پخش کننده بلوری سونی UBP-X700

پخش کننده بلوری 4K UHD سونی مدل UBP-X700

برند: سونی
دسته‌بندی: پخش کننده ها
ویژگی‌های محصول
  ناموجود
  معرفی کوتاه
  پخش کننده بلوری UBP-X700 یکی از محصولات با کیفیت سونی است که برنده 2019-2018 جایزه EISA شده است. کیفیت تصویر بلوری پلیر UBP-X700 سونی 4K است و از تکنولوژی HDR بهره مند میباشد. قابلیت UpScale و افزایش رزولوشن در این بلوری پلیر باعث میشود تصاویری که از کیفیت پایینی برخوردار هستند هم در حد کیفیت 4K پخش شوند و از جزییات صحنه ها غافل نمانید. در صورت نداشتن تلویزیون 4K که از تکنولوژی HDR برخوردار باشد، سونیX700 با تبدیل HDR به SDR تصاویر را مناسب با تلویزیون شما پخش خواهد کرد. صحنه ها توسط این بلوری پلیر واقعی و شفاف پخش خواهند شد. وجود فناوری های پیشرفته در زمینه بهبود صدا شما را در صدایی فراگیر غوطه ور خواهد کرد. بلوری پلیر سونی UBP-X700 با مجهز بودن به فناوری Hi-res کیفیت صدا را افزایش داده و صدای سینمایی را به واسطه فناوری DTS و DTS:X در اختیار خواهید داشت. طراحی این پخش کننده شیک و زیباست. باریک بودن و رنگ مشکی آن به راحتی با دکوراسیون شما هماهنگ میشود.

  پخش کننده بلوری سونی UBP-X700

  • UBP-X700 با فناوری HDR فناوری HDR
  • پخش صدای فراگیر تلویزیونکیفیت تصویر فورکی در UBP-X700 کیفیت تصویر 4K UHD
  • تکنولوژی DTS و پخش صدای فراگیر فناوری DTS: X
  • Sony UBP-X700 با فناوری hires و افزایش کیفیت صدا فناوری Hi-res
  • تکنولوژی دالبی در سونی X700 تکنولوژی دالبی

  بررسی مشخصات بلوری پلیر UBP-X700

  UBP-X700 یکی از بهترین بلوری پلیرهای سونی است که از کیفیت صدا و تصویر و همچنین امکانات ویژه ای برخوردار میباشد. این دستگاه از کیفیت تصویر 4K و برخوردار است و با پشتیبانی از تکنولوژی های پیشرفته مانند HDR با فرمت های HDR10 و Dolby Vision و همچنین مجهز بودن به طیف وسیع رنگ های طبیعی در نهایت صحنه هایی واقعی که هیچ یک از جزییات آن از بین نرفته است را نمایش خواهد داد. تصاویر طبیعی و شفاف با کنتراست بالا شما را در فیلم های محبوبتان غوطه ور خواهد کرد. کیفیت صدای بلوری پلیر UBP-X700 خوب است. بهره مندی از فناوری های مختلف در زمینه بهبود کیفیت صدا، در نهایت صدایی شفاف و فراگیر را به گوش میرساند. مجهز بودن بلوری پلیر سونی UBP-X700 به تکنولوژی Dolby Atmos و DTS:X شما را در صدایی شفاف و سینمایی که به صورت فراگیر پخش میشود غوطه ور خواهد ساخت. برخورداری از فناوری Hi-res به افزایش کیفیت صدا کمک کرده و کیفیت صداهایی که از کیفیت پایینی برخوردار هستند را افزایش میدهد. پخش کننده Bluray X700 قابلیت پخش انواع دیسک ها و فرمت های صوتی و ویدیویی را دارد و محدودیتی نخواهید داشت. با اتصال به این بلوری پلیر میتوانید محتوای خود را پخش کنید و از کیفیت صدا و تصویر فوق العاده آن لذت ببرید. پخش کننده بلوری UBP-X700 سونی برنده جایزه EISA در سال 2019-2018 شده است. EISA محصولاتی را که از کیفیت فوق العاده و جدیدترین فناوری ها برخوردار هستند به عنوان بهترین محصول اعلام میکند. کیفیت فوق العاده X700 سونی آن را به یکی از بهترین بلوری پلیرها برای خرید تبدیل کرده است.

  خرید X700 سونی با بهترین قیمت از بانه
  خرید پخش کننده X700 با بهترین قیمت از دیجی بانه.

  کیفیت تصویر 4K UHD سونی UBP-X700

  بلوری پلیر سونی UBP-X700 یکی از محصولات با کیفیت شرکت سونی است که از کیفیت تصویر بسیار خوبی پشتیبانی میکند. این بلوری پلیر با برخورداری از کیفیت تصویر 4K و رزولوشن تصویر 2160×3840 پیکسل تصاویر را صاف و شفاف به نمایش میگذارد. UBP-X700 سونی با افزایش کیفیت تصاویر از Full HD و 2K به کیفیت فورکی و یا در حد 4K صحنه های واقعی را به نمایش میگذارد. پخش کننده بلوری UBP-X700 از محتوای HDR پشتیبانی میکند. تکنولوژی HDR در این بلوری پلیر از فرمت های HDR10 و دالبی ویژن برخوردار است. به این ترتیب تصاویری با جزییات حداکثر، کنتراست بالا و شفاف را مشاهده خواهید کرد. در صور نداشتن تلویزیون با تکنولوژی HDR ، این Bluray Player با تبدیل HDR به SDR تصاویر دقیق و شفافی را روی صفحه نمایش تلویزیون نمایش خواهد داد.

  UBP-X700 سونی با کیفیت تصویر فوق العاده

  Bluray سونی UBP-X700 مجهز به فناوری HDR

  پحش کننده Bluray سونی UBP-X700 از فناوری HDR برخوردار است. تکنولوژی HDR که مخفف کلمه High Dynamic Range استاز تکنولوژی مهم و پیشرفته ای است که در محصولات جدید صوت و تصویر به کار میرود. این فناوری تصاویر را واقعی و با کنتراست بالایی به نمایش میگذارد. به کمک تکنولوژی HDR سایه روشن رنگ ها کاملا واضح است و رنگهای تیره تاریک تر و رنگهای سفید روشن تر نمایش داده میشوند. این تکنولوژی در واقع رنگ ها و کنتراست تصاویر و میزان روشنایی هر قسمت را تنظیم می کند. سایه ها، رنگ ها، میزان تاریکی و درخشندگی قسمت های مختلف تصویر مشخص میشود و محصولی که این تکنولوژی را داشته باشد قادر به نمایش آنها می باشد. X700 سونی با پخش تصاویر شفاف که تمام جزییات آنها مشخص است شما را در صحنه های واقعی غوطه ور میسازد.

  Blu-ray Player Sony UBP-X700 با فناوری HDR
  پشتیبانی از فرمت HDR10

  پشتیبانی از HDR10 در سونی X700

  X700 سونی با بهره مندی از فناوری های مختلف و پیشرفته برای تماشای فیلم و بازی مناسب میباشد. این بلوری پلیر از فناوری HDR و فرمت HDR10 پشتیبانی میکند. فرمت HDR10 با افزایش میزان روشنایی تصاویر و طیف گسترده نور نسبت به SDR جزییات بیشتری را به نمایش میگذارد. این فناوری با تنظیم نور مناسب نقاط تیره و روشن را کاملا واضح به نمایش میگذارد و تمام جزییات تصویر را مشاهده خواهید کرد.

  فناوری دالبی ویژن و کیفیت فوق العاده تصویر در سونی X700

  استاندارد دالبی ویژن در UBP-X700

  فرمت دالبی ویژن یکی ازپیشرفته ترین فرمت های تکنولوژی HDR است و باعث می شود تصاویر کاملا واقعی نمایش داده شوند و شما را در صحنه هایی واقعی و سینمایی غوطه ور میسازد. پخش کننده بلوری سونی UBP-X700 به کمک فناوری Dolby Vision محتوای HDR را با کیفیتی فوق العاده به نمایش میگذارد. جزییات در Bluray Player Sony X700 کاملا واضح و شفاف است. کنتراست بالای تصاویر و نمایش دقیق نقاط تیره و روشن تجربه تماشای فیلم های سینما را به خانه شما می آورد.

  کیفیت تصویر 4K و قابلیت افزایش رزولوشن

  بلوری پلیر UBP-X700 از جمله محصولات با کیفیت سونی است که از کیفیت تصویر 4K UHD پشتیبانی میکند. این پخش کننده با بهره مندی از کیفیت تصویر 4K و وضوح تصویر 2160×3840 پیکسل تا 4 برابر کیفیت تصویر بهتری را نسبت به کیفیت Full HD در اختیارتان قرار میدهد. همچنین پخش کننده سونی UBP-X700 با افزایش کیفیت تصاویر و تبدیل آنها به کیفیت فورکی در نهایت تصاویری صاف و شفاف را به نمایش میگذارد. افزایش کیفیت و رزولوشن که با نام UpScale شناخته شده است رزولوشن صحنه هایی را که از کیفیت Full HD یا 2K برخوردار هستند افزایش داده و آنها را با کیفیت 4K و یا در حد آن تبدیل و پخش میکند. به واسطه کیفیت تصویر 4K UHD و ویژگی UpScale در بلوری پلیر سونی UBP-X700 تصاویر واقعی و شفافی را در اختیار خواهید داشت.

  کیفیت تصویر 4K در سونی UBP-X700
  کیفیت تصویر 4K با بلوری پلیر سونی UBP-X700
  طیف رنگی گسترده و طبیعی در X700 سونی

  سونی UBP-X700 مجهز به طیف رنگی طبیعی و گسترده

  پخش کننده بلوری سونی UBP-X700 از طیف گسترده ای از رنگهای طبیعی برای پخش تصاویر برخوردار میباشد. این بلوری پلیر مجهز به رنگ های زنده و طبیعی زیادی است که کمک میکند تصاویر واقعی تر نمایش داده شوند. مجهز بودن به طیف گسترده ای از رنگهای طبیعی در Blu-ray سونی UBP-X700 به تولید کنندگان محتوا این امکان را میدهد تا از طیف رنگی بیشتر و عمیق تری استفاده کنند و تصاویر واقعی تری را نمایش دهند.

  تبدیل HDR به SDR

  به کمک بلوری پلیر X700 سونی میتوانید به راحتی فیلم هایی را که از کیفیت 4K UHD برخوردار هستند در تلویزیون های عادی نیز مشاهده کنید. حتما نیاز نیست که تلویزیون شما از فناوری HDR پشتیبانی میکند. به کمک UBP-X700 و تبدیل HDR به SDR کیفیت تصویر حتی در تلویزیون های معمولی نیز حفظ میشود. با تبدیل HDR به SDR توسط پخش کننده Sony UBP-X700 جزییات تصاویر، رنگ ها و کیفیت تصاویر حفظ شده و شاهد تصاویر واقعی روی صفحه نمایش تلویزیون خود خواهید بود.

  بلوری پلیر سونی UBP-X700 با قابلیت تبدیل HDR به SDR

  قابلیت پخش انواع فرمت ها توسط پخش کننده Sony X700

  یکی از ویژگی های بسیار خوب و کارآمد Blu-ray UBP-X700 میتوان به پشتیبانی از بیشتر فرمت ها برای پخش تصویر، موسیقی و فیلم اشاره کرد. پخش کننده UBP-X700 سونی قابلیت پخش انواع فرمت ها را دارد و تقریبا هرچیزی را میتوانید توسط این محصول پخش کنید. بلوری پلیر 4K UHD سونی UBP-X700 قابلیت پخش از طریق سی دی، دی وی دی، بلوری و USB را دارد. پشتیبانی از فرمت های DSD, FLAC, ALAC, WAV, AAC, MP3 برای پخش موسیقی و فرمت های XVID, WMV, AVCHD, MPEG2, MPEG4 را باعث میشود تا تقریبا هر موسیقی و فیلمی را توسط بلوری X700 مشاهده کنید. کیفیت فوق العاده تصویر در کنار صدای خوب این بلوری پلیر شما را از تماشای برنامه ها و گوش دادن به آهنگ مورد علاقه تان شگفت زده خواهد کرد.

  قابلیت پخش فرمت های مختلف توسط X700 سونی
  پخش انواع دیسک در بلوری سونی UBP-X700

  پخش انواع دیسک های مختلف توسط UBP-X700

  پخش کننده بلوری 4k UHD سونی UBP-X700 قابلیت پخش فرمت های مختلفی را در اختیراتان قرار میدهد. به کمک این بلوری پلیر میتوانید CD یا DVD های خود را داخل دستگاه قرار داده و پلی کنید. حتی اگر فیلم های موجود در سی دی یا دی وی دی شما از کیفیت خوبی برخوردار نباشند، سونی X700 با تبدیل آنها به کیفیت فورکی لذت تماشای فیلم ها برایتان دوچندان میکند. به کمک UBP-X700 میتوانید از طریق USB یا بلوری Ultra HD و Super Audio CD را نیز پخش کنید.

  پخش فرمت های صوتی توسط Bluray UBP-X700

  Bluray Player Sony UBP-X700 قابلیت پخش انواع فرمت های صوتی را در اختیارتان قرار میدهد. این بلوری پلیر با مجهز بودن به انواع فرمت های صوتی شما را محدود نمیکند و میتوانید تمام آهنگ های مورد علاقه خود را با فرمت های مختلف پلی کنید و از شنیدن صدای لذت بخش آن شگفت زده شوید. UBP-X700 سونی از فرمت های DSD, FLAC, ALAC, WAV, AAC, MP3 برای پخش موسیقی پشتیبانی میکند. این بلوری پلیر قابلیت پخش Direct Stream Digital یا DSD های 11.2 مگاهرتز را نیز فراهم میکند.

  پخش فرمت های صوتی در Bluray UBP-X700
  پخش فرمت های مختلف ویدیویی در بلوری پلیر UBP-X700

  پخش فرمت های مختلف ویدیویی

  سونی UBP-X700 با پشتیبانی از انواع فرمت های تصویری قابلیت پخش هر ویدیویی را برایتان فراهم میکند. شما میتوانید فیلم های مورد علاقه خود را از طریق سی دی، دی وی دی و یا از طریق USB با انواع فرمت ها پلی کنید و از کیفیت تصویر فوق العاده آنها لذت ببرید. بلوری پلیر UBP-X700 با پشتیبانی از فرمت های XVID, WMV, AVCHD, MPEG2, MPEG4 باعث میشود تا تقریبا هر فیلمی را پلی کنید و از تماشای صحنه ها با کیفیت فورکی لذت ببرید.

  کیفیت صدای فوق العاده بلوری پلیر UBP-X700 سونی

  بلوری پلیر 4K UHD سونی UBP-X700 به واسطه برخورداری از فناوری های پیشرفته در زمینه صدا، از کیفیت صدای فوق العاده ای برخوردار میباشد. این پخش کننده از انواع فرمت های صوتی پشتیبانی میکند و محدودیتی در زمینه پخش فرمت های صوتی نخواهید داشت. بهره مندی از فناوری DTS و DTS:X که در پخش کننده UBP-X700 به کار رفته است باعث پخش صدایی فراگیر و همه جانبه میشود. همچنین تکنولوژی های Dolby Digital و Dolby Atmos که در این بلوری پلیر به کار رفته است صدایی شفاف و واضح را به صورت فراگیر به گوش میرسانند. همچنین فناوری Hires نیز با افزایش کیفیت صدا، صدایی واقعی را به گوش میرساند. با متصل کردن تلفن همراه، فلش، ساندبار یا سیستتم صوتی به بلوری پلیر UBP-X700 از صدایی سینمایی و باکیفیت که به صورت سه بعدی پخش میشود برخوردار خواهید شد.

  فناوری های پیشرفته جهت صدای فراگیر و باکیفیت در سونی UBP-X700

  فناوری Hi-res و افزایش کیفیت صدا

  بلوری پلیر سونی X700 مجهز به فناوری Hi-Res است که با فزایش کیفیت صدا، صدای واقعی را به گوش میرساند. UBP-X700 سونی علاوه بر کیفیت تصویر خوب و تبدیل کیفیت تصاویر پایین به 4K و لذت بخش کردن تصاویر و برنامه ها برای شما صدای قدرتمندی را نیز در اختیارتان قرار میدهد. فناوری Hi-Res با پخش صدا تا چندین برابر بهتر از CD و دیسک های صوتی صدایی واقعی را با کیفیت فوق العاده به گوش میرساند.

  افزایش کیفیت صدا به کمک فناوری Hires در UBP-X700

  اتصالات لوازم جانبی به UBP-X700 سونی

  یکی از امکانات مهمی که Bluray Player Sony X700 در اختیار شما قرار میدهد قابلیت اتصال لوازم جانبی به آن و همچنین پخش کردن فایل های صوتی و تصویری با فرمت های مختلف است. پخش کننده UBP-X700 از خروجی های صوتی و تصویری مختلفی برخوردار است تا برای پخش محتوای مورد علاقه خود دچار محدودیت نباشید. این بلوری پلیر از 2 پورت HDMI برخوردار است که میتوانید از طریق آنها فایل های صوتی و تصویری را انتقال دهید. خروجی صوتی دیجیتال نیز از نوع کواکسیال بوده و امکان انتقال صوت بصورت دیجیتال را دارد. UBP-X700 سونی قابلیت اتصال به اینترنت را از طریق بی سیم یا وای فای و همچنین از طریق کابل LAN فراهم میکند. قابلیت اتصال به این بلوری پلیر X700 از طریق USB که در جلوی این دستگاه قرار گرفته است این امکان را فراهم میکند تا به راحتی محتوای مورد علاقه خود را پخش کرده و از شنیدن صدای با کیفیت و تصویر فورکی لذت ببرید.

  قابلیت اتصال سونی X700 به لوازم جانبی

  رابط کاربری بلوری پلیر سونی X700

  بلوری سونی UBP-X700 امکانات مناسبی را با مجهز بودن به یک رابط کاربری ساده در اختیارتان قرار میدهد. با اتصال این دستگاه به اینترنت از طریق وای فای یا کابل LAN میتونید از امکانات و سرگرمی های UBP-X700 استفاده کنید. از طریق رابط کاربری این دستگاه به تنظیمات و برنامه های مختلفی دسترسی خواهید داشت. همچنین از طریق رابط کاربری ساده بلوری پلیر X700 میتوانید به تماشای شبکه های پرطرفدار و آنلاین فیلم مانند Youtube و Netflix با کیفیت 4K UHD بپردازید. کیفیت تصویر و صدای خوب در کنار امکانات شگفت انگیزی که Blu-ray UBP-X700 در اختیارتان قرار میدهد، خرید این محصول را به یک انتخاب هوشمندانه برای شما تبدیل میکند.

  رابط کاربری ساده پخش کننده بلوری X700
  پشتیبانی از شبکه نتفلیکس در X700

  پشتیبانی از شبکه Netflix

  UBP-X700 از شبکه Netflix پشتیبانی میکند. Netflix یکی از شبکه های بزرگ و پرطرفدار فیلم و سریال در جهان است که برنامه های با کیفیتی را به صورت آنلاین در اختیار کاربران خود قرار میدهد. با استفاده از برنامه Netflix شما می توانید فیلم ها، برنامه های تلویزیونی و محتوای اختصاصی شبکه Netflix را توسط بلوری پلیر X700 خود روی تلویزیون با کیفیت فورکی تماشا کنید.

  پشتیبانی از کنترل تلویزیون سامسونگ برایتماشای شبکه یوتیوب با کیفیت فورکی با UBP-X700

  پشتیبانی از شبکه Youtube

  پخش کننده Sony UBP-X700 مجهز به برنامه Youtube میباشد. این برنامه یکی از محبوب ترین شبکه ها در سطح جهان برای تماشای فیلم و برنامه های مختلف تلویزیونی میباشد. با اتصال به اینترنت و اتصال به شبکه یوتیوب میتوانید به انواع برنامه های تلویزیونی یا آموزشی و همچنین فیلم های مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید و به تماشای آنها با کیفیت فوق العاده بپردازید.

  طراحی شیک و زیبای بلوری UBP-X700

  زیبایی و شیک بودن ملاک مهمی در انتخاب و خرید یک محصول است. پخش کننده بلوری سونی UBP-X700 از طراحی ساده و مدرن برخوردار است. اندازه مناسب آن باعث میشود به راحتی آن را کنار تلویزیون قرار داده و رنگ ساده و مشکی آن با دکوراسیون شما هماهنگ خواهد شد. اندازه جمع جور UBP-X700 سونی و همچنین قرار گرفتن درگاه های اتصال در قسمت پشت این محصول به زیبایی آن افزوده و از شلوغی در اطراف تلویزیون کاسته میشود.

  طراحی زیبای بلوری پلیر سونی UBP-X700

  *محصول واقعی ممکن است با کالای نشان داده شده متفاوت باشد. برای مشاهده تصاویر واقعی، گالری محصول را مشاهده فرمایید.
  * امکانات بلوری پلیر ممکن است بسته به منطقه جغرافیایی مختلف تفاوت هایی داشته باشند. لطفا قبل از استفاده این موضوع را بررسی کنید.

  اطلاعات کلی
  مدل
  UBP-X700
  تولید کننده
  SONY
  رنگ
  مشکی
  قابلیت پخش 3D
  ندارد
  فرمت پخش
  DSD, FLAC, ALAC, WAV, AAC, MP3
  خروجی HDMI
  دارد
  تعداد خروجی HDMI
  2
  ورودی USB
  دارد
  شبکه بی سیم(wifi)
  دارد
  ورودی کابل شبکه
  دارد
  خروجی صوتی دیجیتال(Optical Audio)
  ندارد
  وزن
  1.4 کیلوگرم
  ابعاد
  320x45x217 میلیمتر
  سایر
  ویژگی های دیگر
  • کیفیت تصویر 4K UHD
  • قابلیت UpScale تصاویر به کیفیت 4K
  • مجهز به فناوری HDR فرمت HDR10
  • مجهز به فناوری Dolby Vision
  • مجهز به طیف گسترده ای از رنگهای طبیعی
  • پشتیبانی از فناوری DTS:X و DTS با خروجی صدای 7.1 کاناله
  • فناوری Dolby Digital و Dolby Atmos و Dolby True HD
  • مجهز به فناوری Hi-Res و تولید صدای با کیفیت
  • قابلیت Screen Mirroring
  • قابلیت همگام سازی با BRAVIA
  • پشتیبانی از برنامه های یوتیوب و نتفلیکس
  • مجهز به قفل کودک
  • قابلیت کنترل والدین
  • مجهز به حات آماده به کار
  • قابلیت خاموش شدن خودکار
  • مصرف برق 15 وات
  • مصرف برق در حالت آماده به کار 0.35 وات
  • مجهز به ریموت کنترل و باتری داخل جعبه
  • پشتیبانی از قابلیت Multi Angles
  
  
  تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
  ثبت پرسش جدید