در حال بارگذاری دی‌جی‌بانه
دی جی بانه
Loading...
ناموجود

  ماشین ظرفشویی بوش SMS45II10Q

  ماشین ظرفشویی 13 نفره نقره ای بوش مدل SMS45II10Q Bosch DishWasher SMS45II10Q series

  برند: بوش
  دسته‌بندی: ماشین ظرفشویی
  ناموجود

  معرفی کوتاه

  ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS45II10Q از ماشین ظرف‌شویی‌های باکیفیت‌ و کارآمد تولیدشده است. ماشین ظرفشویی SMS45II10Q ، برای شست‌وشوی مقدار زیادی ظرف، گنجایش دارد و برای یک میهمانی 13 نفره کافی است. این ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش دارای برنامه های شستشوی Auto, Eco, Glass, Intense, Fast, Pre-wash می باشد.

  ماشین ظرفشویی بوش SMS45II10Q با تکنولوژی ActiveWater 60 با مصرف 6.5 لیتر و درجه بندی مصرف انرژی ++A: به لطف مصرف کم، این ماشین ظرفشویی با محیط زیست سازگار است و در هزینه های شما نیز صرفه جویی می کند.

  • 6.5 لیتر: عملکرد 100% به همراه حداقل مصرف آب.
  • درجه بندی مصرف انرژی ++A: شستشوی بسیار کارآمدی دارد.
  • سیستم سبد و کشوی پیشرفته VarioFlex و VarioDrawer: ظرفیت و انعطاف پذیری بیشتر.
  • شستشوی با TurboSpeed در 20 دقیقه: با استفاده از آب از قبل گرم شده، تنها در 20 دقیقه ظروف را کاملا شستشو می دهد و آنها را درخشان می کند.
  • ایمنی AquaStop: این سیستم از آسیب های احتمالی فشار آب جلوگیری می کند و طول عمر ماشین طرفشویی را تضمین می کند سیستم
  مصرف 6.5 لیتر آب برای هر دور شستشو در ماشین ظرفشویی SMS45II10Q
  عملکرد بی صدای ماشین ظرفشویی SMS45II10Q که تنها 46 دسیبل صدا تولید می کند
  سیستم ایمنی در مقابل حوادث ناشی از آب در ماشین ظرفشویی SMS45II10Q
  شستشوی VarioSpeed Plus در ماشین ظرفشویی SMS45II10Q
  شستشوی بهداشتی ظروف در ماشین ظرفشویی بوش SMS45II10Q

  راحتی کار با ماشین ظرفشویی SMS45II10Q

  برنامه های شستشوی اتوماتیک

  ماشین ظرفشویی SMS45II10Q بهترین عملکرد را هنگام شستشوی اتوماتیک انجام می دهد. این ماشین ظرفشویی با توجه به میزان کثیف بودن ظروف میزان آب مصرفی، حرارت آب و زمان شستشو را تنظیم می کند، بنابراین در مصرف آب و انرژی صرفه جویی می شود.

  شستشوی خودکار در ماشین ظرفشویی بوش SMS45II10Q

  پایداری در عملکرد ماشین ظرفشویی بوش SMS45II10Q

  شستشوی دقیق تر و سریع تر در ماشین ظرفشویی SMS45II10Q با شستشوی VarioSpeed Plus

  با استفاده از شستشوی VarioSpeed Plus ظروف شما سه برابر سریع تر شسته و خشک می شوند

  شستشوی VarioSpeed Plus در ماشین ظرفشویی بوش SMS45II10Q با استفاده از شستشوی VarioSpeed Plus ظروف خود را در کمترین زمان و به طور کامل شستشو و خشک نمایید. زمان شستشو ظروف تنها با فشار یک دکمه تا %66 نسبت به شستشوی موثر کاهش می یابد. زمانی که احتیاج دارید تا ظرف ها را سریع شستشو و خشک کنید می توانید به راحتی با فشار یک دکمه سشتشوی VarioSpeed Plus را فعال کنید. برای مثال هنگامی که یک جشن خانوادگی یا یک جشن تولد برگذار کرده اید این گزینه می توانید کمک بزرگی به شما کند و به راحتی در کمترین زمان ممکن ظروف خود را تمیز و خشک کنید.

  مبدل حرارتی همیشه درجه حرارت مناسب برای ظروف را تنظیم و از آنها مراقبل می کند

  مبدل حرارتی در ماشین ظرفشویی بوش SMS45II10Q مبدل گرمایی از ظروف شیشه ای گرانبها و چینی به طور ویژه و تضمینی نگهداری می کند. آب در تانکر شستشو از قبل گرم می شود تا از شک گرمایی جلوگیری شود. به این ترتیب ظروف حساس ترک بر نمیدارند و یا نمی شکنند.

  تنظیم حرارت آب با مبدل حرارتی برای شستشوی بهتر ظروف در ماشین ظرفشویی بوش SMS45II10Q
  سنسور تشخیص میزان کثیفی ظروف در ماشین ظرفشویی بوش SMS45II10Q

  شستشوی کامل ظروف بدون هدر رفت حتی یک قطره آب

  سنسور تشخیص میزان کثیفی ظرف در ماشین ظرفشویی SMS45II10Q سنسور AquaSensor در ماشین ظرفشویی SMS45II10Q لکه ها را تشخیص می دهد و ظروف را کاملا شستشو می دهد و تمیز می کند. این سنسور میزان آب مصرفی را با توجه به میزان و نوع لکه های ظروف تنظیم می کند و با استفاده از نور افکن شستشو را کنترل می کند. با توجه به ذرات باقی مانده از مواد غذایی روی ظروف، چربی یا مواد شوینده باقی مانده روی ظروف، پروسه شستشو به صورت مداوم بررسی می شود تا اگر نیاز است شستشو ادامه یابد و ظروف کاملا تمیز شوند.

  مدیریت آب و صرفه جویی در منابع: شستشوی بهینه با مصرف آب کم

  سیستم مدیریت آب به صورت هوشمند میزان آب مصرفی را به حداقل می رساند و در هر دور شستشو تنها 6.5 لیتر آب مصرف می کند. به طور مثال سیستم ActiveWater Eco در ماشین ظرفشویی برای هر دور شستشوی استاندارد بهمراه شستشوی بهداشتی، فقط از 6.5 لیتر آب استفاده می کند.

  صرفه جویی در مصرف آب در ماشین ظرفشویی Sms45ii10Q

  اهمیت سلامتی و بهداشت در ماشین ظرفشویی Sms45ii10Q

  گزینه شستشوی بهداشتی با شستشو ظروف در دمای بالا باعث می شود تا ظروف کاملا به صورت بهداشتی شستشو شوند

  شستشوی بهداشتی در ماشین ظرفشویی بوش SMS45II10Q شستشوی بهداشتی گزینه جدیدی است که در بسیاری از برنامه های شستشو قابل فعال کردن است و به لطف عملکرد ضد باکتریایی که دارد، ظروف به صورت کاملا بهداشتی شستشو می شوند. شستشوی بهداشتی با گرم کردن آب تا دمای °70 سانتیگراد و مدت 10 دقیقه تمام باکتری ها را از بین می برد و ظرف های شما را به صورت کاملا بهداشتی شستشو می دهد. گزینه شستشوی بهداشتی برای افرادی که نسبت به شستشوی ظروف حساس هستند مناسب می باشد. برای مثال خانواده هایی که دارای فرزند کوچک هستند یا از حساسیت رنج می برند، کاملا مناسب می باشد.

  شستشوی بهداشتی ظروف با ماشین ظرفشویی بوش SMS45II10Q
  قفل کودک در ماشین ظرفشویی بوش SMS45II10Q

  قفل کودک ماشین ظرفشویی SMS45II10Q از باز شدن ناخواسته درب آن هنگام شستشوی ظروف جلوگیری می کند

  قفل کودک ماشین ظرفشویی SMS45II10Q از باز شدن درب ماشین ظرفشویی و تغییر برنامه شستشو هنگام شستشوی ظروف جلوگیری می کند. این ویژگی از آسیب های احتمالی که ممکن است آب داغ در اثر باز کردن ناگهانی درب ماشین ظرفشویی ایجاد کند جلوگیری می کند. همچنین اگر به صورت تصادفی تنظیمات برنامه شستشو را تغییر دادین از اعمال آن جلوگیری می کند.

  محافظت از ظروف شیشه ای در ماشین ظرفشویی SMS45II10Q

  این ویژگی در ماشین ظرفشویی SMS45II10Q باعث می شود تا از لیوان های شیشه ای و ظروف حساس شما محافظت شود. از آنجا که آب نرم باعث خوردگی لیوان های شیشه ای می شود، ماشین ظرفشویی بوش SMS45II10Q با استفاده از ویژگی محافظت از ظروف شیشه ای و با تنظیم میزان سختی آب از ظروف شیشه ای محافظت می کند.

  محافظت از ظروف شیشه ای در ماشین ظرفشویی SMS45II10Q

  عملکرد و کارایی ماشین ظرفشویی Sms45ii10Q

  زمان بندی شستشو در ماشین ظرفشویی بوش SMS45II10Q

  انتخاب برنامه شستشو مناسب با تنظیم زمان شروع شستشو

  تنظیم زمان شتسشو در ماشین ظرفشویی Bosch SMS45II10Q با استفاده از ویژگی زمانبندی شستشو شما می توانید برنامه مناسب و دلخواه خود را انتخاب کنید و زمان شروع شستشو را نیز تعریف نمایید به این ترتیب عملیات شستشو در زمان تعیین شده شروع می شود. این ویژگی به شما اجازه می دهد مدیریت بیشتری روی کارهای خود و ماشین ظرفشویی داشته باشید. به طور مثال می توانید عملیات شستشو را جوری تنظیم کنید که در طول روز انجام شود یا در ساعاتی که شما مشغول کار هستید انجام شود و یا حتی فقط شب انجام شود.

  سنسور تشخیص میزان ظروف در ماشین ظرفشویی بوش SMS45II10Q

  تشخیص خودکار میزان بارگیری ظروف توسط سنسور مخصوص

  سنسور تشخیص میزان ظروف در ماشین ظرفشویی SMS45II10Q سنسور تشخیص میزان بارگیری هنگامی که ظروف کمی برای شستشو دارید با تشخیص میزان ظروف از آب و انرژی کمتری برای شستشو استفاده می کند و باعث صرفه جویی در مصرف آب و انرژی می شود. ظروف کمتر احتیاج به آب کمتری نیز دارند. این سنسور با توجه به میزان ظروفی که برای شستشو دارید، میزان آب مصرفی را تنظیم می کند و به این ترتیب در مصرف آب صرفه جویی می شود.

  موتور EcoSilence قدرتمند، با دوام، بی صدا و بسیار موثر

  موتور EcoSilence در ماشین ظرفشویی بوش SMS45II10Q تمیز کردن خانه کار دشواری است اما گاهی انجام دادن اینکار بدون سرو صدا کاری غیر ممکن است. موتور EcoSilence در ماشین ظرفشویی بوش SMS45II10Q علاوه بر عملکرد بسیار خوبی که دارد میزان نویز و سرو صدای بسیار کمی را تولید می کند. این موتور بدون بروس می باشد و بنابراین در حین کار اصطکاک کمتری پیدا می کند و انرژی کمتری مصرف می کند، در نتیجه موتور EcoSilence روان تر کار می کند و نویز کمتری نیز تولید می کند. حالا شما می توانید بدون سرو صدا خانه خود را تمیز کنید.

  عملکرد بی صدای و قدرتمند موتور SMS45II10Q ماشین ظرفشویی SMS45II10Q
  تکنولوژی ActiveWater در ماشین ظرفشویی بوش SMS45II10Q

  تکنولوژی ActiveWater باعث می شود ماشین ظرفشویی مصرف آب و انرژی کمتر و کارایی بیشتری داشته باشد

  مصرف آب و انرژی کمتر و عملکرد بهتر ماشین ظرفشویی SMS45II10Q با تکنولوژی ActiveWater این تکنولوژی جدید باعث می شود شستشوی ظروف به طور موثر تر و بهتری انجام شود و در عین حال با مصرف انرژی و آب کمتر به محیط زیست نیز کمک کند. تکنولوژی ActiveWater با توزیع آب به صورت هدفمند، فشار آب بیشتر، فیلتر بهینه شده و گرمایش سریع تر آب در مصرف آب صرفه جویی می کند و از آب به بهترین شکل ممکن استفاده می کند.

  ماشین ظروفشویی SMS45II10Q در مقابل حوادث ناشی از آب از خود محافظت می کند

  تکنولوژی AquaStop در ماشین ظرفشویی بوش SMS45II10Q ما به شستشوی ظروف شما و همچنین ایمنی خانه شما اهمیت می دهیم. سیستم AquaStop از یک شیلنگ تغذیه دو جداره و یک شیر فلکه ایمنی و یک شناور می باشد. آب در حال خروج در جداره شیلنگ جمع می شود و باعث می شود تا شناور حرکت کرده و مسیر جریان ورودی آب را به صورت مکانیکی مسدود کند. ماشین ظرفشویی بوش SMS45II10Q در مقابل آسیب های ناشی از آب از خود محافظت می کند و شما می توانید ظروف خود را پی در پی شستشو نمایید.

  ماشین ظرفشویی SMS45II10Q در مقابل آسیب های احتمالی ناشی از آب از خود محافظت می کند
  عمومی
  وضعیت موجودی
  ناموجود
  اطلاعات کلی
  مدل
  SMS45II10Q
  تولید کننده
  BOSCH
  رنگ
  نقره ای
  ظرفیت ظرفشویی (نفر)
  13
  رده بندی مصرف انرژی
  A++
  برنامه شستشو
  Auto, Eco, Glass, Intense, Fast, Pre-wash
  نصب دستگاه
  رو کار
  وزن
  49.3 کیلوگرم
  سطح صدا
  46 دسی بل
  میزان مصرف آب
  6.5 لیتر
  
  
  تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
  ثبت پرسش جدید