خرید ماینر بیت مین، کانن، ای بنگ و چیتا از بانه

خرید ماینر و بررسی مشخصات ماینر ها

خرید ماینر و راه اندازی فارم ماینینگ یکی از شغل های پر در آمد می باشد. ماینر ها امروزه یکی از کالاهای محبوب بین مردم می باشند که کسب و کار پر سودی را رقم زده اند. راه اندازی فارم ماینینگ یا مزرعه استخراج ارز مجازی از جمله سود آور ترین کارها در حال حاضر می باشد. ماینرها در ازای مصرف برق معادلات و محاسبات پیچیده ای را انجام می دهند و در مقابل ارز مورد نظر شما را دریافت می کنن که شما می توانید آنها را به کیف پول خود انتقال داده و به پول واقعی یا ارزهای دیگر تبدیل کنید. ماینر ها با توجه به الگوریتم پردازشی که دارند قادر به استخراج ارز های مجازی مختلفی می باشند. برای مثال ماینر با الگوریتم پردازش SHA-256 قادر به استخراج ارز های Acoin، بیت کوین، بیت کوین کش، کرون، Curecoin، eMark، Joulecoin، Peercoin، Terracoin و UnbreakableCoin می باشد. ماینر با الگوریتم پردازش Equihash قادر به استخراج ارز هایی مانند هاش، زدکش یا زی کش و ZenCash می باشد. همچنین ماینر با الگوریتم پردازش Scrypt توانایی استخراج ارز های Auroracoin، DigiByte، Dogecoin، Einsteinium، Emerald، Florincoin، GameCredits، Gulden، Litecoin و Verge را دارند. شرکت های مختلفی در زمینه تولید ماینر فعالیت می کنند. برای مثال می توان به ماینر بیت مین یا به انگلیسی Bitmain، ماینر ای بنگ یا به انگلیسی Ebang، ماینر کانن یا به انگلیسی Canaan و ماینر چیتا یا به انگلیسی Cheetah اشاره نمود. این شرکت ها هر ساله مدل های جدید ترین از ماینر های خود را ارائه می دهند. هر چه میزان قدرت پردازش یک ماینر به نسبت برق مصرفی آن بیشتر باشد، آن ماینر سود دهی بیشتری دارد. بنابراین بدهی هست که محصولات جدید تر قدرت پردازش بهتری دارند. ماینر های 2019 نسبت به ماینر های 2018 عملکرد بهتر و مصرف برق کمتری دارند. شما در این بخش می توانید قیمت ماینر های آکبند و ماینر های استوک را مشاهده نموده و به بررسی مشخصات آنها بپردازید. همچنین جهت خرید ماینر از بانه به صورت مستقیم اقدام نمایید.

جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین
جدیدترین
ارزان‌ترین
گران‌ترین
پرفروشترین‌ها
پربازدیدترین
محبوب‌ترین

چرا خرید ماینر از بانه توصیه می شود؟

ماینر ها یکی از دستگاه های پر فروش می باشند. این دستگاه ها در فروشگاه های مختلف با قیمت های بسیار بالایی به فروش می رسند. خرید لوازم خانگی و دستگاه های مختلف از بانه همیشه باعث می شود تا هزینه کمتری را پرداخت نمایید. از مزایای خرید از بانه می توان به خرید مستقیم و بدون واسطه و همچنین قیمت منطقی و ارزان تر نسبت به بازار اشاره نمود. خرید ماینر از بانه را می توان راه حل بسیار خوبی برای راه اندازی فارم ماینینگ دانست و در هزینه های شما صرفه جویی می شود. همچنین شما می توانید خرید ماینر را به صورت عمده انجام دهید. شما می توانید از این بخش از فروشگاه دی جی بانه به صورت مستقیم ماینر های مورد نظر خود را خریداری نمایید.


بهترین ماینر های بازار کدامند؟

ماینر ها دستگاه هایی هستند که در ازای مصرف برق پردازش های بسیار پیچیده و سنگینی انجام می دهند و در مقابل ارز مجازی به اصطلاح استخراج می کنند. بنابراین ماینری که مصرف برق کمتر و به نسبت آن از قدرت پردازش هش بیشتری برخوردار باشد، سود دهی بیشتری دارد. با پیشرفته تر شدن تکنولوژی ساخت پردازنده ها و همچنین نحوه خنک کردن آنها، ماینر های جدید عملکرد بهتری دارند. شرکت های مختلفی در زمینه تولید ماینر فعالیت می کنند. برای مثال ماینر Bitmain، ماینر Canaan، ماینر Ebang و ماینر Cheetah از جمله این موارد هستند. نمی توان یک برند خاص را بهترین ماینر بازار دانست چرا که رقابت اصلی بین مصرف انرژی و هش ریت ماینر ها می باشد.


هنگام خرید ماینر باید به چه نکاتی توجه شود؟

ماینر ها دستگاه هایی هستند که مشخصات فنی آنها هنگام خرید بسیار مهم است. در صورتی که ماینر متناسب با بودجه و هزینه های خود را انتخاب نکنید سود زیادی نسیبتان نمی شود. هش ریت یا قدرت پردازش هش هر ماینر بستگی به نوع پردازشگر ها و تکنولوژی ساخت آنها دارد و یکی از اصلی ترین ویژگی های ماینر می باشد. یکی دیگر از ویژگی های اصلی ماینر ها میزان مصرف برق آنها است و هر چه این میزان کمتر باشد و قدرت پردازش هش بیشتر باشد، آن ماینر سود آور تر است. نکته بعدی که هنگام خرید ماینر باید به آن توجه نمود نوع الگوریتم پردازش آن می باشد و اینکه قادر به استخراج چه نوع ارز های مجازیی است. همینطور اینکه از کدام استخرها قادر به استخراج ارز می باشد. یکی دیگر از ملاک های انتخاب ماینر میزان عملکرد آن در دماهای مختلف و همچنین در شرایط رطوبتی مختلف است که این ملاک ها بستگی به محیط جغرافیایی و شرایطی است که برای ماینرها فراهم می آورید.


خرید ماینر استوک بهتر است یا ماینر آکبند؟

ماینر ها نیز مانند تمام دستگاه های دیگر به صورت دست دوم یا کارکرده یا استوک به فروش می رسند. قیمت ماینر ها بخصوص در مدل های جدید بسیار بالاست. بنابراین ممکن است برخی افراد بودجه کافی برای خرید ماینر آکبند را نداشته باشند. خرید ماینر استوک تا حد زیادی می تواند در هزینه های شما صرفه جویی نماید. البته ماینر ها هم مانند هر دستگاه الکتریکی دیگر استهلاک دارند. بنابراین باید با توجه به بودجه، نیاز و شرایط نوع ماینر خود را انتخاب کنید و آن را خریداری نمایید.