در حال بارگذاری دی‌جی‌بانه
دی جی بانه
Loading...
ناموجود

  جارو برقی هیتاچی CV-SE22V

  جاروبرقی 2200 وات هیتاچی مدل CV-SE22V

  برند: هیتاچی
  دسته‌بندی: جاروبرقی
  ناموجود
  معرفی کوتاه
  جارو برقی مخزنی هیتاچی با قدرت فوق العاده 2200 وات دارای ویژگی هایی مانند لوله تلسکوپی سبک و قابله تنظیم برای افراد با قد متفاوت ،چرخ های جلویی راحت و با چرخش 360 درجه،طراحی زیبا ، محل قرار گیری برس روی لوله تلسکوپی ،خالی کردن آشغال راحت و بدون دردسر و نشانگر پر بون مخزن می باشد . در جاروبرقی هیتاچی CV-SE22V دو فیلتر مورد استفاده قرار گرفته اند تا هوایی تمیز و تنفس راحت را برایتان امکان پذیر کنند. فیلتر Nano Titanium کوچک ترین ذرات نانومتری را از محیط گرفته و به جود جذب خواهد کرد. فیلتر HEPA13 نیز به همراه جاروبرقی CV-SE22V عرضه شده است، این فیلتر به نحوی عالی در تمیزی هوا تاثیر خواهد گذاشت تا حدی که درجه تمیزی هوای محیط را به 99 درصد خواهد رساند.

  برخورداری از قدرت بالای حالت گردباد

  سیستم گریز از مرکز گرد و خاک را از هوا جدا می کند

  جارو برقی هیتاچی CV-SE22V دارای موتور 2200 واتی است که با قدرت فوق العاده خود جریان هوای قدرتمند تولید می کنه که باعث ایجاد حالتی شبیه به گردباد در محفظه فیلتر می شود. این گردباد باعث می شود تا به خوبی گرد و غبار را از هوا جدا کند و در مخزن جاروبرقی ذخیره نماید.

  جارو برقی 2200 وات هیتاچی CV-SE22V
  جارو برقی هیتاچی CV-SE22V از قدرت حالت گردباد برخوردار می باشد

  با استفاده از نازل های مختلف همه جا را به راحتی تمیز کنید

  تنوع نازل های جارو برقی هیتاچی CV-SE22V شما را قادر می سازد تا همه جای خانه خود را به راحتی تمیز کنید. این جارو برقی لوازم جانبی بسیاری دارد و عملکرد آنها با توجه به قدرت مکش بالای این جارو برقی بسیار خوب است.

  مخزن جارو برقی هیتاچی CV-SC23V به راحتی و کاملا بهداشتی تخلیه می شود

  نازل اصلی برای تمیز کردن قالیچه، فرش و کف زمین طراحی شده است

  نازل اصلی جارو برقی هیتاچی CV-SE22V به صورت دو مرحله ای است و شما را قادر می سازد تا قالیچه، فرش و کف زمین را به راحتی و به طور کامل تمیز نمایید.

  لوازم جانبی متنوع برای شرایط مختلف

  برای جارو کردن خانه گاهی نیاز به ابزار هایی دارد که در شرایط مختلف جارو کشیدن را برایتان آسان تر کنند. جارو برقی هیتاچی CV-SE22V دارای لوازم جانبی بسیار متنوعی است تا شما همه جای خانه را به راحتی تمیز کنید.

  نازل مخصوص شکاف ها و درز ها

  جارو برقی هیتاچی CV-SE22V دارای ناز مخصوص شکاف ها و درز ها می باشد. این نازل بسیار باریک و بلند است و به شما کمک می کند تا به راحتی میان شکاف های دیوار و ریل های پنجره را تمیز نمایید.

  نازل مخصوص شکاف ها و درز ها در جارو برقی هیتاچی CV-SE22V
  برس گردگیری در جارو برقی CV-SE22V

  نازل مخصوص گردگیری

  جارو برقی CV-SE22V دارای نازال مخصوص گردگیری است و به شما کمک می کند تا به راحتی کف خودرو یا محیط هایی کوچکی که گرد و غبار دارند را تمیز نمایید. این نازل دارای برس هایی می باشد که گرد و خاک را تمیز می کنند.

  نازل قابل چرخش و برس های مربوط به آن

  جارو برقی هیتاچی CV-SE22V دارای نازل قابل چرخش است و این نازل برس های متنوعی برای شرایط مختلف دارد. برای مثال شما می توانید برس مخصوص ارتفاع را روی این نازل نصب کنید و به راحتی مکان هایی که از نظر ارتفاع در دسترس نیستند را جارو کنید. این نازل دارای برس مخصوص رختخواب، پرده، لباس، مبلمان و اثاثیه می باشد. این نازل قابلیت چرخش و تنظیم دارد و جارو کردن را بسیار آسان می کند.

  نازل قابل چرخش و برس های متنوع جارو برقی هیتاچی CV-SE22V
  این تصاویر فقط به عنوان مثال می باشند و کاربرد آنها محدود نیست.

  فیلتر هوای 7 لایه جارو برقی هیتاچی CV-SE22V هوا را تمیز می کند

  فیلتر HEPA و Nano Titanium

  فیلتر خروجی هوای جارو برقی هیتاچی CV-SE22V قابل جدا شدن است و به شما اجازه می دهد تا به راحتی و سریع آن را تمیز کنید. به این ترتیب هوای خروجی از جارو برقی همیشه تمیز و بهداشتی خواهد بود. این جارو برقی دارای فیلتر هوای 7 لایه می باشد.فیلتر های HEPA و Nano Titanium در کنار فیلتر ها و تکنولوژی های هیتاچی این فیلتر 7 لایه را تشکیل می دهند.

  فیلتر هوای 7 لایه جارو برقی هیتاچی CV-SE22V
  تصویر مربوط به جارو برقی هیتاچی CV-SE230V می باشد.
  مخزن جارو برقی CV-SE22V به راحتی و تنها با فشردن یک دکمه تخلیه می شود

  تخلیه آسان مخزن جارو برقی CV-SE22V

  گرد و غبار دارای آلرژی های بسیار زیادی می باشد. جارو برقی CV-SE22V گرد و غبار را به کمک سیستم گریز از مرکز از هوا جدا سازی و فشرده می کند. به این ترتیب شما تنها با فشردن یک دکمه و تنها با یک دست بدون تماس با گرد و غبار و کاملا بهداشتی می توانید مخزن جاروبرقی را تخلیه نمایید.

  مخزن جارو برقی CV-SE22V قابل شستشو است

  مخزن جارو برقی هیتاچی CV-SE22V قابل شستشو است. بنابراین علاوه بر تخلیه راحت و بهداشتی شما می توانید آن را شستشو دهید و کاملا تمیز نمایید . شستشوی مخزن جاروبرقی باعث می شود تا اگر گرد و غبار اندکی نیز در مخزن وجود داشته باشد کاملا تمیز و بهداشتی شود.

  جارو برقی CV-SE22V دارای مخزن قابل شستشو می باشد

  طراحی و عملکرد کاربر پسند و راحت

  جاروبرقی هیتاچی CV-SE22V طراحی مدرن و زیبایی دارد و با توجه به تکنولوژی های بکار رفته در آن از عملکرد بسیار خوبی نیز برخوردار می باشد و تمام نیاز های شما از یک جارو برقی را مرتفع می سازد. چرخ های بزرگ این جارو برقی به شما قدرت مانور بیشتری می دهد. همچنین به کمک قدرت موتور 2200 واتی و لوازم جانبی متنوع شما به راحتی می توانید به تمیز کردن خانه خود بپردازید.

  طراحی بزرگ و محکم جارو برقی هیتاچی CV-SE22V

  جارو برقی هیتاچی CV-SE22V طراحی مدرن و زیبایی دارد و از استحکام خوبی برخوردار است. دکمه های موجود روی بدنه جارو برقی نیز به صورت بزرگ طراحی شده اند تا کار کردن با آنها آسان باشد. به طور کلی کیفیت ساخت جارو برقی CV-SE22V بسیار خوب و با دوام است.

  طراحی بزرگ و محکم جارو برقی هیتاچی CV-SE22V

  خروجی هوای جارو برقی CV-SE22V به سمت بالا است

  هوای تمیز خروجی از جارو برقی CV-SE22V به سمت بالا هدایت می شود. به این ترتیب اگر جسمی پشت جارو برقی وجود داشته باشد مانع از جریان هوای خروجی نمی شود و به راحتی هوا گردش پیدا می کند.

  خروجی هوای جارو برقی CV-SE22V به سمت بالا می باشد

  دستگیره جلویی بزرگ جارو برقی هیتاچی CV-SE22V

  جارو برقی CV-SE22V دارای دستگیره جلویی بزرگی می باشد. این دستگیره به شما کمک می کند تا به راحتی جارو برقی را حمل و نقل یا جابجا نمایید. این دستگیره از کیفیت ساخت خوبی برخوردار است و بسیار محکم می باشد و شما می توانید با خیال راحت با استفاده از آن جارو برقی را بلند کنید.

  دستگیره جلویی بزرگ برای حمل نقل آسان در جارو برقی CV-SE22V

  حالت کم صدا و آرام جارو برقی هیتاچی CV-SE22V

  جارو برقی هیتاچی CV-SE22V دارای حالت کم صدا می باشد. به این ترتیب شما می توانید نصف شب یا هنگامی که نمی خواهید سرو صدای زیادی تولید کنید به راحتی به جارو کردن بپردازید. جارو برقی در این حالت کمترین سرو صدا را تولید کرده و به صورت آرام کار می کند.

  جاروبرقی هیتاچی CV-SE22V دارای حالت کم صدا و آرام می باشد

  چرخ های بزرگ و 160 میلیمتری جارو برقی CV-SE22V

  جارو برقی Hitachi CV-SE22V دارای چرخ هایی با ابعاد 160 میلیمتر است. چرخ های بزرگ این جارو برقی به شما اجازه می دهد تا به راحتی جارو برقی را حرکت دهید و از موانع مختلف به راحتی عبور کند.

  چرخ های بزرگ و حمل و نقل راحت جارو برقی هیتاچی CV-SE22V

  دکمه تنظیم قدرت در جارو برقی Hitachi CV-SE22V

  جارو برقی CV-SE22V دارای یک دکمه چرخشی برای تنظیم قدرت کارکرد دستگاه می باشد. این دکمه به شما کمک می کند تا با دقت بالایی میزان قدرت موتور را به صورت دلخواه تنظیم نمایید.

  دکمه تنظیم قدرت در جارو برقی هیتاچی CV-SE22V
  تصاویر مطعلق به جارو برقی هیتاچی CV-SE230V می باشند.
  عمومی
  وضعیت موجودی
  ناموجود
  اطلاعات کلی
  مدل
  CV-SE22V
  تولید کننده
  Hitachi
  رنگ
  قرمز
  قدرت (وات)
  2200
  طول سیم برق
  5 متر
  ظرفیت کیسه
  2 لیتر
  فیلترها
  • Nano Titanium
  • HEPA Clean
  ابعاد
  420x282x250 میلیمتر
  نوع جاروبرقی
  بدون کیسه
  نوع کیسه
  بدون کیسه(کمپرسوری)
  سایر
  ویژگی های دیگر
  • دارای تنوع بسیار زیاد لوازم جانبی برای تمیز کردن شرایط مختلف
  • دارای فیلتر 7 لایه هوا
  • ویژگی دو مرحله ای نازل اصلی جارو برقی
  • دارای نازل قابل چرخش با ابزار های مختلف
  • دارای برس گردگیری
  • دارای نارل شکاف و درز مبلمان
  • دارای فناوری فشرده سازی گرد و غبار
  • وزن 5.1 کیلوگرم
  • دارای لوله تلسکوپی
  • دارای حالت کم صدا
  • تخلیه راحت و بهداشتی مخزن جارو برقی
  • دارای سیم جمع کن اتوماتیک
  • دارای چرخ های بزرگ و حمل و نقل آسان
  
  
  تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
  ثبت پرسش جدید