در حال بارگذاری دی‌جی‌بانه
دی جی بانه
Loading...
ناموجود

  ماشین ظرفشویی بوش SMS68TI10M

  ماشین ظرفشویی 14 نفره نقره ای بوش مدل SMS68TI10M Bosch DishWasher SMS68TI10M series

  برند: بوش

  دسته‌بندی: ماشین ظرفشویی

  ناموجود

  معرفی کوتاه

  ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش مدل SMS68TI10M جزو محصولات شرکت bosch می باشد. ماشین طرفشویی بوس SMS68TI10M دارای شستشوی بهداشتی می باشد که با بالا بردن حرارت و فشار آب شستشوی کامل و تمیزی را تضمین میکند. ماشین ظرفشویی SMS68TI10M از سبد های پیشرفته VarioFlex و VarioFlex استفاده می کند که کاملا قابل تنظیم هستند و انعطاف پذیری بالایی دارند. همچنین SMS68TI10M از شستشوی فوق العاده بی صدا برخوردار است که در هنگام کارکردن آرامش را برایتان به ارمغان می آورد. صفحه نمایش روی بدنه ماشین ظرفشویی SMS68TI10M از نوع LED است و اطلاعات مفیدی از جمله نوع برنامه شستشو و زمان باقی مانده و ... را در اختیارتان قرار می دهد. همچنین می توانید برنامه های شستشو را تنظیم کنید تا بعدا و طبق زمانبندی دستگاه شروع به شستشو نماید.

  یک منطقه اضافه برای شما آرامش ایجاد می کند. با استفاده از برنامه شستشوی بی صدا، ماشین ظرفشویی ما فوق العاده بی صدا و آرام کار می کند.


  • خشک کن فوق العاده: گزینه خشک کن فوق العاده مخصوص خشک کردن حجم زیادی از ظروف می باشد.
  • برنامه شستشوی بی صدا و فوق العاده بی صدا: به طور قابل توجه ای بی صدا می باشد و حدود 40 دسی بل نویز تولید می کند، همچنین با برنامه شستشوی بی صدا مراحل شستشو بی صداتر انجام می شود.
  • شستشوی ظروف شیشه ای در دمای 40 درجه سانتیگراد: برنامه محافظتی برای تمیز کردن و خشک کردن ظروف شیشه ای.
  • سیستم سبد و کشوی VarioFlex و VarioDrawer: گزینه های قابل تنظیم بهبود یافته به همراه فضای بیشتر در تمام طبقات.
  • صفحه نمایش LED: انتخاب آسان برنامه ها به همراه نمایش زمان باقی مانده و نمایش وضعیت کلی.


  bosch SMS68TI10M
  bosch SMS68TI10M
  bosch SMS68TI10M
  bosch SMS68TI10M
  bosch SMS68TI10M

  سنسور تشخیص لکه: تشخیص لکه ها برای شستشوی درخشان و تمیزی ظروف.

  bosch SMS68TI10M سنسور تشخیص لکه با توجه به نوع و درجه خیساندن، میزان آب را تنظیم می کند و با استفاده از پرتوهای نور عملیات شستشو را مدیریت می کند. باتوجه به میزان باقی مانده ذرات غذا و چربی و همچنین مواد شوینده، هنگام شستشو بررسی می شود که آیا نیاز است فرایند شستشو ادامه پیدا کند یا نه.

  bosch SMS68TI10M

  bosch SMS68TI10M

  برنامه های خودکار به طور اتوماتیک بهترین عملکرد در تمیز کردن را تضمین می کنند.

  میزان مصرف آب، میزان دمای آب و زمان شستشو دقیقا با توجه به سطح خیساندن تنظیم می شوند. به این ترتیب بهترین نتیجه از نظر صرفه جویی در آب و انرژی فراهم می شود.


  AquaStop با تضمین %100 طول عمر در برابر آسیب های احتمالی آب

  bosch SMS68TI10M سیستم AquaStop متشکل از شیلنگ دو جداره، شیر ایمنی و همچنین شیار با سوئیچ شناور در مقابل آسیب های احتمالی آب تضمین %100 را ارائه می دهد. گارانتی مادام العمر توسط شرکت بوش.

  bosch SMS68TI10M

  bosch SMS68TI10M

  تشخیص خودکار میزان بارگیری ظروف توسط سنسور مخصوص و صرفه جویی در مصرف آب و انرژی به اندازه آن

  bosch SMS68TI10M سنسور به صورت دوار و با سرعت حرکت می کند تا وزن ظروف را تشخیص دهد و به نسبت آن میزان و سطح آب را تنظیم نماید. برای حجم ظروف بیشتر آب بیشتری برای خیس خوردن ظروف در آن نیاز است و برای ظروف کمتر حجم آب کمتری برای شستشو نیاز است. این سنسور با توجه به میزان ظروف مصرف بهینه ای انجام می دهد. وقتی نصف و یا حتی به صورت جزئی ظروف را برای شستشو در داخل ماشین ظرفشویی قرار می دهید مقداری در مصرف آب و برق صرفه جویی می کند.


  موتور EcoSilence : قدرتمند، با دوام، بی صدا و کارآمد

  bosch SMS68TI10M برای تمیز کردن و کارایی هر چه بهتر ما موتور EcoSilence و مقرون به صرفه را ساختیم. این موتور فوق العاده آرام، کارآمد و کم مصرف است. موتور EcoSilence بدون بروس کار می کند و فوق العاده کم صداست و این نتایج کاملا تضمین شده است.

  bosch SMS68TI10M

  bosch SMS68TI10M

  با استفاده از قفسه مخصوص لیوان از لیوان های شما بیشتر محافظت می شود

  قفسه مخصوص لیوان به شما این اجازه را می دهد تا با خیال راحت و به طور ایمن لیوان های خود را اضافه کنید به قفسه، قسمت پهن و یا بطری ها در پایین قفسه قرار می گیرند.


  با استفاده از تکنولوژی محافظت از لیوان ها، با مراقب بیشتری از لیوان های ظریف شما شستشو انجام می شود

  وقتی آب به صورت مداوم روی شیشه ریخته شود باعث خوردگی آن می شود، ماشین ظرفشویی بوش با استفاده از تکنولوژی مراقبت از لیوان ها بطور مداوم شدت آب را تنظیم می کند. به این صورت با مراقبت های ویژه ما از لیوان های ظریف و چینی مراقبت می کنیم.

  bosch SMS68TI10M

  bosch SMS68TI10M

  برنامه شستشوی لیوان در دمای 40 درجه سانتیگراد

  برنامه شستشوی لیوان در دمای 40 درجه سانتیگراد به طور بتدریج لیوان ها را مانند کریستال های با کیفیت تمیز می کند و آنها را به طور مناسب خشک می نماید تا لیوان ها بدرخشند. این عملیات با استفاده از کاهش دما، تنظیم درجه حرارت شستشو دهنده و طولانی کردن چرخه خشک کردن انجام می شود. لیوان های براق و بدون پس مانده بعد از خشک شدن، درخشش و تمیزی یکنواخت را تضمین می کنند.


  گزینه شستشوی بهداشتی پیشرفته: شستشو با دمای بالا برای شستشوی بهداشتی تر

  bosch SMS68TI10M شستشوی بهداشتی یک گزینه است که در بسیاری از برنامه های شستشو می توان فعال کرد و به لطف شستشوی و ضد باکتری کردن، بهداشتی ترین شستشو تضمین می شود.

  bosch SMS68TI10M

  bosch SMS68TI10M

  گزینه IntensiveZone: قابلمه ها و ماهیتابه ها فقط با یک دکمه بطور موثری تمیز می شوند.

  bosch SMS68TI10M گزینه IntensiveZone که برنامه های مختلفی نیز قبول می کند، مطمئن می شود که آب با فشار بالا اسپری شود و دمای قسمت پایین سبد نیز افزایش پیدا کند. به این ترتیب قابلمه ها و ماهیتابه هایی که در قسمت پایین قرار دارند به خوبی تمیز می شوند و همزمان ظروف حساس تر و ظریف تر در سبد بالا تمیز می شوند.


  برنامه های شستشو را از قبل انتخاب کنید و زمان اجرای دلخواه خود را تنظیم کنید

  bosch SMS68TI10M با استفاده از تاخیر عملیات، برنامه های شستشو را انتخاب کنید و زمان اجرای دلخواه خود را تنظیم کنید. این امکان به شما اجازه می دهد تا دستگاه خود را در هر زمان از روز، در طول ساعت کار یا هنگام شب کنترل کنید. پس از شروع برنامه شستشو نمایشگر زمان دقیق باقیمانده تا اتمام عملیات را نشان می دهد.

  bosch SMS68TI10M

  bosch SMS68TI10M

  فوق العاده ساکت: عملکرد فوق العاده آرام و تنها با تولید 40 تا 45 دسی بل نویز

  bosch SMS68TI10M موتور الکتریکی بکار رفته در ماشین ظرفشویی فوق العاده ما مقدار بسیار زیادی از نویز تولیدی را کاهش می دهد و عملکرد بدون صدا را تضمین می نماید. بنابراین این ماشین ظرفشویی برای آشپزخانه و یا محیط باز مناسب می باشد.


  شستشوی سه برابر سریع تر به همراه تمیز کردن بهینه و خشک کن VarioSpeed پیشرفته

  bosch SMS68TI10M استفاده از گزینه VarioSpeed پیشرفته برای شستشو و خشک کردن یک شستشوی کامل و تمیز در کمترین زمان. با استفاده از یک دکمه تا %66 از زمان شستشو معمولی و موثر کاهش می یابد. به راحتی VarioSpeed را فعال کنید تا شستشو در کمترین زمان ممکن انجام شود. به طور مثال برای جشن های خانوادگی و جشن تولید ها مناسبت است.

  bosch SMS68TI10M

  bosch SMS68TI10M

  مبدل حرارتی: همیشه درجه حرارت مناسب برای ظروف را تنظیم و از آنها مراقبل می کند

  bosch SMS68TI10M مبدل گرمایی با ظروف شیشه ای گرانبها و چینی به طور ویژه و تضمینی نگهداری می کند. آب در تانکر شستشو از قبل گرم می شود تا از شک گرمایی جلوگیری شود.


  ارتفاع قابل تنظیم تا 5 سانتیمتر و در 3 سطح مختلف، حتی اگر قسمت بالای سبد کاملا پر باشد

  bosch SMS68TI10M به لطف استفاده از سیستم قفسه سه گانه، ارتفاع بالاترین قسمت قفسه تا 5 سانتیمتر قابل تنظیم است و حتی اگر پر هم باشد باز هم قابل تنظیم است. یعنی با توجه به گزینه های قابل تنظیم بیشتر، همچنان از حداکثر انعطاف پذیری برخوردار است.

  bosch SMS68TI10M

  bosch SMS68TI10M

  انعطاف پذیری بیشتر و استفاده بهتر از فضا

  bosch SMS68TI10M بسته به مدل ماشین ظرفشویی قسمت های قابل تنظیم قرمز یا خاکستری رنگ هستند.


  آب کمتر، انرژی کمتر، عملکرد بهتر

  bosch SMS68TI10M فناوری نوآورانه ActiveWater ماشین ظرفشویی بوش حداکثر بهره وری را برای داشتن نتیجه بهتر دارد و همچنین دوستدار محیط زیست می باشد. ماشین های ظرفشویی ActiveWater با استفاده از توزیع دقیق و هدفمند آب، تکنولوژی فیلتر پیشرفته، گرمایش سریع تر و افزایش فشار خروجی پمپ برای گردش بیشتر آب نتایح عالی را ارائه می دهند.


  حفاظت دقیق از ظروف شیشه ای

  حتی بعد از چند دوره شستشو، درخشش لیوان های شما حفظ می شود. یک شیر مخصوص به جدا از تنظیمات شما و به صورت خودکار شدت آب را در سطح مطلوب و متعادل نگه می دارد.

  عمومی
  وضعیت موجودی
  ناموجود
  اطلاعات کلی
  مدل
  SMS68TI10M
  تولید کننده
  BOSCH
  کشور سازنده
  آلمان
  رنگ
  نقره ای
  ظرفیت ظرفشویی (نفر)
  14
  برنامه شستشو

  8برنامه:Intensiv 70 °C, Auto 45-65 °C, Eco 50 °C, Silence 50 °C, Glas 40 °C, 1h 65 °C, Schnell 45 °C, Vorspülen

  4 گزینه ویژه: Intensive Zone, VarioSpeedPlus, HygienePlus, Extra Trocknen

  قفل کودک
  دارد
  نصب دستگاه
  رو کار
  وزن
  56 کیلوگرم
  ابعاد
  845x600x600 میلیمتر
  سطح صدا
  40 دسی بل
  
  
  تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
  ثبت پرسش جدید

  پرسش

  نظری
  از سری 6 هست تعداد سبد ؟ برچسب انرژی؟
  به این پرسش پاسخ دهید