حرکات 6 گانه در ماشین لباسشویی ال جی

 

خب امروز میخواهیم با هم ببینیم که یک ماشین لباسشویی خوب چجوری لباس ها را میشورد که نه هیچ آثاری از لکه لباس ها روی آن ها باقی بماند نه اینکه به لباس های ظریف آسیبی وارد شود. ماشین لباس شویی ال جی با داشتن سیستم حرکت 6 گانه شستشو میتواند متناسب با هر لباس و هر نوع خاص از شستشو برنامه حرکتی خود را تنظیم کند. کافیست شما گزینه مورد نظر را به سیستم آن وارد کنید.حرکات 6 گانه در ماشین لباسشویی ال جی که در ویدیو بالا آن را مشاهده خواهید کرد میتواند مزیت بسیار خوبی نسبت به سایر ماشین های لباسشویی باشد.

 

این فرآیند 6 گانه شستشو در ماشین لباسشویی ال جی برگرفته شده از حرکات 6گانه دست برای شستشو میباشد. که به این دلیل طرفدار بسیار زیادی پیدا کرده است چرا که میتوان با توجه به نوع لباس نوع شستشوی آن را نیز تعیین نمود. همچنین شاید برایتان جالب باشد که بدانید این نوع شستشو باعث میشود برخلاف ماشین های لباسشویی دیگر آثاری از پودر شست و شو روی لباس ها باقی نماند. میتوانید برای اطلاع از قیمت ماشین لباس شویی ال جی به فروشگاه اینترنتی دی جی بانه مراجعه نمایید.

 

حرکات 6 گانه در ماشین لباسشویی ال جی شامل موارد زیر میباشد:

پله ای : در این نوع شست و شو لباس ها به بالای محوطه برده شده و به پایین پرتاب میشوند. دراین روش میتوان از چروک شدن لباس ها جلوگیری کرد.

آبکشی : در این حرکت با توحه به سرعت بالا , لباس ها به بدنه داخلی چسبیده و میچرخند.

پیچشی : این روش مناسب برای زمانی است که میخواهید با صدای کم شستشو انجام شود.

غلطاندن : این روش متداول در تمامی ماشین های لباس شویی میباشد.

ساییدن : در این روش درام با حرکت به چپ و راست در زیر لباس ها باعث حل شدن مواد به صورت کامل در لباس ها و شستشوی لکه ها از روس لباس ها خواهد شد.

تاب دادن : خب این روش نیز برای شستشوی لباس ها ظریف تعبیه شده است که همانند شست و شو با دست میباشد که آسیبی به آن ها وارد نشود.

 

پست های مشابه

کانال تلگرام دی‌جی‌بانه
کانال تلگرام دی‌جی‌بانه

به اشتراک گذاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *