ناموجود

  جارو برقی هیتاچی CV-SE23V

  جاروبرقی 2300 وات هیتاچی مدل CV-SE23V

  برند: هیتاچی
  دسته‌بندی: جاروبرقی
  ناموجود
  معرفی کوتاه
  جاروبرقی CV-SE23V هیتاچی از محصولات با کیفیت و کاربردی ارائه شده به بازار توسط شرکت هیتاچی است. این دستگاه از دسته جاروبرقی های بدون کیسه است. موتور این جاروبرقی هیتاچی با توان 2300 وات کار می کند و از قدرت مکش بالایی برخوردار است. همچنینCV-SE23V هیتاچی مجهز به فیلترهای هپا و نانو تیتانیوم است.

  برخورداری از قدرت بالای حالت گردباد

  سیستم گریز از مرکز گرد و خاک را از هوا جدا می کند

  جارو برقی هیتاچی CV-SE23V دارای موتور 2300 واتی است که با قدرت فوق العاده خود جریان هوای قدرتمند تولید می کنه که باعث ایجاد حالتی شبیه به گردباد در محفظه فیلتر می شود. این گردباد باعث می شود تا به خوبی گرد و غبار را از هوا جدا کند و در مخزن جاروبرقی ذخیره نماید.

  جارو برقی 2300 وات هیتاچی CV-SE23V
  جارو برقی هیتاچی CV-SE23V از قدرت حالت گردباد برخوردار می باشد

  با استفاده از نازل های مختلف همه جا را به راحتی تمیز کنید

  تنوع نازل های جارو برقی هیتاچی CV-SE23V شما را قادر می سازد تا همه جای خانه خود را به راحتی تمیز کنید. این جارو برقی لوازم جانبی بسیاری دارد و عملکرد آنها با توجه به قدرت مکش بالای این جارو برقی بسیار خوب است.

  مخزن جارو برقی هیتاچی CV-SC23V به راحتی و کاملا بهداشتی تخلیه می شود

  نازل اصلی برای تمیز کردن قالیچه، فرش و کف زمین طراحی شده است

  نازل اصلی جارو برقی هیتاچی CV-SE23V به صورت دو مرحله ای است و شما را قادر می سازد تا قالیچه، فرش و کف زمین را به راحتی و به طور کامل تمیز نمایید. همچنین این نازل از هر طرف تا 90 درجه قابل چرخش است تا شما بتوانید به راحتی همه جا را جارو کنید.

  لوازم جانبی متنوع برای شرایط مختلف

  برای جارو کردن خانه گاهی نیاز به ابزار هایی دارد که در شرایط مختلف جارو کشیدن را برایتان آسان تر کنند. جارو برقی هیتاچی CV-SE23V دارای لوازم جانبی بسیار متنوعی است تا شما همه جای خانه را به راحتی تمیز کنید.

  نازل مخصوص شکاف ها و درز ها

  جارو برقی هیتاچی CV-SE23V دارای ناز مخصوص شکاف ها و درز ها می باشد. این نازل بسیار باریک و بلند است و به شما کمک می کند تا به راحتی میان شکاف های دیوار و ریل های پنجره را تمیز نمایید.

  نازل مخصوص شکاف ها و درز ها در جارو برقی هیتاچی CV-SE23V
  برس گردگیری در جارو برقی CV-SE23V

  نازل مخصوص گردگیری

  جارو برقی CV-SE23V دارای نازال مخصوص گردگیری است و به شما کمک می کند تا به راحتی کف خودرو یا محیط هایی کوچکی که گرد و غبار دارند را تمیز نمایید. این نازل دارای برس هایی می باشد که گرد و خاک را تمیز می کنند.

  نازل قابل چرخش و برس های مربوط به آن

  جارو برقی هیتاچی CV-SE23V دارای نازل قابل چرخش است و این نازل برس های متنوعی برای شرایط مختلف دارد. برای مثال شما می توانید برس مخصوص ارتفاع را روی این نازل نصب کنید و به راحتی مکان هایی که از نظر ارتفاع در دسترس نیستند را جارو کنید. این نازل دارای برس مخصوص رختخواب، پرده، لباس، مبلمان و اثاثیه می باشد. این نازل قابلیت چرخش و تنظیم دارد و جارو کردن را بسیار آسان می کند.

  نازل قابل چرخش و برس های متنوع جارو برقی هیتاچی CV-SE23V
  این تصاویر فقط به عنوان مثال می باشند.

  فیلتر هوای 7 لایه جارو برقی هیتاچی CV-SE23V هوا را تمیز می کند

  فیلتر HEPA و Nano Titanium

  فیلتر خروجی هوای جارو برقی هیتاچی CV-SE23V قابل جدا شدن است و به شما اجازه می دهد تا به راحتی و سریع آن را تمیز کنید. به این ترتیب هوای خروجی از جارو برقی همیشه تمیز و بهداشتی خواهد بود. این جارو برقی دارای فیلتر هوای 7 لایه می باشد. فیلتر های HEPA و Nano Titanium در کنار فیلتر ها و تکنولوژی های هیتاچی این فیلتر 7 لایه را تشکیل می دهند.

  فیلتر هوای 7 لایه جارو برقی هیتاچی CV-SE23V
  تصویر مربوط به جارو برقی هیتاچی CV-SE230V می باشد.
  مخزن جارو برقی CV-SE23V به راحتی و تنها با فشردن یک دکمه تخلیه می شود

  تخلیه آسان مخزن جارو برقی CV-SE23V

  گرد و غبار دارای آلرژی های بسیار زیادی می باشد. جارو برقی CV-SE23V گرد و غبار را به کمک سیستم گریز از مرکز از هوا جدا سازی و فشرده می کند. به این ترتیب شما تنها با فشردن یک دکمه و تنها با یک دست بدون تماس با گرد و غبار و کاملا بهداشتی می توانید مخزن جاروبرقی را تخلیه نمایید.

  مخزن جارو برقی CV-SE23V قابل شستشو است

  مخزن جارو برقی هیتاچی CV-SE23V قابل شستشو است. بنابراین علاوه بر تخلیه راحت و بهداشتی شما می توانید آن را شستشو دهید و کاملا تمیز نمایید . شستشوی مخزن جاروبرقی باعث می شود تا اگر گرد و غبار اندکی نیز در مخزن وجود داشته باشد کاملا تمیز و بهداشتی شود.

  جارو برقی CV-SE23V دارای مخزن قابل شستشو می باشد

  طراحی و عملکرد کاربر پسند و راحت

  جاروبرقی هیتاچی CV-SE23V طراحی مدرن و زیبایی دارد و با توجه به تکنولوژی های بکار رفته در آن از عملکرد بسیار خوبی نیز برخوردار می باشد و تمام نیاز های شما از یک جارو برقی را مرتفع می سازد. چرخ های بزرگ این جارو برقی به شما قدرت مانور بیشتری می دهد. همچنین به کمک قدرت موتور 2300 واتی و لوازم جانبی متنوع شما به راحتی می توانید به تمیز کردن خانه خود بپردازید.

  طراحی بزرگ و محکم جارو برقی هیتاچی CV-SE23V

  جارو برقی هیتاچی CV-SE23V طراحی مدرن و زیبایی دارد و از استحکام خوبی برخوردار است. دکمه های موجود روی بدنه جارو برقی نیز به صورت بزرگ طراحی شده اند تا کار کردن با آنها آسان باشد. به طور کلی کیفیت ساخت جارو برقی CV-SE23V بسیار خوب و با دوام است.

  طراحی بزرگ و محکم جارو برقی هیتاچی CV-SE23V

  خروجی هوای جارو برقی CV-SE23V به سمت بالا است

  هوای تمیز خروجی از جارو برقی CV-SE23V به سمت بالا هدایت می شود. به این ترتیب اگر جسمی پشت جارو برقی وجود داشته باشد مانع از جریان هوای خروجی نمی شود و به راحتی هوا گردش پیدا می کند.

  خروجی هوای جارو برقی CV-SE23V به سمت بالا می باشد

  دستگیره جلویی بزرگ جارو برقی هیتاچی CV-SE23V

  جارو برقی CV-SE23V دارای دستگیره جلویی بزرگی می باشد. این دستگیره به شما کمک می کند تا به راحتی جارو برقی را حمل و نقل یا جابجا نمایید. این دستگیره از کیفیت ساخت خوبی برخوردار است و بسیار محکم می باشد و شما می توانید با خیال راحت با استفاده از آن جارو برقی را بلند کنید.

  دستگیره جلویی بزرگ برای حمل نقل آسان در جارو برقی CV-SE23V

  حالت کم صدا و آرام جارو برقی هیتاچی CV-SE23V

  جارو برقی هیتاچی CV-SE23V دارای حالت کم صدا می باشد. به این ترتیب شما می توانید نصف شب یا هنگامی که نمی خواهید سرو صدای زیادی تولید کنید به راحتی به جارو کردن بپردازید. جارو برقی در این حالت کمترین سرو صدا را تولید کرده و به صورت آرام کار می کند.

  جاروبرقی هیتاچی CV-SE23V دارای حالت کم صدا و آرام می باشد

  چرخ های بزرگ و 160 میلیمتری جارو برقی CV-SE23V

  جارو برقی Hitachi CV-SE23V دارای چرخ هایی با ابعاد 160 میلیمتر است. چرخ های بزرگ این جارو برقی به شما اجازه می دهد تا به راحتی جارو برقی را حرکت دهید و از موانع مختلف به راحتی عبور کند.

  چرخ های بزرگ و حمل و نقل راحت جارو برقی هیتاچی CV-SE23V

  دکمه تنظیم قدرت در جارو برقی Hitachi CV-SE23V

  جارو برقی CV-SE23V دارای یک دکمه چرخشی برای تنظیم قدرت کارکرد دستگاه می باشد. این دکمه به شما کمک می کند تا با دقت بالایی میزان قدرت موتور را به صورت دلخواه تنظیم نمایید.

  دکمه تنظیم قدرت در جارو برقی هیتاچی CV-SE23V
  تصاویر مطعلق به جارو برقی هیتاچی CV-SE230V می باشند.
  اطلاعات کلی
  مدل
  CV-SE23V
  تولید کننده
  Hitachi
  رنگ
  آبی
  قدرت (وات)
  2300
  طول سیم برق
  5 متر
  ظرفیت کیسه
  2 لیتر
  فیلترها
  • Nano Titanium
  • HEPA Clean
  ابعاد
  420x282x250 میلیمتر
  نوع جاروبرقی
  بدون کیسه
  نوع کیسه
  بدون کیسه(مخزنی)
  سایر
  ویژگی های دیگر
  • دارای برس مخصوص گردگیری
  • دارای نارل مخصوص درز ها و شکاف ها
  • دارای نازل قابل چرخش و تنظیم و ابزار های مختلف
  • دارای فیلتر هوای 7 لایه
  • قابلیت تخلیه راحت و بهداشتی مخزن جارو برقی
  • دارای لوله تلسکوپی
  • وزن 5.1 کیلوگرم
  • دارای فناوری فشرده سازی گرد و غبار
  • دارای حالت کم صدا
  • دارای چرخ های بزرگ برای حرکت راحت تر
  
  
  تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
  ثبت پرسش جدید