در حال بارگذاری دی‌جی‌بانه
دی جی بانه
Loading...

  یخچال و فریزر سامسونگ RR35 - RZ28

  یخچال و فریزر دوقلوی سفید سامسونگ مدل RR35 - RZ28 Samsung Twin Refrigerator-Freezer RR35 - RZ28

  دسته‌بندی: یخچال و فریزر
  موجود

  * فیلدهای الزامی

  قیمت فروش بانه ‎۱۶٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان

  قیمت فروش ویژه بانه ‎۱۴٬۲۰۰٬۰۰۰ تومان

  معرفی کوتاه

  یخچال و فریزر دو قلوی سامسونگ RR35 - RZ28  از دو بخش کاملاً مجزای یخچال و فریزر تشکیل شده است که به صورت چسبیده و یا جداگانه می توان از آن استفاده کرد، این یخچال فریزر دو قلو دارای آب سرد کن و همچنین دارای سیستم ضد برفک می باشند . از نظر زیبایی یخچال فریزر RR35 - RZ28 ظاهری مدرن و شیکی دارد که به محیط آشپزخانه شما جلوه زیبایی می بخشد. با توجه به نوع کمپرسور اینورتر خطی یخچال فریزر دو قلوی RR35 - RZ28 ، این مدل یخچال ها میزان مصرف انرژی و سطح سر و صدای پایینی دارند و برای مدت زمان طولانی می توان از آن ها همانند روز اول استفاده کرد.

  همه جای یخچال فریزر سامسونگ RR35 - RZ28 خنک می شود همه چیز خنک می شود
  فناوری دیجیتال اینورتر در یخچال فریزر سامسونگ RR35 - RZ28فناوری دیجیتال اینورتر
  348 + 277
  ظرفیت خالص (لیتر)
  595 + 595
  طول

  صرفه جویی در مصرف انرژی در یخچال فریزر RR35 - RZ28

  صرفه جویی در مصرف انرژی در یخچال فریزر سامسونگ RR35 - RZ28

  رتبه بندی مصرف انرژی ++A بر اساس اتحادیه اروپا می باشد. یخچال و فریزر دوقلو سامسونگ RR35 - RZ28 همونطور که از مواد غذایی و نوشیدنی ها نگه داری می کند، به محیط زیست نیز کمک می کند. سیستم سنسور هوشمند آن شامل سنسور هایی در خارج و داخل یخچال و فریزر می باشد که دما و رطوبت را تنظیم و مصرف انرژی را کاهش می دهد. کمپرسور دیجیتال اینورتر بر اساس الگوهای استفاده شما تنظیمات را انجام می دهد و از انرژی کمتری نسبت به کمپرسورهای معمولی استفاده می کند. صرفه جویی در انرژی به معنای صرفه جویی در صورت حساب های برق است.

  حداکثر سرما در یخچال فریزر RR35 - RZ28

  حداکثر سرما در یخچال فریزر سامسونگ RR35 - RZ28

  با قرار دادن انگشت خود روی صفحه های LED آبی رنگ و درخشان روی درب یخچال ها، تنظیمات را به صورت کاملا لمسی انجام دهید. می توانید تنظیمات درجه حرارت را تغییر دهید یا گزینه Cool Power را روشن کنید تا مواد غذایی که به تازگی خریداری و در یخچال قرار داده اید را به سرعت سرد شوند. همچنین با استفاده از گزینه های Vacation و Eco functions در مصرف انرژی صرفه جویی کنید. حتی یک قفل کودک هم برای کودکان کنجکاوی که ممکن است تنظیمات شما را دستکاری کنند وجود دارد.

  گردش هوای سرد در یخچال فریزر RR35 - RZ28

  گردش هوای سرد در همه جای یخچال فریزر RR35 - RZ28

  تکنولوژی Multi Flow در یخچال فریزر سامسونگ RR35 - RZ28 هوای سرد را برای تمام مواد غذایی در هر قفسه و داخل هر کشو به طور مساوی تقسیم می کند. استراتژی استفاده از دریچه های گردش هوای سرد در یخچال و فریزر، درجه حرارت را ثابت نگه می دارد و به مواد غذایی کمک می کند تا مدت طولانی تری تازه بمانند.

  یخچال فریزر RR35 - RZ28 انعظاف پذیر و شیک است

  تنظیم درب های یخچال فریزر سامسونگ RR35 - RZ28

  یکی از نوآوری های یخچال و فریزر دوقلو جدید نسبت به یخچال های ساید بای ساید مرسوم، توانایی قرار دادن آنها به صورت مستقل و جدا از هم است. هر دو یخچال و فریزر از ویژگی درب برگشت پذیر برخوردار و برای باز شدن به سمت چپ یا راست قابل تنظیم هستند. این تنظیمات سفارشی از تاب خوردن درب یخچال و فریزر و برخورد آنها با کابینت ها جلوگیری می کند.

  یخچال فریزر بدون برفک RR35 - RZ28

  یخچال فریزر بدون برفک سامسونگ RR35 - RZ28

  دیگر نیاز نیست مانند گذشته برای تمیز کردن یخچال و فریزر، آن ها را خالی کنید زیرا دیگر تمیز کردن نیاز نیست. ویژگی ضد برفک سامسونگ در کنار سرد کردن، از یخ زدن جلوگیری می کند. حالا شما می توانید تمام مواد غذایی خود را تازه و مغذی نگه دارید و زمان بیشتری را برای انجام سرگرمی یا کارهای دیگر اختصاص دهید. همچنین با ثابت نگه داشتن دما، سیستم ضد برفک به انرژی کمتری نیاز دارد و به این ترتیب سیستم سرمایش یخچال فریزر RR35 - RZ28 از طول عمر بیشتر برخوردار خواهد بود.

  محفظه مخصوص میوه ها و سبزیجات

  یخچال فریزر سامسونگ RR35 - RZ28 با محفظه مخصوص میوه و سبزی

  در حالی که بعضی از میوه ها ممکن است با سبزیجات اشتباه گرفته شوند یا برعکس، جعبه بزرگ کنترل رطوبت میزان رطوبت این دو گروه از مواد غذایی را درک و برایشان تفاوت قائل می شود. به وسیله باز یا بستن نوار کنترل، می توان میزان رطوبت را برای نخود فرنگی و گلابی ها تنظیم نمود تا ماندگاری آنها بیشتر شود. همچنین این جعبه به اندازه کافی بزرگ است تا همه چیز از جمله خربزه و کدوی سبز در آن قرار گیرد.

  روشنایی بیشتر و مصرف انرژی کمتر

  چراغ های روشن تر با مصرف انرژی کمتر در یخچال فریزر سامسونگ RR35 - RZ28

  چراغ های LED بزرگ و شیک روشنایی داخلی یخچال فریزر را فراهم می کنند تا مواد غذایی شما با نور زیبایی به نمایش گذاشته شود. مواد غذایی آسانتر پیدا می شوند بنابراین شما زمان کمتری را صرف پیدا کردن یک میان وعده غذایی که در گوشه ای از یخچال یا فریزر و دور از چشم قرار دارد صرف می کنید و درب یخچال نیز کمتر باز می ماند. طراحی جمع و جور چراغ های نور باعث می شود فضای بیشتری برای مواد غذایی خود در اختیار داشته باشید. همچنین این چراغ ها هیچ گرمایی تولید نمی کنند و مصرف انرژی خیلی کمتری نسبت به چراغ های معمولی و مرسوم دارند.

  فضای بیشتر برای نگهداری مواد غذایی

  فضای بیشتر برای نگهداری از مواد غذایی در یخچال فریزر سامسونگ RR35 - RZ28

  سری جدید RR6000 به شما اجازه می دهد تا غذا ها و مواد غذایی خام آنها را به اندازه کافی و بدون از دست دادن مواد غذایی خود ذخیره کنید. یخچال و فریزر روی هم رفته 627 لیتر ظرفیت دارد و فضای بیشتری برای نگهداری مواد غذایی و نوشیدنی ها در اندازه های مختلف، در اختیارتان قرار میدهد. با یخچال فریزر سامسونگ RR35 - RZ28 فضای بیشتری برای نگهداری مواد غذایی تازه نسبت به یخچال فریزرهای تک درب و بالا پایین در اختیار داشته باشید.

  دسترسی نرم و امن به کشوها

  دسترسی آسان به کشوها و دراور ها در یخچال فریزر RR35 - RZ28

  کشوها به کمک ریل های محکم عملکرد نرمی دارند و به صورت کامل خارج می شوند. دیگر لازم نیست برای دست یابی به غذا هایی که در عمق کشوی فریزر قرار دارند تلاش کنید.

  برای اقلام بلند تر و بزرگ تر

  نگهداری از مواد غذایی بزرگ و حجیم در یخچال فریزر سامسونگ RR35 - RZ28

  در سری جدید RR6000 قفسه کشویی یخچال انعطاف پذیری بیشتری برای نگه داری مواد غذایی دارد. این قفسه کشویی می تواند خیلی راحت به عقب رانده شود تا اقلام با هر اندازه ای از جمله بطری های بزرگ و بلند و ظروف بزرگ جا شوند. بنابراین شما می توانید در یخچال فریزر سامسونگ RR35 - RZ28 مواد غذایی خود را راحت تر ذخیره و سازماندهی کنید و از آن لذت ببرید.

  فریز کردن مواد غذایی در یخچال فریزر RR35 - RZ28

  فریز کردن و تازه نگهداشتن

  استیک و گوشت مرغ را مثل روزی که خریده اید تازه نگه دارید. این قسمت از یخچال فریزر RR35 - RZ28 به شما امکان فریز کردن سریع و حفظ تازگی، عطر و طعم گوشت ها را می دهد. همچنین شما می توانید نوشیدنی های خود را در داخل آن قرار داده تا در عرض 30 دقیقه سرد شوند، برای یک جشن بی نظیر مناسب است.

  دو جعبه یا محفظه بزرگ برای نگهداری از مواد غذایی حجیم در یخچال فریزر RR35 - RZ28

  دو جعبه بزرگ

  دو جعبه بزرگ و مناسب باعث سازماندهی بی دردسر می شوند و در مقایسه با یخچال های معمولی ظرفیت بیشتری دارند. اقلام بزرگ مثل یک بوقلمون را در یکی از جعبه ها، و اقلام کوچک تر مانند سیب، گلابی و خربزه را در دیگری ذخیره کنید. به راحتی جعبه ها را به سمت بیرون بکشید و به راحتی به مواد غذایی خود دسترسی داشته باشید.

  بار در درب یخچال فریزر سامسونگ RR35 - RZ28

  بار درب یخچال و فریزر

  باری که در داخل درب یخجال وجود دارد صرفا برای نگهداری نیست و به شما کمک می کند تا کارهای بیشتری انجام دهید. این قسمت سرد ترین نقطه یخچال است و نوشیدنی های شما سریعا سرد می شوند. بار داخل فریزر دمای مناسب را حفظ می کند و از یخ زدن و سفت شدن بستنی جلوگیری می کند.

  یخ ساز در یخچال فریزر سامسونگ RR35 - RZ28

  یخ ساز چرخشی

  چه یک جشن بزرگ برگزار کنید و یا یک لیوان لیمواد در یک روز داغ بخواهید، هر زمان که به یخ احتیاج داشتید خیلی راحت گیره یخ ساز را بچرخانید. هر یک از دو گیره را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید، مکعب های یخ داخل ظرف شفاف زیر آن ریخته می شوند. این ظرف به راحتی به سمت بیرون کشیده می شود و دسترسی آسانی به آن خواهید داشت.

  قفسه کشویی گردان در یخچال فریزر RR35 - RZ28 سامسونگ

  قفسه کشویی گردان

  از دسترسی راحت و سریع به خوراکی ها لذت ببرید. هویج، ماست و مواد غذایی کوچک دیگر را در قفسه کشویی گردان نگه داری کنید. این قفسه از ویژگی گردان برخوردار است و زمانی که آن را به سمت بیرون بکشید اقلامی مانند پرتغال از داخل آن به بیرون قل نمی خورند.

  یخچال فریزر سامسونگ RR35 - RZ28 با تکنولوژی اینورتر

  تکنولوژی دیجیتال اینورتر

  به لطف استفاده از تکنولوژی دیجیتال اینورتر ، لوازم خانگی سامسونگ هوشمندانه تر طراحی شده اند. آنها انرژی کمتری استفاده می کنند، صدای کمتری تولید می کنند و در بلند مدت استهلاک کمتری دارند.

  قفسه متحرک در یخچال فریزر سامسونگ RR35 - RZ28

  قفسه متحرک مواد غذایی

  هر چقدر که می خواهید آن را به سمت چپ و راست حرکت دهید و لبنیات و شکلات را در این جعبه بین قفسه ها قرار دهید.

  عمومی
  وضعیت موجودی
  موجود
  اطلاعات کلی
  مدل
  RR35 - RZ28
  تولید کننده
  SAMSUNG
  رنگ
  سفید
  نوع یخچال
  یخچال و فریزر دو قلو
  درب در درب
  خیر
  کمپرسور
  دیجیتال اینورتر
  بدون برفک
  بلی
  ظرفیت یخچال- برای دو قلو
  353 لیتر
  ظرفیت فریزر - برای دو قلو ها
  277 لیتر
  پهنا(میلیمتر)
  595 میلیمتر
  ارتفاع(میلیمتر)
  1800 میلیمتر
  عمق بدون درب و دستگیره (میلیمتر)
  568 میلیمتر
  سطح صدا
  40 - 42 دسی بل
  تعداد طبقات یخچال
  6
  تعداد طبقات فریزر
  2
  تعداد کشوی یخچال
  2
  تعداد کشوی فریزر
  5
  لامپ فریزر
  دارد
  لامپ یخچال
  دارد
  تعداد طبقات درب یخچال
  2
  تعداد طبقات درب فریزر
  2
  یخ ریز
  ندارد
  آبریز
  دارد
  قفل کودک
  بلی
  سایر
  ویژگی های دیگر
  • اخطار درب
  • درب برگشت پذیر
  • محفظه نگه داری بطری نوشیدنی
  • سینی تخم مرغ
  
  
  تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
  ثبت پرسش جدید