در حال بارگذاری دی‌جی‌بانه
دی جی بانه
Loading...
ناموجود

  ماشین ظرفشویی بوش SMS88TI30M

  ماشین ظرفشویی 13 نفره نقره ای بوش مدل SMS88TI30M Bosch DishWasher SMS88TI30M series

  برند: بوش

  دسته‌بندی: ماشین ظرفشویی

  ناموجود

  معرفی کوتاه

  ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش مدل SMS88TI30M جزو محصولات شرکت bosch می باشد. ماشین طرفشویی بوس SMS88TI30M دارای شستشوی بهداشتی می باشد که با بالا بردن حرارت و فشار آب شستشوی کامل و تمیزی را تضمین میکند. ماشین ظرفشویی SMS88TI30M از سبد های پیشرفته VarioFlex و VarioFlex استفاده می کند که کاملا قابل تنظیم هستند و انعطاف پذیری بالایی دارند. همچنین SMS88TI30M از شستشوی فوق العاده بی صدا برخوردار است که در هنگام کارکردن آرامش را برایتان به ارمغان می آورد. همچنین می توانید برنامه های شستشو را تنظیم کنید تا بعدا و طبق زمانبندی دستگاه شروع به شستشو نماید.

  ماشین ظرفشویی ActiveWater 60 بهمراه خشک کن Zeolith: به لطف استفاده از جریان سه بعدی هوا نتایج خشک کن بسیار عالی است، حتی روی ظروف پلاستیکی.


  • خشک کن Zeolith: به لطف استفاده از جریان سه بعدی هوا نتایج خشک کن بسیار عالی است، حتی روی ظروف پلاستیکی.
  • برنامه شستشوی سوپر در دمای 60 درجه سانتیگراد: نتایج تمیز کردن و خشک کردن ظروف، درخشان است.
  • گزینه شستشوی بهداشتی پیشرفته: شستشو با دمای بالا برای شستشوی بهداشتی تر.
  • فوق العاده ساکت: عملکرد فوق العاده آرام و تنها با تولید 42 دسی بل نویز.
  • سیستم سبد و کشوی پیشرفته VarioFlex و VarioDrawer: ظرفیت و انعطاف پذیری بیشتر.


  bosch SMS88TI30M
  bosch SMS88TI30M
  bosch SMS88TI30M
  bosch SMS88TI30M
  bosch SMS88TI30M

  سنسور تشخیص لکه: تشخیص لکه ها برای شستشوی درخشان و تمیزی ظروف.

  bosch SMS88TI30M سنسور تشخیص لکه با توجه به نوع و درجه خیساندن، میزان آب را تنظیم می کند و با استفاده از پرتوهای نور عملیات شستشو را مدیریت می کند. باتوجه به میزان باقی مانده ذرات غذا و چربی و همچنین مواد شوینده، هنگام شستشو بررسی می شود که آیا نیاز است فرایند شستشو ادامه پیدا کند یا نه.

  bosch SMS88TI30M

  bosch SMS88TI30M

  برنامه های خودکار به طور اتوماتیک بهترین عملکرد در تمیز کردن را تضمین می کنند.

  میزان مصرف آب، میزان دمای آب و زمان شستشو دقیقا با توجه به سطح خیساندن تنظیم می شوند. به این ترتیب بهترین نتیجه از نظر صرفه جویی در آب و انرژی فراهم می شود.


  AquaStop با تضمین %100 طول عمر در برابر آسیب های احتمالی آب

  bosch SMS88TI30M سیستم AquaStop متشکل از شیلنگ دو جداره، شیر ایمنی و همچنین شیار با سوئیچ شناور در مقابل آسیب های احتمالی آب تضمین %100 را ارائه می دهد. گارانتی مادام العمر توسط شرکت بوش.

  bosch SMS88TI30M

  bosch SMS88TI30M

  تشخیص خودکار میزان بارگیری ظروف توسط سنسور مخصوص و صرفه جویی در مصرف آب و انرژی به اندازه آن

  bosch SMS88TI30M سنسور به صورت دوار و با سرعت حرکت می کند تا وزن ظروف را تشخیص دهد و به نسبت آن میزان و سطح آب را تنظیم نماید. برای حجم ظروف بیشتر آب بیشتری برای خیس خوردن ظروف در آن نیاز است و برای ظروف کمتر حجم آب کمتری برای شستشو نیاز است. این سنسور با توجه به میزان ظروف مصرف بهینه ای انجام می دهد. وقتی نصف و یا حتی به صورت جزئی ظروف را برای شستشو در داخل ماشین ظرفشویی قرار می دهید مقداری در مصرف آب و برق صرفه جویی می کند.


  موتور EcoSilence : قدرتمند، با دوام، بی صدا و کارآمد

  bosch SMS88TI30M برای تمیز کردن و کارایی هر چه بهتر ما موتور EcoSilence و مقرون به صرفه را ساختیم. این موتور فوق العاده آرام، کارآمد و کم مصرف است. موتور EcoSilence بدون بروس کار می کند و فوق العاده کم صداست و این نتایج کاملا تضمین شده است.

  bosch SMS88TI30M

  bosch SMS88TI30M

  نورپردازی زیبا: به لطف سیستم نورپردازی ویژه، از نظر زیبایی فوق العاده است

  bosch SMS88TI30M سیستم جدید نورپردازی با توجه به استاندارد های زیبا شناختی طراحی شده است و حتی ظروف درخشانتر می شوند. وقتی که ظروف را داخل ماشین ظرفشویی قرار دهید و یا بعد از تخلیه آب، چراغ های LED دور قاب درب کل ظروف را غرق در نور آبی پر رنگ می کنند.


  با استفاده از قفسه مخصوص لیوان از لیوان های شما بیشتر محافظت می شود

  قفسه مخصوص لیوان به شما این اجازه را می دهد تا با خیال راحت و به طور ایمن لیوان های خود را اضافه کنید به قفسه، قسمت پهن و یا بطری ها در پایین قفسه قرار می گیرند.

  bosch SMS88TI30M

  bosch SMS88TI30M

  با استفاده از تکنولوژی محافظت از لیوان ها، با مراقب بیشتری از لیوان های ظریف شما شستشو انجام می شود

  وقتی آب به صورت مداوم روی شیشه ریخته شود باعث خوردگی آن می شود، ماشین ظرفشویی بوش با استفاده از تکنولوژی مراقبت از لیوان ها بطور مداوم شدت آب را تنظیم می کند. به این صورت با مراقبت های ویژه ما از لیوان های ظریف و چینی مراقبت می کنیم.


  برنامه شستشوی لیوان در دمای 40 درجه سانتیگراد

  برنامه شستشوی لیوان در دمای 40 درجه سانتیگراد به طور بتدریج لیوان ها را مانند کریستال های با کیفیت تمیز می کند و آنها را به طور مناسب خشک می نماید تا لیوان ها بدرخشند. این عملیات با استفاده از کاهش دما، تنظیم درجه حرارت شستشو دهنده و طولانی کردن چرخه خشک کردن انجام می شود. لیوان های براق و بدون پس مانده بعد از خشک شدن، درخشش و تمیزی یکنواخت را تضمین می کنند.

  bosch SMS88TI30M

  bosch SMS88TI30M

  گزینه شستشوی بهداشتی پیشرفته: شستشو با دمای بالا برای شستشوی بهداشتی تر

  bosch SMS88TI30M شستشوی بهداشتی یک گزینه است که در بسیاری از برنامه های شستشو می توان فعال کرد و به لطف شستشوی و ضد باکتری کردن، بهداشتی ترین شستشو تضمین می شود.


  قفل کودک از باز شدن ناخواسته درب در حین شستشو جلوگیری می کند

  این قفل کودک از باز بودن درب و تغییر برنامه در حین چرخه شستشو جلوگیری می کند. همچنین آسیب های ناشی از بخار داغ و تنظیمات تصادفی برنامه جلوگیری می کند.

  bosch SMS88TI30M

  bosch SMS88TI30M

  مدیریت آب و صرفه جویی در منابع: شستشوی بهینه با مصرف آب کم

  با استفاده از مدیریت آب و صرفه جویی در منابع در کنار مصرف هوشمند آب، در هر دور شستشو کمترین مصرف آب را خواهید داشت. به طور مثال ماشین ظرفشویی ActiveWater Eco برای هر دور شستشوی استاندارد بهمراه شستشوی بهداشتی بهینه، فقط از 6 لیتر آب استفاده می کند.


  برنامه های شستشو را از قبل انتخاب کنید و زمان اجرای دلخواه خود را تنظیم کنید

  bosch SMS88TI30M با استفاده از تاخیر عملیات، برنامه های شستشو را انتخاب کنید و زمان اجرای دلخواه خود را تنظیم کنید. این امکان به شما اجازه می دهد تا دستگاه خود را در هر زمان از روز، در طول ساعت کار یا هنگام شب کنترل کنید. پس از شروع برنامه شستشو نمایشگر زمان دقیق باقیمانده تا اتمام عملیات را نشان می دهد.

  bosch SMS88TI30M

  bosch SMS88TI30M

  فوق العاده ساکت: عملکرد فوق العاده آرام و تنها با تولید 40 تا 45 دسی بل نویز

  bosch SMS88TI30M موتور الکتریکی بکار رفته در ماشین ظرفشویی فوق العاده ما مقدار بسیار زیادی از نویز تولیدی را کاهش می دهد و عملکرد بدون صدا را تضمین می نماید. بنابراین این ماشین ظرفشویی برای آشپزخانه و یا محیط باز مناسب می باشد.


  صفحه نمایش TFT روی ماشین ظرفشویی به شما اطلاعات سریعی در مورد عملیات شستشو، زمان باقی مانده و میزان صرفه جویی در آب و برق را ارائه می کند.

  bosch SMS88TI30M صفحه نمایش رنگی TFT اطلاعات را سریع فراهم می کند. اطاعات نمایش داده شده بهمراه عکس و کاملا قابل فهم هستند به طور مثال نشان می دهد که چه برنامه شستشو با چه گزینه ای انتخاب شده است، چه میزان از عملیات انجام شده و زمان باقی مانده آن چقدر است و خیلی چیزهای دیگر. دستورالعمل های کمکی به کاربران کمک می کند تا برنامه شستشو و اطلاعات مفید آن را برای بهتر کار کردن با ماشین ظرفشویی و صرفه جویی در مصرف آب و برق در اختیار داشته باشید. بعلاوه میزان نمک و سطح مواد شوینده را نمایش میدهد.

  bosch SMS88TI30M

  bosch SMS88TI30M

  شستشوی سه برابر سریع تر به همراه تمیز کردن بهینه و خشک کن VarioSpeed پیشرفته

  bosch SMS88TI30M استفاده از گزینه VarioSpeed پیشرفته برای شستشو و خشک کردن یک شستشوی کامل و تمیز در کمترین زمان. با استفاده از یک دکمه تا %66 از زمان شستشو معمولی و موثر کاهش می یابد. به راحتی VarioSpeed را فعال کنید تا شستشو در کمترین زمان ممکن انجام شود. به طور مثال برای جشن های خانوادگی و جشن تولید ها مناسبت است.


  خشک کن فوق العاده بر پایه Zeolith

  خشک کن با کارایی فوق العاده برای ظروف شما به همراه جریان هوای سه بعدی و ملایم. خشک کن ماشین طرفشویی بر پایه Zeolith ساخته شده و رطوب را گرفته و به هوای گرم تبدیل می کند. ظروف غذای شما حتی ظروف پلاستیکی کاملا شسته، تمیز، خشک و درخشان می شوند. خشک کن فوق العاده بر پایه Zeolith بهترین نتیجه را در طول عمر ماشین ظرفشویی فراهم می کند.


  bosch SMS88TI30M

  مبدل حرارتی: همیشه درجه حرارت مناسب برای ظروف را تنظیم و از آنها مراقبل می کند

  bosch SMS88TI30M مبدل گرمایی با ظروف شیشه ای گرانبها و چینی به طور ویژه و تضمینی نگهداری می کند. آب در تانکر شستشو از قبل گرم می شود تا از شک گرمایی جلوگیری شود.


  ارتفاع قابل تنظیم تا 5 سانتیمتر و در 3 سطح مختلف، حتی اگر قسمت بالای سبد کاملا پر باشد

  bosch SMS88TI30M به لطف استفاده از سیستم قفسه سه گانه، ارتفاع بالاترین قسمت قفسه تا 5 سانتیمتر قابل تنظیم است و حتی اگر پر هم باشد باز هم قابل تنظیم است. یعنی با توجه به گزینه های قابل تنظیم بیشتر، همچنان از حداکثر انعطاف پذیری برخوردار است.

  bosch SMS88TI30M

  bosch SMS88TI30M

  انعطاف پذیری بیشتر و استفاده بهتر از فضا

  bosch SMS88TI30M بسته به مدل ماشین ظرفشویی قسمت های قابل تنظیم قرمز یا خاکستری رنگ هستند.


  آب کمتر، انرژی کمتر، عملکرد بهتر

  bosch SMS88TI30M فناوری نوآورانه ActiveWater ماشین ظرفشویی بوش حداکثر بهره وری را برای داشتن نتیجه بهتر دارد و همچنین دوستدار محیط زیست می باشد. ماشین های ظرفشویی ActiveWater با استفاده از توزیع دقیق و هدفمند آب، تکنولوژی فیلتر پیشرفته، گرمایش سریع تر و افزایش فشار خروجی پمپ برای گردش بیشتر آب نتایح عالی را ارائه می دهند.


  حفاظت دقیق از ظروف شیشه ای

  حتی بعد از چند دوره شستشو، درخشش لیوان های شما حفظ می شود. یک شیر مخصوص جدا از تنظیمات شما و به صورت خودکار شدت آب را در سطح مطلوب و متعادل نگه می دارد.

  عمومی
  وضعیت موجودی
  ناموجود
  اطلاعات کلی
  مدل
  SMS88TI30M
  تولید کننده
  BOSCH
  کشور سازنده
  آلمان
  رنگ
  نقره ای
  ظرفیت ظرفشویی (نفر)
  13
  برنامه شستشو

  8برنامه: Intensive 70 °C, Auto 45-65 °C,
  Eco 50 °C, Night Program 50 °C, short 60 °C, Glass 40 °C, Quick wash 45 °C, Pre-Rinse

  قفل کودک
  دارد
  نصب دستگاه
  رو کار
  وزن
  56 کیلوگرم
  ابعاد
  845x600x600 میلیمتر
  سطح صدا
  42 دسی بل
  سایر
  ویژگی های دیگر

  3D air flow

  موتور BLDC

  سیستم ActiveWater hydraulic 

  
  
  تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
  (خریدار این محصول)
  خرید این محصول را به دیگران
  پیشنهاد می‌کنم
  ارسال شده در 1397/9/13
  فروشگاه اینترنتی دی‌جی‌بانه
  خریدار ماشین ظرفشویی بوش SMS88TI30M - آقای حیدریان
  عکس‌های ارسالی
  خریدار ماشین ظرفشویی بوش SMS88TI30M - آقای حیدریان خریدار ماشین ظرفشویی بوش SMS88TI30M - آقای حیدریان
  fa
  امتیاز کاربر به این محصول:
  کیفیت
  ارزش خرید
  قیمت
  طراحی ظاهر
  امکانات و قابلیت‌ها
  4 5 4.8
  ارسال: 1397/9/13
  4.8 4.8 4.8 1 1
  ثبت پرسش جدید