در حال بارگذاری دی‌جی‌بانه
دی جی بانه
Loading...
ناموجود

  ماشین ظرفشویی بوش SMS46IW10Q

  ماشین ظرفشویی 13 نفره سفید بوش مدل SMS46IW10Q Bosch DishWasher SMS46IW10Q series

  برند: بوش
  دسته‌بندی: ماشین ظرفشویی
  ناموجود

  معرفی کوتاه

  ماشین ظرف‌شویی بوش مدل SMS46IW10Q از ظرفشویی های بوش است که با ظرفیت 13نفره تولید شده است. SMS46IW10Q بوش موتوری بسیار کم‌صدا دارد. طول عمر زیاد موتور و دوام بالا از دیگر مزایای آن است. میزان آب مصرفی ظرفشویی SMS46IW10Q بوش به طور میانگین 9.5 لیتر در هر سیکل شست‌وشو است.

  برنامه خودکار در لباسشویی بوش SMS46IW10Q

  برنامه های خودکار به طور اتوماتیک بهترین عملکرد در تمیز کردن را تضمین می کنند.

  میزان مصرف آب، میزان دمای آب و زمان شستشو دقیقا با توجه به سطح خیساندن تنظیم می شوند. به این ترتیب بهترین نتیجه از نظر صرفه جویی در آب و انرژی فراهم می شود.

  شستشوی سه برابر سریع تر به همراه تمیز کردن بهینه و خشک کن VarioSpeed پیشرفته

  variospeed در لباسشویی بوش SMS46IW10Q استفاده از گزینه VarioSpeed پیشرفته برای شستشو و خشک کردن یک شستشوی کامل و تمیز در کمترین زمان. با استفاده از یک دکمه تا %66 از زمان شستشو معمولی و موثر کاهش می یابد. به راحتی VarioSpeed را فعال کنید تا شستشو در کمترین زمان ممکن انجام شود. به طور مثال برای جشن های خانوادگی و جشن تولید ها مناسبت است.

   لباسشویی بوش SMS46IW10Q
  مبدل حرارتی در لباسشویی بوش SMS46IW10Q

  مبدل حرارتی: همیشه درجه حرارت مناسب برای ظروف را تنظیم و از آنها مراقبل می کند

  مبدل حرارتی در لباسشویی بوش SMS46IW10Q مبدل گرمایی با ظروف شیشه ای گرانبها و چینی به طور ویژه و تضمینی نگهداری می کند. آب در تانکر شستشو از قبل گرم می شود تا از شک گرمایی جلوگیری شود.

  سنسور تشخیص لکه: تشخیص لکه ها برای شستشوی درخشان و تمیزی ظروف.

  سنسور تشخیص لکه در لباسشویی بوش SMS46IW10Q سنسور تشخیص لکه با توجه به نوع و درجه خیساندن، میزان آب را تنظیم می کند و با استفاده از پرتوهای نور عملیات شستشو را مدیریت می کند. باتوجه به میزان باقی مانده ذرات غذا و چربی و همچنین مواد شوینده، هنگام شستشو بررسی می شود که آیا نیاز است فرایند شستشو ادامه پیدا کند یا نه.

  سنسور تشخیص لکه در لباسشویی بوش SMS46IW10Q
  شستشوی بهداشتی در لباسشویی بوش SMS46IW10Q

  گزینه شستشوی بهداشتی پیشرفته: شستشو با دمای بالا برای شستشوی بهداشتی تر

  شستشوی بهداشتی در لباسشویی بوش SMS46IW10Q شستشوی بهداشتی یک گزینه است که در بسیاری از برنامه های شستشو می توان فعال کرد و به لطف شستشوی و ضد باکتری کردن، بهداشتی ترین شستشو تضمین می شود.

  فوق العاده ساکت: عملکرد فوق العاده آرام و تنها با تولید 40 تا 45 دسی بل نویز

  فوق العاده ساده در لباسشویی بوش SMS46IW10Q موتور الکتریکی بکار رفته در ماشین ظرفشویی فوق العاده ما مقدار بسیار زیادی از نویز تولیدی را کاهش می دهد و عملکرد بدون صدا را تضمین می نماید. بنابراین این ماشین ظرفشویی برای آشپزخانه و یا محیط باز مناسب می باشد.

  فوق العاده ساده در لباسشویی بوش SMS46IW10Q
  محافظت از ظروف در لباسشویی بوش SMS46IW10Q

  با استفاده از تکنولوژی محافظت از لیوان ها، با مراقب بیشتری از لیوان های ظریف شما شستشو انجام می شود

  وقتی آب به صورت مداوم روی شیشه ریخته شود باعث خوردگی آن می شود، ماشین ظرفشویی بوش با استفاده از تکنولوژی مراقبت از لیوان ها بطور مداوم شدت آب را تنظیم می کند. به این صورت با مراقبت های ویژه ما از لیوان های ظریف و چینی مراقبت می کنیم.

  برنامه های شستشو را از قبل انتخاب کنید و زمان اجرای دلخواه خود را تنظیم کنید

  برنامه شستشو در لباسشویی بوش SMS46IW10Q با استفاده از تاخیر عملیات، برنامه های شستشو را انتخاب کنید و زمان اجرای دلخواه خود را تنظیم کنید. این امکان به شما اجازه می دهد تا دستگاه خود را در هر زمان از روز، در طول ساعت کار یا هنگام شب کنترل کنید. پس از شروع برنامه شستشو نمایشگر زمان دقیق باقیمانده تا اتمام عملیات را نشان می دهد.

  برنامه شستشو در لباسشویی بوش SMS46IW10Q
  تشخیص خودکار در لباسشویی بوش SMS46IW10Q

  تشخیص خودکار میزان بارگیری ظروف توسط سنسور مخصوص و صرفه جویی در مصرف آب و انرژی به اندازه آن

  سنسور تشخیص خودکار در لباسشویی بوش SMS46IW10Q سنسور به صورت دوار و با سرعت حرکت می کند تا وزن ظروف را تشخیص دهد و به نسبت آن میزان و سطح آب را تنظیم نماید. برای حجم ظروف بیشتر آب بیشتری برای خیس خوردن ظروف در آن نیاز است و برای ظروف کمتر حجم آب کمتری برای شستشو نیاز است. این سنسور با توجه به میزان ظروف مصرف بهینه ای انجام می دهد. وقتی نصف و یا حتی به صورت جزئی ظروف را برای شستشو در داخل ماشین ظرفشویی قرار می دهید مقداری در مصرف آب و برق صرفه جویی می کند.

  موتور EcoSilence : قدرتمند، با دوام، بی صدا و کارآمد

  EcoSilence در لباسشویی بوش SMS46IW10Q برای تمیز کردن و کارایی هر چه بهتر ما موتور EcoSilence و مقرون به صرفه را ساختیم. این موتور فوق العاده آرام، کارآمد و کم مصرف است. موتور EcoSilence بدون بروس کار می کند و فوق العاده کم صداست و این نتایج کاملا تضمین شده است.

  EcoSilence در لباسشویی بوش SMS46IW10Q
  ActiveWater در لباسشویی بوش SMS46IW10Q

  فناوری ActiveWater

  ActiveWater در لباسشویی بوش SMS46IW10Q فناوری نوآورانه ActiveWater ماشین ظرفشویی بوش حداکثر بهره وری را برای داشتن نتیجه بهتر دارد و همچنین دوستدار محیط زیست می باشد. ماشین های ظرفشویی ActiveWater با استفاده از توزیع دقیق و هدفمند آب، تکنولوژی فیلتر پیشرفته، گرمایش سریع تر و افزایش فشار خروجی پمپ برای گردش بیشتر آب نتایح عالی را ارائه می دهند.

  AquaStop با تضمین %100 طول عمر در برابر آسیب های احتمالی آب

  AquaStop در لباسشویی بوش SMS46IW10Q سیستم AquaStop متشکل از شیلنگ دو جداره، شیر ایمنی و همچنین شیار با سوئیچ شناور در مقابل آسیب های احتمالی آب تضمین %100 را ارائه می دهد. گارانتی مادام العمر توسط شرکت بوش.

  AquaStop در لباسشویی بوش SMS46IW10Q
  عمومی
  وضعیت موجودی
  ناموجود
  اطلاعات کلی
  مدل
  SMS46IW10Q
  تولید کننده
  BOSCH
  رنگ
  سفید
  ظرفیت ظرفشویی (نفر)
  13
  رده بندی مصرف انرژی
  A++
  برنامه شستشو
  Auto, Eco, Glass, Intense, Fast, Pre-wash
  نصب دستگاه
  رو کار
  وزن
  49.8 کیلوگرم
  سطح صدا
  44 دسی بل
  میزان مصرف آب
  9.5 لیتر
  
  
  تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
  ثبت پرسش جدید