تلویزیون فیلیپس 55PUS6754

تلویزیون ال ای دی 4K فیلیپس مدل PUS6754 سایز 55 اینچ

برند: فیلیپس
دسته‌بندی: تلویزیون
انتخاب سایز:
ویژگی‌های محصول
 • سال عرضه: 2019
 • نوع تلویزیون: ال ای دی
 • ابعاد صفحه: "55
 • کیفیت تصویر: 4K
ناموجود
ناموجود
معرفی کوتاه
تلویزیون PUS6754 سایز 55 اینچ یکی از تلویزیون های 2019 فیلیپس می باشد. کیفیت تصویر این تلویزیون فورکی است و از تکنولوژی HDR با فرمت های پیشرفته HDR10 Plus، HLG و Dolby Vision پشتیبانی می کند. تلویزیون 4K فیلیپس PUS6754 به کمک تکنولوژی Micro Dimming و تکنولوژی های بکار رفته در آن تصاویر بسیار واقعی تولید می کند و برای تماشای فیلم و سریال کاملا مناسب می باشد. تلویزیون ال ای دی فیلیپس PUS6754 در هر اینچ دارای 1200 پیکسل می باشد و این میزان باعث تولید تصاویر دقیق و شفاف می شود. کیفیت صدای این تلویزیون نیز خوب است و بلندگوهای آن در مجموع از توان خروجی 20 وات برخوردار هستند. فیلیپس تلویزیون 55PUS6754 خود را به تکنولوژی Dolby Atmos مجهز نموده تا صدای فراگیر و شفافی را در اختیار شما قرار دهد. تلویزیون هوشمند فیلیپس PUS6754 دارای سیستم عامل Saphi است و امکانات هوشمند ساده و خوبی را در اختیار شما قرار می دهد.

معرفی تلویزیون ال ای دی فیلیپس PUS6754 سایز 55 اینچ

PUS6754 یکی از تلویزیون های 55 اینچ و محصول 2019 فیلیپس است. تلویزیون 55 اینچ PUS6754 یکی از تلویزیون های ال ای دی شرکت فیلیپس است که قابلیت پخش تصاویر با کیفیت 4K Ultra HD را فراهم میکند. این تلویزیون با مجهز بودن به تکنولوژی های پیشرفته برای بهبود کیفیت تصویر، صحنه های شگفت انگیزی را پخش میکند. تلویزیون ال ای دی فیلیپس PUS6754 از محتوای HDR پشتیبانی میکند و با افزایش کنتراست جزییات دقیقی از تصاویر را به نمایش میگذارد. فناوری های Micro Dimming، Pixel Precise Ultra HD و قابلیت UpScale باعث میشوند تا تصاویر با بهترین کیفیت پخش شوند و از جزییات تصاویر غافل نمانید. تلویزیون PUS6754 از فناوری Dolby برای ارائه بهترین کیفیت صدا و تصویر برخوردار است. این تلویزیون از فناوری Dolby Vision و طیف گسترده رنگ پشتیبانی می کند تا تصاویری با رنگ های طبیعی و عمیق را در اختیار بیننده قرار دهد. این تلویزیون علاوه بر دالبی ویژن، از فناوری Dolby Atmos نیز بهره می گیرد تا صدایی همه جانبه و با کیفیت تولید کند. تلویزیون 2019 فیلیپس PUS6754 هوشمند است و به سیستم عامل Saphi مجهز شده است. به واسطه این سیستم عامل و اتصال تلویزیون به اینترنت امکانات هوشمند مختلفی در اختیار شما قرار میگیرد. تماشای شبکه های آنلاین، قابلیت اتصال تلویزیون به تلفن همراه، مجهز بودن تلویزیون به فروشگاه ویدیویی آنلاین، امکان نصب برنامه روی تلویزیون و غیره از امکانات هوشمند این تلویزیون 55 اینچ میباشد. تلویزیون هوشمند فیلیپس PUS6754 به کمک تکنولوژی Ambilight رنگ هایی متناسب با تصویر در حال پخش را در پشت تلویزیون ایجاد می کند. این فناوری علاوه بر زیبایی محیط، باعث میوشد تا تصاویر بزرگتر به نظر بیایند. تلویزیون فورکی فیلیپس PUS6754 مجهز به گیرنده دیجیتال داخلی است و برای تماشای شبکه های داخلی نیاز به خرید جداگانه آن نخواهید داشت. در ادامه به بررسی بیشتر مشخصات تلویزیون 55 اینچ PUS6754 فیلیپس میپردازیم.

بهترین قیمت تلویزیون فیلیپس 55PUS6754 در دیجی بانه
قیمت تلویزیون ال ای دی فیلیپس 55PUS6754 در دی جی بانه.

کیفیت تصویر 4K UHD تلویزیون فیلیپس PUS6754

تلویزیون LED فیلیپس PUS6754 از کیفیت تصویر فوق العاده ای برخوردار است و با پشتیبانی از فناوری های مختلف در زمینه بهبود کیفیت تصویر، صحنه های شگفت انگیزی را به نمایش میگذارد. فیلیپس، تلویزیون PUS6754 خود را به صفحه نمایش ال ای دی مجهز کرده است. این تلویزیون با پشتیبانی از کیفیت تصویر 4k UHD تصاویر واقعی را از صفحه نمایش 55 اینچ خود پخش میکند. تلویزیون PUS6754 فیلیپس با پشتیبانی از کیفیت تصویر 4K وضوح تصویری تا چهار برابر کیفیت تصویر تلویزیون های Full HD را ارائه میدهد. تلویزیون 55 اینچ فیلیپس PUS6754 از تکنولوژی HDR با فرمت های HDR10 Plus، Dolby Vision و HLG پشتیبانی میکند. به کمک این فناوری کنتراست تصاویر افزایش پیدا کرده و سایه روشن رنگ ها به وضوح دیده خواهد شد. تلویزیون 4K فیلیپس PUS6754 از فناوری Micro Dimming برخوردار است. تکنولوژی Micro Dimming با تقسیم کردن صفحه نمایش به قسمت های مختلف باعث میشود تا با آنالیز هر قسمت کنتراست و کیفیت تصویر بالا رفته و تصاویر شفافی را مشاهده کنید. صفحه نمایش تلویزیون فیلیپس PUS6754 از 8 میلیون پیکسل ساخته شده است و از فناوری Ultra Resolution Upscaling پشتیبانی میکند. این فناوری باعث میشود تا تصاویر و برنامه هایی که از کیفیت پایین تر از فورکی برخوردار هستند نیز با کیفیت خوبی پخش شوند. PUS6754 فیلیپس با قابلیت UpScale رزولوشن تصاویر را افزایش داده و آنها را با کیفیت 4K و یا در حد آن پخش میکند. در این تلویزیون میتوانید صحنه هایی با سرعت بالا را بدون توقف و سریع مشاهده کنید و در صحنه هایی واقعی و زنده با کنتراست بالا و جزییات دقیق غوطه ور شوید.

تلویزیون 4K فیلیپس PUS6754 سایز 55 اینچ
کیفیت تصویر 4K Ultra HD تلویزیون PUS6754 فیلیپس.
موتور Pixel Precise Ultra HD در تلویزیون 55 اینچ فیلیپس PUS6754

PUS6754 فیلیپس مجهز به Pixel Precise Ultra HD

PUS6754 فیلیپس سایز 55 اینچ به فناوری Pixel Precise Ultra HD مجهز شده است. ابن فناوری تمام تصاویر را با کیفیت 4K Ultra HD روی صفحه نمایش تلویزیون به نمایش میگذارد. به کمک این فناوری صحنه ها سریع و بدون توقف پخش میشوند. افزایش کنتراست باعث نمایش واضح رنگ های تیره و روشن خواهد شد. رنگ های شیاه با تیرگی عمیق و رنگ های سفید کاملا روشن به نمایش گذاشته میشود. تلویزیون فورکی فیلیپس PUS6754 به کمک Pixel Precise Ultra HD صحنه هایی با کنتراست بالا و رنگ های طبیعی را پخش میکند.

تکنولوژی HDR در تلویزیون فیلیپس PUS6754

HDR یا High Dynamic Range یکی از فناوری مهمی است که در تلویزیون های 4K فیلیپس برای افزایش کنتراست تصویر استفاده شده است. تلویزیون فیلیپس PUS6754 سایز 55 اینچ از فناوری HDR با فرمت های Dolby Vision، HDR10 Plus و HLG پشتیبانی میکند. تکنولوژی HDR به بهبود کیفیت رنگ ها و درخشش و کنتراست تصویر کمک میکند و کنتراست تصاویر را افزایش داده و باعث دیده شدن جزییات بیشتر تصاویر میشود. وضوح رنگ ها افزایش یافته و قسمت های تاریک و روشن صحنه ها به واسطه تکنولوژی HDR با تفاوت بیشتر قابل مشاهده است. تکنولوژی HDR با افزایش کنتراست و همچنین اختلاف بین رنگ های تیره و روشن، تصاویر را با کیفیت و واضح به نمایش میگذارد. رنگ های مشکی تیره تر و رنگ های سفید روشن تر به نمایش گذاشته میشود. این تکنولوژی جزئیات دقیق و رنگ های واقعی به همراه کنتراست بیشتر را ارائه می دهد.

55PUS6754 فیلیپس مجهز به تکنولوژی HDR

تلویزیون فیلیپس PUS6754 مجهز به فناوری دالبی

تلویزیون فیلیپس PUS6754 سایز 55 اینچ از فناوری دالبی ویژن و دالبی اتموس برای افزایش کیفیت صدا و تصویر برخوردار است. به کمک این فناوری فضایی سینمایی را هنگام تماشای فیلم و بازی تجربه خواهید کرد. بیشتر تلویزیون های فیلیپس از فناوری دالبی برای ارائه بهترین کیفیت تصویر و صدا در تلویزیون های خود استفاده میکنند. تلویزیون ال ای دی فیلیپس PUS6754 با مجهز بودن به فناوری HDR با فرمت دالبی ویژن به نمایش هرچه واقعی تر تصاویر کمک میکند. تکنولوژی Dolby Vision جزو پیشرفته ترین استانداردهای تکنولوژی HDR می باشد و باعث می شود تصاویر کاملا واقعی نمایش داده شوند و شما را در صحنه های طبیعی و واقعی غوطه ور میسازد. از دیگر فرمت های فناوری Dolby میتوان به فناوری Dolby Atmos اشاره کرد. این فناوری در افزایش کیفیت صدا نقش بسیار مهمی را ایفا میکند. فناوری دالبی اتموس در تلویزیون 4K فیلیپس PUS6754 صدایی همه جانبه و فراگیر را با بهترین کیفیت به گوش میرساند. در ویدیوی فوق به بررسی بیشتر فناوری Dolby Vision و Dolby Atmos پرداختیم. به کمک این دو تکنولوژی فضایی سینمایی را در منزل خود تجربه خواهید کرد.

امکانات تلویزیون هوشمند فیلیپس PUS6754 محصول 2019

یکی از ویژگی های مهمی که علاوه بر کیفیت تصویر و صدا در تلویزیون های جدید فیلیپس به کار رفته است هوشمند بودن آنها میباشد. به واسطه هوشمند بودن تلویزیون های فیلیپس امکانات و سرگرمی های مختلف و جذابی در اختیار شما قرار میگیرد. تلویزیون 2019 فیلیپس PUS6754 نیز از این قاعده مستثنی نیست. تلویزیون هوشمند فیلیپس PUS6754 مجهز به سیستم عامل سافی است. با اتصال تلویزیون به اینترنت از طریق وای فای یا کابل LAN میتوانید به امکانات مختلفی دسترسی داشته باشید. مجهز بودن به برنامه های یوتیوب و نتفلیکس برای تماشای انواع ویدیوها به صورت آنلاین، پشتیبانی از فروشگاه ویدیویی آنلاین، دانلود و نصب برنامه های مختلف روی تلویزیون، ویژگی Miracast، قابلیت ضبط روی USB و غیره از امکانات هوشمند تلویزیون فیلیپس PUS6754 میباشد. سیستم عامل این تلویزیون قابلیت به روز رسانی را به صورت آنلاین یا از طریق درگاه USB در اختیار شما قرار میدهد. تلویزیون Smart فیلیپس PUS6754 به فناوری با نام Ambilight مجهز می باشد که زیبایی خاصی به ظاهر تلویزیون بخشیده است. این فناوری نورپردازی هماهنگ با تصویر در حال پخش را در پشت تلویزین ایجاد می کند.

تلویزیون هوشمند فیلیپس 55PUS6754 مجهز به سیستم عامل اندروید
تلویزیون هوشمند فیلیپس PUS6754 مجهز به سیستم عامل سافی است.
دسترسی آسان به منوی تلویزیون فیلیپس PUS6754 سایز 55 اینچ

دسترسی به منو تلویزیون PUS6754 با فشردن یک دکمه

تلویزیون اسمارت فیلیپس PUS6754 با پشتیبانی از سیستم عامل سافی امکانات هوشمند مخلفی را در اختیار شما قرار میدهد. سافی یک سیستم عامل ساده است که یادگیری و کار با آن بسیار ساده است. دسترسی به شبکه های پرطرفدار فیلم و برنامه های تلویزیونی مانند آمازون، یوتیوب، نتفلیکس و غیره که روی یک منوی ساده قرار گرفته اند با فشردن یک دکمه امکان پذیر است. فیلیپس PUS6754 این امکان را میدهد تا شما با فشردن دکمه بر روی ریموت کنترل وارد این شبکه ها شده و از دیدن برنامه های مورد علاقه خودلذت ببرید.

فناوری Ambilight در تلویزیون فیلیپس PUS6754

تلویزیون هوشمند فیلیپس PUS6754 از فناوری Ambilight در سه طرف قاب خود برخوردار میباشد. فناوری Ambilight یکی از ویژگی های منحصر بفردی است که در بیشتر تلویزیون های جدید فیلیپس به کار گرفته شده است. نوارهای LED که در لبه های تلویزیون تعبیه شده اند با توجه به تصویر درحال پخش روی صفحه نمایش تلویزیون نورپردازی متناسب با تصویر را در سه طرف قاب تلویزیون پخش میکنند. در واقع Ambilight به نوری گفته میشود که در زمان پخش تصاویر و روشن بودن تلویزیون در پشت آن پخش میشود و موجب میشود تا صفحه نمایش تلویزیون خود را بزرگتر ببینید. این تکنولوژی قادر است با توجه به تصویر در حال پخش و محتوای آن، نور متناسب با آن را در سه طرف تلویزیون 4K فیلیپس PUS6754 پخش کند. گسترش تصویر توسط این تکنولوژی باعث بزرگتر نشان دادن صفحه نمایش تلویزیون میشود. تکنولوژی Ambilight با پخش کردن نور در اطراف قاب تلویزیون PUS6754 محدوده وسیعی از رنگ و روشنایی را ایجاد میکند. میزان شدت نور نیز بر اساس محتوایی که از صفحه نمایش تلویزیون در حال پخش است قابل تنظیم است.

تلویزیون فیلیپس 55PUS6754 مجهز به فناوری Ambilight و پخش نور در اطراف قاب

*محصول واقعی ممکن است با کالای نشان داده شده متفاوت باشد. برای مشاهده تصاویر واقعی، گالری محصول را مشاهده فرمایید.
*امکانات تلویزیون بسته به منطقه جغرافیایی مختلف ممکن است تفاوت هایی داشته باشند. لطفا قبل از استفاده این موضوع را بررسی کنید.

اطلاعات کلی
مدل
55PUS6754
سال عرضه
2019
تولید کننده
Philips
کشور سازنده
لهستان
رنگ
نقره ای
نوع تلویزیون
ال ای دی
گیرنده دیجیتال
دارد
نوع گیرنده دیجیتال
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
ویژگی های هوشمند (اسمارت)
دارد
سیستم عامل
Saphi
تلویزیون مخصوص
 • کاربری خانگی و عمومی
 • تماشای فیلم
تصویر
ابعاد صفحه
55"
کیفیت تصویر
4K
سیستم کاهنده نویز
ندارد
صدا
صدای 3 بعدی
ندارد
تکنولوژی صوتی
Dolby Atmos
قدرت خروجی صدا
20 وات
قابلیت اتصال
ورودی HDMI
دارد
تعداد ورودی HDMI
3
ورودی USB
دارد
تعداد ورودی USB
2
WiFi (شبکه بی سیم)
دارد
LAN (اترنت)
دارد
خروجی هدفون
دارد
خروجی صوتی دیجیتال (اپتیکال)
دارد
ورودی ویدیو کامپوزیت (AV)
دارد
ورودی ویدیو کامپوننت (Y/Pb/Pr)
دارد
ورودی سریال (D-sub)
ندارد
ورودی آنتن (RF)
دارد
دیگر درگاه ها
 • CI Plus
 • Audio L/R in
برق
رده بندی مصرف انرژی
+A
منبع تغذیه
AC 220-240 V50/60Hz
حسگر اکو
ندارد
خاموش کردن خودکار
دارد
توان مصرفی (آماده‌بکار)
85 وات
توان مصرفی (حالت ذخیره انرژی)
0.3 وات
ابعاد (طول×عرض×پهنا)
دستگاه بدون پایه
1236.6x723.6x79.9 میلیمتر
دستگاه با پایه
1236.6x742x261 میلیمتر
بسته
1360x860x160 میلیمتر
وزن
دستگاه بدون پایه
16.1 کیلوگرم
دستگاه با پایه
16.3 کیلوگرم
بسته
20.5 کیلوگرم
لوازم جانبی
کنترل از راه دور
دارد
باتری ها
دارد
کتابچه راهنمای کاربر
دارد
کابل HDMI
ندارد
سایر
ویژگی های دیگر
 • دارای تکنولوژی Ambilight سه طرف تلویزیون
 • دارای نسبت تصویر 16:9
 • دارای تکنولوژی Micro Dimming و تولید تصاویری با کنتراست بالا
 • پشتیبانی از تکنولوژی HDR و فرمت های HDR10 Plus، Dolby Vision و HLG
 • دارای تکنولوژی Ultra Resolution
 • دارای تکنولوژی Pixel Precise Ultra HD
 • تعداد پیکسل در هر اینچ : 1200
 • دارای ویژگی SimplyShare
 • دارای ویژگی Miracast
 • پشتیبانی از HbbTV
 • دارای قابلیت ضبط برنامه ها روی USB
 • دارای ویژگی Pause TV
 • دارای فروشگاه ویدئویی آنلاین
 • دارای برنامه Youtube و Netflix
 • دارای مرورگر اینترنت
 • تشخیص خودکار دستگاه های فیلیپس
 • قابلیت اپدیت سیستم عامل از طریق USB و آنلاین
 • دارای برنامه ریموت مخصوص موبایل
 • دارای پردازشگر 4 هسته ای
 • دارای تکنولوژی Dolby Atmos و تولید صدای فراگیر
 • دارای تکنولوژی Auto Volume Leveller
 • دارای تکنولوژی Clear Dialogue و تولید صدای شفاف
 • دارای تکنولوژی A.I. Sound و صدای هوشمند
 • دارای ویژگی 5 Band Equalizer
 • دارای تکنولوژی Bass Enhancement
 • دارای وایفای Dual Band
 • دارای پورت HDMI با قابلیت ARC یا کانال برگشتی صدا
 • دارای پورت HDMI با قابلیت HDMI-CEC
 • تمام پورت های HDMI از HDCP 2.2 پشتیبانی می کنند
 • پشتیبانی از فرمت های ویدئویی: MKV, AVI, H264/MPEG-4 AVC, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV9/VC1, VP9, HEVC-H.265
 • پشتیبانی از فرمت های صوتی: AAC, MP3, WAV, WMA, WMA-PRO
 • پشتیبانی از فرمت های تصویری: JPEG, BMP, GIF, PNG, 360 photo, HEIF
 • دارای تلتکس
 • ابعاد براکت نصب روی دیوار: 300x200 میلیمتر


تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
ثبت پرسش جدید
پرسش
علی قنبرپور
سلام، تلوزیون 55 اینچ با حدود قیمت 20 میلیون که تصویر تلوزیون ایرانو خوب نشون بده چه مدلی پیشنهاد می کنید؟ الان sony 42w800a دارم، که ps4 هم وصل می کنم خوبه نسبتا
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، بله تمام تلویزیون ها قابلیت اتصال به کنسول های بازی مثل PS4 و PS5 را دارند اما تجربه و کیفیت بازی در هر تلویزیون متفاوت است. با بودجه حدودا 20 میلیون تلویزیون سامسونگ Q60T، تلویزیون سونی X8000H به ترتیب بهترین گزینه هستند و کیفیت تصویر بهتری تولید می کنند و برای بازی کردن نیز به عنوان یک تلویزیون ارزان قیمت خوب هستند. با تشکر.
پاسخ
علی قنبرپور
تلویزیون هایسنس 55U8QF نسبت به این مدلها چطوره؟ ارزش این اختلاف قیمت را داره؟
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، کیفیت تصویر تلویزیون هایسنس U8QF بسیار بهتر از تلویزیون فیلیپس PUS6754 می باشد. تلویزیون U8QF دارای صفحه نمایش ULED و پنل VA است و از حداکثر روشنایی صفحه نمایش بسیار بالاتری نسبت به تلویزیون PUS6754 برخوردار است. همچنین تلویزیون U8QF دارای تکنولوژی Full Array Local Dimming Pro است و کنتراست تصویر بسیار بهتری ارائه می دهد. تلویزیون U8QF از رفرش ریت صفحه نمایش 120 هرتز برخوردار است و این عالیست. سیستم صوتی این تلویزیون نیز JBL می باشد و کیفیت صدای بهتری ارائه می دهد. به طور کلی تلویزیون U8QF سرتر از تلویزیون PUS6754 است و قطعا ارزش خرید بیشتری دارد. با تشکر.
به این پرسش پاسخ دهید