ناموجود

  جارو برقی پاناسونیک MC-CJ919

  جارو برقی 2500 وات قرمز پاناسونیک مدل MC-CJ919

  دسته‌بندی: جاروبرقی
  ناموجود
  معرفی کوتاه

  جاروبرقی قرمز پاناسونیک MC-CJ919 یکی از قدرتمندترین جاروبرقی های سری CJ910 به حساب می آید. جاروبرقی MC-CJ919 علاوه بر طراحی شیک و زیبا، قدرت و کارایی بسیار خوبی نیز دارد. توان ورودی آن برابر 2500 وات می باشد که قابلیت تنظیم نیز دارد. جاروبرقی 2500 وات پاناسونیک MC-CJ919 در کنار قدرت زیاد، صدای بسیار کمی نیز تولید می کند. از این رو جزو جاروبرقی های کم صدای پاناسونیک بحساب می آید. همانند دیگر مدل های هم سری خود، از نازل 3 کاره 3D EZ Nozzle نیز در جاروبرقی CJ919 استفاده شده که امکان نظافت هر سطحی را فراهم می سازد. علاوه بر این، 2 سری دیگر نیز به همراه جاروبرقی ارائه می شوند که امکان نظافت قسمت های دیگر منزل را فراهم می سازند. به لطف لوله تلسکوپی جاروبرقی کیسه ای پاناسونیک CJ919 به راحتی می توانید قسمت های دور از دسترس را تمیز کنید. جاروبرقی فیلتر دار پاناسونیک MC-CJ919 به فیلتر HEPA مجهز است که از خروج گرد و غباری که توسط کیسه قابل جذب نیستن جلوگیری می کند. با این فیلتر دیگر نگران عزیزان خود که به گرد و خاک آلرژی دارند نخواهید بود. از دیگر قابلیت های جاروبرقی قرمز MC-CJ919 می توان به ویژگی Blower و سیم جمع کن اشاره کرد.

  معرفی جاروبرقی 2500 وات پاناسونیک MC-CJ919 از سری CJ910

  پاناسونیک MC-CJ919 یکی از بهترین جاروبرقی های این شرکت است که در کنار طراحی شیک، قدرت بسیار خوبی نیز دارد. جاروبرقی پاناسونیک MC-CJ919 با توان مصرفی 2500 وات، قدرتمندترین مدل از سری CJ910 است. توان مصرفی جاروبرقی 2500 وات پاناسونیک MC-CJ919 همانند دیگر محصولات این سری، به راحتی قابل تنظیم است. به این معنا که می توانید بسته به نیاز خود میزان قدرت جاروبرقی CJ919 را تعیین کنید. این کار تا حدودی باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و کم شدن هزینه ها می شود. شعاع کاری جاروبرقی CJ919 در حدود 11 متر است که نسبت به جاروبرقی MC-CJ915 حدود 3 متر بیشتر است. از این رو برای خانه هایی که سالن های بزرگی دارند مناسب می باشد. در موارد دیگر مانند فیلتر HEPA، نازل 3 کاره و سری های اضافی، مشابه مدلهای دیگر از سری MC-CJ910 است. موتور 2500 وات جاروبرقی پاناسونیک CJ919 بسیار کم صدا بوده و نویزی در حدود 60 دسی بل تولید می کند. این میزان صدا بسیار کمتر از جاروبرقی های قدیمی و حتی مدل CJ915 است.

  ویدئو معرفی جاروبرقی MC-CJ919 پاناسونیک سری CJ910

  قابلیت های جاروبرقی پاناسونیک MC-CJ919

  جاربرقی قرمز پاناسونیک MC-CJ919 علاوه بر طراحی زیبا و شیک، قابلیت های بسیار خوبی نیز دارد. توان جاروبرقی در بازه ای مشخص و تا حداکثر 2500 وات قابل تنظیم است. با وجود این ویژگی می توانید بسته به نیاز خود میزان مکش جاروبرقی را تنظیم کرده و در هزینه ها نیز صرفه جویی کنید. همچنین امکان مدیریت مصرف انرژی را فراهم می کند. این جاروبرقی با وجود توان 2500 وات، صدای بسیار کمی تولید کرده و جزو جاروبرقی های کم صدای پاناسونیک بحساب می آید. این صدای کم را مدیون تکنولوژی خاص موتور و لوله بلند قسمت خروجی هستیم. در قسمت خروجی هوای جاروبرقی پاناسونیک MC-CJ919 فیلتر HEPA قرار دارد که به راحتی قابل تعویض یا شستشو می باشد. این فیلتر از خروج گرد و خاک از جاروبرقی جلوگیری کرده و ذرات ریز را جذب می کند. جاروبرقی MC-CJ919 پاناسونیک به یک کیسه 6 لیتری مجهز است که قابلیت شستشو نیز دارد. این مدل نیز همانند مدلهای دیگر سری CJ910، به نازل 3D EZ Nozzle مجهز بوده که قابلیت نظافت انواع سطوح را فراهم می سازد. در کنار این برس کف، 2 نازل دیگر نیز همراه جاروبرقی ارائه می شود که امکان نظافت مکان های دیگر را فراهم می سازد. از ویژگی های دیگر جاروبرقی 2500 وات پاناسونیک MC-CJ919 می توان به سیم جمع کن، قابلیت دمیدن یا Blower و همچنین لوله تلسکوپی قابل تنظیم اشاره کرد. دکمه های جاروبرقی طراحی بزرگ و مناسبی دارند تا به راحتی بتوانید توسط پای خود از آنها استفاده کنید. این ویژگی باعث سهولت در کار با جاروبرقی می شود.

  خرید جاروبرقی پاناسونیک MC-CJ919
  خرید جاروبرقی پاناسونیک CJ919 از دی جی بانه.

  جاروبرقی 2500 وات پاناسونیک CJ919

  قدرت موتور یکی از ویژگی هایی است که در هنگام خرید جاروبرقی باید به آن توجه کرد. جاروبرقی پاناسونیک MC-CJ919 به یک موتور قدرتمند با توان 2500 وات مجهز است. بزرگترین تفاوت این جاروبرقی با دیگر جاروبرقی های سری CJ910 همین توان بالای موتور است. جاروبرقی 2500 وات MC-CJ919 نسبت به MC-CJ915 و MC-CJ917 قدرت نسبتا بیشتری دارد. ولی با این وجود همچنان جزو کم صداترین جاروبرقی های پاناسونیک بحصاب می آید. به راحتی می توانید با نوال لفزنده ای که روی جاروبرقی تعبیه شده میزان قدرت جاروبرقی را بسته به نیاز خود تنظیم کنید.

  پاناسونیک MC-CJ919 با موتور 2500 وات
  صدای جاروبرقی پاناسونیک MC-CJ919 بسیار کم است

  صدای بسیار کم جاروبرقی MC-CJ919 پاناسونیک

  جاروبرقی MC-CJ919 دارای موتور 2500 وات است. این موتور علاوه بر اینکه قدرت بسیار بالایی دارد، صدای بسیار کمی تولید می کند. از این رو جاروبرقی MC-CJ919 پاناسونیک یکی از کم صداترین جاروبرقی های سری CJ910 بحساب می آید. این جاروبرقی صدایی در حدود 60 دسی بل تولید می کند که بسیار کمتر از مدل های قدیمی است. از تکنولوژی های پیشرفته ای در ساخت موتور جاروبرقی پاناسونیک MC-CJ919 استفاده شده است که در کنار طراحی بدنه موتور و لوله خروجی هوای طویل، باعث شده صدای موتور تا این حد کاهش یابد. خرید جاروبرقی کم صدای پاناسونیک CJ919 از دی جی بانه توصیه می شود. چرا که صدای کم در کنار یک موتور قدرتمند، مزیتی است که در هر جاروبرقی دیده نمی شود.

  فیلتر HEPA در جاروبرقی پاناسونیک MC-CJ919

  جاروبرقی های کیسه ای بطور معمول تنها امکان جذب ذرات درشت را داشته و نمی توانند ذرات ریز خاک و غبار را جذب کنند. به همین جهت جاروبرقی پاناسونیک MC-CJ919 به فیلتر HEPA مجهز شده است. فیلتر HEPA در قسمت خروجی هوای جاروبرقی کسیه اس پاناسونیک MC-CJ919 قرار دارد. این فیلتر قادر به جذب غبار و ذرات آلرژی زای خارج شده از موتور می باشد. به این ترتیب محیطی کاملا تمیز را در اختیار شما قرار می دهد. گرد و خاک تا 99.97% توسط فیلتر هپا جذب می شوند. به این ترتیب اگر کودک یا افرادی را در منزل دارید که به گرد و خاک آلرژی دارند، خرید جاروبرقی فیلتردار پاناسونیک CJ919 به شما توصیه می شود.

  جاروبرقی پاناسونیک MC-CJ919 با فیلتر HEPA

  طراحی جاروبرقی قرمز پاناسونیک CJ919

  جاروبرقی های پاناسونیک همانند دیگر محصولات این شرکت، طراحی شیک و مدرنی دارند تا با دکوراسیون های امروزی سازگار باشند. جاروبرقی قرمز پاناسونیک CJ919 نیز دارای طراحی زیبا و شکیل است که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند. اولین چیزی که در طراحی بدنه جاروبرقی پاناسونیک CJ919 به چشم می خورد، دکمه های بزرگ آن است. این موضوع علاوه بر اینکه نقش مهمی در زیبایی جاروبرقی دارد، باعث سهولت در کار با آن نیز شده است. با وجود دکمه های بزرگ به راحتی می توانید جاروبرقی را با پای خود خاموش و روشن کرده یا از سیم جمع کن استفاده کنید. پاناسونیک MC-CJ919 به نازل 3 کاره مجهز است که امکان نظافت انواع سطوح را فراهم می سازد. فقط با یک اشاره می توانید از سری های مختلف این نازل استفاده کرده و کنج دیوار، کنار پایه ها، فرش، پارکت و یا حتی مبلمان خود را تمیز کنید. در کنار این نازل، 2 سری دیگر نیز به ارائه می شود که در جایگاه مخصوص خود روی دسته جاروبرقی قرار می گیرند. به این ترتیب به راحتی در دسترس و تعویض هستند. لوله جاروبرقی MC-CJ919 فلزی و از نوع تلسکوپی می باشد. ارتفاع این لوله به راحتی قابل تنظیم است تا بسته به نیاز خود، از طول مناسب استفاده کنید. این لوله توسط یک شیلنگ بلند و با کیفیت به جاروبرقی متصل شده است که قابلیت چرخش نیز دارد. روی بدنه جاروبرقی، دستگیره ای قرار دارد که امکان حمل و جابجایی آن را آسان می کند. چرخ ها و زه جلوی جاروبرقی بسیار نرم بوده و از آسیب رساندن به فرش، پایه میز یا خط انداختن روی دیوار جلوگیری می کنند. جاروبرقی 6 لیتری پاناسونیک MC-CJ919 دارای کیسه قابل شستشو است و به راحتی امکان خارج کردن آن از بدنه وجود دارد.

  طراحی جاروبرقی پاناسونیک MC-CJ919
  طراحی جاروبرقی 2500 وات پاناسونیک MC-CJ919
  شیلنگ جاروبرقی MC-CJ919 با قابلیت چرخش 360 درجه

  شیلنگ با قابلیت چرخش 360 درجه

  شیلنگ جاروبرق MC-CJ919 پاناسونیک طراحی خاص و منعطفی دارد. این شیلنگ در واقع رابطی است بین جاروبرقی و لوله مکش. قسمت اتصال بصورت 90 درجه طراحی شده که قابلیت چرخش 360 درجه دارد. به این ترتیب به آسانی می توانید به نظافت اطراف بپردازید. امکان چرخش محل اتصال شیلنگ علاوه بر سهولت در نظافت، باعث شده تا عمر جاروبرقی نیز تا حد قابل توجهی افزایش یابد.

  جاروبرقی MC-CJ919 با لوله تلسکوپی

  لوله های چند تکه قدیمی، تغییر اندازه لوله و کار با جاروبرقی را کمی سخت کرده بود. از این رو به مرور زمان لوله های تلسکوپی اختراع شدند که امکان تنظیم ارتفاع لوله جاروبرقی را به راحتی فراهم ساختند. جاروبرقی پاناسونیک CJ919 نیز مجهز به لوله تلسکوپی است. طول این لوله فلزی به راحتی قابل تنظیم می باشد که سرعت کار و نظافت را افزایش می دهد. لوله تلسکوپی جاروبرقی MC-CJ919 بسیار با دوام و مقاوم بوده و طول عمر بالایی دارد.

  جاروبرقی MC-CJ919 با لوله فلزی از نوع تلسکوپی

  جاروبرقی 2500 وات MC-CJ919 با نازل جدید 3D EZ Nozzle

  جاروبرقی های پاناسونیک سری MC-CJ910 به نازل جدید 3D EZ Nozzle مجهز شده اند. این نازل 3 کاره جهت نظافت انواع سطوح قابل استفاده می باشد. روی نازل 3D-EZ Nozzle چند دکمه جهت استفاده از سری های مختلف قرار گرفته است. به این ترتیب به راحتی می توانید نازل ها را با یک اشاره تعویض کنید. دکمه ها اندازه مناسبی دارند تا به راحتی با پا نیز امکان تعویض سری وجود داشته باشد. جهت نظافت کف یا فرش، فقط با فشار یک کلید می توانید برس را فعال یا غیرفعال کنید.

  کاربرد نازل سه بعدی جاروبرقی پاناسونیک MC-CJ919
  دستگیره حمل و نقل جاروبرقی MC-CJ919

  دستگیره جهت حمل آسان

  جاروبرقی CJ919 پاناسونیک به یک دستگیره مجهز شده است. با وجود این دستگیره به راحتی می توانید جاروبرقی خود را از اتاقی به اتاق دیگر جابجا کنید. دستگیره جاروبرقی پاناسونیک CJ919 علاوه بر راحت ساختن حمل و نقل، زیبایی خاصی را به همراه آورده است.

  قابلیت تنظیم قدرت جاروبرقی 2500 وات MC-CJ919

  قابلیت تنظیم قدرت مکش

  در بسیاری از مواقع نیاز به استفاده از تمام قدرت جاروبرقی نیست و حتی ممکن است به سطحی که قصد نظافت آن را داریم آسیب برساند. در قسمت بالای جاروبرقی 2500 وات پاناسونیک MC-CJ919 یک نوار لغزنده وجود دارد که امکان تنظیم قدرت مکش را فراهم می سازد. به این ترتیب برای مواقعی که نیاز به توان خیلی بالا ندارید، می توانید قدرت جاروبرقی را تنظیم کنید. با این کار در مصرف انرژی نیز تا حد زیادی صرفه جویی می شود.

  دکمه های بزرگ جهت کارکرد آسان با پا

  جاروبرقی پاناسونیک MC-CJ919 را می توان جزو محصولات خوش ساخت پاناسونیک دانست. شرکت Panasonic تمام نکات را در طراحی این جاروبرقی لحاظ کرده است. از نازل سه بعدی جدید گرفته تا دکمه های بزرگ روی بدنه جاروبرقی، همگی به گونه ای طراحی شده اند که کار با جاروبرقی را آسانتر بسازند. دکمه های بزرگ پاناسونیک CJ919 باعث شده اند تا بتوانید با پای خود نیز به آسانی از آنها استفاده کنید. این موضوع سرعت کار را بیشتر کرده و از خستگی ناشی از خم و راست شدن های مکرر جلوگیری می کند.

  طراحی دکمه های جاروبرقی پاناسونیک MC-CJ919
  کیسه 6 لیتری قابل شستشوی جاروبرقی CJ919

  جاروبرقی 6 لیتری MC-CJ919 با کیسه قابل شستشو

  جاروبرقی 6 لیتری MC-CJ919 دارای کیسه قابل شستشو است. این کیسه پارچه ای، به آسانی قابلیت جدا شدن و شستشو را دارد. پس از شستشو می توانید مجددا از آن استفاده کنید. این ویژگی باعث شده تا هر بار نیاز به تهیه کیسه نداشته باشید. به این ترتیب با خرید جاروبرقی کیسه ای پاناسونیک CJ919 در هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد.

  جایگاه مخصوص نازل های اضافی

  علاوه بر نازل سه کاره 3D EZ Nozzle، دو نازل دیگر نیز برای جاروبرقی جدید پاناسونیک MC-CJ919 در نظر گرفته شده است. به کمک این نازل ها می توانید به نظافت قسمت های دیگر منزل بپردازید. این دو نازل در قسمت مخصوصی که روی دسته جاروبرقی تعبیه شده است قرار می گیرند. به این ترتیب به آسانی در دسترس بوده و به راحتی گم نمی شوند. با یک اشاره می توانید سری مخصوص را متصل کرده و از آن استفاده کنید.

  متعلقات جاروبرقی پاناسونیک MC-CJ919
  چرخ و زه نرم جاروبرقی پاناسونیک CJ919

  پاناسونیک CJ919 با ضربه گیرهای نرم

  دیگر نیاز نیست نگران جای چرخ ها روی فرش گران قیمت و یا برخورد جاروبرقی با دیوار یا لوازم منزل باشید. از ضربه گیرهای نرم دور چرخ و لبه های جاروبرقی استفاده شده است. به این ترتیب از خراب شدن فرش در اثر جابجایی جاروبرقی روی آن جلوگیری می شود. همچنین برخورد جاروبرقی پاناسونیک CJ919 با دیوار یا پایه میز باعث آسیب رسیدن به آنها نخواهد شد.

  * امکانات جاروبرقی بسته به منطقه جغرافیایی مختلف ممکن است تفاوت هایی داشته باشند.
  * محصول واقعی ممکن است با کالای نشان داده شده در توضیحات بلند متفاوت باشد. برای مشاهده عکس واقعی، به گالری محصول مراجعه کنید.

  اطلاعات کلی
  مدل
  MC-CJ919
  تولید کننده
  Panasonic
  رنگ
  قرمز
  قدرت (وات)
  2500
  سطح صدا
  60 دسی بل
  ظرفیت کیسه
  6 لیتر
  فیلترها
  دارای فیلتر HEPA
  نوع جاروبرقی
  کیسه دار
  نوع کیسه
  کیسه دائم
  سایر
  ویژگی های دیگر
  • دارای کیسه 6 لیتری قابل شستشو
  • قابلیت تنظیم قدرت جاروبرقی
  • دارای لوله تلسکوبی
  
  
  تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
  ثبت پرسش جدید