در حال بارگذاری دی‌جی‌بانه
دی جی بانه
Loading...

کولر گازی ویرپول Whirlpool

خرید و قیمت اسپلیت و کولر گازی ویرپول

شرکت ویرپول یکی از شرکت های تولید کننده لوازم خانگی آمریکایی است. محصولات شرکت Whirlpool از کیفیت خوبی برخوردار است و کولر گازی ویرپول نیز از این قضیه مستثنا نیست. کولر گازی آمریکایی ویرپول با عملکرد سرمایش – گرمایشی و کمپرسور روتاری خود مصرف انرژی بهینه ای دارد. در مدل های جدید کولر گازی ویرپول از اینورتر استفاده شده است که مصرف انرژی را به پایین ترین حد خود رسانده و بازده عالی نیز دارد. کولر گازی های این شرکت در ظرفیت های مختلف تولید می شوند. برای مثال می توان به کولر گازی ویرپول 24000 اشاره نمود. کولر گازی همچنین با نام اسپلیت یا اسپیلت نیز شناخته می شود. مانند اسپلیت 24000 ویرپول. شما می توانید کولر گازی ویرپول مورد نظر خود را در فروشگاه دی جی بانه مشاهده و با محصولات دیگر مقایسه نمایید و در نهایت کالای خود را به همراه گارانتی و تضمین اصالت کالا مستقیم از بانه خرید نمایید. قیمت کولر گازی و اسپلیت ویرپول در بانه نسبت به بازار ارزانتر می باشد. شما می توانید لیست قیمت کولر گازی ویرپول را در این بخش مشاهده نمایید.

1 آیتم
مشبک لیست
1 آیتم
مشبک لیست

چرا کولر گازی ویرپول انتخاب خوبی است؟

کولر گازی ویرپول تولید چین و جزو کالاهای درجه یک می باشد و در رقابت با برند های بزرگ دیگر حرفی برای گفتن دارد. با توجه به فروش و تولید بالا و رضایت از کیفیت بالای آن توانست در بازار های جهانی وارد شود. همچنین قیمت مناسب آن در مقابل تکنولوژی های بکار رفته و عملکرد سرمایشی و گرمایشی مناسب می تواند یک انتخاب مناسب باشد.

چرا کولرگازی ویرپول را از بانه خرید کنیم؟

قیمت کولر گازی و اسپلیت اسپلیت با توجه به تکنولوژی های بکار رفته در آنها بخصوص در مدل های جدید نسبتا گران می باشد. قیمت اسپلیت و کولر گازی ویرپول در شهر بانه با توجه به موقعیت جغرافیای این شهر ارزان تر از همه جا می باشد. بنابراین خرید کولر گازی ویرپول از بانه می تواند در هزینه های شما صرفه جویی کند. خرید اسپلیت و کولر گازی Whirlpool از بانه با قیمت ارزان به همراه گارانتی و ضمانت اصالت کالا را توسط فروشگاه دی جی بانه تجربه کنید.

کولر گازی ویرپول با چه ظرفیتی خرید کنیم؟

یکی از معیار های اصلی انتخاب کولر گازی ظرفیت سرمایش و گرمایش آن می باشد. ظرفیت کولر گازی یا اسپلیت با واحد بی تی یو (BTU) اندازه گیری می شود و مضربی از 1000 می باشد که با توجه به ابعاد فضایی که می خواهیم کولر گازی را در آن نصب کنیم محاسبه می شود. به صورت کلی اسپلیت 7000 برای فضای با 10 متر مربع، اسپلیت 9000 برای 12 تا 15 متر، اسپلیت 10000 تا 12000 برای فضای 17 تا 22 متر، اسپلیت 18000 برای 25 تا 35 متر، اسپلیت 24000 برای فضای 35 تا 45 متر، اسپلیت 30000 برای فضای 45 تا 60 متر، اسپلیت 60000 برای فضای 70 تا 100 متر و کولر گازی بالای 60000 برای سالن ها و مکان ها بزرگ مناسب می باشد.