خرید و قیمت ماینر اینوسیلیکون Innosilicon

قیمت و خرید ماینر Innosilicon Terminator

ماینر اینوسیلیکون یا با انگلیسی Innosilicon یکی از بهترین ماینر های بازار می باشد. شرکت اینوسیلیکون ماینر های خود را با الگوریتم های پردازش مختلف و با هش ریت های متنوعی تولید می کند تا شما با توجه به بودجه و نیاز خود آنها را خریداری نمایید. ماینر ها جزو دستگاه های ASIC محسوب می شوند و از سخت افزار و نرم افزار مخصوص برای انجام یک کار بخصوص برخوردار هستند. سخت افزار دستگاه های ماینر با توجه به الگوریتم پردازش مورد نظرشان طراحی می شود تا با کمترین مصرف انرژی بالاترین عملکرد را در پردازش و استخراج ارز داشته باشند. شرکت Innosilicon ماینر های خود را با نام Terminator تولید می کند. ماینر های این شرکت یکی از قدرتمند ترین ماینر های موجود در بازار هستند و سود دهی بسیار خوبی دارند. ماینر های اینوسیلیکون از تنوع بسیار خوبی برخوردار هستند و با الگوریتم های مختلف تولید می شوند. برای مثال می توان به ماینر اینوسیلیکون با الگوریتم SHA-256، ماینر اینوسیلیکون با الگوریتم Scrypt و ماینر اینوسیلیکون با الگوریتم Equihash اشاره نمود. ماینر های 2018 و ماینر های 2019 این شرکت جزو پرفروش ترین ماینر های بازار می باشند و از عملکرد فوق العاده ای برخوردار هستند. ماینر های Innosilicon به صورت ماینر آکبند و ماینر استوک در بازار موجود است. ماینر های آکبند اینوسیلیکون قیمت بسیار بالایی دارند بنابراین اگر از بودجه کمی برای راه اندازی مزرعه ماینینگ برخوردار هستید می توانید برای شروع ماینر های استوک اینوسیلیکون را تهیه نمایید و در هزینه های خود صرفه جویی نمایید. شما در این بخش می توانید قیمت ماینر های Innosilicon را مشاهده نموده و به بررسی مشخصات آنها بپردازید. همچنین جهت خرید ماینر Innosilicon به صورت مستقیم از بانه اقدام نمایید.

جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین
جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین

خرید ماینر Innosilicon ترمیناتور سود آور است؟

ماینر های Innosilicon یکی از پرفروش ترین ماینر های بازار می باشند. شرکت اینوسیلیکون بزرگ ترین تولید کننده دستگاه های ASIC است و ماینر های این شرکت از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند. ماینر های جدید این شرکت جزو پر قدرت ترین ماینر های ساخته شده تا به امروز می باشند. شرکت Innosilicon با الگوریتم های مختلفی تولید می شود و شما می توانید ماینر مورد نظر خود را با توجه به نوع ارزی که می خواهید سرمایه گذاری کنید، انتخاب نمایید.


ماینر ترمیناتور یا به انگلیسی Terminator چیست؟

شرکت های مختلفی در زمینه طراحی و تولید دستگاه های ASIC و ماینر ها فعالیت می کنند. این برند ها ماینر های خود را به اسم های مختلفی نام گذاری می کنند. شرکت اینوسیلیکون ماینر های خود را با نام ترمیناتور تولید می کند و از قدرت بسیار بالایی برخوردار هستند. ماینر های این شرکت طراحی متفاوتی دارند و در مدل های 2019 از رنگ طلایی برخوردار هستند. ماینر های اینوسیلیکون با توجه به تنوع بالا و قدرت پردازش بالا و همچنین مصرف انرژی پایین خود جزو بهترین ماینر های بازار محسوب می شوند. به طور مثال می توان به ماینر اینوسیلیکون Terminator 3 یا T3 اشاره نمود که از قدرت پردازش 43 تراهش برخوردار می باشد.


قیمت ماینر Innosilion Terminator چقدر است؟

قیمت میانر ها به طور کلی به فاکتور های مختلفی بستگی دارد. تکنولوژی ساخت تراشه ها، تعداد هش برد و تراشه ها، سیستم تهویه هوا، میزان برق مصرفی، الگوریتم پردازش و ارز های قابل استخراج از جمله این فاکتور ها می باشند. بنابراین نمی توان به همین راحتی گفت که کدام ماینر ارزان تر و کدام گران تر است. قیمت ماینر Innosilicon Terminator نسبت به برند های دیگر گران تر است چرا که از جدید ترین تکنولوژی ها و سخت افزار بسیار قدرتمند ساخته شده است که قدرت پردازش بسیار بالا و مصرف انرژی پایینی دارد.


خرید ماینر استوک Innosilicon بهتر است یا خرید ماینر آکبند Innosilicon؟

ماینر های Innosilicon یکی از محبوب ترین ماینر های بازار می باشند و از قدرت پردازش بسیار بالایی برخوردار هستند. میزان هش ریت ماینر های Innosilicon نسبت به برق مصرفیشان بسیار بالاست و سود دهی بسیار خوبی را فراهم می آورد. ماینر ها نیز مانند تمام لوازم الکتریکی دیگر به دلایل مختلف ممکن است به صورت کارکرده، دست دوم یا استوک به فروش برسند. خرید ماینر استوک برای کسانی که بودجه کافی برای تهیه مانیر های آکبند را ندارد کاملا مناسب می باشد. اما باید به این نکته نیز توجه نمود که ماینر های استوک مانند هر دستگاه الکتریکی دیگری اصحلاک دارد و ممکن است زودتر از ماینر آکبند خراب شود. اما اگر از پس هزینه های ماینر های آکبند بر می آیید، خرید ماینر آکبند به شما پیشنهاد می شود تا با خیال راحت مزرعه ماینینگ خود را راه اندازی نمایید.