جارو برقی پاناسونیک MC-CJ915

جارو برقی 2100 وات قرمز پاناسونیک مدل MC-CJ915

دسته‌بندی: جاروبرقی
انتخاب رنگ:
قرمز
سفید
ویژگی‌های محصول
  • رنگ: قرمز
  • قدرت (وات): 2100
  • سطح صدا: 63 دسی بل
  • نوع جاروبرقی: کیسه دار
ناموجود
معرفی کوتاه

جاروبرقی قرمز پاناسونیک MC-CJ915 یکی از جاروبرقی های کم مصرف و در عین حال پر قدرت پاناسونیک است. جاروبرقی CJ915 دارای توان 2100 وات بوده که قابلیت تنظیم نیز دارد. این مدل از جاروبرقی های سری CJ910 است که از موتور قدرتمند و در عین حال بسیار کم صدایی برخوردار می باشد. صدای تولید شده توسط MC-CJ915 بسیار کم بوده و در حدود 63 دسی بل است. از ویژگی های بسیار خوب این جاروبرقی 2100 وات پاناسونیک، وجود فیلتر HEPA است که از خروج گرد و غبار موجود در جاروبرقی تا 99.97% جلوگیری می کند. در جاروبرقی MC-CJ915 از نازل سه بعدی با عنوان 3D-EZ Nozzle استفاده شده است که کار با آن بسیار آسان می باشد. این نازل سه کاره امکان تمیز کردن هر سطحی را به راحتی فراهم کرده است. علاوه بر این، نازل های دیگری نیز وجود دارند که برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. این جاروبرقی دارای قابلیت دمندگی یا Blower نیز می باشد. در قسمت توضیحات بیشتر به بررسی جاروبرقی پاناسونیک MC-CJ915 می پردازیم.

جاروبرقی پاناسونیک MC-CJ915 از سری CJ910

پاناسونیک MC-CJ915 از سری جاروبرقی های CJ910 پاناسونیک است. این جاروبرقی که در کنار قدرت بالا، صدای بسیار کمی دارد و جزء جاروبرقی های کم صدا به حساب می آید. جاروبرقی پاناسونیک MC-CJ915 در 2 رنگ عرضه شده است. طراحی زیبا، صدای بسیار کم، ظرفیت مناسب و توان 2100 وات را می توان مزیت های اصلی این جاروبرقی دانست. جاروبرقی CJ915 دارای کیسه قابل شستشو با ظرفیت 6 لیتر است. ظرفیت بالا در کنار طول سیم بلندی که این جاروبرقی دارد باعث شده تا برای تمیز کردن فضاهای بزرگ بسیار مناسب باشد. جاروبرقی قرمز پاناسونیک CJ915 دارای فیلتر HEPA است که از خروج بیشتر گرد و خاک های ریز و همچنین ذرات آلرژی زا به بیرون جاروبرقی جلوگیری می کند. به این ترتیب پس از استفاده از جاروبرقی، غبار ناشی از مکش مجدد به محیط بر نمی گردد؛ در نتیجه محیطی کاملا تمیز را خواهید داشت. جاروبرقی MC-CJ919 و جاروبرقی MC-CJ917 از جمله مدل های جدیدتر و پر قدرت تری هستند که در ویدئو معرفی سری CJ910 نیز شاهد آنها هستیم.

فیلم معرفی جاروبرقی 2100 وات پاناسونیک MC-CJ915 از سری CJ910

امکانات و قابلیت های جاروبرقی 2100 وات پاناسونیک CJ915

جاروبرقی CJ915 از جمله محصولات پاناسونیک است در کنار طراحی شیک و زیبا، قدرت و امکانات بسیار خوبی نیز دارد. این جاروبرقی دارای حداکثر توان 2100 وات است که قابلیت تنظیم بین 1900 وات تا 2100 وات را دارد. طراحی موتور جاروبرقی پاناسونیک CJ915 بگونه ای است که صدای فوق العاده کمی تولید می کند. در قسمت خروجی موتور فیلترهای HEPA قرار گرفته اند که از خروج گرد و غبار تا 99.97% جلوگیری می کنند. بنابراین محیط تمیزی را در اختیار شما قرار می دهد. لوله جاروبرقی فلزی و از نوع تلسکوپی است که قابلیت تنظیم ارتفاع دارد. نازل های مختلف و سیم جمع کن از دیگر قابلیت های این جاروبرقی است.

جاروبرقی پاناسونیک MC-CJ915
خرید جاروبرقی پاناسونیک MC-CJ915 از دیجی بانه.

جاروبرقی MC-CJ915 با موتور قدرتمند

جاروبرقی MC-CJ915 یکی از جاروبرقی های قدرتمند این شرکت بحساب می آید. این جاروبرقی به یک موتور با توان نهایت 2100 وات مجهز شده است که قابل تنظیم است. می توانید توان جاروبرقی قرمز MC-CJ915 را نسبت به نیاز خود بین 1900 تا 2100 وات تنظیم کنید. این موتور کیفیت بسیار خوبی داشته و عمر بالایی دارد. با وجود همچین موتور قدرتمندی می توانید فضای مورد نظر را به بهترین شکل ممکن تمیز کنید.

جاروبرقی 2100 وات پاناسونیک MC-CJ915
پاناسونیک CJ915 با موتور کم صدا

جاروبرقی کم صدای پاناسونیک MC-CJ915

جاروبرقی های پاناسونیک سری MC-CJ910 علاوه بر طراحی زیبای بدنه خارجی، دارای طراحی بسیار خاصی در قسمت موتور هستند و صدای بسیار کمی دارند. طراحی موتور جاروبرقی پاناسونیک MC-CJ915 نیز به گونه ای است که صدای بسیار کمی تولید می کند. به لطف طراحی بدنه موتور و لوله خروجی دراز، صدای این جاروبرقی تا 63 دسی بل کاهش یافته و صدای بسیار کمی نسبت به جاروبرقی های قدیمی تر دارد.

جاروبرقی پاناسونیک MC-CJ915 با فیلتر HEPA

در جاروبرقی های معمولی و قدیمی از فیلتر خاصی در قسمت خروجی استفاده نمی شد. این موضوع باعث خروج غبارهار ریز از جاروبرقی می شد. جاروبرقی پاناسونیک CJ915 به فیلتر HEPA مجهز شده است تا از این موضوع جلوگیری کند. فیلتر هپا (HEPA) در قسمت خروجی هوای موتور قرار گرفته است. فیلتر ضد باکتری HEPA از خروج گرد و خاک، مواد آلرژی زا و آلاینده ها تا 99.97 درصد جلوگیری می کند. جاروبرقی MC-CJ915 پاناسونیک با جذب و از بین بردن این مواد، محیطی کاملا تمیز را در اختیار شما قرار می دهد.

جاروبرقی فیلتر دار پاناسونیک سری MC-CJ910

طراحی جاروبرقی قرمز پاناسونیک MC-CJ915

جاروبرقی پاناسونیک MC-CJ915 از طراحی بسیار شیک و مدرنی برخوردار است. طراحی این مدل به گونه ای است که علاوه بر زیبایی، استفاده از آن را نیز آسان کرده است. دارای نازل سه بعدی یا 3D-EZ می باشد که علاوه بر طراحی شیک و تغییر حالت بسیار آسان، عملکرد بسیار خوبی نیز دارد. این نازل سه کاره امکان تمیز کردن کف و فرش، کنج دیوار و حتی کاناپه را فراهم کرده است. علاوه بر این 2 نازل دیگر نیز بصورت جداگانه موجود هستند که در قسمت دسته ی لوله مکنده جای داده شده اند. کلیدهای خاموش/روشن ، سیم جمع کن، تنظیم قدرت و حتی تعویض سری های جاروبرقی اندازه مناسبی دارند تا بتوانید با پا از آنها استفاده کنید. به این ترتیب نیاز به خم شدن بصورت مکرر نیست و کار با جاروبرقی آسان تر می شود. همچنین جاروبرقی قرمز پاناسونیک MC-CJ915 دارای یک دستگیره جهت حمل آسان است. از رنگ قرمز و آینه ای در طراحی این جاروبرقی استفاده شده که بسیار چشمگیر است. جاروبرقی 2100 وات پاناسونیک MC-CJ915 در 2 رنگ عرضه شده است و طراحی بسیار شیکی دارد. جاروبرقی سفید پاناسونیک MC-CJ915 رنگ دیگری از این مدل است که در سایت دیجی بانه موجود می باشد.

طراحی جاروبرقی قرمز پاناسونیک MC-CJ915
طراحی جاروبرقی پاناسونیک CJ915 رنگ قرمز.
لوله با دوام جاروبرقی CJ915

لوله اتصال قابل چرخش

جاروبرقی پاناسونیک CJ915 دارای طراحی لوله مناسبی است. لوله اتصال 90 درجه دارد که به راحتی قابل چرخش است. به این ترتیب از آسیب رسیدن به لوله مکش تا حد زیادی جلوگیری می شود. از طرفی جابجایی و نظافط اطراف را راحت تر می کند.

جاروبرقی MC-CJ915 با لوله تلسکوپی

لوله مکنده جاروبرقی MC-CJ915 پاناسونیک از نوع تلسکوپی بوده و قابل تنظیم است. به این ترتیب به راحتی می توانید ارتفاع دسته را نسبت به نیاز یا قد خود تنظیم کنید. دیگر نیاز نیست از صندلی استفاده کنید تا ارتفاع بالا نظیر گوشه های سقف را تمیز کنید. لوله مکنده جاروبرقی پاناسونیک MC-CJ915 به اندازه کافی بلند است تا سطوحی که در ارتفاع قرار دارند را بتوانید به راحتی تمیز کنید. به راحتی می توانید طول این لوله فلزی را تنظیم کنید تا به ارتفاع مورد نظر دست پیدا کنید.

لوله تلسکوپی جاروبرقی MC-CJ915

نازل سه بعدی برای مصارف مختلف

پاناسونیک از طراحی جدید و متفاوتی در جاروبرقی MC-CJ915 استفاده کرده است. از نازل سه بعدی 3D-EZ در این مدل استفاده شده است. این مدل یک نازل 3 کاره است که در یک بدنه جای گرفته است. دکمه های مختلفی روی نازل سه بعدی جاروبرقی پاناسونیک MC-CJ915 استفاده شده است. به راحتی می توانید حتی با پای خود با فشار این دکمه ها از قابلیت های مختلف نازل 3D-EZ استفاده کنید. با فشار یک دکمه برس را برای سطوح صاف فعال کنید. بجز سری اصلی که مخصوص کف و فرش است، 2 سری دیگر در بدنه این نازل سه بعدی جای گرفته است که برای نظافت مبل یا کنج دیوار و پایه ها مورد استفاده قرار می گیرند. هر کدام از این نازل ها با فشار یک دکمه قابل استفاده هستند.

جاروبرقی جدید پاناسونیک با نازل سه بعدی 3D-EZ
دستگیره جاروبرقی پاناسونیک CJ915

دستگیره جهت حمل آسان

با وجود دستگیره ای که روی بدنه جاروبرقی 2100 وات پاناسونیک قرار گرفته است به راحتی می توانید آن را به نقاط مختلف جابجا کنید. این دستگیره عمل حمل و نقل جاروبرقی را آسان ساخته است.

جاروبرقی MC-CJ915 با قابلیت تنظیم قدرت

قابلیت تنظیم قدرت مکش

این جاروبرقی دارای حداکثر توان 2100 وات است و قدرت مکش بسیار خوبی دارد. با این حال قابلیت تنظیم قدرت جاروبرقی CJ915 از 1900 وات تا 2100 وات وجود دارد. به این ترتیب برای مواردی که نیاز به توان خیلی بالا ندارید می توانید قدرت جاروبرقی را تنظیم کنید. با این کار در مصرف انرژی نیز تا حد زیادی صرفه جویی می شود.

طراحی بزرگ دکمه های پاناسونیک CJ915 جهت کارکرد آسان با پا

پاناسونیک CJ915 یکی از جاروبرقی های خوش ساخت این شرکت است. شرکت پاناسونیک تمام نکات را در طراحی جاروبرقی MC-CJ915 لحاظ کرده است. از نازل سه بعدی جدید گرفته تا دکمه های بزرگ روی بدنه جاروبرقی، همگی به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی قابل استفاده باشند. طراحی بزرگ دکمه های پاناسونیک CJ915 باعث شده تا حتی بتوانید با پای خود نیز به راحتی اعمال مختلف نظیر خاموش/روشن کردن، تنظیم قدرت و حتی جمع کردن سیم را انجام دهید. به این ترتیب نیاز به خم شدن های مکرر نیست.

طراحی دکمه های جاروبرقی پاناسونیک MC-CJ915
جاروبرقی 6 لیتری پاناسونیک CJ915

جاروبرقی 6 لیتری MC-CJ915 با قابلیت شستشو

جاروبرقی کیسه ای پاناسونیک CJ915 دارای ظرفیت 6 لیتر است. کیسه پارچه ای جاروبرقی 6 لیتری MC-CJ915 به راحتی آشغال ها را در خود جمع کرده و قابل شستشو است. پس از شستشو می توانید مجددا از آن استفاده کنید. قابل شستشو بودن کیسه 6 لیتری جاروبرقی MC-CJ915 باعث شده تا هر بار نیاز به تهیه کیسه نداشته باشید. به این ترتیب در هزینه های بعدی نیز صرفه جویی می شود.

جایگاه مخصوص نازل های مختلف

بجز نازل سه بعدی که برای سطوح در نظر گرفته شده است، 2 نازل دیگر برای مصارف مختلف همراه جاروبرقی ارائه می شود. این 2 نازل اضافه در جایگاه مخصوصی که روی دسته جاروبرقی تعبیه شده است قرار می گیرند. به این ترتیب به راحتی در دسترس بوده و به راحتی گم نمی شوند. با یک اشاره می توانید نازل مخصوص را متصل کرده و از آن استفاده کنید.

پاناسونیک MC-CJ915 با نازل های اضافی

* امکانات جاروبرقی بسته به منطقه جغرافیایی مختلف ممکن است تفاوت هایی داشته باشند.
* محصول واقعی ممکن است با کالای نشان داده شده در توضیحات بلند متفاوت باشد. برای مشاهده عکس واقعی، به گالری محصول مراجعه کنید.

اطلاعات کلی
مدل
MC-CJ915
تولید کننده
Panasonic
کشور سازنده
ژاپن
رنگ
قرمز
قدرت (وات)
2100
سطح صدا
63 دسی بل
ظرفیت کیسه
6 لیتر
فیلترها
دارای فیلتر HEPA
نوع جاروبرقی
کیسه دار
نوع کیسه
کیسه دائم
سایر
ویژگی های دیگر
  • کیسه 6 لیتری قابل شستشو
  • قابلیت تنظیم توان از 1900 تا 2100 وات
  • لوله فلزی قابل تنظیم از نوع تلسکوپی
  • شعاع عملکرد: 8 متر


تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
ثبت پرسش جدید