که قابلیت قرار گرفتن ساندبار جلوی آن وجود دارد و به آن نمای زیبایی میبخشد.

خرید تلویزیون 43RU7170 با بهترین قیمت از دی جی بانه
طراحی و مشخصات محصول بسته به مدل و سایز آن ممکن است متفاوت باشد.

کیفیت تصویر تلویزیون 4K سامسونگ RU7170

تلویزیون 43 اینچ سامسونگ RU7170 از صفحه نمایش ال ای دی برخوردار است. صفحه نمایش LED در کنار تکنولوژی هایی که برای تولید تصاویر با کیفیت در این تلویزیون به کار رفته است در نهایت تصاویر واقعی را با کیفیت فوق العاده ای به نمایش میگذارد. کیفیت تصویر فورکی در کنار تکنولوژی HDR جزییات تصاویر را به نمایش میگذارد و سایه روشن تصاویر را به وضوح خواهید دید. به کمک تکنولوژی Pur Color که در این تلویزیون به کار رفته است شاهد دیدن رنگهای واقعی و طبیعی در این تلویزیون خواهید بود. موتور پردازشگر UHD به کمک تکنولوژی های به کار رفته در تلویزیون رنگ ها و کنتراست تصاویر را تنظیم میکند و تصاویر را با کیفیت به نمایش میگذارد. جزئیات تصاویر در تلویزیون های بزرگ تر، واقعی تر به نظر می رسد. تجربه بازی کردن در تلویزیون های سامسونگ عالی است. شما تک تک لحظات و انفجار های داخل بازی را احساس خواهید کرد و در صحنه های اکشن بازی ها غوطه ور خواهید شد.در تلویزیون 4K سامسونگ RU7170 تصاویر، فیلم ها و بازی های مورد علاقه خود را با کیفیت فوق العاده تماشا کنید و از دیدن هیچ یک از جزییات غافل نمی مانید.

کیفیت تصویر ساموسنگ 43RU7170

تکنولوژی Pur Color در تلویزیون RU7170

با برخورداری تلویزیون سامسونگ RU7170 از تکنولوژی Pur Color محتوای مورد علاقه خود را با رنگ های واقعی تماشا کنید. رنگ های واقعی باعث نمایش بیشتر جزئیات تصاویر و واقعی تر شدن آنها می شود. کیفیت رنگ ها و برخورداری از طیف گستره تر از رنگ ها در یک تلویزیون تاثیر زیادی بر کیفیت تصویر دارد. به همین دلیل سامسونگ از تکنولوژی Pur Color در تلویزیون 2019 خود استفاده کرده است. به کمک این تکنولوژی رنگ های واقعی و طبیعی را در تصاویر مشاهده خواهید کرد. فیلم ها و برنامه های خود را با کیفیتت فوق العاده و رنگ های واقعی مشاهده کنید. با استفاده از تکنولوژی PurColor در تلویزیون RU7170 سایز 43 اینچ رنگ های واقعی تری را تجربه خواهید کرد. تفاوت رنگ در تلویزیون ال ای دی سامسونگ RU7170 با سایر تلویزیون ها را در تصویر زیر مشاهده میکنید.

سامسونگ 43RU7170 با تکنولوژی Pur Color
تلویزیون 43RU7170 با UHD Processor

موتور UHD processor

تلویزیون سامسونگ RU7170 تصاویر 4K خود را به کمک تکنولوژی های پیشرفته و یک موتور پردازشگر چهار هسته ای قدرتمند تولید میکند. موتور پردازشگر تصویر یا UHD processor صحنه ها و رنگ ها را با وضوح و کیفیت بسیار خوبی به نمایش میگذارد. این پردازشگر تصویر صحنه را پردازش کرده و تصاویر طبیعی و واقعی را در صفحه نمایش ال ای دی تلویزیون 4K سامسونگ RU7170 نمایش میدهد. این پردازنده به کمک تکنولوژی هایی مه برای بهبود کیفیت تصویر در این تلویزیون به کار رفته است کیفیت تصاویر را ارتقا میدهد. در نهایت شما شاهد تصاویری واقعی و شفاف با کنتراست بالا و کیفیت فوق العاده ای خواهید بود.

تکنولوژی UHD Dimming در سامسونگ 43RU7170

تکنولوژی UHD Dimming

سامسونگ RU7170 با بهره مندی از تکنولوژی UHD Dimming موجب نشان دادن جزییات تصویر به شما خواهد شد. تکنولوژی UHD Dimming تصاویر و صحنه ها را به قسمت های کوچکی تقسیم میکند و به صورت جداگانه به پردازش آنها می پردازد. در نهایت شما شاهد جزئیات تصویر دقیق تر و بیشتری خواهید شد. به کمک تکنولوژی UHD Dimming در این تلویزیون رنگ ها، کنتراست و شفافیت تصاویر بهبود پیدا میکند و شاهد تصاویر با جزییات بسیار خوبی خواهید بود. در نهایت میتوانید از تماشای تصاویری که رنگ ها، کنتراست و شفافیت آنها بهبود داده شده، لذت ببرید.

تلویزیون 43 اینچ سامسونگ RU7170 با کیفیت تصویر 4K UHD

تلویزیون RU7170 سامسونگ از کیفیت تصویر 4K UHD برای نمایش تصاویر خود برخوردار است. با این کیفیت تصویر میتوانید کوچک ترین جزییات تصاویر را مشاهده کنید. تلویزیون هایی که از کیفیت تصویر 4K برخوردار هستند نسبت به تلویزیون هایی با کیفیت Full HD از چهار برابر پیکسل بیشتری بهره مند میباشند. بنابراین میتوانید از تماشای تصاویر شفاف و پر از جزییات واضح و شفاف با کیفیت فورکی در سامسونگ 43RU7170 لذت ببرید.

کیفیت تصویر 4K در تلویزیون سامسونگ RU7170 سایز 43 اینچ

تکنولوژی HDR در تلویزیون 43RU7170

تکنولوژی HDR یکی از مهم ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی هایی است که امروزه در تلویزیون ها استفاده میشود. این تکنولوژی در واقع رنگ ها و کنتراست تصاویر و میزان روشنایی هر قسمت را تنظیم می کند. سایه ها، رنگ ها، میزان تاریکی و درخشندگی قسمت های مختلف تصویر مشخص میشود و تلویزیونی که این تکنولوژی را داشته باشد قادر به نمایش آنها می باشد. تلویزیون RU7170 سامسونگ نیز از تکنولوژی HDR فرمت های HDR10 و HLG پشتیبانی میکند. با استفاده از تکنولوژی HDR جزئیات قسمت های تاریک و روشن تصویر حفظ شده و تصاویر با کیفیت بیشتری ارائه می شوند. در تصویر زیر به خوبی شاهد تفاوت وضوح و کنتراست بالای تصویر با تکنولوژی HDR در تلویزیون سامسونگ و در تلویزیون های بدون تکنولوژی HDR هستید.

تکنولوژی HDR در تلویزیون RU7170 سامسونگ

تلویزیون هوشمند سامسونگ RU7170 سایز 43 اینچ

تلویزیون فورکی سامسونگ RU7170 هوشمند است و امکانات مختلف و سرگرم کننده ای را در اختیار شما قرار میدهد. سیستم عامل این تلویزیون تایزن است. این تلویزیون با استفاده از سیستم عامل Tizen و ریموت کنترل همه کاره هوشمند تر می شود. به کمک رابط کاربری این سیستم عامل هر محتوایی که نیاز دارید از جمله اتصال به کنسول بازی، اجرای اپلیکیشن ها و تماشای برنامه های زنده تلویزیونی به راحتی و با یک اشاره در دسترس شما قرار می گیرند. به راحتی میتوانید به وب گردی بپردازید، از شبکه های آنلاین و پرطرفدار فیلم و سریال ببینید و با فرمان صوتی تلویزیون 43 اینچ سامسونگ RU7170 خود را تنظیم کنید. هر چیزی که شما نیاز دارید همگی در یک جا در دسترس شما قرار دارند.

تلویزیون هوشمند 43RU7170
تصاویر شبیه سازی شده است. طراحی، ظاهر و مشخصات رابط کاربری این سیستم عامل که تاثیری بر عملکرد محصول ندارد، ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کنند. برخی از ویژگی ها و عملکرد ها با استفاده از اتصال دستگاه ها به تلویزیون فراهم شده اند و ممکن است پشتیبانی نشوند و یا به صورت محدود پشتیبانی شوند.
فرمان صوتی تلویزیون سامسونگ 43RU7170

اتصال یکپارچه به دستیار صوتی گوگل و Alexa

تلویزیون هوشمند سامسونگ RU7170 می تواند به عنوان مرکز همه کارهای روزمره شما باشد. این تلویزیون قادر است به صورت یکپارچه به دستیار های صوتی و گوشی های هوشمند متصل شده و تمام دستورات صوتی و ویژگی های هوشمند را فراهم آورد. حتی اگر این دستگاه ها توسط برند های دیگر ساخته شده باشند. پشتیبانی از ویژگی روشن کردن تلویزیون ممکن است با توجه به مدل های مختلف متفاوت باشد. برخی از ویژگی ها و عملکرد ها با استفاده از اتصال دستگاه ها به تلویزیون فراهم شده اند و ممکن است پشتیبانی نشوند و یا به صورت محدود پشتیبانی شوند. لوگوی آمازون و گوگل و تمامی علائم انها مربوط به دو شرکت آمازون و گوگل هستند. این سرویس ها ممکن است در زمان عرصه تلویزیون RU7170 در دسترس نباشند و یا محدود به منطقه جغرافیایی خاصی باشند. در دسترس بودن ویژگی ها و ظاهر رابط کاربری ممکن است با توجه به مناطق جغرافیایی مختلف متفاوت باشد. لطفا قبل از استفاده این موضوع را بررسی کنید.

دستیار صوتی Google Assistant در سامسونگ RU7170

دستیار صوتی Google Assistant

تلویزیون 4K UHD سامسونگ RU7170 مجهز به دستیار صوتی Google Assistant است، بنابراین بسیار راحت تر میتوانید به کنترل و مدیریت تلویزیون خود بپردازید. به کمک این دستیار صوتی میتوانید تنها با صحبت کردن به مدیریت تلویزیون خود بپردازید. با استفاده از دستیار صوتی گوگل شما می توانید کارهایی مانند تغییر شبکه، تنظیم صدا، کنترل پخش و بسیاری از کارهای دیگر را تنها با استفاده از دستیار صوتی Google Assistant انجام دهید.

دستیار صوتی Amazon Alexa در 43RU7170

دستیار صوتی Amazon Alexa

تلویزیون اسمارت سامسونگ RU7170 از دستیار صوتی Amazon Alexa پشتیبانی میکند و به آن متصل میشود. بنابراین کار با این تلویزیون را برای شما را ساده و راحت ترخواهد کرد. شما به راحتی می توانید دستگاه هایی که از Alexa پشتیبانی می کنند را به تلویزیون متصل کنید. دستیار صوتی Alexa امکانات هوشمند خوبی از جمله روشن کردن تلویزیون، تغییر کانال، تنظیم صدا و ... را به صورت صوتی برایتان فراهم می آورد.

دسترسی گوشی های ایفون به تلویزیون RU7170 با برنامه Air Play 2

قابلیت اتصال به AirPlay 2

تلویزیون 2019 سامسونگ RU7170 به صورت داخلی از قابلیت AirPlay 2 شرکت اپل پشتیبانی می کند و شما می توانید محتوای دلخواه خود را از طریق دستگاه های اپل روی صفحه نمایش بزرگ تلویزیون پخش کنید یا به اشتراک بگذارید. خیلی راحت آهنگ ها، فیلم ها و عکس های خود را از طریق دستگاه های iPhone، iPad و Mac روی تلویزیون سامسونگ RU7170 پخش کنید و از تماشای محتوای تلفن همرا هوشمند خود با کیفیت 4K لذت ببرید.

طراحی شیک و زیبای سامسونگ RU7170

تلویزیون 43 اینچ سامسونگ RU7170 از طراحی شیک و منحصر به فردی برخوردار است. بدنه باریک و قاب صاف و نازک این تلویزیون نمرکز شما را دقیقا روی تصویر در حال پخش میگذارد. پایه های زیبای این تلویزیون که در دو طرف آن قرار گرفته اند در کنار صفحه نمایش ال ای دی زیبا توجه شما را به خود جلب میکند و با دکور فضای مورد نظر شما به راحتی قابل هماهنگی است. سامسونگ RU7170 علاوه بر قرار گرفتن روی پایه قابلیت نصب روی دیوار را نیز دارد و شما میتوانید با توجه به سلیق و دکوراسیون خود نحوه نصب آن را انتخاب کنید. نحوه ساخت تلویزیون ال ای دی سامسونگ RU7170 به شکلی است که به راحتی قابلیت قرار گرفتن ساندبار در جلوی آن وجود دارد. کسانی که به دکوراسیون و زیبایی محیط اطراف خود اهمیت میدهند انتخاب تلویزیون RU7170 یک انتخاب هوشمندانه برایشان خواهد بود.

طراحی زیبا و باریک تلویزیون RU7170
محصول اصلی ممکن است با تصویر نشان داده شده متفاوت باشد.

* دستیار صوتی گوگل و الکسا ممکن است در زمان فروش این تلویزیون در دسترس نباشند و طی یک آپدیت در آینده منتشر شوند.
* محتوای سرویس های مختلف بسته به منطقه جغرافیایی ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کنند.
* برنامه ها بسته به مدل تلویزیون و منطقه جغرافیایی ممکن است در دسترس نباشند.
* ریموت کنترل و عملکرد آن با توجه به مدل تلویزیون ممکن است متفاوت باشد.
* امکانات این تلویزیون بسته به منطقه جغرافیایی مختلف ممکن است تفاوت هایی داشته باشند.
* محصول واقعی ممکن است با کالای نشان داده شده در توضیحات متفاوت باشد. برای مشاهده عکس های واقعی محصول به گالری تصویر محصول در بالای صفحه مراجعه کنید.

اطلاعات کلی
مدل
43RU7170
سال عرضه
2019
تولید کننده
SAMSUNG
رنگ
مشکی
نوع تلویزیون
ال ای دی
گیرنده دیجیتال
دارد
نوع گیرنده دیجیتال
DVB-T2/S2
ویژگی های هوشمند (اسمارت)
دارد
سیستم عامل
تایزن
تصویر
ابعاد صفحه
43"
کیفیت تصویر
4K
سیستم کاهنده نویز
دارد
صدا
صدای 3 بعدی
ندارد
تکنولوژی صوتی
Dolby Digital Plus
قدرت خروجی صدا
20 وات
قابلیت اتصال
ورودی HDMI
دارد
تعداد ورودی HDMI
3
ورودی USB
دارد
تعداد ورودی USB
2
WiFi (شبکه بی سیم)
دارد
LAN (اترنت)
دارد
خروجی صوتی دیجیتال (اپتیکال)
دارد
ورودی ویدیو کامپوزیت (AV)
دارد
ورودی ویدیو کامپوننت (Y/Pb/Pr)
دارد
ورودی سریال (D-sub)
ندارد
ورودی آنتن (RF)
دارد
بلوتوث
دارد
دیگر درگاه ها
 • HDMI با قابلیت ARC
 • HDMI با قابلیت CEC
برق
منبع تغذیه
AC 100-240V 50/60Hz
حسگر اکو
دارد
خاموش کردن خودکار
دارد
توان مصرفی (آماده‌بکار)
120 وات
توان مصرفی (حالت ذخیره انرژی)
0.5 وات
ابعاد (طول×عرض×پهنا)
دستگاه بدون پایه
‎970.2‎x563.2x‎58.2‎ میلیمتر
دستگاه با پایه
970.2x636.3x210.3 میلیمتر
بسته
‎1097x677x‎151 میلیمتر
وزن
دستگاه بدون پایه
9.6 کیلوگرم
دستگاه با پایه
9.8 کیلوگرم
بسته
12.8 کیلوگرم
لوازم جانبی
کنترل از راه دور
TM1240A
باتری ها
دارد
کتابچه راهنمای کاربر
دارد
کابل HDMI
ندارد
سایر
ویژگی های دیگر
 • وضوح تصویر 3840x2160 پیکسل
 • کنتراست تصویر بالا
 • زاویه دید گسترده
 • مجهز به HDR، HDR 10+ و HLG
 • تکنولوژی UHD Dimming
 • تکنولوژی UHD Engine
 • تکنولوژی Pur Colour و بهبود رنگ
 • مجهز به موتور پردازشگر قدرتمند UHD Processor
 • پشتیبانی از بزنامه SmartThings
 • دارای مرورگر وب
 • مجهز به دستیار صوتی Google Assistant
 • پشتیبانی از برنامه Amazon Alexa
 • دارای بلندگوی 2 کاناله
 • پشتیبانی از DLNA و Mirroring
 • قابلیت انتقال تصویر از گوشی به تلویزیون و بر عکس
 • مجهز به WiFi Direct
 • مجهز به Bluetooth Voice
 • جستجوی کانال خودکار
 • قابلیت اشتراک گذاری HDD
 • حالت بازی
 • حالت فیلم
 • مجهز به گالری
 • دارای USB HID
 • مجهز به تلتکست
 • پشتیبانی از برنامه AirPlay 2 شرکت اپل
 • طراحی باریک
 • قابلیت نصب روی دیوار


تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
بهرام شجاعی (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1398/12/25
خریدار تلویزیون سامسونگ 43RU7170 - بهرام شجاعی
عکس‌های ارسالی
خریدار تلویزیون سامسونگ 43RU7170 - بهرام شجاعی
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1398/12/25
ثبت پرسش جدید
پرسش
کورش
سلام با توجه به اینکه کیفیت تصویر تلویزیون 4k است ایا گیرنده دیجیتال خارجی امکان دریافت و پخش کانالهای 4k را دارد؟ یا فقظ کانالهای hd را دریافت میکند؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، بله شما می تونید از هر ورودی محتوای 4K روی این تلویزیون پخش کنید.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
رضا
سلام این مدل * (گیرنده دیجیتال خارجی) داره ?
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، بله تلویزیون RU7170 دارای سیستم DVB-T2S2 می باشد و در اینجا S2 به معنی گیرنده دیجیتال خارجی (گیرنده مد نظر شما) می باشد.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
رضا
سلام این تلویزیون منتاژ کدوم کشوره
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
سلام، تلویزیون سامسونگ RU7170 ساخت کشور مصر می باشد.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
احمدی
فرق این مدل با مدلru7100 چیه
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، تفاوت اصلی این دو مدل در نوع گیرنده آن می باشد. تلویزیون سامسونگ RU7100 دارای گیرنده دیجیتال است و تلویزیون سامسونگ RU7170 دارای گیرنده پیشرفته تری است.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
صادق احمدی نژاد
HDR هم ساپورت میکنه یا الکیه؟
پاسخ
کارشناس شماره 2 دی‌جی‌بانه
سلام بله تلویزیون RU7170 سامسونگ از محتوای HDR فرمت های HDR، HDR 10+ و HLG پشتیبانی میکند.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
شادی واعظی
سلام- نقره ای این مدل هم دارید؟
پاسخ
کارشناس شماره 2 دی‌جی‌بانه
با سلام- مدل سامسونگ RU7170 فعلا در رنگ مشکی تولید شده.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
مهرزاد آدینه
سلام میخواستم بدونم این مدل بلوتوث هم داره؟
پاسخ
کارشناس شماره 2 دی‌جی‌بانه
بله تلویزیون RU7170 مجهز به اتصال بی سیم بلوتوث میباشد.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
اهورا موسوی
چرا وقتی خودمون فیلم پخش میکنیم یکم کیفیت تصویر پایین میاد؟
پاسخ
کارشناس شماره 2 دی‌جی‌بانه
با سلام- کیفیت تصویر تلویزیون RU7170 سامسونگ 4K است. اگر فیلم های شما هم از کیفیت تصویر فورکی پشتیبانی کنند کیفیت بی نظیری رو روی صفحه نمایشتون میبینید. در غیر این صورت تکنولوژی های به کار رفته کیفیت پایین فیلم شما رو نزدیک به کیفیت 4K تبدیل کرده و پخش میکنند. به همین خاطر کمی افت کیفیت طبیعیه.
به این پرسش پاسخ دهید
پرسش
پریسا کاظمی
امکان اتصال با گوشی ایفون هم داره؟
پاسخ
کارشناس شماره 2 دی‌جی‌بانه
سلام- بله این مدل از برنامه AirPlay 2 شرکت اپل پشتیبانی میکنه و به راحتی میتونید با گوشی هایی شرکت اپل بهش متصل بشید.
به این پرسش پاسخ دهید