MULTI HDR در تلویزیون های ال جی

 

اچ دی آر یا همان HDR که مخفف High Dynamic Range میباشد به معنای تصویر برداری دامنه دینامیک بالا میباشد. تلویزیون هایی که این فناوری را دارند مانند تلویزیون های ال جی تصاویر را به گونه ای بسیار واقعی با رنگبندی ای واقعی نشان میدهند. رنگ های تصاویر بسیار زیبا تر نشان داده میشوند. تلویزیون های اچ دی آر میتوانند با افزایش دادن و کم و زیاد کردن تفاوت بین جاهای تاریک و روشن در هر تصویر , تصویری واضخ تر و واقعی تر را تشکیل و نمایش دهند. یعنی میتوان اینگونه گفت که شما در لحظه ای که در حال تماشای صفحه نمایش MULTI HDR در تلویزیون های ال جی هستید میتوانید واقعا تصور کنید که در آن لحظه در همان تصویر و در همان مکان به صورت واقعی قرار دارید.

 

HDR به‌ طورکلی محدوده رنگ نمایشگر تلویزیون را گسترده‌تر می‌کند و تعداد درجه‌های موجود بین یک رنگ تا رنگ بعدی را هم افزایش می‌دهد. اگر یک تلویزیون معمولی را در نظر بگیریم و بخواهیم از یک تصویر مشکی به تصویر سفید برویم شاید در طول این مسیر به 10 سایه خاکستری در تون رنگ های مختلف برخورد کنیم اما در تلویزیون های HDR این چنین نخواهد بود. میتوانید در صورت تمایل به مشاهده قیمت تلویزیون ال جی موجود در دی جی بانه به این فروشگاه اینترنتی مراجعه نمایید.

 

تلویزیون LG Super UHD از Dolby Vision و فرمت HDR با کیفیت بالا و همچنین HDR10 و HLG پشتیبانی می کند. با استفاده از پردازش صحنه به صحنه، LG Super UHD کیفیت تصاویر و تجربه مشاهده را به سطح بالاتری از کیفیت می رساند. فیلم کوتاهی از فناوری MULTI HDR در تلویزیون های ال جی برای شما فراهم شده است که میتوانید در بالا مشاهده نمایید.

 

پست های مشابه

کانال تلگرام دی‌جی‌بانه
کانال تلگرام دی‌جی‌بانه

به اشتراک گذاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *