در حال بارگذاری دی‌جی‌بانه
دی جی بانه
Loading...

فروشگاه دی جی بانه با پیگیری های مستمر موفق به دریافت نمایندگی انحصاری بیمه لوازم خانگی از بیمه ایران در استان کردستان شد. شما مشتریان گرامی از اینک قادرهستید کلیه لوازم خانگی از جمله تلویزیون، لباسشویی، ظرفشویی و ... را به همراه بیمه ایران که در سراسر ایران معتبر می باشد، از فروشگاه ما خریداری کنید.

مزایای بیمه ایران

۱- کلیه کالاهای لوازم خانگی و کالاهای صوتی تصویری ارائه شده در سایت دی جی بانه تحت پوشش خطرات ( شکستگی صفحه نمایش، سقوط، برخورد جسم خارجی، خسارات ناشی از حمل و نقل در محل، نوسانات برق داخل دستگاه، نفوذ مایعات به درون دستگاه، آتش سوزی، سیل، زلزله، انفجار و صاعقه) بوده و در واقع کلیه موارد فنی که هیچ یک از گارانتی ها به آنها رسیدگی نمیکنند را تحت پوشش خدمات خود قرار می دهد. این موارد علاوه بر تمام مواردی است که شرکت های گارانتی آنها را پوشش می دهند.

۲- با خرید این بیمه نامه شما مشتریان و متقاضیان گرامی با آسودگی خاطر از کالای خریداری شده استفاده خواهید کرد.

۳- مدت زمان این بیمه نامه ها یکساله بوده و بنا به در خواست مصرف کننده و با تشخیص کارشناس بیمه در صورت صحت و سلامت دستگاه قابل تمدید می باشند.

۴- پرداخت خسارت به هر علت 

۵- این بیمه نامه نیز تاییدی بر اصالت و اوریجینال بودن کالاهای ارائه شده در فروشگاه دی جی بانه می باشد.

نحوه فعال شدن بیمه نامه ایران

برای استفاده از خدمات این بیمه نامه ، شما مصرف کننده عزیز حتما باید با به همراه داشتن کارت بیمه در ساعات اداری با دفتر مرکزی  بیمه ایران تهران که شماره های آن برروی بیمه نامه قید شده است تماس گرفته برای نصب دستگاه و دریافت شماره گواهی بیمه خود اقدام نمایید.

***توجه نمایید در صورت مفقود شدن کارت بیمه نامه و یا نبود کارتن دستگاه، شرکت بیمه ایران هیچگونه مسئولیتی در قبال پرداخت خسارت به دستگاه آسیب دیده را ندارد.

نحوه دریافت خسارت

برای دریافت خسارت حداکثر تا ۵ روز پس از وقوع خسارت کلیه مدارک دستگاه خود را جهت تشکیل پرونده با هماهنگی قبلی توسط تماس با شماره های دفتر مرکزی که برروی بیمه نامه شما قید شده است، برای نمایندگی بیمه ایران ارسال فرمایید.

با توجه به نوع خسارت وارده در هنگام پرداخت خسارت، فرانشیز مربوطه کسر خواهد شد.