جارو برقی بوش BGS5SIL66B

جاروبرقی 700 وات بوش مدل BGS5SIL66B

برند: بوش
دسته‌بندی: جاروبرقی
ناموجود
معرفی کوتاه

جاروکشی ازجمله امور نظافتی ضروری است که اهمیت و تأثیر زیادی در نظافت فضاهای مختلف دارد و انتخاب یک جاروبرقی مناسب نه‌تنها به‌سرعت و کیفیت این کار می‌افزاید، بلکه می‌تواند در سهولت جاروکشی نیز مؤثر باشد. جاروبرقی 700 وات بوش مدل BGS5SIL66B با رنگ مشکی از جاروبرقی های پرطرفدار بوش با فیلتر هپا است. یکی از نکات خوشحال کننده در BGS5SIL66B بوش ، میزان صدای 66 دسی بلی آن می‌باشد که در مقایسه با طیف وسیعی از محصولات موجود در بازار، کم صدا محسوب می‌شود.

BGS5SIL66B شعاع حرکت مناسب در جاروبرقی بوش جاروبرقی بوش به لطف کابل طولانی با شعاع عملکرد 12 متر کاملا انعطاف پذیر است و جارو زدن و تمیز کردن را راحت می سازد.

جاروبرقی بوش BGS5SIL66B
جاروبرقی بوش BGS5SIL66B

لوازم جانبی

BGS5SIL66B لوازم جانبی جاروبرقی بوش هر زمان که به آن نیاز داشته باشید در دسترس است. با استفاده از لوازم جانبی این محصول (نازل های مختلف برای شکاف، روکش های پارچه ای و...) به راحتی می توانید هر قسمتی از منزل را تمیز کنید. حتی قسمت هایی که دسترسی به آن ها سخت است.

تکنولوژی منحصر به فرد بدون نیاز به کیسه SensorBagless™

BGS5SIL66B جاروبرقی بوش با کمک این سنسور عملکرد سیستم جاروها تحت نظارت بوده و با این تکنولوژی منحصربه‌فرد سطح کیفیت تمیز کردن به حداکثر خود می‌رسد. جاروهای بدون کیسه حداقل نیاز به تعمیرات را دارند و با وجود فیلترهای قابل شستشو در این نوع جاروها دیگر نباید نگران خرید و عوض کردن کیسه ها باشید.

جsensorBagless اروبرقی بوش BGS5SIL66B
super silent جاروبرقی بوش BGS5SIL66B

بی صدا

BGS5SIL66B جاروبرقی بی صدا بوش در جاروبرقی بوش، جارو زدن کامل را با کمترین میزان صدا تضمین می کند. مواد جدید عایق صدا، موتور تعلیق، مسیرهای طراحی شده برای جریان هوا و دیگر لوازم کاهش صدا تجربه ای عالی را برای نظافت با کمترین صدا رقم خواهد زد.

سنسور کنترل

یک سنسور به طور مداوم عملکرد جاروبرقی را کنترل می کند تا جاروبرقی بوش بهترین عملکرد را داشته و فضا سریع تر تمیز شود.

سنسور کنترل جاروبرقی بوش BGS5SIL66B
Self clean جاروبرقی بوش BGS5SIL66B

Self Clean

ویژگی متمایز کننده این جارو برقی با دیگر جارو برقی ها سیستم Self clean میباشد که در صورت کثیف شدن فیلتر داخلی ، چراغ نشانگر sensor control به رنگ قرمز تبدیل شده و به صورت خودکار شروع به تمیز نمودن فیلتر می نماید.

سیستم QuattroPower

سیستم Quattro Power استفاده شده در این دستگاه موجب نهایت پاکیزگی در کنار مصرف بسیار پایین انرژی می شود. این سیستم بسیار کارآمد ترکیبی از موتور HiSpin، نازل با کارایی بالا، air seals و سیستم جداسازی گرد و غبار می باشد.

QuattroPower جاروبرقی بوش BGS5SIL66B
سیستم جداسازی گرد و غبار جاروبرقی بوش BGS5SIL66B

سیستم جداسازی گرد و غبار

استفاده از این تکنولوژِی باعث افزایش طول عمر با عملکرد مطلوب جاروبرقی می شود.معمولا نگه داری از جاروبرقی های کیسه دار به مراتب سخت تر از انواع دیگر است اما سیستم جداسازی گرد و غبار جاروبرقی بوش این مراقبت ها را تا کم ترین حد خود کاهش داده است.

Air Seal

برای حفظ قدرت مکش و اطمینان از جذب تمام گردو غبارهای موجود است.این سیستم هوای فشرده و محبوس را بررسی کرده و مانع از کاهش بالقوه جریان هوا و کاهش مکش می شود.

air seal در جاروبرقی بوش BGS5SIL66B
نازل با عملکرد بالا در جاروبرقی بوش BGS5SIL66B

نازل با عملکرد بالا

در این مدل جاروبرقی بوش از نسل جدیدی از ابزارها با کارایی بالا استفاده شده است. می توان گفت این نازل تمامی آشغال های ریز و گرد و غبار موجود روی فرش و یا موکت را جذب می کند. پس هنگام استفاده از این جاروبرقی مطمئن باشید تمام آلودگی ها برطرف خواهد شد.

تنظیم عملکرد جاروبرقی

با جاروبرقی BGS5SIL66B بوش بهترین عملکرد را خواهید داشت. با استفاده از پنل تنظیم می توانید قدرت جاروبرقی را تنظیم کنید و بهترین نتیجه را داشته باشید.

جاروبرقی بوش BGS5SIL66B
سیستم کنترل هوشمند در جاروبرقی بوش BGS5SIL66B

سیستم کنترل هوشمند

عملکرد قوی در هر زمان به لطف عملکرد کنترل شده توسط سنسور با نشانگر LED تضمین می شود. سنسور یکپارچه به طور مداوم جاروبرقی را کنترل می کند تا اطمینان حاصل شود که در سطح مطلوب قرار دارد. صفحه نمایش کنترل SmartSensor نشان می دهد که فیلتر باید هر زمان که عملکرد آن کاهش می یابد، تمیز شود. این ویژگی تضمین می کند که دستگاه همیشه در سطح مطلوب خود عمل می کند و همچنین نیازهای تعمیر و نگهداری را به حداقل می رساند.

اطلاعات کلی
مدل
BGS5SIL66B
تولید کننده
BOSCH
رنگ
مشکی
قدرت (وات)
700
سطح صدا
66 دسی بل
ظرفیت کیسه
3 لیتر
فیلترها
فیلتر HEPA H 13
نوع جاروبرقی
بدون کیسه
نوع کیسه
بدون کیسه(مخزنی)


تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
ثبت پرسش جدید