• 24000

کولر گازی ال جی AMPU24K

کولر گازی اسپلیت اینورتر 24000 ال جی مدل AMPU24K

برند: ال جی
دسته‌بندی: کولر گازی
ویژگی‌های محصول
 • ظرفیت(بی تی یو): 24000
 • گاز: R410
 • عملكرد: سرمايش - گرمايش
 • اينورتر: دارد
ناموجود
معرفی کوتاه
کولر گازی AMPU24K یکی از محصولات سرمایشی گرمایشی ال جی می باشد. کولر گازی ال جی AMPU24K دارای ظرفیت 24000 می باشد. این کولر گازی دارای کمپرسور اینورتر دوتایی است و طبق گفته ال جی از طول عمر بالایی برخوردار است و ال جی عملکرد آن را تا 10 سال تضمین می کند. کولر گازی و اسپلیت ال جی AMPU24K به رنگ سفید می باشد. این کولر گازی دارای فیلتر ضد باکتری و گرد و خاک می باشد و هوای محیط را تمیز و سالم می کند. کولر گازی الجی AMPU24K دارای وایفای داخلی می باشد و به شبکه داخلی شما متصل می شود. همچنین از برنامه ThinQ ال جی نیز پشتیبانی می کند و شما می توانید آن را از طریق موبایل هوشمند خود نیز کنترل نمایید. کولر گازی 24000 ال جی AMPU24K سه جالت مصرف انرژی می باشد. شما می توانید آمپر مصرفی آن را روی 8، 6 حتی 4 آمپر تنظیم نمایید.

کولر گازی ال جی AMPU24K

 • کمپرسور اینورتر دوتایی ال جی AMPU24K کمپرسور اینورتر
 • کولر گازی الجی AMPU24K با تکنولوژی ThinQ تکنولوژی ThinQ
 • فیلتر تصفیه هوا AMPU24K فیلتر تصفیه هوا
 • گردش هوای چندگانه الجی AMPU24K گردش هوای چهار جهت

معرفی کولر گازی AMPU24K

کولر گازی AMPU24K از کولر های گازی سرمایشی و گرمایشی شرکت ال جی است که از ظرفیت 24000 برخوردار است. این کولر گازی از کولرهای با کیفیت شرکت الجی است که از کیفیت و طراحی خوبی بهره مند است. کولر گازی AMPU24K از کمرسور اینورتر دوتایی برخوردار است و شرکت ال جی عملکرد آن را تا 10 سال تضمین کرده است. به کمک این کولر گازی میتوانید در روزهای گرم تابستان از خنک کنندگی و در زمستان از ویژگی گرمایش این کولر گازی دوکاره استفاده کنید. این کولر مجهز به حالت سرمایش سریع است که این ویژگی در کاهش مصرف انرژی تاثیر بسزایی دارد. پشتیبانی از برنامه ThinQ یکی از ویژگی هایی است که خرید این کولر را به یک انتخاب هوشمندانه برای شما تبدیل میکند. به راحتی و توسط تلفن همراه هوشمند خود میتوانید به کنترل و تنظیم کولر گازی AMPU24K ال جی خود بپردازید. رنگ سفید این کولر گازی با دکوراسیون منزل شما به راحتی هماهنگ میشود و به منزل و محیط اطراف زیبایی خاصی میبخشد. مجهز بودن ال جی AMPU24K به فیلتر هوا تاثیر زیادی در تمیزی محیط دارد و محیط را از آلودگی و باکتری های موجود در هوا پاک میکند. سیستم چرخش چهار جهت این کولر گازی هوای خنک و مطبوع را به اطراف پخش میکند و باعث تهویه و جریان هوای بیشتر در محیط میشود. با در نظر گرفتن امکانات و مزیت های بسیاری که این کولرگازی به همراه دارد انتخاب آن میتواند یک انتخاب هوشمندانه و به صرفه برای شما باشد.

معرفی کولر گازی LG AMPU24K با بهترین قیمت از بانه

I-CONTROL Ampere در کولر گازی AMPU24K

یکی از مهم ترین مشکلات در زمان استفاده از کولر گازی مصرف و نوسانات برق است. در کولرگازی AMPU24K شما به راحتی میتوانید به کمک I-CONTROL Ampere سطح آمپر و مصرف انرژی را در سه مرحله کنترل کنید. میتوانید تنظیم کنید که آمپر روی 4آمپر، 6آمپر و یا 8آمپر قرار بگیرد. با استفاده از تکنولوژی I-CONTROL Ampere که به صورت دکمه ای روی کنترل کولرگازی AMPU24K تعبیه شده است میتوانید آمپر مصرفی کولر را تغییر دهید و روی یکی از سه حالت 4، 6 یا 8 آمپر قرار دهید. وقتی برق مصرفی افت فشار پیدا میکند شما با قرار دادن آمپر کولرگازی در پایین تر سطح از آسیب به دستگاه و همچنین خاموش شدن آن جلوگیری میکنید.

I Control در کولر ال جی AMPU24K

روشن کردن کولر گازی AMPU24K با ژنراتور

در زمان استفاده از کولر گازی AMPU24K مشکلی در زمان قطع برق نخواهید داشت. کولرهای معمولی به دلیل اینکه برق زیادی مصرف میکنند و به آمپر بالایی احتیاج دارند در زمان قطعی برق به ناچار مجبور به خاموش کردن آن هستید. اما کولر گازی AMPU24K الجی قابلیت تنظیم آمپر را دارد و با تنظیم آن میتوانید حتی آن را با ژنراتور نیز روشن کرده و استفاده کنید.

روشن کردن AMPU24K ال جی با ژنراتور و مصرف برق پایین

استفاده همزمان از چند کولرگازی AMPU24K

به کمک I-CONTROL Ampere میتوانید بدون قطع شدن از چند کولر یه صورت همزمان استفاده کنید. اگر در مکانی امکان استفاده از چندکولر به صورت همزمان وجود نداشته باشد و آمپر مصرفی برق پایین باشد میتوانید با خرید کولر گازی AMPU24K الجی این مشکل را به راحتی حل کنید. با استفاده از یک کندانسور خارجی میتوانید چهار پنل داخلی را در محیط مورد نظر نصب کنید بدون اینکه دچار افت فشار و یا قطعی برق شوید. کولر گازی AMPU24K برای افرادی که به دنبال یک کولرگازی مناسب برای اداره، رستوران یا فضای بزرگی هستند مناسب است زیرا از خرید چند کولر به صورت جداگانه بی نیاز میشوند و به کمک یک کولر گازی فضای زیادی را میتوانند از هوای گرم یا سرد پوشش دهند.

استفاده همزمان از چند کولر گازی AMPU24K

کمپرسور اینورتر AMPU24K

کولرگازی ال جی AMPU24K از کمپرسور اینورتر دوتایی برخوردار است. این کمپرسور به گفته شرکت LG از دوام و کیفیت فوق العاده ای برخوردار است و عملکرد آن توسط شرکت ال جی تا 10 سال تضمین شده است. این کمپرسور دارای کلاس T3 و برای مناطق گرمسیری مناسب است. این کولرگازی قابلیت خنک سازی محیط را برای دمای 65 درجه سانتی گراد نیز دارد.

کاهش مصرف انرژی و خنک کنندگی سریع

یکی ازدلایلی که مصرف برق توسط کولر های گازی بالا میرود خاموش شدن آنها در زمان رسیدن دمای اتاق به دمای مطلوب و روشن شدن دوباره آنها برای خنک کردن مجدد محیط است. به دلیل خاموش و روشن شدن های متعدد کولرهای گازی مصرف برق به طور چشمگیری بالا میرود. به کمک کمپرسور Dual Inverter این مشکل در کولر گازی AMPU24K حل شده و در مصرف برق و انرژی صذفه جویی میشود. در الجی AMPU24K خبری از روشن و خاموش شدن کولر نیست. کمپرسور اینورتر به طور مداوم سرعت کمپرسور را برای حفظ دمای مطلوب کنترل و تنظیم میکند. با تنظیم این سرعت علاوه بر صرفه جویی و کاهش مصرف برق و انرژی فرآیند خنک سازی را هم تسریع میبخشد. این کولر گازی مصرف انرژی را تا 65% کاهش داده و در مقابل 60% سرعت خنک کنندگی را افزایش میدهد.

تصفیه هوای کولر گازی AMPU24K ال جی

ال جی AMPU24K با تصفیه هوا

ال جی AMPU24K مجهز به فیلتر آنتی باکتری و تصفیه هوا میباشد و هوا را از آلاینده و باکتری ها پاک میکند و هوا را تمیز نگه میدارد. کولر گازی 24000 ال جی AMPU24K از تکنولوژی Plasmaster Ionizer برای تصفیه هوا استفاده میکند. به کمک این فیلتر بهداشتی ذرات میکروب، گرد و غبار و ... از بین میروند و در نهایت هوایی بدون آلودگی راتنفس خواهید کرد. کولرگازی AMPU24K به کمک Plasmaster Ionizer قادر است با تزریق سه میلیون یون به هوای خارج شده از کولرگازی، ذرات آلوده و گرد و غبار را از بین ببرد. در نهایت شما هوایی سالم و تمیز را تنفس خواهید کرد

تکنولوژی ThinQ

ال جی از هوش مصنوعی و تکنولوژی ThinQ در لوازم ختنگی خود استفاده میکند. از طریق این تکنولوژی میتوانید ابه کمک تلفن همراه هوشمند به مدیریت لوازم خانگی هوشمند خود بپردازید. از دیگر امکانات حرفه ای کولر گازی LG AMPU24K که خرید آن را برای شما به یک انتخاب مناسب تبدیل میکند داشتن تکنولوژی ThinQ میباشد. به واسطه این تکنولوژی شما میتوانید ازطریق وایفای به وسایل هوشمندتان متصل شده و به تنظیم و مدیریت انها بپردازید. با نصب این برنامه روی تلفن همرا هوشمندتان و اتصال به آن میتوانید در هر زمان و مکانی به لوازم خانگی خود دسترسی داشته باشید. به راحتی و از طریق Wifi به عملکرد کولر خود نظارت و آن را از هرجایی که هستید مدیریت کنید.

کولر ال جی AMPU24K با تکنولوژی ThinQ
اطلاعات کلی
مدل
AMPU24K
تولید کننده
LG
کشور سازنده
تایلند
رنگ
سفید
ظرفیت(بی تی یو)
24000
نوع كولر
اسپلیت تك پنل
گاز
R410
عملكرد
سرمايش - گرمايش
كمپرسور
اینورتر دوگانه
ظرفيت گرمايش (بي تي يو / ساعت)
24500
ظرفيت سرمايش (بي تي يو / ساعت)
20800
برق مصرفي
تک فاز
ميزان آمپر مصرفي (سرمايش)
12
ميزان آمپر مصرفي (گرمايش)
10
اينورتر
دارد
ابعاد يونيت خارجي (طول، ارتفاع، عمق)
870x650x330 میلیمتر
ابعاد يونيت داخلي (طول، ارتفاع، عمق)
998x210x345 میلیمتر
وزن يونيت خارجي (كيلوگرم)
45
وزن يونيت داخلي (کیلوگرم)
12.3
سایر
ویژگی های دیگر
 • دارای کلاس T3 و مناسب برای محیط های گرمسیری
 • دارای کمپرسور اینورتر دوتایی
 • دارای یونیزه کننده پلاسمایی
 • دارای قابلیت تنظیم آمپر مصرفی در سه حالت 8، 6 و 4 آمپر
 • دارای حالت سرمای سریع
 • دارای وایفای داخلی
 • پشتیبانی از ThinQ ال جی و اینترنت اشیاء
 • قابلیت کنترل از طریق تلفن هوشمند
 • دارای 4 جهت قابل تنظیم برای پرتاب باد
 • دارای فیلتر ضد باکتری و ضد گرد و خاک
 • دارای حالت خواب راحت
 • دارای مخزن گاز 1.40 کیلوگرم
 • برق ورودی: 240-220 ولت
 • ظرفیت سرمایش T1: 24000 بی تی یو
 • برق ورودی سرمایش T1: 2329 وات
 • آمپر مصرفی سرمایش T1: 10.4
 • ظرفیت سرمایش T3: 20800 بی تی یو
 • برق ورودی سرمایش T3: 2773 وات
 • آمپر مصرفی سرمایش T3: 12.0
 • ظرفیت گرمایش H1: 24500 بی تی یو
 • برق ورودی گرمایش H1: 2240 وات
 • آمپر مصرفی گرمایش H1: 10.0


تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
مهربان باستانی (خریدار این محصول)
خرید این محصول را به دیگران
پیشنهاد می‌کنم
ارسال شده در 1399/4/1
خریدار کولر گازی ال جی AMPU24K - مهربان باستانی
عکس‌های ارسالی
خریدار کولر گازی ال جی AMPU24K - مهربان باستانی خریدار کولر گازی ال جی AMPU24K - مهربان باستانی
امتیاز کاربر به این محصول:
کیفیت
ارزش خرید
قیمت
طراحی ظاهر
امکانات و قابلیت‌ها
ارسال: 1399/4/1
ثبت پرسش جدید
پرسش
مجتبی
سلام خسته نباشید بهترین کولر هیجده هزار چیه از نظر کیفیت و کارایی
پاسخ
کارشناس شماره 3 دی‌جی‌بانه
با سلام، کولر گازی گری Accent-H18H1 با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد گزینه بسیار مناسبی می باشد.
به این پرسش پاسخ دهید