یخچال فریزر سامسونگ RR39-RZ32

یخچال فریزر دوقلوی سفید سامسونگ مدل RR39-RZ32

انتخاب رنگ:
ویژگی‌های محصول
 • رنگ: سفید
 • نوع یخچال: یخچال فریزر دوقلو
 • گنجایش کل به لیتر: 720
موجود

* فیلدهای الزامی

ارسال عادی
ارسال عادی
در سایت ثبت‌نام کن و هزینه ارسال را مشاهده کن.
موجود

قیمت فروش بانه ‎۴۲٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان

قیمت فروش ویژه بانه ‎۳۸٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان

معرفی کوتاه
یخچال فریزر RR39-RZ32 یکی از یخچال فریزرهای دوقلوی شرکت سامسونگ است که شامل یک یخچال و یک فریزر قرینه در کنار یکدیگر میباشد. یخچال فریزر دوقلو سامسونگ RR39-RZ32 به کمک جریان هوای چندگانه و موتور اینورتر دیجیتال به ماندگاری مواد غذایی در مدت زمان طولانی تر کمک میکند. این یخچال فریزر کم مصرف است و از رده بندی انرژی A+ برخوردار میباشد. قفسه های بزرگ و قابل تنظیم که در داخل و درب این یخچال فریزر قرار گرفته است قابلیت ذخیره مواد غذایی با اندازه و حجم بالا را امکان پذیر میکند. چراغ های LED کم مصرف در یخچال فریزر سامسونگ RR39-RZ32 باعث میشود تمام نقاط روشن شده و مواددغذایی کاملا دیده شوند. با اتصال Wifi و نصب برنامه SmartThings روی تلفن همراه میتوانید از طریق تلفن همراه هوشمند به RR39-RZ32 سامسونگ متصل شده و به تنظیمات یخچال فریزر خود بپردازید.

یخچال فریزر سامسونگ RR39-RZ32

 • خنک کننده همه جانبه سامسونگ RR39-RZ32 گردش هوای چندگانه
 • سیستم بدون برفک یخچال فریزر RR39-RZ32 سیستم بدون برفک
 • پشتیبانی از نرم افزار SmartThings در سامسونگ RR39-RZ32 نرم افزار SmartThings
 • موتور اینورتر دیجیتال RR39-RZ32 کمپرسور اینورتر دیجیتال

معرفی امکانات یخچال فریزر دوقلو سامسونگ RR39-RZ32

یخچال فریزر دو قلوی RR39-RZ32 یکی از یخچال فریزرهای سامسونگ است که از طراحی شیک و مدرنی برخوردار میباشد. امکانات و قابلیت های به کار رفته در این یخچال فریزر انتخاب و خرید آن را به یک انتخاب هوشمندانه برای شما تبدیل میکند. بهره مندی یخچال فریزر دوقلوی سامسونگ RR39-RZ32 از موتور اینورتر دیجیتال باعث کاهش مصرف انرژی، تولید صدای بسیار کم و ماندگاری طولانی تر موتور یخچال فریزر میشود. به واسطه کمپرسور دیجیتال این یخچال فریزر از رتبه بندی انرژی A+ برخوردار است و در رده محصولات کم مصرف قرار میگیرد. طراحی قفسه های مستحکم و تاشوی این محصول نیز به شکلی است که با تنظیم آنها مواد غذایی را در هر سایزی که باشند به راحتی میتوانید داخل یخچال فریزر قرار دهید. در قسمت درب یخچال فریزر RR39-RZ32 محفظه هایی تعبیه شده است که در صورت کمبود جا میتوانید از آنها استفاده کرده و یا بطری هایی با سایز بزرگ را در آن قرار دهید. RR39-RZ32 سامسونگ از محفظه مخصوص میوه و سبزیجات، تخم مرغ و لبنیات برخوردار است و هرکدام از این مواد غذایی را میتوانید داخل قفسه های مخصوص به خود قرار دهید. لامپ های پور نور LED که داخل این محصول قرار گرفته اند در زمان تاریکی کاملا فضای داخل یخچال فریزر را روشن کرده باعث دسترسی آسان به مواد غذایی میشوند. آبریز یخچال فریزر دوقلو RR39-RZ32 سامسونگ نیاز شما را به آب خنک در هر زمان از شبانه روز برطرف میسازد. بهره مندی از گردش هوای چندگانه در کنار سیستم بدون برفک در این یخچال فریزر باعث میشود تا دمای یکنواختی را در تمام قسمت های یخچال فریزر داشته باشید و انرژی کمتری صرف خنک کردن محیط شود. یکی دیگر از ویژگی های خوب و کارآمد یخچال فریزر RR39-RZ32 سامسونگ میتوان به اتصال تلفن همراه به یخچال فریزر اشاره کرد. با متصل شدن از طریق تلفن همراه هوشمند به این محصول میتوانید به کنترل و تنظیمات آن به آسان ترین روش ممکن بپردازید. در ادامه به بررسی بیشتر یخچال فریزر دوقلو RR39-RZ32 میپردازیم.

خرید یخچال فریزر دوقلو سامسونگ RR39-RZ32 از بانه
بررسی مشخصات یخچال فریزر دوقلوی سامسونگ RR39-RZ32 در دیجی بانه.

کمپرسور اینورتر دیجیتال RR39-RZ32

سامسونگ RR39-RZ32 از کمپرسور اینورتر دیجیتال برخوردار است. کمپرسور نقش مهمی را در یخچال فریزر ایفا میکند. کمپرسور اینورتر دیجیتال در یخچال فریزر سامسونگ RR39-RZ32 حالت خنک کنندگی را در 7 سطح به صورت خودکار تنظیم میکند. این عمل باعث میشود کمپرسور با توجه به شرایط جوی محیط و بر اساس نحوه ی استفاده کاربر، هوای داخل یخچال را به بهترین صورت تنظیم کند. به بیان دیگر زمانی که به سرمای زیادی نیاز نیست این کمپرسور در کمترین حالت کارکرد قرار میگیرد. کمپرسور اینورتر دیجیتال باعث قرار گرفتن یخچال فریزر Samsung RR39-RZ32 در رتبه انرژی A+ شده است. کمپرسور اینورتر دیجیتال در مصرف انرژی صرفه جویی می کند، سرو صدای کمی تولید می کند و باعث می شود تا مواد غذایی مدت طولانی تری تازه بمانند. شرکت سامسونگ کارکرد این موتور را تا 10 سال تضمین کرده است تا مشتری با خیال راحت به خرید این یخچال فریزر با موتور اینورتر دیجیتال بپردازد.

کاهش مصرف انرژی با کمپرسور اینورتر دیجیتال RR39-RZ32
شرکت سامسونگ تنها کارکرد کمپرسور این یخچال فریزر را تا 10 سال تضمین کرده است.
گنجایش بزرگ یخچال فریزر RR39-RZ32 سامسونگ

ظرفیت بالای یخچال فریزر RR39-RZ32

ظرفیت و گنجایش بالای یخچال فریزر دوقلوی سامسونگ RR39-RZ32 فضای کافی را برای ذخیره انواع مواد غذایی در اختیار شما قرار میدهد. طراحی زیبای این محصول باعث زیبایی آشپزخانه شما میشود و ظرفیت داخل آن نگرانی شما را بابت چیدمان حجم زیاد مواد غذایی درون یخچال فریزر از بین میبرد. فضای کافی درون یخچال فریزر RR39-RZ32 باعث میشود تا هرچیزی را در جای خود قرار دهید و سپس به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید. درب های این یخچال فریزر به بیرون باز میشود و با باز کردن آنها به راحتی میتوانید مواد غذایی داخل یخچال فریزر را ببینید و به آنها دسترسی داشته باشید.

گردش هوای چندگانه

یخچال فریزر سامسونگ RR39-RZ32 از گردش هوای چندگانه در فضای داخلی برخوردار است. یخچال فریزرهای قدیمی تر معمولا یک نقطه برای گردش هوا و ورود هوای سرد داشتند که باعث ایجاد اختلاف دما در قسمت بالا و پایین یخچال میشد. با گردش هوای چندگانه در یخچال فریزر دوقلوی RR39-RZ32 دمای یکسان را در تمام نقاط یخچال فریزر خواهید داشت و این یکسان بودن دما به حفظ و ماندگاری مواد غذایی کمک میکند. در RR39-RZ32 سامسونگ هوای سرد و تازه به یک میزان و به صورت یکنواخت در فضای یخچال فریزر پخش شده و مواد غذایی را تازه تر نگه میدارد.

کیفیت تصویر واقعی باگردش هوای چندگانه RR39-RZ32 سامسونگ

سیستم بدون برفک سامسونگ RR39-RZ32

سیستم بدون برفک یخچال فریزر سامسونگ RR39-RZ32 کمک میکند تا مواد غذایی را در مدت طولانی تر با حداکثر طراوت و تازگی نگهداری کنید. یخچال فریزرهای قدیم به دلیل ایجاد برفک در مدت زمان کوتاه نیاز به تمیز کردن و پاک کردن لایه های رویی از برفک داشتند. همچنین با وجود برفک، منافذ گردش هوا در یخچال فریزر بسته شده یخچال فریزر از دمای یکنواخت برخوردار نبود. با وجود سیستم بدون برفک در یخچال فریزر RR39-RZ32 سامسونگ سیستم هوای سرد را به طور مساوی در یخچال توزیع می کند و باعث می شود تا مواد غذایی مدت طولانی تری تازه بمانند و طعم خود را حفظ کنند. در واقع نبود برفک باعث میشود انرژی کمتری برای خنک کردن استفاده شود و طول عمر یخچال فریزر نیز افزایش پیدا میکند.

یخچال فریزر دوقلوی سامسونگ RR39-RZ32 با سیستم بدون برفک
خنک کنندگی سریع RR39-RZ32 Samsung

پشتیبانی از فناوری Power Cool و Power Freeze

یخچال فریزر RR39-RZ32 سامسونگ از فناوری Power Cool و Power Freeze در یخچال فریزر خود بهره مند است. به کمک فناوری Power Cool به سرعت میتوانید مواد غذایی مانند انواع نوشیدنی ها را در زمان بسیار کم و به سرعت خنک کنید. همچنین با لمس یک دکمه و انتخاب گزینه Power Freeze مواد غذایی به سرعت سرد میشوند. از این گزینه میتوانید برای منجمد کردن مواد غذایی مانند بستنی استفاده کنید. یخچال فریزر سامسونگ RR39-RZ32 از سیستم خنک کننده و منجمد کننده پرقدرتی برخوردار است که باعث میشود غذاها به سرعت بالایی خنک یا منجمد شوند.

یخساز باریک سامسونگ RR39-RZ32

طراحی یخساز یخچال فریزر سامسونگ RR39-RZ32 بسیار باریک است. یخ ساز این مدل که در قسمت فریزر آن قرار گرفته است طراحی بسیار باریکی نسبت به سایر مدل ها دارد. طراحی این یخ ساز فضای کافی برای ذخیره مواد غذایی بیشتر را در اختیارتان قرار میدهد. گنجایش یخساز یخچال فریزر RR39-RZ32 پنج برابر بیشتر از حد عادی است و با کشیدن اهرمی که در کنار آن قرار گرفته است میتوانید از مقدار زیادی یخ مکعبی بهره مند شوید.

طراحی RR39-RZ32 Samsung با یخساز باریک

قفسه های تعبیه شده در درب یخچال فریزر RR39-RZ32 سامسونگ

علاوه بر قفسه ها و کشوهایی که در یخچال فریزر دوقلو RR39-RZ32 سامسونگ تعبیه شده است، درب این یخچال فریزر هم از قفسه های بزرگی برخوردار است. طراحی قفسه های بزرگ در قسمت درب این یخچال فریزر مشکل شما برای قرار دادن مواد غذایی با سایز بزرگ برطرف میسازد. این قفسه ها با قابلیت تنظیم کمک میکند تا فضایی بیشتر برای قرار دادن مواد غذایی در اختیار داشته باشید و وسایل بیشری را با سایزهای مختلف به راحتی در یخچال فریزر RR39-RZ32 سامسونگ قرار دهید. محفظه هایی که روی درب این یخچال فریزر قرار گرفته اند حجم و اندازه بزرگی دارند و به راحتی میتوانید بطری های بزرگ را در آن قرار داده و با باز کردن درب یخچال فریزر به آسانی به آنها دسترسی داشته باشید.

قفس های تعبیه شده در درب سامسونگ RR39-RZ32
محفظه های کشویی و تاشو یخچال فریزر سامسونگ RR39-RZ32

قفسه های تاشو سامسونگ RR39-RZ32

به کمک قفسه های کشویی و تاشو در یخچال فریزر به راحتی میتوانید مواد غذایی را که ابعاد بزرگی دارند درون آن قرار دهید. قابلیت قرار گرفتن مواد غذایی مختلف با سایزهای مختلف در یخچال فریزر RR39-RZ32 یکی از دلایل پرفروش بودن این محصول است. شما به راحتی میتوانید مواد غذایی کوچک تا بطری های بزرگ را در قفسه های این یخچال فریزر قرار دهید. مجهز بودن RR39-RZ32 سامسونگ به قفسه های جمع شونده یا کشویی این امکان را به شما میدهد تا با تنظیم این کشوها به راحتی مواد غذایی خود را در هر سایزی که باشند داخل یخچال قرار داده و از فضای آن استفاده کنید.

محفظه مخصوص میوه و سبزیجات و حفظ رطوبت

محفظه مخصوص نگهداری میوه و سبزیجات در یخچال فریزر سامسونگ RR39-RZ32 به شکلی ساخته شده تا رطوبت داخل آن در حد معینی حفظ شود و میوه و سبزیجات تازگی و طراوت خود را حفظ نمایند. رطوبت حاصل از مواد غذایی نگهداری شده در این محفظه بعد از مدتی تبخیر شده و در قسمت مشبک بالای محفظه سرد و تبدیل به آب می شود، به این ترتیب رطوبت از بین نمی رود و تعادل آن حفظ می شود. همین موضوع باعث می شود تا میوه و سبزیجات نگهداری شده در این محفظه طراوت و تازگی خود را حفظ کنند.

محفظه مخصوص میوه و سبزیجات یخچال فریزر سامسونگ RR39-RZ32
لامپ های ال ای دی کم مرف یخچال فریزر RR39-RZ32

لامپ کم مصرف LED در RR39-RZ32 سامسونگ

بهره مندی از لامپ های ال ای دی در RR39-RZ32 سامسونگ علاوه بر روشن کردن فضای داخل یخچال و تولید نور زیاد در کاهش مصرف انرژی نیز موثر است. قرار گرفتن جای درست این لامپ های LED داخل یخچال فریزر باعث میشود با باز شدن درب تمام قسمت های داخلی دستگاه روشن شده و به راحتی داخل آن را مشاهده کنید. این لامپ های ال ای دی از مصرف انرژی بسیار کمی برخوردار هستند و کرمای اضافی تولید نمیکنند.

قابلیت اتصال یخچال فریزر دوقلوی RR39-RZ32 به تلفن همراه

یکی از امکانات خوبی که دوقلوی سامسونگ RR39-RZ32 در اختیار شما قرار میدهد امکان اتصال تلفن همراه هوشمند به یخچال فریزر میباشد. این یخچال فریزر از یک دانگل هوشمند برخوردار است و به شما این امکان را میدهد هر زمان به کمک گوشی تلفن همراه خود به تنظیمات یخچال فریزر بپردازید. به کمک این ویژگی و با استفاده از یک برنامه در تلفن همراه هوشمند خود میتوانید دمای یخچال فریزر را کنترل کنید و حالت های خنک کننده و انجماد را تنظیم کنید. همچنین در صورت باز ماندن درب یا در صورت وجود مشکل در یخچال فریزر سامسونگ RR39-RZ32 خطاها را تشخیص داده و با اعلام هشدار شما را از وجود آن آگاه میسازد. یخچال فریزر سامسونگ RR39-RZ32 از برنامه SmartThings پشتیبانی میکند. با دانلود و نصب این برنامه روی تلفن همراه هوشمند خود میتوانید از راه دور به تنظیمات یخچال فریزر خود بپردازید. شما میتوانید این نرم افزار را از لینک های آبی زیر دانلود و نصب کنید.

دانلود SmartThings برای اندروید دانلود SmartThings برای IOS
قابلیت اتصال تلفن همراه به یخچال فریزر سامسونگ RR39-RZ32
با اتصال تلفن همراه با سیستم عامل های اندروید و IOS به وایفای میتوانید به یخچال فریزر متصل شوید.

طراحی شیک یخچال فریزر دوقلوی RR39-RZ32

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ RR39-RZ32 رنگ سفید طراحی بسیار باریکی دارد و جلوه زیبایی به آشپزخانه شما میبخشد. این یخچال فریزر دوقلو به راحتی با آشپزخانه های مدرن هماهنگ شده و از طراحی شیک و زیبایی برخوردار است. این یخچال فریزر دوقلو را میتوانید در کنار یکدیگر قرار دهید و یا با توجه به دکوراسیون آشپزخانه هر کدام را در یک گوشه از آشپزخانه قرار دهید. درب فریزر محصول به سمت چپ و درب یخچال به سمت راست باز میشود و کاملا قرینه یکدیگر هستند. آبریز این یخچال فریزر در هر زمان که احتیاج داشته باشید آب خنک را در اختیارتان قرار میدهد.چراغ های ال ای دی که در داخل سامسونگ RR39-RZ32 قرار گرفته اند تمام فضای داخل یخچال فریزر را روشن میکنند و به راحتی به مواد غذایی مورد نظرتان دسترسی خواهید داشت. ظاهر شیک و رنگ سفید یخچال فریزر دوقلو RR39-RZ32 به راحتی با دکوراسیون شما هماهنگ شده و زیبایی خاصی به محیط میبخشد.

طراحی یخچال فریزر سامسونگ RR39-RZ32 شیک و زیبا

*محصول واقعی ممکن است با کالای نشان داده شده متفاوت باشد. برای مشاهده تصاویر واقعی، گالری محصول را مشاهده فرمایید.

اطلاعات کلی
مدل
RR39-RZ32
تولید کننده
SAMSUNG
رنگ
سفید
سطح انرژی
+A
نوع یخچال
یخچال فریزر دوقلو
درب در درب
ندارد
کمپرسور
اینورتر دیجیتال
بدون برفک
دارد
ظرفیت یخچال- برای دو قلو
390 لیتر
ظرفیت فریزر - برای دو قلو ها
330 لیتر
گنجایش کل به لیتر
720
پهنا(میلیمتر)
یخچال 595 میلیمتر / فریزر 595 میلیمتر
ارتفاع(میلیمتر)
1853 میلیمتر
عمق با درب و دستگیره (میلیمتر)
694 میلیمتر
سطح صدا
39 دسی بل
تعداد طبقات یخچال
5
تعداد طبقات فریزر
3
تعداد کشوی یخچال
2
تعداد کشوی فریزر
4
لامپ فریزر
دارد
لامپ یخچال
دارد
تعداد طبقات درب یخچال
7
تعداد طبقات درب فریزر
3
آبریز
دارد
قفل کودک
دارد
سایر
ویژگی های دیگر
 • دارای محفظه مخصوص لبنیات
 • دارای محفظه مخصوص تخم مرغ
 • دارای محفظه مخصوص میوه و سبزیجات
 • مجهز به زنگ هشدار
 • دارای صفحه نمایش ال ای دی
 • مجهز به یخساز
 • قابلیت خنک کنندگی تمام قسمت های یخچال فریزر
 • قابلیت اتصال به وای فای
 • پشتیبانی از برنامه SmartThings


تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
ثبت پرسش جدید