ناموجود

معرفی کوتاه

با ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل DW6050 ظرف هایی تمیز و بهداشتی داشته باشید. در مواقعی که ظرف های کثیف کم است می توانید تنها نیمی از DW6050 استفاده کنید و با قابلیت تنظیم ارتفاع DW6050 دیگر نگران قرار دادن ظرف هایی بزرگ مانند قابلمه های بزرگ در ماشین ظرفشویی نباشید.

ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل DW6050

• با قابلیت «نیمه ظرفیت» (شسشتو با 50 درصد ظرفیت) میتوانید فقط از طبقه ی پایین ظرفشویی استفاده کرده و در مصرف وقت و انرژی صرفه جویی نمایید.

• قابلیت «آب کشی بهداشتی» با شستشوی بهداشتی ظروف، مانع تجمع باکتری و آلودگی می‌گردد.

• دارای طبقه مخصوص قاشق و چنگال

 

انعطاف پذیری در قرار دادن ظروف

طبقه سوم این ظرفشویی به نحوی طراحی شده تا انواع قاشق و چنگال یا وسایل آشپزی در شکل ها و اندازه های مختلف را به سادگی در خود جای دهد. با بیرون کشیدن و جا زدن این طبقه میتوانید به راحتی انواع ظرف ها را در آن قرار دهید.

Samsung-DW6050

شستشوی سریع

برنامه شستشوی سریع Quick Wash این امکان را فراهم می آورد تا ظرف ها در مدت 35 دقیقه با حرارت 50 درجه سانتی گراد شسته شوند. این برنامه برای شستشوی تعداد ظروف کم با میزان کثیفی متوسط ایده آل است. دیگر نیازی نیست منتظر جمع شدن تعداد زیادی ظرف برای روشن کردن ماشین ظرفشویی بمانید.

Samsung-DW6050

آب کشی بهداشتی

دگمه ی شسشتوی بهداشتی با ضد عفونی کردن ظروف، میزان باکتری ها را به حداقل می رساند. در مرحله نهایی آب کشی دمای آب به بیش از 70 درجه سانتی گراد میرسد و برای چند دقیقه ظروف با آب داغ شسته میشوند و کاملا تمیز و ضدعفونی میگردند.

Samsung-DW6050

برنامه شستشوی یک ساعته

با برنامه شستشوی یک ساعته ظروف با سرعت بیشتری تمیز و خشک میگردند. این برنامه مناسب شستشوی تعداد ظروف کم با میزان کثیفی متوسط است.

Samsung-DW6050 

بازدهی بالا با شستشوی خودکار

برنامه Auto Wash به کمک یک سنسور میزان کثیفی و ذرات غذای باقیمانده روی ظروف را تشخیص داده و مدت شستشو، آب کشی و خشک کردن را به طور خودکار تنظیم می کند و با مصرف حداقل آب و برق بهترین نتیجه شستشو را ارائه میدهد.

Samsung-DW6050 

بدون اثر انگشت

لایه ای مقام به جذب اثر انگشت روی بدنه ی این ظرفشویی کشیده شده تا تمام سطوح آن کاملا تمیز و زیبا به نظر برسند. حتی در صورت ایجاد لکه یا اثر انگشت رو بدنه، میتوان به سادگی آنها را پاک کرد.

Samsung-DW6050 

Samsung-DW6050

قابلیت تنظیم ارتفاع

با تنظیم ارتفاع طبقه ی بالایی، دیگر نگران قرار دادن قابلمه های بزرگ و دیس های پذیرایی در ماشین ظرفشویی نباشید. میتوانید طبقه ی بالایی را به سرعت و سهولت جابجا کرده و ظرفهایی با هر نوع شکل و اندازه را درون طبقات جای دهید.

 

عمومی
وضعیت موجودی ناموجود
اطلاعات کلی
مدل DW6050
تولید کننده SAMSUNG
کشور سازنده چین
رنگ نقره ای
ظرفیت ظرفشویی (نفر) 14
رده بندی مصرف انرژی A+
برنامه شستشو

دارای 7 برنامه شستشو:

 

Intensive

Auto

Express

Eco

Delicate

Pre Wash

Quick


قفل کودک دارد
نصب دستگاه رو کار
وزن 57 کیلوگرم
ابعاد عرض 59 سانتیمتر ارتفاع 84 سانتیمتر عمق 60 سانتیمتر
سطح صدا حداکثر سطح سروصدا 46db
میزان مصرف آب 12 لیتر در هر شستشو
سایر
ویژگی های دیگر

Option : Dlay start - Half load  - Multi in 1

Upper rack : Adjustable Height -  Foldable cup shelves - Basket handle - Fold down tines

 

تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
ثبت پرسش جدید